دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


آموزش نرم افزار ادوب پریمیر Adobe Premiere در دانلود کار

آموزش کار با ادوب پریمیر، آموزش مقدماتی ابزار پریمیر ، دانلود + آموزش پریمیر در دانلود کار + پشتیبانی شبانه روزی با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس از طریق تلفن ثابت!!!

 

معرفی نرم افزار Adobe Premier

نرم افزار ادوب پریمیر یکی از محصولات شرکت ادوبی میباشد که در صنعت فیلم سازی کاربردهای فراوانی دارد و مناسب برای تدوین فیلم میباشد.قابلیت پشتیبانی از اکثر فرمت ها را دارد.با Adobe Premier میتوانید کلیپ های با کیفیت فول اچ دی (Full HD)تولید کنید.در ادامه به معرفی ابزار این نرم افزار میپردازیم.

برای دانلود ادوب پریمیر ۲۰۱۷ Adobe Premiere اینجا کلیک کنید

Adobe Premiere آموزش نرم افزار ادیت فیلم ادوبی پریمیر

ابتدا نرم افزار را اجرا کنید.بعد از اجرای نرم افزار صفحه ای باز میشود که در آن سه گزینه وجود دارد که به ترتیب گزینه های New Project و Open project و help می باشند.

New Project : برای ایجاد پروژه

Open project : برای باز کردن پروژه

Help : کمک و راهنمایی

برروی گزینه new project کلیک کنید تا به قسمت تنظیمات وارد شوید.در پنجره ی جدید که باز شده است دو سربرگ وجود دارد که ابتدا به معرفی آنها میپردازیم.

 

 • در سربرگ load preset لیستی از تنظیمات پیش فرض برای ویدیو وجود دارد که میتوانید از آنها استفاده کنید.با انتخاب هر گزینه توضیحات مربوط به آن گزینه در سمت راست صفحه نمایش داده میشود.با انتخاب گزینه HDV میتوانید ویدیو های خود را به صورت HD و Full HD تولید کنید.
 • سربرگ دوم Custom Settings میباشید.با کلیک بر روی این گزینه شما میتوانید تنظیمات دلخواه خود را بر روی ویدیو اعمال کنید.

 

معرفی سربرگ Costum Settings :

در سمت این سربرگ منویی وجود دارد که در آن گزینه های مختلفی وجود دارد که در ابتدا به توضیح آنها میپردازیم.

 • General : پارمترهای اساسی پروژه است
 • Capture : برای استفاده مستقیم از دستگاه های پخش و دوربین های فیلمبرداری
 • Video Recording : مشخص کردن پارامتر های render کردن میباشد
 • Default Seguence : بـرای تعیـین تعـداد تـرکهـای ویـدیوئی پنجـره Link Time و خـصوصیات
  ترکهای صوتی این پنجره کاربرد دارد.

 

 • قسمت general

گزینه  Editing Mode : برای انتخاب فرمت ویدیو

گزینه Timebase : فاصله زمانی نقاط تدوین را نشاان میدهد و بستگی به گزینه Editing Mode داره یعنی با انتخاب هر گزینه ای در قسمت Editing Mode مقدارهای مختلفی را نشان میدهد.برای مثال اگر دسکتاپ را انتخاب کنید از ۱۰ تا ۶۰ فریم بر ثانیه را میتونید انتخاب کنید.در واقع هرچقدر این مقدارها بیشتر باشند جزییات تصویر بهتر نمایش داده می شود.

 • قسمت Video

گزینه Frame Size : ابعاد ویدیو را بر حسب پیکسل نمایش داده میشود.برای مثال:برای اینکه خروجی فیلم ها برروی تلویزیون مطابق با نسبت پهنا به ارتفاع تلویزیون های معمولی باشد مقادیر کادر Frame Size باید طوری انتخاب شوند که نسبت تصویر ۴ به ۳ باشد.گزینه های horizental (افقی) و vertical (عمودی) زمانی فعال میباشند که در قسمت Editing Mode گزینه Desktop رو انتخاب کرده باشید.

گزینه Pixel Aspect Ratio : نسبت پهنا به ارتفاع پیکسل ها رو تعیین میکنه

گزینه Fields : آمیختگی میدان های ویدیویی را مشخص میکند.برای تصاویر ویدیویی DV که میدان های آمیخته دارند باید گزینه Lower Field را انتخاب کنید تا وقتی که از فایلتان خروجی میگیرد تصویر دچار لرزش نشود.

 • قسمت Audio

گزینه sample Rate : با این گزینه فرکانس صدا رو تنظیم میکنید.هر چه این مقادیر بزرگتر باشند در نتیجه فرکانس صدا بیشتر میشود و در نهایت کیفیت صدای بهتری داریم.

در قسمت آخر هم دو گزینه وجود دارد که گزینه location برای انتخاب محلی که فایل ویدیویی را میخواهدی ذخیره کنید و گزینه Name برای انتخاب نام فایل ویدیویی میباشید.

خب بعد از انتخاب تنظیمات مورد نظرتون پروژه ی جدید را ایجاد کنید و وارد محیط نرم افزار ادوبی پریمیر می شوید.

در محیط اصلی نرم افزار چهار پنجره کاربردی وجود دارد.در صورتی که به پنجره ای نیاز داشتید میتوانید از طریق منوی Window آن را انتخاب کنید.برای مثال اگر به پالت ابزار نیاز دارید گزینه tools را از منوی Window انتخاب کنید.

معرفی پالت های منوی Window

 • پالت Tools :شامل ابزارهایی برای انتخاب،ویرایش و مشاهده کلیپها میباشد.
 • پالت Effects :شامل پالت فیلترها برای اعمال افکت های تصویری و صوتی میباشد.
 • پالت info :اطلاعات کلیپ را نمایش میدهد.
 • پالت History :این پالت عملیات انجام شده برروی پروژه را مرحله به مرحله ثبت میکند و از طریق آن میتوانید آخرین تغییرات انجام شده بر روی پروژه را لغو کنید.

برای دانلود ادوب پریمیر نسخه ۲۰۱۸ Adobe premiere اینجا کلیک کنید

معرفی پنجره های اصلی ادوبی پریمیر

 • پنجره project :برای وارد کردن کلیپ ها و مرتب کردن آنها به کار میرود.

در پنجره project قسمتی به نام Prewiew وجود دارد که دارای دو گزینه poster frame برای ایجاد پوستر از فیلم از داخل خود ویدیو و گزینه play/pause  که برای پخش کردن و متوقف کردن فیلم میباشد.

 

در پایین پنجره project گزینه هایی وجود دارد که به ترتیب از چپ به راست :مشاهده به صورت لیست،مشاهده به همراه آیکون های کوچک،جستجو،ایجاد پوشه،ایجاد آیتم جدید،حذف آیتم یا پوشه،پیمایش افقی میباشند.

 

 • پنجره Monitor : که خود شامل دو قسمت source view که برای ایجاد تنظیمات برش و … بر روی تک تک ویدیو هامیباشد و program view که وضعیت فعلی پروژه ویدیویی را در Time lines نمایش میدهد.

پنجره Source View :

در بین دو تایمر گزینه ای بنام Fit وجود دارد که برای بزرگنمایی استفاده میشود.قسمت بعد ابزار برش هستند که برای برش قسمتی از ویدیو استفاده میشوند که با گزینه های Set In point (  ) و Set Out Point (  ) میتوانید این کار را انجام دهید.

قسمت بعد ابزار پخش کلیپ هستند.لغزنده ی موجود در این بخش برای تنظیم سرعت ویدیو میباشد که اگر به سمت راست ببرید فیلم با سرعت بالاتری پخش میشود و اگر به سمت چپ ببرید و نگهدارید فیلم به صورت معکوس پخش میشود.

قسمت آخرهم برای تنظیمات نهایی روی کلیپ هست.که دکمه اول (Loop) برای تکرار فیلم هست.دکمه Safe margins برای نشان دادن کادرهای جداسازی صفحه هست.دکمه output برای تنظیم کیفیت و رنگ کلیپ مورد نظر هست.دکمه های insert و Overlay به ترتیب برای وارد کردن کلیپ آماده شده به پنجره تایم لاین و برای قراردادن دوباره کلیپ در پنجره تایم لاین میباشد.دکمه Toggle Take Audio and Video برای وارد کردن موزیک و تصویر به صورت مجزا در نوار تایم لاین هست.

 

لینک های جذاب

آموزش نرم افزار مارولوس دیزاینر

آموزش نصب و کار با نرم افزار Freemake Video Converter

آموزش نصب اینترنت دانلود منیجر IDM

آموزش نصب درایو ویندوز

تبلیغات
تبلیغات