دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


پرینترHP Officejet 6000 Inkjet Printer

پرینترHP Officejet 6000 Inkjet Printer

پرینترHP Officejet 6000 Inkjet Printer

پرینترHP Officejet 6000 Inkjet Printerاز سری پرینترهای شرکت اچ پی می باشد .

پرینتر چاپ جوهرافشان چند کاره , تا ۲۵۰ یرگ ظرفیت سینی کاغذ , سرعت چاپ سیاه و سفید ۳۱ برگ در دقیقه , سرعت چاپ رنگی ۳۰ برگ در دقیقه , توان کار ماهانه ۷۰۰۰ ,

مدل HP Officejet 6000 Inkjet Printer از سری پرینترهای کمپانی قدرتمند اچ پی می باشد که این کمپانی تجربه زیادی در تولید پرینترها دارد . از جمله سایر مشخصات آن پورت USB 2.0 , نوع کارتریج HP 920 Black,Cyan,Magneta,Yellow

پرینتر HP Deskjet 3050A Multifunction از سری پرینترهای شرکت اچ پی است.

پرینتر چاپ جوهر افشان ۳ کاره با قایلیت کپی , اسکن , پرینت , سرعت چاپ سیاه و سفید تا ۲۰ صفحه در دقیقه , سرعت چاپ رنگی ۱۶ صفحه در دقیقه , توان کار ماهانه ت ۱۰۰۰ برگ . پرینترHP Officejet 6000 Inkjet Printer از طراحی بسیار عالیی برخوردار است و کاملا مناسب برای استفاده کاربران خانگی و ادارات کوچک و متوسط می باشد . 

پرینترHP Officejet 6000 Inkjet Printer

با توجه به پر حجم بودن سایز درایور پرینتر ها و تعداد بسیار زیاد انها و همچنین به روز رسانی درایور ها ما آدرس دانلود درایور پرینتر اچ پی را از روی خود سایت اچ پی برای شما می گذاریم و برای تسهیل در دانلود درایور آموزش دانلود از سایت اچ پی را نیز برای شما به صورت تصویری در این مطلب قرار داده ایم .

اموزش دانلود از سایت hp

برای دانلود درایور نوع ویندوز خود را در کادر مشخص شده انتخاب کنید تا لینک دانلود اماده شود.

پرینتر های اچ پی از بهترین برند های بازار بوده و از تنوع بالایی برخوردار می باشد . سایت دانلود کار ، دانلود درایور انواع پرینتر و سایر سخت افزار ها را برای شما امکان پذیر نموده تا با مراجعه به سایت دانلود کار به راحتی درایور پرینتر مورد نظر را دانلود کنید .

بعد کلیک بر روی لینک  طبق عکس های زیر پیش بروید .

پرینترHP Officejet 6000 Inkjet PrinterپرینترHP Officejet 6000 Inkjet Printer

پرینترHP Officejet 6000 Inkjet Printer

  دانلود درایور پرینترHP Officejet 6000 Inkjet Printer 137 مگابایت

رمز فایل : downloadkar.ir