دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود فتوشاپ با امکان تایپ فارسی Adobe Photoshop CS6

دانلود فتوشاپ با امکان تایپ فارسی

دانلود فتوشاپ با امکان تایپ فارسی

دانلود فتوشاپ با امکان تایپ فارسی

چنانچه جزء مجموعه کاربران نرم افزارهای گرافیکی هستید قطعا می بایست یک آشنایی کلی با نرم افزار فتوشاپ داشته باشید. در واقع نرم افزار فتوشاپ مادر تمامی نرم افزارهای گرافیکی است و اگر کسی مدعی است که گرافیست می باشد و با نرم افزار فتوشاپ آشنایی ندارد قطعا یا گزاف گفته است و یا هنوز به جرگه گرافیستها اضافه نشده است. در واقع فتوشاپ از یک ایده و سئوال ساده آغاز شد؟ آیا میتوان نرم افزار تیره را روشن کرد؟ آیا می توان طیف رنگ سیاه و سفید را به خاکستری تبدیل کرد؟ اینها و تمامی سئوالات مشابه سرمنشاء تولید نرم افزاری شدند که امروزه از آن به فتوشاپ یاد می شود .

در واقع با فتوشاپ هم می توانیم تصاویر را ویرایش کنیم و هم می تواتیم با تلفیق ابزارها و دستورات کاربردی تصویری خاص و منحصر به فرد را ایجاد کنیم. از این نرم افزار علاوه بر ایجاد و ویرایش تصاویر می توانیم برای ساخت آرم، بنر، مهر و … نیز استفاده کنیم . از جمله امکانات منحصر به فرد این نرم افزار می توانیم به استفاده از فیلترها استفاده کنیم. پلاگینها با استفاده از کدهای نوشته شده روی تصاویر تغییرات قابل توجهی ایجاد می کنند. این نرم افزار تا جایی قابلیت گسترش دارد که می تواند یکسری نرم افزار با عنوان پلاگین به انتهای فیلترها اضافه کرد تا کار با این نرم افزار را برای کاربران جذاب و جالب تر کند.

فتوشاپ تا جایی پیشرفت کرده است که حتی ابزارها نیز قابلیت گسترش دارند. می توانیم به ابزارهایی از قبیل Shape ، Brush و … اشکال متفاوت اضافه کنیم و حتی نوع جدید آنرا تولید نماییم. امروزه فتوشاپ از ارکان مهم نرم افزارهای گرافیکی حساب می شود بطوریکه کار با این نرم افزار هم جالب می باشد و هم نوعی حرفه حساب می شود. درادامه سعی کردیم یک نسخه از این نرم افزار را برای دانلود قرار دهیم تا بتوانید از امکانات فوق العاده آن بعلاوه امکان نوشتن فارسی در آن استفاده کنیم .

برخی از امکانات فتوشاپ از قبیل زیر می باشد.

 • ایجاد فایل و تصاویر جدید
 • ویرایش تصاویر از قبل ایجاد شده
 • کار با ابزارهای روشن و تیره کننده تصاویر
 • ابزارهای انتخاب و ویرایش تصاویر
 • فیلترها و پلاگینها به عنوان ابزارهای گسترش دهنده نرم افزار
 • قابلیت تغییر محیط کار و workspace

دانلود فتوشاپ با امکان تایپ فارسی Adobe Photoshop CS6

   فتوشاپ CS6 نسخه (ویندوز 32 بیت) 1.3 گیگابایت

  فعال ساز فتوشاپ به تنهایی 1 مگابایت

رمز فایل : downloadkar.ir

دیدگاه کاربران

 1. جهاندیده گفت:

  سلام.سریال نامبر می خواد.لطفا اون رو هم بزارین

  • علی برقبانی گفت:

   سلام لینک فعال ساز برنامه نیز داخل پست هست و باید از طریق همین فایل فتوشاپ را فعال کنید

 2. saeed گفت:

  ۱۳۲۵-۱۰۰۹-۹۳۶۰-۷۴۴۱-۳۸۰۰-۸۳۹۶