دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود نرم افزار مدیریت و پارتیشن بندی هارد دیسک Acronis Disk Director v12.0 Build 3270

دنلود نرم افزار Acronis Disk Director

 

دنلود نرم افزار Acronis Disk Director

دنلود نرم افزار Acronis Disk Director

یکی از مهم ترین عناصر سخت افزاری سیستم که برای ذخیره سازی اطلاعاتی مانند اطلاعات مربوط به راه اندازی سیستم، تمامی فایل ها و برنامه های نصب شده روی سیستم توسط کاربر از آن استفاده می شود هارد دیسک است. اطلاعات در هارد دیسک بصورت دائمی ذخیره می شوند. برعکس حافظه رم رایانه که به طور موقت اطلاعات را نگهداری میکند و با قطع جریان برق اطلاعات آن از بین می رود هارد دیسک فاقد این ویژگی می باشد.سطح هارد دیسک از سطوح دایره ای شکل تشکیل شده است که بصورت دایره های متحدالمرکز می باشند. که به هر کدام از آنها شیار گفته می شود. و به هر کدام از تقسیم بندیهای آن سکتور گفته می شود.

یکی از نرم افزارها ی رایج در زمینه مدیریت هاردیسک، نرم افزار Acronis Disk Director Home  می باشد. با استفاده از این نرم افزار کاربران قادر خواهند بود پارتیشن گم شده خود و همچنین پارتیشنی که حذف شده را بازیابی کنند. از مهم ترین مزیت های این نرم افزار قابلیت تقسیم، تغییر اندازه، کپی و انتقال پارتیشن  درایو است، همچنین این نرم افزار میزان ایمنی اطلاعات موجودرا بالا میبرد. این نرم افزار دارای رابط کاربری بسیار ساده ای می باشد و تمامی کاربران ، حتی افراد مبتدی  می توانند به سادگی از آن استفاده کنند. بیشترین کاربرد این نرم افزار در هنگامی است که فضای درایو پر شده است . بعنوان مثال درایو c سیستم شما پر شده و نمی خواهید ویندوز سیستم خود را تغییر دهید و یا نگران این هستید که اطلاعات شما از دست برود. بنابران نصب و راه انداازی این نرم افزار روی سیستم به مدیریت بهینه هارد شما کمک می کند.

از ویژگی های این نرم افزار می توان به پشتیبانی از ویندوز ۸، مدیریت داده ها، تبدیل دیسک های BASIC و DYNAMIC،  بهینه سازی خودکار فضای در حال استفاده دیسک، امکان فرمت پارتیشن ها، قابلیت ساخت، تغییر اندازه، کپی، ادغام، تقسیم و انتقال درایو ها و …. اشاره کرد.

دانلود نرم افزار مدیریت و پارتیشن بندی هارد دیسک Acronis Disk Director v12.0 Build 3270

  دانلود نرم افزار مدیریت و پارتیشن بندی هارد دیسک اکرونیز دیسک دایرکتور v12.0 Build 3270 250 مگابایت

رمز فایل : downloadkar.ir