دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


همراه بانک دی |day bank

همراه بانک دی برای اندروید

همراه بانک دی

همراه بانک دی با قابلیت دسترسی بسیار راحت و با ایجاد فضایی بسیار ایمن برای انجام دادن عملیات های بانکی ، این امکان را برای مشتریان بانک دی فراهم کرده است تا در هرزمان و مکان بدون محدودیت بتوانند به کلیه حسابهای خود دسترسی داشته باشند و تمام عملیات های بانکی خود را انجام بدهند . همراه بانک دی ، خدمات های بسیار فراوانی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌‌دهد که می‌توانیم  از آن ویژگی ها چند مثال نیز بزنیم  (انتقال وجه، مشاهده موجودی و صورت حساب، پرداخت اقساط، جرایم رانندگی و پرداخت قبوض و نمایش شعبه  بانکداری دی  بر روی نقشه) میتوان اشاره کرد.

 

همراهان عزیز سایت دانلود کار ، به راحتی میتوانید همراه بانک رفاه کارگران را از اینجا دانلود نمائید .

ورود با نام کاربری و رمز

 • صفحه خانه نرم افزار داری ویژگی هایی نظیر  توان دسترسی سریع به انتقال وجه (پایا)، سپرده‌ها، پرداخت قبوض
 • انتقال دادن وجه بصورت : ساتنا ،مستمر ، پایا، کارت به کارت،بصورت عادی است
 • سپرده‌ها: فهرست سپرده‌ها، گرفتن موجودی ، صورتحساب
 • کارت‌ها :داشتن فهرست کارت‌های خود ،  مانده حساب خود (موجودی) ، صورتحساب، مسدود کردن کارت، تغییر دادن  رمز دوم کارت
 • پرداخت : پرداخت قبوض، پرداخت قبض جریمه رانندگی، خرید شارژ تلفن همراه، پرداخت قسط تسهیلات در بانک دی، پرداخت قسط سایر بانک‌ها
 • پیشخوان : رویت تغییر قیمت نرخ ارز، اطلاعات شعبه های بانکداری ، رویت روی نقشه خودپردازهای نزدیک به خود  و شعب، محاسبه شبا
 • گرفتن گزارش‌ها از :رسیدهای خود ، گزارش انتقال وجه پی در پی ، گزارش انتقال وجه های پایا ، پیگیری قبض های خود
 • تنظیمات برنامه:تغییر دادن نام کاربری خود ،تغییر رمز دوم ، فعالسازی اثر انگشت ، بازیابی تنظیمات به تنظیمات اولیه

 

همراهان گرامی سایت دانلود کار، شما می توانید در صورت بروز مشکلات نرم افزاری و یا سخت افزاری در زمینه کامپیوتر، لپ تاپ، موبایل با همکاران ما در مرکز همراه رایانه که به صورت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان می باشند با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ (فقط از طریق تلفن ثابت) تماس بگیرید.

ورود بدون رمز

 • انجام عملیات کارت به کارت
 • کارت‌ها :افزودن یا حذف کارت
 • پرداخت :پرداخت قبوض، پرداخت جریمه رانندگیخود یا دیگران در کوتاهترین زمان ممکن، خرید شارژ تلفن همراه ایرانسل ،رایتل ، همراه اول
 • پیشخوان :نمایش قیمت نرخ ارز، اطلاعات شعب، نقشه خودپردازها و شعب، محاسبه شبا
 • گزارش‌ها :پیگیری قبض
 • تنظیمات :بازیابی تنظیمات اولیه

محیط نرم افزار

دانلود همراه بانک دی برای اندروید

لینک های دانلود

 دانلود با لینک مسقیم (اندروید)

دانلود بالینک مستقیم (ios)

 

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.
دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما campdiver@
سامانه صدای مشاور
با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...) 2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان 3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ 4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ... 5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام 6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان 7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان 8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان 9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس 10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه 11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان 12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن 13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره 2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما parsfartak@
تبلیغات
تبلیغات