دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود درایور اسکنر toshiba e-studio 181

 • موضوع : درایور ,
 • اقای امیدی
 • 3,516 بازدید
 • تاریخ به روزرسانی : ۱۱ خرداد ۹۹

با بررسی کردن موضوع دانلود درایور اسکنر toshiba e-studio 181 با شما دوستان عزیز همراه هستیم.

دانلود درایور اسکنر toshiba e-studio 181

دانلود درایور اسکنر toshiba e-studio 181

دانلود درایور اسکنر توشیبا e-studio 181 برای افرادی که به دنبال دانلود کردن یک درایور اصلی و مخصوص اسکنر توشیبا هستند، کاربرد خیلی بیشتری دارد و کاربران با دانلود این نسخه اصلی می توانند اقدامات مورد نظر را برای نصب اسکنر و درایور آن انجام دهند.

در ادامه مقاله به سوالاتی که ممکن است در زمینه دانلود درایور اسکنر توشیبا e-studio 181 برای شما دوستان عزیز پیش بیاید و ذهنتان را درگیر کند، پاسخ می دهیم. امیدواریم مطالب این مقاله برای شما مفید باشند.

آیا در مورد اسکنر و دلایل استفاده از این وسیله اطلاعات دارید؟

کمپانی توشیبا چه اقدامات مهمی را در تولید اسکنرها انجام داده است؟

انواع اسکنرهای مهم در بازار شامل چه مواردی می شود؟

مشخصات فنی اسکنر توشیبا مدل e-studio 181 شامل چه موارد مهمی می شود؟

اسکنرهای کمپانی توشیبا دارای چه ویژگی های خاصی هستند؟

قابلیت های اسکنر توشیبا e-Studio 181 کدام موارد هستند؟

موارد مهم و مرتبط با اسکنر که باید مد نظر کاربران قرار بگیرد کدام موارد هستند؟

روش مناسبی که برای نصب و فعال سازی اسکنر توشیبا e-studio 181 وجود دارد، شامل چه مراحلی می شود؟

دستگاه کپی توشیبا مدل رو میزی چه ویژگی هایی دارد؟

یک دستگاه کپی توشیبا را از چه قطعاتی می سازند؟

انتخاب کردن یک دستگاه کپی باید بر چه اساسی صورت گیرد؟

با کمک پرینتر توشیبا به چه صورتی می توان از یک برگه پرینت گرفت؟

نصب کردن اسکنر توشیبا و استفاده از این اسکنر به چه صورتی انجام می شود؟

روش های اتصال دادن فیزیکی یک اسکنر به سیستم کامپیوتر کدام موارد هستند؟

یک اسکنر به چه دلایلی کار نمی کند و راه اندازی اسکنر از چه طریقی انجام می شود؟

آشنایی کلی با اسکنر ها

انواع اسکنر ها

پارامترهایی که در انتخاب یک اسکنر مهم می باشد

مزایا و ویژگی های اسکنر

درباره برند توشیبا (About Toshiba )

معرفی دستگاه اسکنر Toshiba e-studio 181

مشخصات دستگاه کپی Toshiba e-studio 181

قابلیت ها و کارآیی های فنی دستگاه اسکنر Toshiba e-studio 181

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی Toshiba e-studio 181

مزایا و ویژگی اسکنر (Features Of The Toshiba Scanner And Printer)

آموزش نصب و نحوه فعال سازی دستگاه اسکنر Toshiba e-studio 181

آموزش اسکن گرفتن توشیبا (Learn To Take Toshiba)

آموزش پرینت گرفتن پرینتر توشیبا (Toshiba Printing Training)

آموزش کار با وای فای پرینتر توشیبا (Tutorial Work With Toshiba Wi-Fi)

جمع بندی مطالب

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دانلود درایور اسکنر toshiba e-studio 181 با ما تا انتهای این پست همراه باشید.

آیا در مورد اسکنر و دلایل استفاده از این وسیله اطلاعات دارید؟

اسکنر در کل وسیله ای می باشد که به روش های مختلف می تواند اسکن را انجام دهد و این اسکنر تصاویر یا هر گونه متن و همچنین دست نوشته ها را می تواند به درستی اسکن کرده و از این طریق، به تصاویر دیجیتال و با کیفیتی تبدیل خواهد کرد.

اولین اسکنری که ساخته شد به شکل یک اسکنر استوانه ای بود که کیفیت مناسبی داشت، اما به اندازه اسکنرهای امروزی پیشرفته نبود.

آیا در مورد اسکنر و دلایل استفاده از این وسیله اطلاعات دارید؟

آیا در مورد اسکنر و دلایل استفاده از این وسیله اطلاعات دارید؟

اسکنرها را یک دستگاه می دانند که از این طریق می توان عکس یا متن هایی را به رایانه و لپ تاپ مورد نظر متصل کرد و در حال حاضر بیشتر کمپانی ها و شرکت هایی که می توانند اسکنرها را تهیه کنند، همان شرکت هایی هستند که چاپگرهای با کیفیتی را تولید و به بازار عرضه کرده اند.

اسکنرها را همانند یک دستگاه فتوکپی می دانند که در این اسکنرها محفظه ای قرار گرفته و در این اسکنرها کاغذ یا تصویر مورد نظر را می توان در قسمت مشخصی گذاشت تا با این کار تصویر خاصی به کامپیوتر و سیستم وارد شود.

شما در حال مطالعه پست دانلود درایور اسکنر toshiba e-studio 181 هستید.

دو خروجی در پشت اسکنر

در پشت اسکنرها معمولا دو خروجی قرار گرفته است که این دو خروجی کاربرد زیادی دارند. در یکی از این خروجی های پشت اسکنر می توان چاپگر را وصل کرد و در خروجی دیگر نیز می توان فیشی که از طرف رایانه متصل می شود، را قرار داد.

اسکنرها را یک دستگاه ورودی می دانند که کاربردهای خیلی زیادی دارند و در حال حاضر این دستگاه تنوع بالایی دارد و شرکت های مختلفی از این اسکنرهای با کیفیت تولید می کنند.

یکی از انواع دستگاه های ورودی که کاربرد زیادی دارد، وسیله ای است که به کمک آن انتقال دادن تصاویر و متون راحت تر انجام می شود و این فایل ها را می توان به کامپیوتر وصل و مورد استفاده قرار داد تا این اطلاعات را بتوان ذخیره و در زمان مشخص ویرایش کرد.

اسکنرها انواع مختلف دارند و اسکنرهای تخت دارای قیمت مناسب هستند و کیفیت این اسکنر در حد مطلوبی است.

در هنگام انتخاب کردن یک اسکنر عوامل زیادی تأثیر دارند که یکی از این عوامل مربوط به نیازی است که خریدار احساس می کند و هر کاربری با توجه به نیاز خود می تواند اسکنر مورد نظر را تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهد.

اسکنر را نوعی دستگاه می دانند که می توان با استفاده از آن عکس برداری حتی از یک مسافت دور را انجام داد و ایجاد دستگاه هایی با این ویژگی ها در دنیای پیشرفته امروز جایگاه خاصی دارد، زیرا به افراد برای انتقال دادن فایل ها و تصاویر مورد نظر کمک بیشتری می کند.

توسعه اسکنرها

دستگاه های مربوط به اسکنر با گذشت زمان توسعه یافتند و به مرور به شکل هایی که در حال حاضر وجود دارند، در آمده و مورد استفاده قرار می گیرند.

اسکنرها می توانند کاربردهای زیادی را در صنعت و زمینه های دیگر همانند امور گرافیکی و … داشته باشند.

در مواقعی که یک تصویر دیجیتال تهیه می شود، معمولا متن و تصویری که مورد اسکن قرار می گیرد به شکل مجموعه ای از نقطه های تیره و نقاط روشن در صفحه اسکنر نمایش داده می شود و در مرحله بعدی این دستگاه می تواند نقاطی که تیره هستند، را به شکل عدد ۱ و نقطه های روشن منتشر شده را به شکل صفر ذخیره و تبدیل کند.

تصویر قبل از منتشر شدن به مجموعه ای از اعداد همانند ۰ و ۱ تبدیل می گردد که به این نوع تصاویر دیجیتال گفته می شود و می توان آنها را انتقال داده و ذخیره کرد.

شما در حال مطالعه پست دانلود درایور اسکنر toshiba e-studio 181 هستید.

کمپانی توشیبا چه اقدامات مهمی را در تولید اسکنرها انجام داده است؟

تأسیس کمپانی توشیبا از حدود صد سال پیش صورت گرفت و در ابتدا این شرکت تنها وسایل الکترونیکی خاصی را همانند سیستم های کامپیوتر و لپ تاپ طراحی و به بازار عرضه و در اختیار کاربران و متقاضیان خود قرار می داد

اما این شرکت در زمینه محصولات دیگر از جمله اسکنرها و پرینترهای با کیفیت نیز اقدامات مختلفی را انجام داده و تولید چشم گیری را در سال های اخیر به همراه داشته است و افرادی که به دنبال تهیه یک اسکنر مناسب هستند، با تهیه اسکنرهای کمپانی توشیبا می توانند نیاز خود را برطرف کرده و به نتیحه مناسب دست یابند.

کمپانی توشیبا چه اقدامات مهمی را در تولید اسکنرها انجام داده است؟

کمپانی توشیبا چه اقدامات مهمی را در تولید اسکنرها انجام داده است؟

افرادی که با اسکنرهای قوی و با کیفیت سر و کار دارند، نیاز می باشد که در اولین مرحله به تهیه یک اسکنر مناسب اقدام کنند تا اسکنر بتواند نیازهای این افراد را در زمینه های مختلف برطرف کرده و نهایت استفاده را از آن ببرند.

کیفیت بالا

دستگاه اسکنر توشیبا در سال های اخیر شناخته شده است و از کیفیت بالا و پیشرفته ای برخوردار می باشد.

این اسکنر را می توان در هر محیط کاری قرار داد و اسکن کردن سایزهای مختلفی از اسناد و فایل ها را چون A3 ,A4 و همچنین ۵ Aرا به صورت کامل و با کیفیت مورد استفاده قرار داد.

بیشتر اسکنرهای توشیبا قابلیت اسکن کردن تصاویر و … را به صورت رنگی دارند و می توانند به شبکه اینترنت وصل شوند.

این پرینتر می تواند برگه های زیادی را در زمان محدودی چاپ کند و به عنوان یک چاپگر کم هزینه شناخته می شود.

میزان ذخیره دستگاه های توشیبا خیلی زیاد است و دستگاه پرینتر می تواند ۸۰ گیگا بایت از سندهای مهم را در خود نگه دارد و در فرصت مناسب و طبق دستوری که کاربران به دستگاه ارائه می دهند، این اسناد را چاپ کند.

این دستگاه مصرف انرژی خیلی کمی دارد و معمولا مشخص کرده اند که مصرف انرژی در مواقعی که از این محصول استفاده می شود، به میزان ۱ وات انرژی است که میزان کمی بوده و انرژی را به میزان خیلی کم استفاده می کند.

شما در حال مطالعه پست دانلود درایور اسکنر toshiba e-studio 181 هستید.

انواع اسکنرهای مهم در بازار شامل چه مواردی می شود؟

اسکنرهای مختلفی وجود دارند که هر یک از این اسکنرها در موقعیت های متفاوت و برای جاهای مناسبی کاربرد دارند.

اسکنر مسطح از اسکنرهای مهم موجود در بازار است. اسکنرهای تخت نیز از جمله اسکنرهای دیگر می باشند که قابلیت و کاربردهای زیادی دارند.

اسکنرهای مسطح یا همان اسکنر تخت را از متداول ترین اسکنرهایی می دانند که در این اسکنر، تصویر مورد نظر بر صفحه تخت اسکنر گذاشته می شود و هد موجود در دستگاه از کنار تصویر عبور می کند و از تصویر مورد نظر نمونه برداری را انجام داده و در صورت نیاز انتشار می دهد.

اسکنر استوانه ای نیز از اسکنرهای دیگر و مهم است که مورد استفاده قرار می گیرد. اسکنر استوانه ای نیز از اسکنرهای دیگر است که در شرکت های پیشرفته و بزرگ این نوع اسکنرها به کار برده می شود و کیفیت این نوع محصولات در حد بالایی می باشد.

انواع اسکنرهای مهم در بازار شامل چه مواردی می شود؟

انواع اسکنرهای مهم در بازار شامل چه مواردی می شود؟

این دستگاه به گونه ای است که در آن از یک تکنولوژی تقویت کننده ای شبیه نور لامپ به کار می برند که با استفاده از این تکنولوژی خاص، می توان اسناد و تصاویر قرار گرفته را اسکن کرد. این اسناد و تصاویر که مورد استفاده قرار می گیرند، معمولا از طریق این دستگاه بر یک استوانه شیشه ای مناسب قرار داده شده و به این ترتیب اسکن انجام می شود.

شما در حال مطالعه پست دانلود درایور اسکنر toshiba e-studio 181 هستید.

اسکنر دستی

اسکنر دستی را همانند اسکنرهایی که صفحه تخت هستند، می دانند، اما در این اسکنرها شیوه به کار بردن آن برعکس اسکنرهایی است که دارای صفحه مسطح می باشند.

در این اسکنر از نیروی انسانی ماهر برای تکان دادن موتور استفاده می شود و خود دستگاه این اقدام را انجام نمی دهد، به عبارت دیگر برای این دستگاه اسکنر نیاز به یک نیروی انسانی می باشد. سرعت اسکن کردن اسکنرهای دستی در حد خیلی بالایی است، اما معمولا تصاویری را که ایجاد می کنند، دارای کیفیت کمتری هستند.

اسکنرهای دستی را در مراکز مربوط به طراحی صنعتی زیاد به کار می برند، همچنین برای آنالیز کردن در زمینه وسایل پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند. اسکنرهای دستی از ماشین های مهمی هستند که در دفاتر اداری و همچنین شرکت ها به کار برده می شوند.

اسکنر دستی این ویژگی را دارد که نیاز به رایانه ندارد و به صورت مستقل فعالیت خود را انجام می دهد و تنها این اسکنر نیاز به یک کارت حافظه همانند میکرو اس دی دارد که بتواند تمامی اطلاعات را در حافظه ذخیره کند و مورد استفاده قرار دهد. این اسکنرها با اسکنرهایی که رومیزی هستند، تفاوت دارند.

اسکنرهای شیت فد نیز برای اسکن کردن هر گونه متن و سند می توانند مورد استفاده قرار گیرند و در این مورد به جای اینکه هد اسکن کننده تکان بخورد، معمولا سند مورد نظر بر روی این اسکنر حرکت خواهد کرد، اما در بیشتر مواقع چون این تصاویر و متن ها حرکت می کنند، دارای کیفیت خیلی پایین هستند و افراد از این اسکنرها به میزان زیادی به کار نمی برند.

شما در حال مطالعه پست دانلود درایور اسکنر toshiba e-studio 181 هستید.

مشخصات فنی اسکنر توشیبا مدل e-studio 181 شامل چه موارد مهمی می شود؟

اسکنر توشیبا دارای مشخصات فنی خاصی است که به مهم ترین این مشخصات اشاره می شود.

دستگاه کمپانی توشیبا دارای قابلیت اسکن کردن اسناد و فایل ها به میزان زیاد و با کیفیت خاص است.

سایز اسکن این نوع اسکنر را می توان مشخص کرد و با توجه به سایز عکس مورد نظر، از اسکنر استفاده کرد. به طور مثال اگر سایز فایلی کوچک می باشد، می توان با تعیین اندازه این اسکنر، فایل را به سایز خاصی اسکن و مورد استفاده قرار داد.

مشخصات فنی اسکنر توشیبا مدل e-studio 181 شامل چه موارد مهمی می شود؟

مشخصات فنی اسکنر توشیبا مدل e-studio 181 شامل چه موارد مهمی می شود؟

از لحاظ دقت اسکنر، این نوع دستگاه، دقت خیلی بالایی دارد و کیفیت نمایش اسکن تصاویر آن به میزان زیادی است.

از نظر سرعت اسکنر توشیبا e-studio 181 می توان گفت که این دستگاه سرعت بالایی دارد و در زمان محدودی می تواند تصاویر را با کیفیت بالا و در زمان محدودی اسکن کند و در صورت نیاز از این تصاویر و فایل ها پرینت می گیرد.

صفحه اسکنر توشیبا بزرگ بوده و می توان در این صفحه تصاویر زیاد و با سایزهای مختلف را قرار داد. هر چه صفحه اسکن دستگاه بزرگ و مناسب تر باشد، برای کاربران می تواند کارایی بیشتری داشته باشد، زیرا صفحات بزرگ و اسناد مهم را نیز با این دستگاه می توانند اسکن کنند و از فایل اسکن شده مورد نظر استفاده نمایند.

این دستگاه سرعت بالایی دارد و اسکن را در کمتر از یک ثانیه می تواند انجام دهد. ، البته از لحاظ وضوح، اسکنر دستگاه توشیبا به میزان زیادی تصاویر را واضح و با کیفیت نمایش می دهد و اسکن کردن اسناد و مدارک را به درستی انجام خواهد داد.

صفحه نمایشی که می توان مدارک مورد نظر را بر روی این صفحه اسکن کرد؛ بزرگ بوده و این صفحه سایزهای مختلف برگه ها را قبول می کند.

این اسکنر به نوعی دارای گیرنده دیجیتال بوده و قابلیتهای زیادی دارد.

این اسکنرها همان طور که اشاره شد از سیستم عامل ویندوز نیز می توانند فایل هایی را قبول و مورد اسکن قرار دهند.

اسکنر توشیبا می تواند سایز عکس هایی از A3 تا ۵A را به طور کامل انجام دهد.

دستگاه اسکنر توشیبا این قابلیت را دارد که به صورت دو رو تصاویر را اسکن و چاپ کند و در مواردی که افراد به دنبال استفاده از سیستم پیشرفته ای هستند، این اسکنر توشیبا اهمیت زیادی داشته و در مواقع مختلف به کار برده می شود.

دستگاه اسکنر توشیبا e-studio 181 این قابلیت را دارد که اسکن را رنگی انجام دهد و سرعت اسکن این دستگاه تقریبا در هر دقیقه برای برگه های سایز ۴ A به میزان ۶۰ برگ می باشد و برای برگه های سایز بزرگتر تقریبا در هر دقیقه این دستگاه می تواند ۳۰ برگ و بیشتر را اسکن کند.

دقت اسکن دستگاه توشیبا تقریبا به میزانی در حدود ۶۰۰ در ۶۰۰ dpi است.

این دستگاه اسکنر را می توان به کامپیوتر متصل کرد و دارای این قابلیت است که از طریق شبکه LAN دسترسی به آن امکانپذیر باشد و همچنین با متصل کردن یو اس بی می توان این کار را انجام داده و از این ویژگی های برتر دستگاه استفاده کرد.

دستگاه اسکنر توشیبا مدل e-studio 181 دارای ابعاد خاصی است که با این ابعاد متناسب در جاهای مختلف قابلیت استفاده دارد و به کار برده می شود. وزن اسکنرهای شرکت توشیبا نیز به میزان خیلی مناسبی می باشد.

میزان رزولوشن اسکنر در حد بالایی است.

شما در حال مطالعه پست دانلود درایور اسکنر toshiba e-studio 181 هستید.

حافظه اسکنر

حافظه اسکنر نیز به میزانی است که می توان این اندازه از حافظه را برای مصارف خاصی به کار برد و در مواردی که کاربران یک اسکنر با حافظه بیشتر را مد نظر دارند، استفاده از اسکنر توشیبا می تواند گزینه مناسبی باشد.

قدرت بزرگ نمایی دستگاه اسکنر نیز به میزان ۲۵ درصد و بالاتر است.

اسکنر ساخت شرکت توشیبا است و این شرکت کیفیت بالایی را در زمینه تمامی محصولات خود نشان می دهد.

اسکنر توشیبا این ویژگی خاص را دارد که بر روی Device Manager قابلیت نصب آن وجود دارد و می توان این کار را به آسانی انجام داد.

از لحاظ نوع دستگاه، این دستگاه به عنوان پرینتر و اسکنر شناخته می شود.

ورژن این نوع اسکنر در حد بالایی است و بر روی سیستم های زیادی قابلیت استفاده دارد. اگر ورژن یک دستگاه بالا باشد، این قابلیت را دارد که بر روی ویندوزهای مختلفی نصب شود و از این طریق کاربران نهایت استفاده خود را از اسکنر مورد نظر داشته باشند.

این نوع درایور بر روی ویندوز و همچنین بر سیستم Linux قابلیت نصب دارد و همین مسأله باعث شده است که کاربران بتوانند از درایور اسکنر توشیبا e-studio 181 استفاده کرده و کاربرد این نوع اسکنر بیشتر برایشان نمایان می شود.

اسکنرهای کمپانی توشیبا دارای چه ویژگی های خاصی هستند؟

اسکنر توشیبا ویژگی های خاصی دارد و مد نظر بیشتر کاربرانی قرار می گیرد که به دنبال یک اسکنر با کیفیت و قوی هستند که چاپ و اسکن فایل ها و اسناد مورد نظر را بهتر انجام دهند.

اسکنرهای کمپانی توشیبا دارای چه ویژگی های خاصی هستند؟

اسکنرهای کمپانی توشیبا دارای چه ویژگی های خاصی هستند؟

اسکنرهای ساخت شرکت توشیبا می توانند به راحتی از سیستم CIS پشتیبانی کنند و با داشتن این سیستم خاص استفاده از اسکنرهای کمپانی توشیبا برای کاربران آسان تر صورت می گیرد و بر روی سیستم های خاص می توانند این اسکنر را نصب کنند.

یکی دیگر از ویژگی هایی که اسکنر توشیبا دارد، مربوط به پشتیبانی کردن از سیستم AIO است. سیستم AIO قدرت برندینگ زیادی داشته و در چند سال اخیر این سیستم همه کاره توانسته است جایگاه خود را به اثبات برساند.

صفحه لمسی

بیشتر این سیستم های AIO دارای صفحه لمسی بوده و کاربران به راحتی و همگام با تکنولوژی روز دنیا می توانند از این سیستم استفاده کنند. پشتیبانی کردن از این سیستم توسط اسکنرهای شرکت توشیبا، به افراد کمک می کند که بتوانند کیفیت تصاویر را بالاتر ببرند و از فناوری به کار رفته در این سیستم خاص نهایت استفاده را ببرند.

در بیشتر موارد کاربری که برای خود مد نظر داشته باشد تا بعضی از قطعات مربوط به سیستم AIO را ارتقاء دهد، با اطمینان از کیفیت بالای قطعات می تواند این اقدام را انجام دهد.

اسکنر توشیبا را به صورتی می سازند که به راحتی این دستگاه بتواند انواع کاغذ را بشناسد و به نوعی دارای سیستمی برای شناسایی خودکار کاغذهای مختلف است که برای اسکن کردن و پرینت گرفتن مورد استفاده قرار می گیرد و اسکنر توشیبا می تواند این اقدام مهم را انجام دهد.

اسکنر توشیبا، همچنین اسناد مورد نظر را به صورت رنگی می تواند اسکن کند و در صورت نیاز توسط دستگاه کپی توشیبا این اسناد رنگی چاپ و مورد استفاده قرار گیرند

به عبارت دیگر قابلیت اسکن و چاپ رنگی در اسکنر توشیبا e-studio 181 وجود دارد، البته این اسناد را به صورت کاملا استاندارد و از طریق رنگ های اصلی و مهم اسکن می کند. اسکنر توشیبا می تواند رنگ های استاندارد CMYK را به صورت رنگی چاپ کند و اسناد را با کیفیت هر چه بیشتر به کاربران تحویل دهد.

ویژگی های خاص

اسکنر توشیبا دارای ویژگی های خاص دیگری است، از جمله اینکه اسکنر توشیبا از قابلیت اطمینان بالایی برخودار بوده و انتقال انواع تصاویر فیزیکی به شکل های مختلف دیجیتال از طریق اسکنر صورت می گیرد.

معمولا کاربران نقش کمی در اسکن کردن دارند و ارتباط اسکنر به نوعی دو طرفه محسوب نمی شود که کاربران بتوانند نقش زیادی در آن داشته باشند و از این طریق ذخیره کردن اطلاعات تنها توسط کاربران صورت می گیرد، ولی اقدامات مهم را خود دستگاه انجام می دهد.

اسکنرهای توشیبا در افزایش دادن بیشتر کارآیی اهمیت زیادی داشته و سرعت بالایی دارند و این مسأله به عنوان یک ویژگی مهم در این نوع اسکنرها شناخته می شود.

اسکنرهای توشیبا از کیفیت بالایی برخواردار هستند و راحت تر می توانند تمامی جزئیات را در یک تصویر دیجیتالی نمایش دهند، البته این تصاویر با وضوح و کیفیت بالا ایجاد می شوند.

در هزینه های لازم برای تهیه اسکنر توسط افراد صرفه جویی می شود و با قرار گرفتن اسکنر توشیبا در یک فضای محدود و مناسب می توان از اسکنر توشیبا استفاده نمود.

قابلیت های اسکنر توشیبا e-Studio 181 کدام موارد هستند؟

دستگاه اسکنر توشیبا مدل e-Studio 181 توانایی اسکن کردن فایل های زیادی را در یک مدت محدود دارد و در یک دقیقه می تواند برگ های زیادی را اسکن کند.

از قابلیت های اسکنر توشیبا این است که می تواند مرتب سازی مناسبی را برای فایل های اسکن شده به شکلی درست و مرتب انجام دهد، همچنین این اسکنرها را معمولا به گونه ای طراحی می کنند که در آن دسته بندی الکترونیکی برای کاغذهای مختلف وجود داشته باشد.

این نوع اسکنر طرح ها و نقشه هایی به سایز بزرگ را نیز نمایش داده و به صورت دیجیتالی این طرح ها را ذخیره و نگهداری می کند تا در موارد بعدی بتوان به آنها دست یافت.

قابلیت های اسکنر توشیبا e-Studio 181 کدام موارد هستند؟

قابلیت های اسکنر توشیبا e-Studio 181 کدام موارد هستند؟

اسکنر توشیبا می تواند از ویندوزها و سیستم عامل های مختلفی پشتیبانی خود را انجام دهد. این نوع اسکنر می تواند از windows XP, windows vista پشتیبانی کرده و به این سیستم ها متصل شود

همچنین ۲۰۰۰ windows نیز از سیستم های عامل دیگر متصل به این اسکنر است. کابل رابطی که برای اسکنر و اتصال آن به دستگاه سیستم وجود دارد، به طور کلی از نوع ۰/۲ است و نوع این کابل باید یو اس بی باشد تا کاربر در یک تایم محدودی بتواند صفحات زیادی را به شکل متوالی و پشت سر هم اسکن کند.

موارد مهم و مرتبط با اسکنر که باید مد نظر کاربران قرار بگیرد کدام موارد هستند؟

ویژگی های زیادی مرتبط با انواع اسکنر وجود دارد که لازم است به این موارد دقت شود. از موارد مهم، دقت لامپ تصویر آن است که باید از کیفیت بالایی برخودار باشد.

نرم افزار نیز از موارد مهمی است که در کنار اسکنر باید به آن توجه کرد و این اسکنرها را نیز مد نظر قرار داد.

عمق رنگی که یک اسکنر دارد، نیز مهم می باشد و از ویژگی های دیگری که با نوع اسکنر ارتباط دارد، همین عمق رنگ یک اسکنر است.

اینترفیس نیز از ویژگی های دیگری است که با اسکنر و نوع آن مرتبط است.

موارد مهم و مرتبط با اسکنر که باید مد نظر کاربران قرار بگیرد کدام موارد هستند؟

موارد مهم و مرتبط با اسکنر که باید مد نظر کاربران قرار بگیرد کدام موارد هستند؟

نوع اسکنر

نوع اسکنر و مدل آن نیز از موارد حائز اهمیت می باشند.

دقت نشان دهنده این است که یک اسکنر تا چه میزان می تواند جزئیات بهتری را از محتوای دیجیتالی مورد نظر انتشار دهد. مسلما هر میزانی که دقت یک اسکنر بالا رود، تصاویر ارائه شده از کیفیت بهتری برخودار هستند.

بیشتر کاربرانی که حرفه ای هستند، در بیشتر موارد نیاز دارند که تصاویر را بزرگ کنند و در اسکن از تصاویر بزرگ برای کار و اقدامات مهم خود استفاده کنند. هر چه ناحیه مورد نظر یک اسکن بزرگ تر باشد، بهتر می تواند اسکن را انجام دهد و در حین استفاده از اسکن نقشه ها و روزنامه های بزرگ نیز، این نوع اسکنر کاربرد دارد.

نوع اسکنر

نوع اسکنر

معمولا کمترین میزان ناحیه اسکن برای دستگاه اسکنر در حدود ۵/۸ اینچ در میزان ۷/۱۱ است، اما برای افراد دیگر که به ناحیه بالاتری برای اسکن فایل های خود نیازمند هستند، می توان از اسکنرهایی که دارای صفحه بزرگ تری هستند، همانند ۵/۸ در ۱۴ اینچ استفاده کرد.

مورد مهم دیگری که در یک دستگاه اسکنر باید به آن دقت کرد، مربوط به تنوع تکنولوژی می باشد، که هد دستگاه اسکنر دارا می باشد، باید به این موضوع توجه داشت و بیشتر اسکنرهای توشیبا دارای هد اسکنCIS هستند و اسکنرها برای اینکه به کامپیوتر وصل شوند نیاز دارند که از یو اس بی برای این اتصال دادن استفاده کنند، این نوع اسکنرها کوچک می باشند و نیازی به کابل جداگانه ای ندارند که برق به آن وصل شود.

تکنولوژی هد اسکن CCD

اسکنرهایی که از تکنولوژی هد اسکن CCD در آن استفاده شده است، کیفیت تصاویر بهتری را ارائه می دهند و شفافیت تصویر این نوع اسکنرها در حد بالایی است.

معمولا اسکنرهایی که دارای تکنولوژی هد اسکن CCD هستند، یک تغذیه کننده اتوماتیک دارند و نیاز به تغذیه جداگانه ای برای آن ها نیست.

بررسی پورت سازگاز با سیستم نیز از موارد مهمی است که باید به آن توجه شود. برخی اسکنرها فقط یک پورت ۱٫۱ لازم دارند، اما برای بعضی از اسکنرها لازم است که دو نوع پورت برای دریافت نتیجه بهتر وجود داشته باشد.

روش مناسبی که برای نصب و فعال سازی اسکنر توشیبا e-studio 181 وجود دارد، شامل چه مراحلی می شود؟

برای نصب کردن اسکنر توشیبا e-studio 181 در یک سیستم و استفاده کردن از آن اقدمات مهمی باید صورت گیرد تا نصب این اسکنر به درستی انجام شود و فعالسازی آن در مدت کوتاهی بتواند توسط کاربر مورد نظر انجام پذیرد.

در مرحله اول می توان اقدام مهمی را انجام داد و اسکنر مورد نظر را به سیستم وصل کرد، البته برای این اقدام لازم است که سی دی درایور مربوط به اسکنر را نیز در سیستم قرار داد تا بعد از نصب اسکنر توشیبا e-studio 181 درایور آن در سیستم مورد نظر به آسانی تشخیص داده شود و فعال سازی اسکنر انجام گیرد.

روش مناسبی که برای نصب و فعال سازی اسکنر توشیبا e-studio 181 وجود دارد، شامل چه مراحلی می شود؟

روش مناسبی که برای نصب و فعال سازی اسکنر توشیبا e-studio 181 وجود دارد، شامل چه مراحلی می شود؟

مرحله بعدی برای نصب اسکنر توشیبا e-studio 181 مربوط به انجام دادن اقداماتی برای نصب درایور مورد نظر این اسکنر است. درایوری که کاربران در سیستم از قبل دانلود کرده اند را باید تنظیم کرده و شیوه نصب این درایور را مرحله به مرحله ادامه داد تا این درایور مخصوص اسکنر توشیبا بر روی سیستم مورد نظر قابلیت نصب پیدا کند.

بعد از دانلود درایور مورد نظر توشیبا برای این نوع اسکنر، کاربران باید مرحله به مرحله برای نصب این درایور بر روی سیستم خود پیش بروند تا بتوانند درایور را نصب کنند، به نوعی دیگر در صورتی که درایور از قبل، در سیستم کامپیوتر مورد نظر نصب شده است به صورت خودکار با متصل کردن اسکنر تشخیص دادن درایور مربوطه و نصب آن، انجام می شود

اما در صورتی که درایور اسکنر توشیبا e-studio 181 از سایت اصلی دانلود شده، اما بر سیستم نصب نشده باشد، لازم است که افراد این درایور را نصب کنند.

بعد از اینکه درایور نصب شد، می توان سیستم را راه اندازی کرده و از اسکنر متصل شده به سسیتم استفاده کرد.

در مرحله بعد لازم است که کابل مورد نظر به پرینتر وصل شود تا با این اقدام بتوان از فایل مورد نظر خود اسکن را انجام داده و در صورت نیاز فایل اسکن شده را پرینت کرد.

شما در حال مطالعه پست دانلود درایور اسکنر toshiba e-studio 181 هستید.

دستگاه کپی توشیبا مدل رومیزی چه ویژگی هایی دارد؟

معمولا مدل های مختلفی از دستگاه کپی توشیبا وجود دارد. یکی از این مدل ها مربوط به دستگاه کپی رومیزی می باشد که به دلیل مناسب بودن این دستگاه و ابعاد خاص آن می توان از این دستگاه در محیط های مختلف استفاده کرد.

ابعاد یک دستگاه کپی برای افراد خیلی اهمیت دارد و در صورتی که محیط مورد نظر محدود باشد، افراد نیاز است که از دستگاه های کپی ابعاد کوچک تر به کار برند که در این موارد، استفاده از دستگاه کپی رومیزی توشیبا اهمیت زیادی دارد.

دستگاه کپی توشیبا که به صورت رومیزی است، قابلیت زیادی داشته و در کمتر از یک دقیقه می تواند ورق های زیادی را کپی کند و سرعت این دستگاه خیلی بیشتر است. بعضی از دستگاه های کپی توشیبا به نوعی می باشند که از تکنولوژی پیشرفته لیزری نیز برخوردار هستند.

 

این دستگاه کپی را می توان تحت شبکه قرار داد و در ارتباط با شرکت هایی که به دنبال یک دستگاه کپی مناسب و متصل به شبکه هستند، این دستگاه کپی توشیبا کاربرد دارد و مورد استفاده این افراد قرار می گیرد.

دستگاه کپی رومیزی توشیبا می تواند در مدت زمان محدودی برگه های زیادی را پشت سر هم کپی بگیرد و کیفیت اسکن کردن این دستگاه به میزان خوبی است.

شما در حال مطالعه پست دانلود درایور اسکنر toshiba e-studio 181 هستید.

یک دستگاه کپی توشیبا را از چه قطعاتی می سازند؟

در دستگاه کپی توشیبا قطعه های مختلفی وجود دارد که این دستگاه با کیفیت و زیبا را می سازند.

یکی از قطعات مهم دستگاه کپی توشیبا مربوط به برد پاور آن است، همچنین یونیت لیزر نیز از قطعات اصلی و مورد استفاده در دستگاه کپی توشیبا می باشد.

یونیت مخصوصی برای کاغذ کشی در این سیستم وجود دارد که بعد از قرار دادن کاغذ در آن به وسیله این قطعه، کاغذ جا به جا شده و پرینت آن با استفاده از فایل موجود در سیستم کپی، با نهایت کیفیت گرفته می شود.

دستگاه کپی دارای یونیت اسکن نیز می باشد و بیشتر دستگاه های کپی از این تکنولوژی پیشرفته برخوردار هستند و همزمان با کپی کردن فایل مورد نظر، اسکن آن نیز انجام می گیرد.

یک دستگاه کپی توشیبا را از چه قطعاتی می سازند؟

یک دستگاه کپی توشیبا را از چه قطعاتی می سازند؟

بردهای ولتاژ نیز از قطعات دیگر دستگاه کپی کمپانی توشیبا هستند.

مین برد و همچنین یونیت درایور نیز از قطعات اصلی و مهم دستگاه کپی توشیبا می باشند، این دستگاه قطعه مهمی چون یونیت درایور دارد که برای استفاده از دستگاه کپی می توان دانلود درایور را انجام داد.

انتخاب کردن یک دستگاه کپی باید بر چه اساسی صورت گیرد؟

برای انتخاب کردن یک دستگاه کپی مناسب، دقت به موارد زیادی حائز اهمیت است. یکی از این موارد به عرضه کاغذ در این دستگاه مربوط است و باید این دستگاه کپی بتواند تعداد کاغذهای بیشتری را بپذیرد و این کاغذها برای چاپ مورد استفاده قرار گیرند.

اندازه کاغذ نیز از موارد مهم در زمینه انتخاب دستگاه کپی مناسب است که این دستگاه می تواند اندازه های کاغذ مختلف را در خود بپذیرد و سایزهای مختلفی از کاغذها را دریافت کرد.

انتخاب کردن یک دستگاه کپی باید بر چه اساسی صورت گیرد؟

انتخاب کردن یک دستگاه کپی باید بر چه اساسی صورت گیرد؟

حافظه دستگاه کپی نیز مورد توجه قرار می گیرد و باید به این مسأله دقت کرد.

بیشتر دستگاه های کپی با کیفیت و مناسبی که در بازار وجود دارد، معمولا ویژگی های خاصی دارند که این امکانات در بیشتر موارد مد نظر افراد قرار می گیرد.

اسکن کردن فایل هایی از طریق فکس و ایمیل که برای یک کاربر فرستاده می شود، از موارد مهمی است که باید به آن دقت کرد و جدیدترین دستگاه های کپی را می توان از طریق وای فای و اینترنت به دستگاه تلفن همراه متصل کرده و فایل های زیادی را پرینت و کپی گرفت.

در برخی از دستگاه هایی که کار کپی را انجام می دهند، معمولا این قابلیت وجود دارد که افراد بتوانند ویرایش عکس مورد نظر خود را از این طریق در نظر بگیرند،

معمولا دستگاه هایی که سیستم ویرایش تصاویر داشته باشند به نوعی هستند که در آنها می توان برش یک فایل و تصویر را انجام داد، همچنین تصویر مورد نظر را می توان شفاف ترکرد، البته با استفاده از این قابلیت در دستگاه می توان یک علامت مخصوص که برای یک شرکت تجاری می باشد، را در فایل مورد نظر قرار داد.

دسته ای از دستگاه های کپی موجود در بازار این ویژگی را دارند که فایل هایی که در آنها قرار داده می شود، به شکلی رمز گذاری شده و در مواردی که اسناد در بین دستگاه های مختلفی منتقل می شوند، این امکان وجود دارد که این داده ها در دستگاه محرمانه باشند تا در مواقع نیاز مورد استفاده قرار گیرند.

شما در حال مطالعه پست دانلود درایور اسکنر toshiba e-studio 181 هستید.

با کمک پرینتر توشیبا به چه صورتی می توان از یک برگه پرینت گرفت؟

بعد از نصب کردن پرینتر توشیبا e-studio 181 در صورتی که افراد مد نظر دارند که از طریق این دستگاه برگه هایی را چاپ کنند، باید اقداماتی را انجام دهند.

در وهله اول باید شیوه اتصال کابل این نوع پرینتر بررسی شده و بعد از راه اندازی اولیه پرینتر، می توان فایلی را برای پرینت گرفتن انتخاب کرد.

در صفحه مورد نظر سیستم، می توان یک فایل متنی را در نظر گرفت و این فایل به گونه ای باشد که بتوان از آن پرینت گرفت.

با کمک پرینتر توشیبا به چه صورتی می توان از یک برگه پرینت گرفت؟

با کمک پرینتر توشیبا به چه صورتی می توان از یک برگه پرینت گرفت؟

بعد از این کار لازم است که بر گزینه File کلیک کرده و در گزینه ای که در پنجره باز شده File مشخص می شود، می توان گزینه لازم برای چاپ را در نظر گرفت و در این مرحله نوع کاغد را اعم از A3 ، A4 و… انتخاب کرده تا بعد از این قسمت، بتوان فایل را به صورت پرینت از طریق دستگاه توشیبا مشاهده کرد.

نصب کردن اسکنر توشیبا و استفاده از این اسکنر به چه صورتی انجام می شود؟

استفاده از اسکنر برای خیلی از افراد مزیت هایی دارد و نصب اسکنرهای توشیبا به راحتی صورت می گیرد و کاربران را در شرایط سختی از لحاظ سیستم پیچیده و حرفه ای قرار نمی دهد.

در نصب کردن اسکنر لازم است که در مرحله اول سیستم مورد نظر را به کامپیوتر وصل کرد و بعد از متصل شدن اسکنر توشیبا به کامپیوتر یا لپ تاپ، می توان با دقت کافی، نصب شدن درایور اسکنر را مورد بررسی قرار داد، در مواردی که درایور اسکنر توشیبا در یک سیستم وجود داشته باشد،

بعد از متصل کردن اسکنر به این سیستم در زمان محدودی درایور مورد نظر نصب شده و اسکنر به سیستم وصل می شود، اما در مواقعی که سیستم پیامی را نمایش دهد و مشخص گردد که سیستم نتوانسته است درایور نصب شده در سیستم را بپذیرد

نصب کردن اسکنر توشیبا و استفاده از این اسکنر به چه صورتی انجام می شود؟

نصب کردن اسکنر توشیبا و استفاده از این اسکنر به چه صورتی انجام می شود؟

باید از طریق سایت اصلی شرکت توشیبا دانلود درایور انجام گیرد تا خطاهای موجود در سیستم نمایش داده نشوند و بتوان به شکلی کاملا دستی درایور اسکنر مربوط به توشیبا را دانلود کرد.

در صورتی که دانلود کردن درایور از قبل در سیستم انجام شده باشد، به راحتی می توان اسکنر را نصب و مورد استفاده قرار داد.

این روش را باید به صورت درست انجام داد تا اسکن کردن فایل و اسناد مورد نظر انجام شود. برای این کار می توان بعد از نصب اسکنر، برگه ای را که در آن اطلاعات مهمی قرار دارد، انتخاب کرده و در محل مشخص شدن برای اسکن، این برگه را قرار داد، سپس دستگاه اسکنر توشیبا را روشن کرده و فایل مورد نظر به صورت پیش فرض برای اسکن کردن آماده می شود.

روش های اتصال دادن فیزیکی یک اسکنر به سیستم کامپیوتر کدام موارد هستند؟

روش های خاص و متفاوتی برای اتصال دادن اسکنر به کامپیوتر وجود دارد.

اتصال موازی از روش های مهمی است که از این طریق، اتصال فیزیکی اسکنر را می توان به سیستم انجام داد. این پورت های موازی از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه هستند و نیازی نیست که در این روش برای انتقال یافتن اطلاعات به سیستم رایانه کارت های واسطی قرار بگیرد.

در روش دیگر برای وصل کردن اسکنر به سیستم کامپیوتر می توان از کارت واسط استفاده کرد و در این مورد معمولا این کارت ها می توانند از سرعت خیلی بالایی برای انتقال دادن اطلاعات برخوردار باشند.

روش های اتصال دادن فیزیکی یک اسکنر به سیستم کامپیوتر کدام موارد هستند؟

روش های اتصال دادن فیزیکی یک اسکنر به سیستم کامپیوتر کدام موارد هستند؟

اسکنرهایی که برای روش انتقال اطلاعات، از گذرگاه و پورت سری همه منظوره استفاده می کنند، سریع تر از اسکنرهایی عمل می کنند که در آنها از کارت های واسط استفاده شده است.

یک اسکنر به چه دلایلی کار نمی کند و راه اندازی اسکنر از چه طریقی انجام می شود؟

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است نشان دهنده این باشد که یک اسکنر نمی تواند کار کند و خرابی در این مورد ایجاد شده است. اسکنرها امروزه نقش خیلی خاص و متفاوتی را در اداره ها و سازمان های مختلف دارند و این ابزار مانند سال های گذشته تنها به عنوان یک قطعه جانبی برای کامپیوتر به کار نمی رود

یک اسکنر به چه دلایلی کار نمی کند و راه اندازی اسکنر از چه طریقی انجام می شود؟

یک اسکنر به چه دلایلی کار نمی کند و راه اندازی اسکنر از چه طریقی انجام می شود؟

بلکه در حال حاضر این ابزار را یک سیستم کارآمد می دانند که در ادارات کوچک و شرکت های بزرگ از آن استفاده می شود، البته کاربران برای مصارف خانگی نیز این نوع دستگاه مناسب را به کار می برند.

یک اسکنر به چه دلایلی کار نمی کند و راه اندازی اسکنر از چه طریقی انجام می شود؟

یک اسکنر به چه دلایلی کار نمی کند و راه اندازی اسکنر از چه طریقی انجام می شود؟

بیشتر کاربران ممکن است که از اسکنر برای درآمد زایی خود و کسب و کارشان استفاده نمایند و در مواردی که دستگاه خراب می شود، سیستم کسب و کار آنها دچار اختلال شده و با مشکلات زیادی مواجه می گردند.

دلیل اصلی اینکه یک اسکنر کار نمی کند، مربوط به سخت افزار و نرم افزار این اسکنر و سیستم مورد نظر است.

در این مورد لازم است که کابل یو اس بی متصل شده به دستگاه مورد بررسی قرار گیرد و در بیشتر موارد مشکل کار نکردن اسکنر با چک کردن همین کابل برطرف خواهد شد.

اگر در لنز اسکنر یا در قسمت لامپ آن مشکلی ایجاد شود، به راحتی می تواند کار کردن اسکنر را با خطا مواجه کند و دقت به این ناحیه از اسکنر اهمیت دارد.

در مواردی که اسکنر مورد نظر بررسی شود و مشکلی نداشته باشد، می توان درایور مربوط به این دستگاه اسکنر را که بر روی سیستم وجود دارد و نصب شده است را مجدد حذف کرده و این درایور را دوباره نصب کرد.

برای راه اندازی یک اسکنر باید اقدامات مهمی انجام داد. در این مرحله باید اسکنر مورد نظر را از سیستم کامپیوتر جدا کرد و اگر درایور مربوط به این اسکنر دانلود شده و بر روی سیستم کامپیوتر قرار دارد، این درایور را به طور دقیق حذف کرد. در مرحله بعد بهتر این است که کامپیوتر مورد نظر را ری استارت کرده و بعد از آن، دانلود مجدد درایور اسکنر توشیبا صورت گیرد.

بعد از نصب این درایور می توان اسکنر را مجددا به کامپیوتر وصل کرد.

در برخی موارد بعد از این اقدام مجددا مشاهده می شود که اسکنر کار نمی کند و مشکل دارد. در این مواقع باید وارد صفحه سیستم کامپیوتر شده و از قسمت my computer وارد قسمت program file شده و پوشه ای که مربوط به نصب اسکنر است را از ابتدا حذف کرده و سپس این نصب را دوباره انجام داد.

اغلب افراد استفاده از اسکنر ها را یک امر بسیار حیاتی می دانند. با روی کار آمدن اسکنر های متفاوت عملکرد افراد بسیار راحت ‌تر شده است و به واسطه آن توانستند اسناد و مدارک موجود خود را تبدیل فایل‌های دیجیتالی مناسب برای سیستم  های خود کنند و از فضای اشغال ‌شده خود نیز صرفه جویی کنند. همچنین توانستند به واسطه آن صرفه‌جویی در کاغذ را نیز به همراه داشته باشند.

به همین دلیل می باشد که اسکنر ها یک عضو بسیار مهم در راستای وسایل دیجیتالی می باشند. همچنین به واسطه پیشرفت تکنولوژی اسکنر ها توانسته اند به مرور ، مدل‌های بهتری از خود را تولید و عرضه کنند. دستگاه اسکنر  Toshiba e – studio 181 با دقت و تمرکز بالا می تواند سرعت کار ها را بسیار بیشتر کنند. از همین جهت عملکرد بسیار مناسبی برای افراد به همراه داشته است.

مناسب برای ادارات و دفترهای فنی

دستگاه اسکنر  Toshiba e – studio 181می تواند ، برای ادارات و دفتر های فنی بسیار مناسب باشد و نیاز های روزانه آن ‌ها را از این جهت بر طرف کند.

زیرا به دلیل این‌که این دستگاه دارای ۳ کار هوشمند می باشد ، عملکرد بسیار بالایی برای افراد خواهد داشت.

مناسب برای ادارات و دفترهای فنی

مناسب برای ادارات و دفترهای فنی

از همین جهت موردپسند بسیاری از شرکت ‌ها و دفاتر بوده است. اغلب افراد در رابطه با دانلود درایور اسکنر  Toshiba e – studio 181سوالاتی داشته اند. لازم دانستیم در ادامه این مطلب در رابطه با این موضوع برای شما صحبت کنیم و اطلاعات مفیدی در این رابطه در اختیار شما قرار دهیم. اگز شما نیز خاستار داشتن اطلاعات در رابطه با موضوع دانلود درایور اسکنر  Toshiba e – studio 181 هستید ، در ادامه این مطلب ما را همراهی بفرمایید.

 

آشنایی کلی با اسکنر ها

همان ‌طورکه همه شما می ‌دانید اسکنر یک نوع دستگاه ورودی می باشد که می ‌تواند اسنادی مانند : صفحات ، متن ، عکس و غیره را اسکن کند و بر روی دستگاه شما ارسال کند. به‌ طورکلی وقتی که این اسناد اسکن می‌شوند ،

قابلیت اجرا شدن بر روی سیستم کامپیوتر را دارند. یعنی فرمت آن ها به یک فرمت دیجیتال تبدیل می‌گردد و باعث می شود که به واسطه این روند یک نسخه الکترونیکی از عکس سند و یا متونی که داریم ، ایجاد شود و بتوان صفحات آن را بر روی کامپیوتر در دسترس داشت و با توجه به استفاده‌های دیگر می‌‌توان تغییرات و ویرایش روی آن‌ها صورت گرفت.

آشنایی کلی با اسکنر ها

آشنایی کلی با اسکنر ها

نکته

برای این که دستگاه اسکنر بتواند یک سند را اسکن کرده و آن را به فرمت دیجیتالی تبدیل کند ، می‌تواند آن را به صورت مجموعه ‌ای از نقاط تیره و روشن در نظر بگیرد. سپس از همین طریق می ‌تواند نقاط تیره را به ۱ نقاطی که روشن می باشند را تبدیل به کند.

از همین جهت مجموعه ‌ای است از ۰ و ۱ هایی حاصل می گردد و توسط دستگاه اسکنر بر روی کامپیوتر قابل مشاهده می ‌باشد که به آن‌ها تصاویر دیجیتال گفته می شود. در همین راستا شما آگاه شدید که دستگاه اسکنر ، دستگاه مرتبط به رایانه و ورودی می باشد که از طریق آن می ‌‌توان اطلاعات واقعی را تبدیل به یک سری اطلاعات دیجیتال کرد و بر روی کامپیوتر به نمایش گذاشت.

اسکن فقط می‌تواند اطلاعات مورد نظر شما را به کامپیوتر ارسال کند و قابلیت خروجی گرفتن از آن را ندارد و نمی‌تواند مانند یک پرینتر عمل کند و از اطلاعات خروجی دریافت کند. لازم است بدانید که اولین اسکنر ها در دهه ۱۸۶۰ وارد بازار شده‌اند. اختراع دستگاه اسکنر به واسطه مردی به نام راسل کرسیک در مرکز ایالت متحده آمریکا بوده است.

اولین تصویری که به واسطه دستگاه اسکنر بر روی کامپیوتر قابل اجرا بود ،  تصویر پسر کرسیک بود. این تصویر بعد از اختراع این دستگاه بر روی کامپیوتر اسکن شد و این اختراع به رسمیت شناخته شد .

انواع اسکنر ها

اسکنر ها انواع متفاوتی دارند که به واسطه نوع ساختار آن ‌ها و مواردی که در آن ‌ها بکار می روند  و دسته ‌بندی می ‌شوند. قصد داریم برای شما در رابطه با انواع اسکنر ها صحبت کنیم.

اسکنرهای خانگی :

اسکنر های خانگی اصولاً از نوع اسکنر های تخت ساخته می‌شوند و در حالت عادی می‌توانند کاغذ سایز A4 را ساپورت کنند. همان طور که از اسم این اسکنرها مشخص می باشد ، در مصرف ‌های خانگی استفاده می شوند.

همچنین افرادی که دارای دفتر های بسیار کوچکی هستند ، می ‌توانند از این اسکنرها استفاده کنند. اسکنر های خانگی حداکثر می‌توانند در طول روز ۴ تا ۵ برگ را اسکن کنند.

اسکنرهای خانگی :

اسکنرهای خانگی :

به ‌طورکلی قیمت این نوع اسکنر ها ارزان می ‌باشد و می ‌توانند از سرعت خوبی در رابطه با قابلیت پردازش تصویر برخوردار باشند. البته لازم به ذکر است بدانید که هزینه تعمیر این نوع اسکنر ها نسبت به انواع دیگر اسکنر ها بیشتر می باشد.

اسکنر های مخصوص اسناد  :

این نوع اسکنر ها دارای یک نوع سیستم تغذیه اتوماتیک می باشند که به واسطه آن می‌توانند اسناد و مدارک را اسکن کنند. همین ‌طور دارای سیستم اسکن تخت نیز می باشند تا به واسطه آن اسناد به راحتی قابل اسکن کردن باشند. لازم است بدانید که این اسکنرها گران ‌تر از انواع دیگر می باشند ، اما بدون خطا می ‌توانند اسناد را اسکن کنند و از سرعت و قابلیت پردازش تصویری بالایی برخوردار هستند.

اسکنر های مخصوص نقشه :

همین ‌طور که از اسمشان مشخص می باشد ، این نوع اسکن اسکنر ها برای استفاده اسکن نقشه ‌های بزرگ ‌تر از A3 استفاده می ‌شوند . همین طور در مواردی که طول اسناد نا محدود باشند ، مورد استفاده قرار می‌گیرند. اصولاً به دلیل این‌که سرعت و قابلیت پردازش تصویر این اسکنر ها بالا می ‌باشد و می‌تواند بسیار مفید واقع شوند و همین طور از قیمت بالایی برخوردار هستند و سخت ‌افزار آن بسیار حساس می باشد.

اسکنر های مخصوص نقشه :

اسکنر های مخصوص نقشه :

اسکنرهای کتاب :

این اسکنرها اکثراً برای اسکن کردن کتاب ‌ها ،  مجله ها  و اسنادی که صحافی شده می باشند ، بکار می رود  و اغلب برای مواردی است که نمی ‌توان آن ‌ها را از شیراز جدا نمود و باید به ‌صورت کتاب در اسکن قرار بگیرند.

این اسکنر ها تخت می ‌باشند و یک هد در بالا دارند که می ‌تواند از بالا کتاب را اسکن کنند. به ‌طورکلی قیمت این نوع اسکنر ها بسیار بالا می باشد. اما سرعت پایین ‌تری نسبت به پردازش تصویر ها دارند. همین ‌طور قابلیت پردازش آن‌ها متوسط می باشد وممکن است خطا در این نوع اسکن ها دیده شود.

اسکنرهای کتاب :

اسکنرهای کتاب :

پارامترهایی که در انتخاب یک اسکنر مهم می باشد

برای این‌که بتوانید یک اسکنر مناسب تهیه کنید ، باید به مواردی توجه کنید تا بتوانید از این طریق پارامتر های مهم آن را شناسایی کنید . در ادامه قصد داریم در رابطه با مواردی که ممکن است در خرید و انتخاب یک اسکنر مهم باشد ، اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

پارامترهایی که در انتخاب یک اسکنر مهم می باشد

پارامترهایی که در انتخاب یک اسکنر مهم می باشد

سازگاری :

برای این ‌که بتوانید اسکنر مناسبی انتخاب کنید ، باید سرعت پردازنده و میزان حافظه آزاد و نحوه اتصال این اسکنر به کامپیوتر را مورد بررسی قرار بگیرید و بتوانید از این جهت سازگاری مناسبی بین اسکنر و کامپیوتر خود ایجاد کنید.

قابلیت رنگی بودن :

برخی از اسکن‌ها قابلیت این را دارند که اسکن را به ‌صورت سیاه سفید انجام بدهند و برخی دیگر قابلیت رنگی بودن را دارند. لازم است بدانید که اسکنر های دستی عموماً در حالت سیاه و سفید  اسناد را تصویر برداری اسکن و می‌کنند که ممکن است در این رابطه خیلی کارایی نداشته باشد و لازم باشد که از اسکنر های رنگی استفاده شود.

به دلیل این‌که اسکنر هایی که قابلیت تصویر برداری رنگی را دارند می ‌توانند کیفیت بالاتری از تصویر با خود به ‌همراه داشته باشند و نسبت به اسکنر های سیاه و سفید بیشتر مفید واقع شوند و بتوانند افراد را بیشتر راضی کنند. به همین دلیل یکی از پارامترهای بسیار مهمی که در انتخاب یک اسکنر باید حتماً به آن توجه ویژه‌ای کرد ، قابلیت رنگی بودن اسکنر می‌باشد.

وضوح :

یکی دیگر از کاربردی ‌ترین نکته هایی که در رابطه با انتخاب اسکنر باید بدانید وضوح یا دقت آن می باشد. برای این ‌که دستگاه اسکنر شما از کیفیت تصویر بالایی برخوردار باشد ، نیاز است که به نکاتی توجه کنید. مثلاً باید میزان زمان تصویر برداری اسکنر زیاد باشد. به این دلیل می ‌تواند میزان وضوح تصویر بالاتر ببرد.

اسکنر باید دارای حافظه زیادی باشد تا بتواند تمامی پیکسل های یک تصویر را در خود گنجایش دهد و آن‌ها را ذخیره کند. با استفاده از این ۲ موارد می توانید تشخیص دهید که وضوح یک اسکنر قابل اطمینان می ‌باشد یا خیر.

شما در حال خواندن پست دانلود درایور اسکنر toshiba e-studio 181 هستید.

طول کاغذ :

نکته دیگر که باید برای انتخاب اسکنر به آن دقت کنید ، میزان اندازه و طول کاغذ می باشد. به طور معمول اسکن باید بتواند کاغذ A4 کاغذ A3 را اسکن بگیرد و اغلب اسکنرهای موجود می‌توانند کاغذ A4 را اسکن بگیرند. اما در برخی موارد ممکن است شما احتیاج داشته باشید که سایزهای متفاوتی از کاغذ را اسکن کنید و با توجه به نیاز خود می‌توانید اسکنر مربوط را انتخاب کنید.

بالاترین دقت  :

اسکنر در تشخیص نرم ‌افزار های موجودی که در اسکنر ها وجود دارد ، باید بتواند حداکثر میزان دقت را برای اسکن ۱یک تصویر در نظر بگیرد تا بتواند از این جهت مفید واقع شود.

بالاترین دقت  :

بالاترین دقت  :

تعداد رنگ ‌های قابل‌تشخیص :

لازم است بدانید که هرچه میزان تعداد رنگ ‌هایی که در یک اسکنر موجود می ‌باشد ، بیشتر باشد می ‌تواند از وضوح و کیفیت بهتری بهره برد.

مزایا و ویژگی های اسکنر

مطمئناً هر دستگاهی بعد از به وجود آمدن و اختراع شدن دارای ویژگی ‌های منحصر به ‌فردی می ‌باشد که از این طریق توانسته محبوبیت بسیاری در افراد به همراه داشته باشد و از این جهت برای آن‌ها مفید باشد. اسکنر نیز ویژگی ‌ها و مزایای خاصی برای خود دارد که در ادامه مزایای برجسته ‌ای که برای اسکنر ها وجود دارد را ، برای شما عنوان خواهیم کرد .

قابل اطمینان بودن اسکنر ها :

یک دستگاه اسکنر می ‌تواند بسیار قابل اطمینان باشد. زیرا به واسطه اسکن اطلاعاتی که در اختیار آن قرار می دهیم ، می ‌تواند مفید واقع شود و فقط تصاویر اشکال و یا وروردی هایی که در اختیار آن قرار گرفته شود ، بر روی کامپیوتر بارگذاری و اسکن می ‌شود. در رابطه با اسکن نقشه کاربری که این کار را انجام می ‌دهد بسیار محدود و اندک می باشد.

زیرا نقش پر رنگ ماجرا به واسطه دستگاه اسکنر صورت می‌گیرد و ارتباط بین اسکنر و کامپیوتر یک رابطه دو طرفه می ‌باشد و وابسته به فرد خاصی نیست. از این طریق دستگاه اسکنر می ‌تواند به ذخیره کردن اطلاعات و انتقال اطلاعات کمک بسیار مفیدی کند و قابل ‌اطمینان برای همه افراد باشد تا از این جهت صحت مدارکی موجود آن ها را برایشان حفظ می کند.

سرعت بالا در اسکنر ها :

اسکنر های مدرن می‌توانند کارایی بسیار بالا و با سرعت بسیاری برای افراد به همراه داشته باشند از این طریق توانستند این کار را برای افراد بسیار راحت انجام دهد و نیازی به وقت طولانی برای اسکن کردن نداشته باشند.

کیفیت مطلوب اسکنر ها :

همه افراد می ‌دانند که اسکن کردن یکی از مهم ‌ترین کارا برای این‌که بتواند تصاویر دیجیتال خود را ذخیره کنند ، می باشد و از این طریق می ‌تواند تضمین کند که کیفیت بسیار مطلوبی برای ذخیره کردن تصاویر شما در اختیار خواهید داشت. در مقایسه کردن با دستگاه ‌های فکس اسکنر ها می‌توانند جزئیات بسیار بهتری را با کیفیت بالا در اختیار افراد قرار دهند و از این جهت تصاویر با وضوح و دقت بالا برای آن ‌ها به همراه می باشد. دستگاه‌های اسکنر برای عکاسی و مهندسی بسیار پرکاربرد و مفید می باشند.

صرفه ‌جویی در هزینه ‌ها :

یکی از مهم ‌ترین ویژگی ‌هایی که یک اسکنر می‌تواند داشته باشد ، این است که می تواند اشکال و فایل‌های فیزیکی را به فایل ‌های دیجیتالی بر روی رایانه تبدیل کند. به همین جهت می ‌تواند صرفه‌جویی بسیار مناسبی برای فضای نگهدارنده فیزیکی اسناد و موارد دیگر باشد و از همین جهت باعث می شود محیط زیست پا بر جا باقی بماند. همین طور در مصرف کاغذ نیز صرفه جویی می شود و این یک امر بسیار مهمو تاثیر گذار برای  محیط زیست می باشد.

شما در حال خواندن پست دانلود درایور اسکنر toshiba e-studio 181 هستید.

درباره برند توشیبا (About Toshiba )

شرکت توشیبا در سال ۱۹۳۹ تاسیس و شروع به کار کرد و توانست ساخت وسایل الکترونیکی که برای اغلب افراد نیاز می باشد را در دست بگیرد. در چند سال اول روی کار آمدن این برند تولید بسیار انبوه و چشمگیری از وسایل الکترونیکی از این برند دید شد و توانست توجه بسیاری از افراد را به خود جذب کند.

این برند توانست محصولات بسیار متنوعی از قبیل اسکنر ، پرینتر و فتوکپی را برای مردم در بازار ارائه کند و از این طریق این برند توانست طرف‌داران محبوبی به خود جذب کند. زیرا با استفاده از دستگاه ‌های مربوطه برند توشیبا همه افراد از عملکرد آن راضی بوده ‌اند و توانسته ‌اند نیاز های خود را در رابطه با آن برطرف کنند.

درباره برند توشیبا (About Toshiba )

درباره برند توشیبا (About Toshiba )

برند توشیبا توانست از اولین تلفن ‌های تصویری رنگی و تلویزیون ‌های رنگی گسترده رو نمایی کند و به واسطه عرضه این کالا ها توانست شهرت بسیاری در بازار صوتی و تصویری داشته باشد. برند توشیبا توانست از برترین شرکت ها در حیطه کاری ساخت ماشین ‌های اداری در سال ۲۰۰۲ باشد.

معرفی دستگاه اسکنر Toshiba e-studio 181

دستگاه اسکنر  Toshiba e-studio 181چند منظوره می باشند و به واسطه آن‌می ‌‌توان عملکرد کپی ، پرینت و اسکن تمامی برگ های مختلف را در حالت استاندارد انجام داد.

این دستگاه قابلیت های متنوعی نسبت به بقیه تجهیزات دارد و می ‌تواند با استفاده از اسکن ‌های مختلف در ابعاد های متفاوت جایگزین بسیار مناسبی برای دیگر تجهیزات در اداره‌ها و دفتر های کاری باشد.

دستگاه اسکنر  Toshiba e-studio 181به صورت رو میزی نیز کابرد دارد ، از این جهت این دستگاه می‌تواند فضای کمی را اشغال کند. به همین دلیل می باشد که مورد پسند اغلب افراد بوده و توانسته نظر آن ‌ها را به خود جلب کنند.

اکنون که این دستگاه آشنا شدید پیشنهاد می کنیم تا پایان پست دانلود درایور اسکنر toshiba e-studio 181 ما را همراهی کنید.

مشخصات دستگاه کپی Toshiba e-studio 181

نوع : رومیزی سیاه و سفید
زمان تهیه اولین کپی : ۷٫۶ ثانیه
سرعت کپی سیاه و سفید : ۱۸ برگ در دقیقه
وضوح چاپ : ۲۴۰۰*۶۰۰  dpi
حافظه : ۳۲ مگابایت

مشخصات دستگاه کپی Toshiba e-studio 181

مشخصات دستگاه کپی Toshiba e-studio 181

 

اکنون که با مشخصات این دستگاه آشنا شدید پیشنهاد می کنیم تا پایان پست دانلود درایور اسکنر toshiba e-studio 181 ما را همراهی کنید.

قابلیت ها و کارآیی های فنی دستگاه اسکنر Toshiba e-studio 181

دستگاه اسکنر Toshiba e-studio 181 می ‌تواند سایز های متفاوت کاغذ A3 و A4 را اسکن کند و علاوه بر اسکن کردن قابلیت و توانایی ‌های دیگری مانند : مرتب ‌سازی ، دسته ‌بندی ‌های الکترونیکی کاغذ ها ، فتوکپی از مدارک را دارد و با استفاده از این دستگاه می ‌توان بسیاری از نیاز های افراد را بر طرف کرد. با استفاده از قابلیت این دستگاه می ‌‌توان به ‌راحتی فایل ‌ها و اسناد را به صورت فایل دیجیتالی بر روی کامپیوتر به نمایش گذاشت.

همچنین با استفاده از قابلیت کپی این دستگاه می ‌‌توان از دو روی کارت ‌های شناسایی و مدارک معتبر بر روی یک کاغذ کپی تهیه کرد. این دستگاه می تواند کاربرد بسیار مفیدی در اداره‌جات و مراکز دولتی و همچنین دفاتر فنی داشته باشد و از این جهت نیاز های بسیاری از افراد را بر طرف می‌کند و همین دلیل می باشد که این دستگاه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.

قابلیت ها و کارآیی های فنی دستگاه اسکنر Toshiba e-studio 181

قابلیت ها و کارآیی های فنی دستگاه اسکنر Toshiba e-studio 181

یک قابلیت دیگر که از دستگاه اسکنر Toshiba e-studio 181 می ‌‌توان نام برد ، این است که این دستگاه می ‌تواند با استفاده از نرم ‌افزار های مختلف ، طرح ‌ها و نقشه‌های بسیار بزرگی در ابعاد های مختلف ، به حالت دیجیتالی بر روی دستگاه کامپیوتر اسکن ‌کند و به ‌راحتی می ‌‌توان به این فایل‌ها دسترسی پیدا کرد.

به همین دلیل این قابلیت باعث شده که دستگاه اسکنر  Toshiba e-studio 181 از محبوبیت خاصی در بین معماران و افرادی که احتیاج به اسکن کردن نقشه ‌ها و طرح ‌های بسیار بزرگ دارند را داشته باشد و بتواند نیاز های آن ‌ها را به سادگی برطرف کند.

تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی Toshiba e-studio 181

ازآن جایی‌که دستگاه اسکنر Toshiba e-studio 181 دستگاه ۳ کاره می ‌باشد و قابلیت های بسیاری نیز دارد ، تونر نیز برای این دستگاه استفاده می ‌شود. اغلب از تونر ‌های مورد استفاده برای دستگاه کپی Toshiba e-studio 181 کارتریج ۱۸ ۱۰ مناسب می باشد که با استفاده از آن می‌‌توان ۸ هزار برگ را چاپ کرد و قابلیت بسیار بالایی دارد.

 مزایا و ویژگی اسکنر (Features Of The Toshiba Scanner And Printer)

دستگاه اسکنر توشیبا دارای قابلیت‌ها و ویژگی‌های منحصر به ‌فردی برای خود می باشد که توانسته نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند. در ادامه برای شما در رابطه با ویژگی ‌های این اسکنر صحبت می‌کنیم.

اسکنر توشیبا استودیو می‌تواند از CIS پشتیبانی کند. همین‌ طور قابلیت پشتیبانی کردن از AIO را دارد. به همین دلیل می ‌تواند با استفاده از رنگ‌ های استاندارد CMYK  چاپ ‌های رنگی به همراه داشته باشد. این اسکنر نیز می‌تواند شناسایی خودکار کاغذ را به همراه داشته باشد و از این ‌جهت بسیار کارآمد باشد. پس ویژگی ‌های منحصر به ‌فردی که می ‌‌توان در رابطه با اسکنر توشیبا نام برد شامل موارد زیر می‌شود :

 • شناسایی خودکار کاغذ
 • پشتیبانی از AIO
 • پشتیبانی از CIS
 • چاپ رنگی اسناد با رنگ های استاندارد CMYK
 مزایا و ویژگی اسکنر (Features Of The Toshiba Scanner And Printer)

مزایا و ویژگی اسکنر (Features Of The Toshiba Scanner And Printer)

آموزش نصب و نحوه فعال سازی دستگاه اسکنر Toshiba e-studio 181

اسکنر یک ابزار بسیار پر کاربرد می باشد که اغلب افراد به آن نیاز پیدا می‌کنند. ممکن است برخی از افراد برای نصب کردن آن بر روی کامپیوتر دغدغه ‌هایی داشته باشند و نتوانند به راحتی نصب اسکنر را بر روی کامپیوتر خود انجام دهند.

آموزش نصب و نحوه فعال سازی دستگاه اسکنر Toshiba e-studio 181

آموزش نصب و نحوه فعال سازی دستگاه اسکنر Toshiba e-studio 181

اغلب اسکنر ها مدل‌ های متفاوتی دارند و می‌توان دستورالعمل کاملی برای همه اسکنر ها در نظر گرفت اما در اینجا مقسم در رابطه با نور در رابطه با دانلود درایور اسکنر توشیبا برای شما صحبت می کنیم و طریقه نصب این مدل اسکنر را با توجه به مثال‌ های متعدد برای شما به همراه خواهیم داشت.

در منوی  Start بر روی Control panel کلیک کنید.
سپس بر روی گزینه Hardware and Sound کلیک کنید.

حال گزینه Device manager  را انتخاب کنید.

در پنجره بعدی باید گزینه Scan for hardware changes را انتخاب کنید.

سپس با انتخاب تمامی موارد بالا ، سیستم در تلاش است که با جستجو کردن دستگاه جانبی یا همان اسکنر مذکور و بتواند آن را بر روی کامپیوتر نصب کند در این راستا اسکنر بر روی دستگاه نصب  می گردد.

اما امکان دارد پیغامی مشاهده کنید که دستگاه به درستی نصب نشده است. اگر می‌خواهید درک بهتری از نصب شدن درست اسکنر داشته باشید ، باید به این قسمت توجه ویژه‌ ای کنید.

باید بدانید که هنگامی که کنار نام اسکنر شما یک علامت زرد دیده می‌ شود ، به این معنی می باشد که اسکنر شما به درستی نصب نشده است و باید عملیات نصب برای آن مجدداً صورت بگیرد.

اگر شما نتوانستید علامت زرد رنگ را مشاهده کنید ، یعنی اسنک اسکنر شما به درستی نصب شده است. حال باید از طریق سی دی درایو نرم ‌افزار را در درون کامپیوتر قرار دهید تا به واسطه آن بتوانید نصب راحتی داشته باشید. اگر شما درایور اسکنر توشیبا را ندارید قادر هستید از سایت این شرکت و یا سازنده آن درایور خود را دانلود کنید.

به ‌‌عنوان نمونه برای این‌که بتوانید دانلود درایور اسکنر توشیبا را داشته باشید از منوی استارت کامپیوتر مرورگر خود را باز کنید و به واسطه مرورگر نوار آدرس شرکت مورد نظر خود یعنی توشیبا را تایپ کنید تا از این جهت بتوانید وارد سایت مربوطه شوید.

بعد از دانلود کردن فایل مربوطه برای درایور اسکنر توشیبا ، می توانید فایل زیپ را به یک فایل Extract

تبدیل کنید و فایل مربوطه را بر روی سیستم خود باز کنید.

سپس به داخل پوشه بروید و فایل essetup.exe را اجرا کنید. اگر گزینه yes  و  no   آمد گزینه yes   را انتخاب کنید.

بر روی گزینه next  کیلیک کنید.

سپس گزینه add  را انتخاب کنید.

دستگاه اسکنر توشیبا را در لیست مربوطه انتخاب کنید و حال گزینه  Install را انتخاب کنید.

بعد از نصب مدل دستگاه خود را انتخاب کنید و مرحله بعد گزینه  Open Printer Properties  را بزنید یک کادر باز میشود و با این صفحه رو به رو می شوید.

شما در حال خواندن پست دانلود درایور اسکنر toshiba e-studio 181 هستید.

آموزش اسکن گرفتن توشیبا (Learn To Take Toshiba)

بعد از این‌که مراحل نصب اسکنر توشیبا به خوبی انجام گرفت ، باید ۱ برگ که شامل اطلاعات باشد را در ناحیه اسکن بگذارید و سپس دستگاه اسکنر را روشن کنید.

شما می ‌بایست برنامه ‌ای که مخصوص اسکن گرفتن می باشد را نصب کرده باشید و از این طریق فایل ‌های اسکن شده را با یک پیش ‌نمایش بر روی کامپیوتر خود دریافت کنید. بعد از این‌که پیش‌ نمایش را دریافت کردید ، می ‌توانید فایل را ذخیره و آن را به‌ صورت یک فایل در کامپیوتر خود داشته باشید.

اکنون که آموزش اسکن گرفتن توشیبا را فرا گرفتید پیشنهاد می کنیم تا انتهای پست دانلود درایور اسکنر toshiba e-studio 181 ما را همراهی کنید.

آموزش پرینت گرفتن  پرینتر توشیبا (Toshiba Printing Training)

بعد از این‌که راه‌ اندازی اولیه و اتصال کابل‌ های پرینتر به کامپیوتر انجام شد ،  شما می ‌بایست با در نظر گرفتن یک فایل متنی آفیس برای پرینت آماده شوید.

می ‌توانید با انتخاب  فایل مورد نظر و پر کردن مطالب مد نظر خود  فایل را ذخیره کنید و بعد از ذخیره کردن در گزینه فایل از پنجره باز شده می ‌توانید گزینه چاپ را انتخاب کنید و میزان ، اندازه ، نوع کاغذ ، رنگ آن را نیز طبق سلیقه خود در نظر بگیرید. سپس می ‌توانید فایل مورد نظر خود را بر روی پرینتر چاپ و در دسترس داشته باشید. پس مراحل پرینت گرفتن به ترتیب زیر می باشد :

 • راه اندازی اولیه و اتصال کابل
 • آماده کردن فایل متنی
 • انتخاب گزینه file بعد از آماده کردن فایل متنی
 • انتخاب گزینه چاپ از پنجره موجود
 • انتخاب نوع کاغذ و اندازه آن

آموزش کار با وای فای پرینتر توشیبا (Tutorial Work With Toshiba Wi-Fi)

برای این‌که از وای فای پرینتر توشیبا استفاده کنید ، ابتدا باید پرینتر را روشن کنید. سپس به تنظیمات شبکه آن مراجعه کنید و در بخش تنظیمات شبکه ، آن را روی حالت محلی قرار دهید. از این جهت شبکه می‌ تواند به ‌صورت خودکار وای فای پرینتر را شناسایی کند و شما می ‌توانید با کامپیوتر و یا موبایل خود به پرینتر وصل شوید و از این جهت به فایل ‌های مربوط به هر روی کامپیوتر و یا گوشی خود را به واسطه وای ‌فای پرینت بگیرید و چاپ کنید.

 

جمع بندی مطالب

در این مقاله قصد داشتیم برای شما در رابطه با اسکنرها صحبت کنیم. در ابتدا آشنایی کلی در رابطه با اسکنرها برای شما داشتیم تا به واسطه آن  بتواند بهتر آن ‌ها را بشناسید. هر اسکنری دارای مزایا و ویژگی ‌های منحصر به ‌فردی می ‌باشد که در مطالب بالا توانستیم مقداری از ویژگی ‌های اسکنرها را ذکر کنیم.

اسکنر ها انواع مختلفی دارند که لازم است با آن ‌ها آشنایی کامل داشته باشیم تا بتوانیم پارامترهای مهمی که برای انتخاب یک اسکنر نیاز می باشد را در نظر بگیریم. هدف ما از مطالب بالا اطلاعات مفیدی در رابطه با اسکنر  Toshiba e – studio 181 بود. در ابتدا برای شما در رابطه با برند توشیبا صحبت کردیم و از تاریخچه این برند شما را آگاه ساختیم.

همچنین معرفی مختصری در رابطه با دستگاه ‌های متفاوت توشیبا اعم از اسکنر ، کپی و پرینتر داشتیم و از همین جهت توانستیم تونر و مواد مصرفی این دستگاه را برای شما عنوان کنیم.

جمع بندی مطالب

جمع بندی مطالب

بسیاری از افراد در رابطه با آموزش نصب و نحوه فعال ‌سازی دستگاه‌ های اسکنر توشیبا مشکلاتی دارند ، در مطلب بالا توانستیم آموزش مختصری در رابطه با نحوه اتصال دستگاه اسکنر توشیبا به کامپیوتر شما ذکر کنیم.

همچنین با در نظر گرفتن آموزشی از اسکنر و پرینتر  مطالب بالا را تکمیل کردیم. به‌ طورکلی اسکنر های برند توشیبا توانستند جایگاه خوبی در بین مردم باز کنند و از محبوبیت خاصی برخوردار شده اند.

در تمامی مطالب بالا در رابطه با  اسکنر  Toshiba e – studio 181 فلان صحبت کنیم. امیدواریم که توانسته باشیم با استفاده از مطالب بالا اطلاعات مناسبی در اختیار شما بگذاریم.

از اینکه تا پایان پست دانلود درایور اسکنر toshiba e-studio 181 ما را همراهی کردید متشکریم و امیدواریم از خواندن پست دانلود درایور اسکنر toshiba e-studio 181 نهایت بهره را برده باشید.