دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


ویرایش فایل صوتی | AudioDirector

 

 

 

برنامه ویرایش فایل صوتی

برنامه ویرایش فایل صوتی

 

CyberLink AudioDirector یک نرم افزار حرفه ای است که به طور خاص برای کمک به شما در افزایش کیفیت جریانهای صوتی از هر دو فایل صوتی و همچنین آهنگ های تعبیه شده در فیلم های شما طراحی شده است . این ابزار به شما امکان می دهد جلوه های ویژه را ضبط ، برش ، ویرایش و… اعمال کنید .

کنترل پنل نرم افزار سایبرلینک ادیو دایرکتور ، با طراحی کاربر پسند به همراه راهنما به شما کمک میکند تا به آسانی با محیط برنامه آشنا و بتوانید کار های خود را انجام دهید .

آپشن های دیگر نرم افزار طوری طراحی شده که می تواند به شما در وارد کردن رسانه ، ایجاد تنظیمات ویرایش و اعمال جلوه های ویژه ، میکس کردن فایل های صوتی و … کمک کند .

 

برنامه ویرایش فایل صوتی

 

CyberLink AudioDirector دارای چندین پارامتر مفید است که به طور خاص برای کمک به شما در تغییر و ویرایش کلیپ های صوتی طراحی شده است ، مانند حذف ، ترمیم کلیپ ، کاهش صدا و …

نرم افزار CyberLink AudioDirector ، با استفاده از حالت تنظیم به شما در پردازش جزئیات فایلهای صوتی کمک شایانی میکند .

همچنین می توانید از حالت Visual Repair برای تنظیم دستی جریان های صوتی و انتخاب منطقه صوتی مورد نظر با کمک ابزارهای مختلف مانند زمان یا فرکانس استفاده کنید .

 

همراهان گرامی سایت دانلود کار، شما می توانید در صورت بروز مشکلات نرم افزاری و یا سخت افزاری در زمینه کامپیوتر، لپ تاپ، موبایل با همکاران ما در مرکز همراه رایانه که به صورت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان می باشند با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ (فقط از طریق تلفن ثابت) تماس بگیرید.

 

این برنامه با ابزار ویرایش عملیات و جلوه های ویژه به شما این امکان را می دهد تا میزان صدا را افزایش دهید ، فایل های صوتی را مرتب کنید ، طول و پیچ را تنظیم کنید ، سکوت و سر و صدا را تنظیم کنید ، و فایل صوتی انتخاب شده را معکوس کنید .

علاوه بر این ، می توانید چندین عملیات ویرایش را درست در جدول زمانی انجام دهید . شما مجاز به برش ، کپی ، چسباندن ، یا حذف جریانهای صوتی ، اضافه کردن نشانگرهای جدول زمانی ، بزرگنمایی یا خارج کردن ، بارگیری آهنگ در DirectZone ، عادی سازی فایلهای صوتی و تنظیم صدا با امکانات دیگر هستید .

CyberLink AudioDirector این امکان را برای شما فراهم می کند که طیف گسترده ای از جلوه های ویژه را بر روی فایل های صوتی خود ، از جمله رادیو ، تلفن ، Reverb ، حذف صوت ، phaser ، flanger ، و… اعمال کنید .

صادر کردن پرونده های ویرایش شده و پیکربندی پارامترهای مفید دیگر این برنامه به شما امکان می دهد تا فایلهای MPEG ، MP3 ، WAV ، WMA ، M4A یا سایر فرمت های فایل را ذخیره کرده و فایلهای صوتی (MP3 ، WMA ، M4A ، WAV ، FLAC) را روی سی دی ، رایت کنید.

از این گذشته ، شما می توانید کانال های صوتی ، عمق بیت و میزان ارسال بیت را تنظیم کنید ، هر آهنگ جداگانه را با استفاده از دکمه های اختصاصی کنترل کنید (به عنوان مثال بیصدا کردن ، ضبط کردن ، افزودن کلید واژه های صدا) و ضبط از چندین منبع صوتی بصورت جداگانه یا همزمان انجام دهید .

به طور کلی ، CyberLink AudioDirector مجموعه ای غنی از پارامترهای اختصاصی را برای کمک به شما در انجام ویرایش مستقیم موسیقی متن فیلم ، همگام سازی فایل های صوتی و جلوه ها ، و همچنین تعمیر فایل های صوتی تشکیل می دهد .

 

همراهان عزیز سایت دانلودکار ، نرم افزار طراحی آشپزخانه | Ashampoo Kitchen را دانلود نمائید .