دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود درایور skystar 2

  • موضوع : درایور ,
  • اقای امیدی
  • 5,190 بازدید
  • تاریخ به روزرسانی : 18 اردیبهشت 99

ما دراین پست قصد داریم تا دانلود درایور skystar 2 را مورد بررسی قرار دهیم. با پیشرفت تکنولوژی ابزارهای مختلفی برای اتصال به اینترنت ایجاد شده که از جمله آن ها می توان اینترنت ماهواره ای را نام برد که یکی از جدیدترین روش های اتصال به اینترنت می باشد.

 

دانلود درایور skystar 2

دانلود درایور skystar 2

با بهره گیری از این تکنولوژی، کاربران می توانند سرعت دانلود خود را به طرز چشمگیری افزایش دهند. در ادامه ی پست به سوالاتی که ممکن است در این زمینه و کاربردهای درایور skystar در اینترنت ماهواره ای برای شما مطرح گردد، پاسخ خواهیم داد.

– اینترنت ماهواره ای چه کاربردی دارد؟

– روش کار اینترنت ماهواره ای به چه صورت می باشد؟

– چه تجهیزاتی برای برقراری یک ارتباط ماهواره ای مورد نیاز است؟

– عملکرد آنتن های پارابولیک به چه صورت می باشد؟

– LNB چه کاربردی دارد؟

– کارت های DVB چه کاربردی دارند؟

– چگونه می توان درایور۲ skystar را دانلود نمود؟

– مراحل نصب درایورهای ۲ skystar به چه صورت می باشد؟

– چه تنظیمات پیشرفته ای برای نصب درایور می توان به کار گرفت؟

– اینترنت ماهواره ای چگونه کار می کند؟

– اینترنت آنلاین چه عملکردی دارد؟

– اینترنت یک طرفه درارتباطات چه عملکردی دارد؟

– اینترنت دو طرفه دراین زمینه چه اهمیتی دارد؟

– نرم افزارهای دانلود آفلاین چه کاربردی دارند؟

– درایورهای skystar چه ویژگی هایی دارند؟

– درایورهای skystar دارای چه مشخصات و پارامترهای مهمی می باشند؟

– درایورهای skystar از چه سیستم عامل هایی پشتیبانی می کنند؟

– درایورهای skystar چه مشخصاتی به منظور تماشای تصاویر درحالت عادی دارند؟

– درایورهای skystar چه مشخصاتی به منظور تماشای تصاویر با کیفیت بالا دارند؟

– چه تشابهاتی میان درایورهای ۲٫۶ skystar  و۲٫۸ skystar وجود دارد؟

– آنتن های flat چه ویژگی هایی دارند؟

– آنتن های directional چه ویژگی هایی دارند؟

 

– اینترنت ماهواره ای چه کاربردی دارد؟

در عصر امروز کاربران با استفاده از امکانات مختلف ارتباطی، می توانند به بستر اینترنت متصل شده و از امکانات موجود دراین بستر بهره مند شوند. از جمله مواردی که می توانند این امکان را برای کاربران فراهم نمایند، می توان به خطوط تلفن معمولی، اینترنت wireless، خطوط dsl و… اشاره نمود.

با توجه به این نکته که بطور معمول حجم اطلاعاتی که در این بسترها دریافت می گردد، چندین برابر اطلاعاتی می باشد که ارسال می شود، سرویس دهندگان اینترنتی همواره به دنبال افزایش پهنای باند خود می باشند تا بتوانند این حجم از اطلاعات را به راحتی دریافت نمایند.

- اینترنت ماهواره ای چه کاربردی دارد؟

– اینترنت ماهواره ای چه کاربردی دارد؟

اغلب این سرویس دهندگان از ماهواره ها برای دریافت اطلاعات استفاده می کنند که سرعت بسیار بالایی دارند. در واقع عملکرد آن به این صورت است که اطلاعات را با استفاده خطوط تلفن معمولی، اینترانت، وایرلس و… ارسال می نمایند

و دریافت اطلاعات با استفاده از satellite صورت می گیرد. این مکانیزم ارتباطی که به آن اینترنت یک طرفه گفته می شود، موجب می گردد تا علاوه بر اینکه اطلاعات را با سرعت بسیار بالایی دریافت می نمایید، از یک بستر پر قدرت اینترنتی نیز بهره مند شوید.

شما در حال مطالعه پست دانلود درایور skystar 2 هستید.

– روش کار اینترنت ماهواره ای به چه صورت می باشد؟

در نگاه اول ممکن است در ذهن افراد این مسئله پیش بیاید که کارکردن با اینترنت ماهواره ای پیچیده است، اما بر خلاف ظاهر پیچیده ی اینترنت ماهواره ای، کار کردن با آن بسیار ساده می باشد. نحوه ی کار با اینترنت ماهواره ای به این صورت است که در ابتدا باید از خطوط تلفن و مودم های مختلف برای اتصال به اینترنت و ارسال اطلاعات در این بستر استفاده نمود.

- روش کار اینترنت ماهواره ای به چه صورت می باشد؟

– روش کار اینترنت ماهواره ای به چه صورت می باشد؟

پس از انجام تنظیمات مختلف در زمینه ی ارسال اطلاعات، باید کاربر کامپیوتر خود را به گونه ای تنظیم نماید که بتواند با استفاده از ماهواره اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کند. نکته ی مهم که در مطالب قبلی نیز به آن اشاره شد، این است که حجم اطلاعات ارسالی بسیار کمتر از اطلاعات دریافتی می باشد و این خود سبب شده تا کاربر بتواند از اتصالات ضعیف نیز برای ارسال اطلاعات استفاده نماید.

– چه تجهیزاتی برای برقراری یک ارتباط ماهواره ای مورد نیاز است؟

در زمینه ی اتصالات اینترنتی باید از دستگاه های خاصی استفاده گردد و به طور معمول تجهیزاتی که برای برقراری ارتباطات ماهواره ای مورد استفاده قرار می گیرند، شامل: آنتن پارابولیک که همان دیش معمولی است، دستگاه LNB معمولی و یک کارت DVB می باشند که این تجهیزات از اهمیت بسیاری برای برقراری این اتصالات برخوردار می باشند.

کاربران می توانند برای ارسال اطلاعات از یک کارت DVB به جای مودم استفاده نمایند که دارای همان قابلیت های ارسال و دریافت اطلاعات می باشد. ارتباطی که توسط این کارت ها برقرارمی گردد، به صورت اینترنت دو طرفه می باشد که به طور معمول ممکن است هزینه هایی زیادی را برای کاربران خانگی به دنبال داشته باشد.

در ماهواره ها دریافت اطلاعات براساس سرویس های IP BASE و PROXY BASE می باشد که سرویس اول اکثرا برای سرویس دهندگان اینترنت، ادارات و موسسه ها قابل استفاده می باشد. امروزه سرویس های PROXY BASE محبوبیت فراوانی نزد کاربران و شرکت ها پیدا کرده اند که این قابلیت را به همراه دارد تا کاربران بتوانند به صورت ماهیانه از این سرویس ها بهره مند شده و میزان مشخصی از دانلود ها را داشته باشند.

در ادامه پست دانلود درایور skystar 2 ما را همراهی کنید.

– عملکرد آنتن های پارابولیک به چه صورت می باشد؟

آنتن های پارابولیک یا دیش ها از جمله تجهیزاتی می باشند که برای برقراری اینترنت های ماهواره ای ضرورت دارند. کاربران می توانند از آنتن های معمولی برای این امر استفاده نمایند و نکته ی مهم در این زمینه این است که حداقل سایزی که یک آنتن پارابولیک باید داشته باشد، ۹۰ سانتی متر است، زیرا سایزهای کوچکتر از این، منجر به ایجاد مشکلاتی در برقراری ارتباطات می شود.

- عملکرد آنتن های پارابولیک به چه صورت می باشد؟

– عملکرد آنتن های پارابولیک به چه صورت می باشد؟

بهترین پیشنهاد برای انتخاب یک آنتن پارابولیک، استفاده از سایز ۱۲۰ است، زیرا در صورتی که این آنتن ها به طور دقیق و مشخصی جهت یابی شوند، قابلیت این را دارند که سیگنال های قوی را به کاربران عرضه نمایند و همین امر تاثیر به سزایی درسرعت دانلود کاربر دارد. دیش های معمولی اگر دارای قابلیت های مربوط به استاندارد سازی باشند، می توانند حتی در سایز ۱۲۰ نیز سیگنال های ۱۲۰را در اختیار کاربر قرار دهند.

– LNB چه کاربردی دارد؟

ال آن بی های مختلفی در بازار موجود می باشد که می توان از نوع معمولی آن نیز استفاده نمود. این ال آن بی ها، همان ال آن بی های مربوط رسیورهای معمولی می باشند که بصورت خانگی عرضه می شوند.

برای استفاده از ال آن بی، پیشنهاد می شود از مدل های با کیفیت آن استفاده شود تا ارتبط شما بتواند بهترین و با کیفیت ترین سرعت را به همراه داشته باشد.

کابلی که برای ال آن بی مورد استفاده قرار می گیرد بهتراست از نوع خوب آن باشد و باید فیش های آن را در دو سر متصل نمایید و نکته ی مهم این است که باید قبل از اتصال، فیش های محل را با وسیله ای همچون سوهان صاف نمایید تا یک اتصال با کیفیت برای شما برقرار گردد.

پیشنهاد بعدی ما این است که روی محل اتصال چسب بزنید و لاستیک مخصوصی را که ضد باران می باشد بر روی آن قرار دهید. رعایت تمامی این نکات موجب می گردد تا کاربران بتوانند از اینترنت ماهواره ای پر سرعت بهره مند شوند.

شما در حال مطالعه پست دانلود درایور skystar 2 هستید.

– کارت های DVB چه کاربردی دارند؟

اصطلاحا به کارت های DVB کارت رسیور نیز می گویند که این کارت به طور معمول بر روی اسلات PCI که محل کارت گرافیک یا کارت مودم در کامپیوتر کاربران می باشد نصب می گردد. کارت های DVB دارای فیش هایی برای ورودی ال آن بی می باشند که می توانند با استفاده از یک کابل معمولی رسیور به دستگاه lNB که روی آنتن پارابولیک قرار دارد متصل شوند.

کارت های dvb در بازار به دو صورت عرضه می گردند که نوع اول آن ها کارت هایی می باشند که خود دارای cpu هستند که پردازنده ی کامپیوتر کاربر را مورد استفاده قرار نمی دهند و نوع دوم آن ها کارت هایی می باشند که بر روی خود، پردازنده ندارند. این مدل کارت ها برای پردازش اطلاعات باید به پردازنده کامپیوتر کاربران متصل شده و از قابلیت های آن استفاده نمایند.

انواع مختلفی از این دو کارت به بازار عرضه گشته است که برای نوع اول که فاقد پردازنده می باشد، می توان nexus و۱ skystar را نام برد و برای کارت های نوع دوم می توان به کارت های۲ skystar اشاره نمود که به نسبت دیگر کارت ها و درایورها قیمت مناسب تری دارند و از نظر کیفیت در درجه عالی می باشند. نسخه های متعددی از کارت های نوع دوم وجود دارد که در حال حاضر آخرین نسخه آن ساخت کره است که  ۲٫۶skystar نام دارد که بالاترین کیفیت را به همراه دارد.

– چگونه می توان درایور۲ skystar را دانلود نمود؟

این درایورها که به صورت یک رسیور در سیستم کاربران عمل می نمایند، موجب می گردند که کاربران تنها با داشتن یک کارت DVB و نرم افزارهای آن به سادگی بتوانند برنامه های شبکه های مختلف ماهواره ای را ثبت و ضبط نمایند و از امکانات این درایورها بهره مند شوند.

از قابلیت های منحصر به فردی که این دریوارها دارند، می توان به دانلود آفلاین اشاره نمود به این صورت که کاربر می تواند فایل های مورد نیاز خود را با سرعتی قابل توجه از ماهواره ها دریافت نماید.

کاربران می توانند با دانلود و نصب این درایورها، به مشاهده ی شبکه های تلویزیونی و ماهواره ای بر روی کامپیوتر خود بپردازند که نحوه ی دانلود آن به این صورت است که به راحتی می توان آن را از طریق سایت های مختلفی هچون mediafire، datafilehost، picofile و… دانلود نمود و پس از نصب آن می توان به راحتی آن را مورد استفاده قرارداد.

- چگونه می توان درایور2 skystar را دانلود نمود؟

– چگونه می توان درایور۲ skystar را دانلود نمود؟

 – مراحل نصب درایورهای ۲ skystar به چه صورت می باشد؟

در مرحله ی اول از نصب این درایورها باید کاربر سیستم را خاموش نموده، تمامی اتصالات سخت افزاری را از کیس جدا نماید. پس از باز نمودن کیس باید کارت درایور را بر روی یکی از pci هایی که روی مادربورد سیستم قرار دارد نصب نمود. در مرحله ی دوم از نصب دریوار باید بر روی my computer کیلک راست نموده و گزینه ی manage را انتخاب نماید. در پنجره ای که برای مدیریت manage باز می گردد، کاربر باید گزینه ی device manager را انتخاب نموده و پس از آن روی llernetwork contro کلیک کند و update driver انتخاب گردد.

پس از انتخاب گزینه ی update driver توسط کاربر صفحه ای جدید پیش روی او قرار می گیرد که در این صفحه باید کاربران گزینه ی meno not this ti را انتخاب نمایند و سپس بر روی گزینه ی next کلیک نموده تا به صفحه ی بعد هدایت گردند.

در صفحه ی بعدی این قابلیت در اختیار کاربر قرار می گیرد که چگونگی نصب این دریوار را مشخص نماید که با انتخاب سیستم می تواند به طور خودکار درایور را پیدا نموده و نصب نماید و با انتخاب گزینه ی دوم می توان از امکانات پیشرفته تری بهره مند شد که باید گزینه دوم انتخاب و بر روی next کلیک شود.

پس از این مرحله کاربر باز هم حق انتخاب های بیشتری در انتخاب دریوار و تنظیمات آن دارد که پس از انتخاب هر کدام از گزینه های صفحه ی موجود، با کلیک بر روی next کاربر به مرحله ی بعد هدایت می گردد تا تنظیمات پیشرفته تری را اعمال نماید.

 - مراحل نصب درایورهای 2 skystar به چه صورت می باشد؟

– مراحل نصب درایورهای ۲ skystar به چه صورت می باشد؟

شما در حال مطالعه پست دانلود درایور skystar 2 هستید.

– چه تنظیمات پیشرفته ای برای نصب درایور می توان به کار گرفت؟

پس از انجام تمامی مراحلی که در سوال قبل بیان شد، پیغامی در صفحه ی مانیتور سیستم نمایش می یابد که بیانگر تمایل به ادامه روند نصب دارد که کاربر باید برای ادامه برروی next کلیک نماید. در صفحه ی بعدی باید برروی continue enyway کلیک نمود تا درایور برروی محل موردنظر کاربر نصب گردد. پس از انتخاب محل نصب توسط کاربر، درایور بر روی سیستم نصب می گردد و نکته ی مهم دراین باره این است که باید ورژن ۹ x direct نصب گردد که این نسخه به همراه کارت درایور بر روی سی دی به کاربر عرضه می گردد.

درگام بعدی باید برروی my computer کلیک نموده  و درایوی که سی دی کارت در آن قرار دارد را انتخاب نمایید. پس از راه اندازی سی دی بر روی گزینه ی installation کلیک نموده و در صفحه ی پیش رو، زبان را بر روی همان حالت پیش فرض خود که انگلیسی می باشد قرار دهید و ok نمایید. در  صفحه بعد بدون انجام عملی next را انتخاب کنید و در مرحله ی بعدی گزینه ی yes را انتخاب نموده تا بتوانید محل نصب درایو را انتخاب نمایید. بهتراست محل نصب به صورت پیش فرض همان درایو c باقی بماند.

در صفحات بعدی باید به طور متوالی بر روی next کلیک نموده و صبرکنید تا برنامه نصب گردد. پس از آن در صفحات بعدی برروی گزینه ی yes کلیک کنید. پس از انجام این مراحل برنامه ی Dvb viewer نصب می گردد که برای نمایش کانال های آزاد مورد استفاده قرار می گیرد. در انتها از کاربر سوال می گردد که آیا تمایلی به ریست کردن سیستم دارد یا خیر و پس از آن می توان برروی finish کلیک نمود تا روال نصب به پایان برسد.

– اینترنت ماهواره ای چگونه کار می کند؟

با پیشرفت تکنولوژی و روی کارآمدن اینترنت های ماهواره ای اتصال اینترنتی به حدی سرعت یافت که باورکردنی نمی باشد و دلیل آن، همین ارتقای بالای سرعت استفاده از اینترنت ماهواره ای بود.

این تکنولوژی چنان سرعتی به ارتباطات کاربران می دهد که می توانند سرعت ارسال و دریافت اطلاعات خود را به ۴۰۰ کیلو بایت در ثانیه برسانند و این نقل و انتقالات سریع تنها با استفاده از یک آنتن بشقابی فراهم می گردد.

- اینترنت ماهواره ای چگونه کار می کند؟

– اینترنت ماهواره ای چگونه کار می کند؟

این تکنولوژی موجب شده است تا کاربران به راحتی بتوانند به یک اینترنت پهن باند دسترسی داشته باشند و اینترنت ماهواره ای یک پدیده در این زمینه بوده که توانسته راه حل نهایی این مشکل باشد.

کاربران می توانند تنها با قرار گرفتن در بام منزل خود یا محل کارشان از یک دسترسی ما فوق سریع برای انجام نقل وانتقالات اطلاعاتی خود بهره مند شوند. برای نائل شدن به این هدف باید بیشتر از اینترنت دیجیتال هزینه نمایید و آنتن شما باید به سمت جنوب آسمان و بدون وجود هیچ مانعی در مسیرش،  تنظیم گردد.

شما در حال مطالعه پست دانلود درایور skystar 2 هستید.

– اینترنت آفلاین چه عملکردی دارد؟

هم اکنون در تمام دنیا افرادی مختلفی وجود دارند که از این تکنولوژی برای ارسال و دریافت استفاده می کنند و از خدمات آن برای دانلود فایل های مختلف بهره مند می گردند.

مکانیزم آن به این صورت است که ماهواره می تواند برای آن ها فایل هایی را ارسال نماید تا کاربران بتوانند این فایل های ارسالی را دریافت کنند. این یک مزیت برای دیگر کاربران است که از این فایل های ارسالی استفاده نموده و آن ها را دریافت کنند.

برای دست یابی به این فایل ها که می تواند ارتباط شما را برقرار نماید، باید از اینترنت آفلاین یکطرفه استفاده نمایید که موجب می گردد تا برای دریافت اطلاعات هیچ هزینه ی را پرداخت نکنید.

– اینترنت یک طرفه درارتباطات چه عملکردی دارد؟

از دلایل نام گذاری این اتصال به اینترنت یک طرفه می توان به این مطلب اشاره نمود که کاربران برای دریافت اطلاعات تنها نیاز به یک دیش دارند و عملیات ارسال اطلاعات را نیز می توانند با خط تلفن و مودم های مختلف انجام دهند.

در این اتصال، کاربران علاوه بر تجهیزات جانبی برای برقراری ارتباط، باید در زمینه ی میزان دانلودها نیز هزینه نمایند و به صورت ماهیانه مبلغی را به شرکت هایی که در زمینه ی اینترنت ماهواره ای خدمات رسانی می کنند اختصاص دهند. این هزینه ها بنابر سرویس های ارائه شده به کاربران متفاوت می باشد.

اینترنت دو طرفه در این زمینه چه اهمیتی دارد؟

مکانیزم این نوع ارتباط به این صورت است که دریافت و ارسال اطلاعات هر دو، توسط دیش صورت  می گیرد. اطلاعات کاربران از طریق LNB های مخصوصی دریافت می گردد و وظیفه ی ارسال اطلاعات شما برعهده ی دستگاه مخصوصی به نام TRANSMITTER می باشد که این اطلاعات را به ماهواره ارسال می نماید. در این نوع ارتباط هزینه هایی که کاربر باید بابت خرید تجهیزات سخت افزاری و خدمات ماهیانه آن پرداخت نماید، نسبت به اینترنت یک طرفه بسیار بیشتر است.

از اینکه تا انتهای پست دانلود درایور skystar 2 با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم.

– نرم افزارهای دانلود آفلاین چه کاربردی دارند؟

پس از اینکه کاربران درایورهای مربوط به این کار را نصب نمودند باید نرم افزارهای دانلود آفلاین نصب گردند. برای این منظور نرم افزارهای زیادی عرضه شده است که بهترین آن ها skygrabber می باشد که باید تنظیمات خاصی بر روی آن ها اعمال گردد. در مرحله اول باید کاربر درایور خود را معرفی نماید.

معرفی درایور به این صورت است که کاربر باید ابتدا وارد منوی main شده و در این منو بر روی گزینه option  کلیک نماید. پس از این مرحله می تواند درایوری که بر روی کامپیوتر نصب نموده انتخاب نماید. درایورهایی در این منو مشاهده می گردد به طور معمول شامل  ۲ sky star می باشد که پس از انتخاب باید بر روی ok کلیک نمایید.

مرحله ی بعدی پس از انتخاب درایور، مشخص کردن provider  می باشد که برای این کار باید در قسمت زیر منوهای بالا provider  را مشخص نمایید. به عنوان نمونه می توان opensky را انتخاب نمود و تنظیماتی که در این قسمت باید اعمال گردد این است که آنتن پارابولیک شما باید حتما روی ماهواره ای که نقش سرویس دهنده را دارد تنظیم گردد.

- نرم افزارهای دانلود آفلاین چه کاربردی دارند؟

– نرم افزارهای دانلود آفلاین چه کاربردی دارند؟

– درایورهای ۲ skystar چه ویژگی هایی دارند؟

این دریوارها توسط یک شرکت آلمانی به نام technisat به بازار عرضه می گردد و نسخه ی جدید آن که بر مبنای همان سری دو می باشد، ۲٫۸ skystar نام دارد. این نسخه از درایورها به عنوان یک نسخه ی بهبود یافته از سری ۲٫۶ شناخته شده اند و همراه با تغییراتی نیز بوده اند که همین تغییرات سبب گشته تا این نسخه نسبت به نسخه های دیگر خود دارای کارایی بالاتر در نتیجه تمایز بیشتر باشد.

تغییراتی که در این نسخه اعمال گشته است، در نگاه اول بسیار جزئی می باشد، اما همین تغییرات جزئی موجب شده تا این نسخه نسبت به ورژن های ما قبل خود کاربردی تر گردد و ویژگی های منحصر به فردی را به این نسخه اعمال نماید.

درایورهایی که توسط شرکت technisat عرضه شده است، باید برروی کامپیوتر نصب گردند. این دریوارها در واقع قطعه هایی برای دریافت شبکه های تلویزیونی و دیجیتال بر روی کامپیوتر کاربران می باشند که اطلاعات آن ها از طریق ماهواره ها ارسال می گردد و می توانند سرویس های پر سرعتی را از این ماهواره ها دریافت نمایند.

– درایورهای skystar دارای چه مشخصات و پارامترهای مهمی می باشند؟

این دریوارها توانایی دریافت شبکه های رادیوئی و دیجیتال را دارند و می توان شبکه هایی همچون teletext را که دارای استاندارد S- DVB می باشند را نیز از آن ها دریافت نمود. همچنین سرویس های اطلاعاتی مختلفی را می توان با استفاده ازماهواره و به کمک دیش به دست آورد که این اطلاعات عمدتا به صورت multicast/unicast می باشند.

این درایورها همچنین دارای قابلیت play & plug می باشند و فرکانس ورودی آن ها می تواند از ۹۵۰ تا ۲٫۱۵۰ مگا هرتز را پشتیبانی نماید. درایورهای ۲ skystar می توانند شبکه هایی با کیفیت و وضوح بالا همچون HDTV را برای کاربران به نمایش درآورند.

- درایورهای skystar دارای چه مشخصات و پارامترهای مهمی می باشند؟

– درایورهای skystar دارای چه مشخصات و پارامترهای مهمی می باشند؟

– درایورهای ۲ skystar از چه سیستم عامل هایی پشتیبانی می کنند؟

این دریوارها ازسیستم عامل های مختلفی پشتیبانی می کنند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود :

Windows 2000 professional / server

Windows xp home / professional

Windows xp professional 64 edition

Windows server 2003

Windows vista 86 /64

۷ windows

تمامی سیستم عامل هایی که در بالا به آنها اشاره شد، این قابلیت را دارند که کاربر بتواند به راحتی دریوار خود را بر روی آن نصب نموده و پس از انجام تنظیماتی که اشاره نمودیم سرویس های اطلاعاتی لازم را از ماهواره و آنتن آن دریافت نموده و به شبکه های تلویزیونی بر روی کامپیوتر خانگی خود دست یابد.

– درایورهای skystar چه مشخصاتی به منظور تماشای تصاویر درحالت عادی دارند؟

سیستم کامپیوتر کاربر باید حداقل دارای hzm 700 ibm compatible pc with  iii  pentium باشد.

باید دارای MB 256 RAM و یا بیشتر از این باشد.

سیستم کامپیوتر کاربر باید یک اسلات خالی برای نصب تجهیزات سخت افزاری درایور داشته باشد.

باید حداقل MB 30 فضای خالی بر روی drive disk کامپیوتر کاربر وجود داشته باشد.

سیستم کامپیوتر کاربر باید برای انجام عملیات pvr حداقل GB 10 حافظه ی خالی بر روی hard drive خود داشته باشد.

کارت صدایی که برروی سیستم نصب شده است، باید ورژن آن به گونه ی باشد که توانایی پشتیبانی از x  Direct را داشته باشد.

کاربران باید برای دریافت سرویس هایی که موجب نمایش تصاویر با کیفیت معمولی می گردد، سیستم کامپیوتری خود را به گونه ی تنظیم نمایند که تمامی قابلیت هایی که در بالا برای این موضوع مطرح شد را داشته باشد تا بتوانند به هدف خود یعنی نمایش همین تصاویر با چنین کیفیتی دست یابند.

- درایورهای skystar چه مشخصاتی به منظور تماشای تصاویر درحالت عادی دارند؟

– درایورهای skystar چه مشخصاتی به منظور تماشای تصاویر درحالت عادی دارند؟

– درایورهای skystar چه مشخصاتی به منظورتماشای تصاویر با کیفیت بالا دارند؟

همان گونه که در قبل اشاره شد برای به نمایش درآوردن تصاویر با کیفیت معمولی، سیستم کابران باید دارای مشخصات سخت افزاری خاصی می بود تا این عمل قابل انجام می شد. حال بر مبنای مطالب ذکر شده سیستم کاربر باید برای نمایش تصاویری که دارای کیفیت و وضوح بالایی می باشند نیز مشخصات سخت افزاری منحصر به فردی داشته باشد تا کاربر بتواند به این هدف دست یابد. برای این منظور باید سیستم دارای مشخصات زیرباشد :

- درایورهای skystar چه مشخصاتی به منظورتماشای تصاویر با کیفیت بالا دارند؟

– درایورهای skystar چه مشخصاتی به منظورتماشای تصاویر با کیفیت بالا دارند؟

سیستم باید حداقل دارای قابلیت ibm compatible pc with 4  pentium و یا بالاتر باشد.

کارت گرافیکی که بر روی سیستم کاربر نصب گردیده است، باید AGP 3D باشد و دارای یک شتاب دهنده  ۲ MPEG بر روی کارت گرافیک باشد.

نرم افزارهایی که پیشنهاد می گردد برای این منظور و بهبود کارایی بر روی سیستم نصب گردد، شامل internet explorer  می باشد که باید نسخه های ۶ به بالای آن نصب گردد. همچنین می توان نرم افزار x direct را بر روی سیستم نصب نمود که بهتر است نسخه های ۹ به بالا را برروی کامپیوتر نصب کرد. در صورتی که media player را نیز نصب نموده اید، بهتر است از ورژن های ۹ به بالای آن استفاده نمایید.

شما در حال مطالعه پست دانلود درایور skystar 2 هستید.

– چه تشابهاتی میان درایورهای ۲٫۶ skystar و ۲٫۸ skystar وجود دارد؟

چیپ ستی که در دریوارهای ۲٫۸ وجود دارد، همان چیپ ستی می باشد که بر روی درایور های ۲٫۶ نصب گردیده و همین امر سبب شده تا دریوار ۲٫۸ sky star دارای یک سیستم مشابه با نسخه ۲٫۶ باشد

و این وجه تشابه آن ها در نظر گرفته شود. شرکتی که این درایورها را می سازد، به طور معمول به همراه درایور، یک CD نیز به کاربران ارائه می نماید که در این سی دی، درایور ورژن ۱/۴/۴ قرار داده شده است که این ورژن بر روی هر دو نوع درایور موجود می باشد و سیستم نیز می تواند از آن پشتیبانی نموده و آن را پوشش دهد.

درهنگام خرید هر کدام ازاین دریوارها پس از مشاهده ی جعبه این کارت ها کاربر متوجه خواهد شد که طراحی های گرافیکی و شکل ظاهری که بر روی این کارت ها اعمال گردیده کاملا مشابه باهم می باشند. هر دو بسته دارای محتویات کاملا یکسان می باشند و تغییراتی که در آن ها به وجود آمده بسیار جزئی می باشد که در این میان می توان به تغییر چشمی کنترل آن و تغییر حالت اتصال از comport به USB اشاره نمود.

در مقایسه با هم تنها چیزی که در آن ها تغییر یافته تیونر به کار رفته در آن ها می باشد که به نسبت یکدیگر تغییرکرده اند. تغییر تیونر در این نسخه ها به این صورت است که در ورژن ۲٫۸ از تیونر چیپ یا سیلیکونی استفاده شده است که این تیونرها موجب می گردند تا دمای کارت حتی در زمان استفاده از آن نیز کاهش یابد و قدرت گیرندگی آن اصلاح شده و بهبود یابد.

– آنتن های directional چه ویژگی هایی دارند؟

این آنتن ها به آنتن های جهت دار معروف هستند که می توانند خروجی خود را به یک سمت هدایت نمایند و به طور معمول برای قرارگیری در یک گوشه از اتاق مورد استفاده قرارمی گیرند تا بتوانند به تمامی قسمت های اتاق تابش یابند. در مواردی ممکن است امواج آنها به جهت های ناخواسته ای تابش یابند که اهمیت چندانی ندارد.

به طور معمول، الگوی انتشار سیگنال ها در این نوع آنتن در یک طرف اتاق بیشتر از سایر نقاط است و از این آنتن ها معمولا برای برقراری اتصالات شبکه ی wifi برای قسمت های سخت ساختمان استفاده می گردد.

– آنتن های flat چه ویژگی هایی دارند؟

این آنتن ها دارای زاویه ی تابش رادیو ۱۰ می باشند که از آن ها برای برقراری ارتباط تا ۱۵ کیلومتر استفاده می گردد و در این آنتن ها، لینک هایی همچون point to point آنتن دهی می شوند. در استفاده از این آنتن ها باید این نکته در نظر گرفته شود که آنتن باید بر روی دکل نصب گردد.

- آنتن های flat چه ویژگی هایی دارند؟

– آنتن های flat چه ویژگی هایی دارند؟

از اینکه تا پایان پست دانلود درایور skystar 2 ما را همراهی کردید بسیار متشکریم و امیدواریم از خواندن پست دانلود درایور skystar 2 نهایت استفاده را برده باشید.