دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰

 • موضوع : درایور ,
 • اقای امیدی
 • 242 بازدید
 • تاریخ به روزرسانی : ۱۸ اردیبهشت ۹۹

در این پست قصد داریم شما را با موضوع دانلود درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ آشنا کنیم.

دانلود درایور اسکنر پلاستک 2600

دانلود درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰

درایور یک رابط بین سیستم عامل و سخت افزار است که باعث ایجاد برقراری ارتباط بین این دو می‌شود، سیستم عامل برای اینکه قادر به تعامل با سخت افزار مربوط به آن باشد، باید درایور آن قطعه سخت افزار، روی سیستم عامل فعال سازی شده باشد تا عملکرد خوبی داشته باشد. اگر می خواهید نحوه دانلود درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ را یاد بگیرید، بهتر است، این پست را مطالعه کنید.

در صورتی که در رابطه با دانلود درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ سؤالی دارید، پس از مطالعه کردن این پست می توانید پاسخ آن را به دست آورید.

از چه روش هایی می توانیم درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ را نصب کنیم؟

آیا می دانید منظور از درایور چه چیزی است؟

هنگام نصب درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

آیا می دانید اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ چه مشخصاتی دارد؟

درباره اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ چه اطلاعاتی دارید؟

هنگام خرید اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

چگونه درایورها را روی اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ نصب کنیم؟

از اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ چه استفاده هایی می شود؟

آیا می دانید اسکنر دارای چه انواعی است؟

اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ چه مزیت ها و ویژگی هایی دارد؟

اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ چه خصوصیاتی دارد؟

برای نصب درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ باید چه کاری انجام دهیم؟

چگونه درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ را روی ویندوز نصب و اجرا کنیم؟

اگر هنگام نصب و دانلود درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ دچار مشکل شدیم، باید چه کاری انجام بدهیم؟

 

از چه روش هایی می توانیم درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ را نصب کنیم؟

به طور کلی ۵ شیوه برای فعال سازی درایورها وجود دارد، بعد از نصب ویندوز روی کامپیوتر یا لپ تاپ ها، یکی از مهمترین دغدغه هایی که برای کاربران به وجود می‌آید، این است که راه اندازها را چگونه نصب کنند، ولی در صورتی که روش نصب درایورها را بدانید، فعال سازی درایورها خیلی راحت انجام می‌شود و نیازی به آموزش‌های خاصی ندارد.

از چه روش هایی می توانیم درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ را نصب کنیم؟

از چه روش هایی می توانیم درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ را نصب کنیم؟

روش اول نصب درایورها:

یکی از برترین و مهمترین شیوه هایی که برای فعال سازی درایورها وجود دارد، فعال سازی آنها با استفاده از dvd های همراه محصولات است، یعنی با استفاده از این dvd ها به راحتی می توانید درایورها را روی ویندوز خود فعال سازی کنید

امروزه بیشتر شرکت های تولید کننده لپ تاپ و قطعات سخت افزاری در کنار محصولاتی که تولید می‌کنند، یک دیسک حاوی درایورها به مشتری تحویل می‌دهند، شرکت های تولید کننده قطعات سخت افزاری کامپیوتر های شخصی، به همراه هر قطعه یک dvd که در آن درایورهای مربوطه وجود دارد، عرضه می کنند، مثلاً همراه کارت گرافیک یک dvd که درایورهای کارت گرافیک در آن وجود دارد و همراه مادربرد یک dvd مربوط به درایورهای مادربرد عرضه می شود.

روش اول نصب درایورها:

روش اول نصب درایورها:

ولی dvd که در لپ‌تاپ‌ها و در جعبه محصول وجود دارد، همه درایورهای قسمت های مختلف سخت افزاری مثل گرافیک، بلوتوث، وای فای، مادربرد و… را دارد، برای فعال سازی درایورها باید به این نکته توجه کنید که ورژن درایورها با سیستم عامل دستگاه سازگاری داشته باشد

همچنین برای فعال سازی راه اندازها در برخی از شرایط، به شرکت تولید کننده نیاز می باشد تا مشتری به صورت دستی تمامی درایورها را فعال سازی کند و در سایر موارد، با انتخاب روی dvd وارد محیط اتوران شود تا همه درایورها به صورت اتوماتیک فعال سازی شوند.

لازم به ذکر است که در بعضی از لپ تاپ ها که ویندوز اورجینال در خود آنها از پیش نصب شده است، تولید کنندگان، درایورهای مربوط به آن را در یکی از قسمت های هارددیسک انتقال می‌دهند که بهتر است، یک بکاپ از ویندوز اورجینال و درایورها داشته باشید.

روش دوم نصب درایورها:

در صورتی که شما جزء افرادی هستید که در پاکت محصول، dvd درایورها را پیدا نکردید یا ورژن درایورهای موجود در محصول با سیستم شما سازگاری ندارند، یکی از راه هایی که با استفاده از آن می توانید درایور را دانلود و نصب کنید، این است که به وب سایت تولیدکننده مراجعه کنید و درایور را از این طریق آپلود کنید،

با این کار می توانید آخرین ورژن درایورهایی که عرضه شده است را روی سیستم خود راه اندازی کنید، بیشتر سازندگان در قسمت پشتیبانی وبسایت خود، به جزء قرار دادن درایورهای سیستم عامل های گوناگون، آخرین ورژن از درایورها و به روز رسانی شده را هم قرار می‌دهند،

فقط این روش تنها مشکلی که دارد، این است که برای نصب و دانلود درایورها نیاز به حجم بالایی دارید که در این صورت پهنای باند در ایران دچار محدودیت هایی است، به طور متوسط مجموع درایورهای یک لپ‌تاپ به ۲ تا ۴ گیگابایت فضا نیاز دارند.

روش سوم فعال سازی درایورها:

برای فعال سازی درایورها با استفاده از دیوایس منیجر، می توانید با راست کلیک روی my computer یا this pc، گزینه manager را کلیک کنید، سپس به قسمت device manager مراجعه کنید و با کلیک راست روی هر کدام از آن ها و انتخاب update driver software… را تأیید کنید،

برای اینکه سیستم عامل به صورت اتوماتیک دستگاه و اینترنت را برای یافتن درایورها بررسی کند، باید search automatically for update driver software را انتخاب کنید، درصورتی که به اینترنت دسترسی داشته باشید، این شیوه، انتخاب خوبی برای فعال سازی درایورها است، ولی برای آپلود درایورها، شیوه دوم انتخاب مناسب تری می باشد.

روش چهارم نصب راه اندازها:

یک تکنیک راحت برای راه اندازی درایورها با استفاده از all driver می باشد که در بازار عرضه می شوند، این پکیج ها که دارای ظرفیتی بین ۴ تا ۷ گیگابایت هستند، دارای بیشترین درایورهای سیستم ها می باشند. با استفاده از این روش، نصب درایورها بسیار راحت تر انجام می شود و همه درایورهای سیستم به صورت اتوماتیک شناسایی و راه اندازی می شوند.

بیشتر این پکیج راه اندازها مانند نرم افزار درایور پک سولوشن هستند و برای فعال سازی راه اندازها با کلیک روی گزینه تنظیمات و سپس گزینه expert mode قادر هستید همه درایورهایی که نیاز به فعال سازی یا آپدیت شدن دارند را ببینید، سپس با انتخاب گزینه select all همه درایورها به صورت اتوماتیک فعال سازی می شوند.

در صورتی که سیستم شما جدید یا قدیمی میباشد، این نرم افزار قابلیت فعالسازی راه اندازها را ندارد و فقط گزینه دانلود با استفاده از اینترنت را به مشتری نشان می‌دهد، بیشتر این پکیج ها قابلیت فعالسازی راه اندازهای خاصی مثل: نرم افزارهای کنترل انرژی، ویژگی های چند لمسی، حسگر اثر انگشت و غیره را ندارد.

به طور کلی این پکیج ها برای فعال سازی راه اندازها به خصوص در لپ تاپ ها مناسب نمی باشند ، زیرا باعث هنگ کردن سیستم عامل و کاهش سرعت سیستم می شوند، همچنین هنگام اسلیپ کردن دستگاه، نمی توان به صورت مجدد آن را روشن کرد.

روش پنجم نصب درایور:

برای فعال سازی درایورها با استفاده از نرم افزارهای مربوط به کنترل و بررسی درایورها، می توانید آنها را نصب کنید، این نرم افزارها تعداد زیادی درایور دارند که می‌توانند قطعاتی که در دستگاه وجود دارد را شناسایی کنند، سپس در data base با استفاده از اینترنت درایورها را جستجو و فعال سازی می کنند، برخی از این نرم افزارها کاربردهای دیگری مانند: تهیه نسخه پشتیبان راه اندازها، گرفتن خروجی از راه اندازهایی که از قبل فعال سازی شده‌اند و آپدیت همه راه اندازها را دارند.

از جمله نرم افزارهایی که در این زمینه شناخته شده اند می توان به driver pack solution ، driver robot و… اشاره داشت.

با توجه به تمامی روش هایی که گفتیم، برای فعال سازی راه اندازهای سیستم خود بهتر است، از dvd هایی که به همراه محصول هستند، یا دانلود از طریق وب سایت رسمی تولید کننده محصول، این کار را انجام بدهید تا با مشکلاتی که ممکن است، در ادامه به وجود آید، مواجه نشوید. علاوه بر این هر چند وقت یکبار درایورهای به روز رسانی شده به خصوص در بخش گرافیک را از سایت تولید کننده سیستم دانلود و فعال سازی کنید.

.

آیا می دانید منظور از درایور چه چیزی است؟

نام دیگر درایور، راه انداز است که نوعی نرم افزار می باشد و اطلاعات ویژه‌ای را از نحوه عملکرد و کنترل قطعات در اختیار سیستم عامل می گذارد تا سیستم عامل، کنترل بهینه ای روی سخت‌افزار داشته باشد، درایورها یک رابط بین سخت افزار و سیستم عامل هستند که برنامه ها با استفاده از آنها می توانند از سخت افزارها بهره ببرند.

آیا می دانید منظور از درایور چه چیزی است؟

آیا می دانید منظور از درایور چه چیزی است؟

در حال حاضر بیشتر سیستم عامل‌ها مانند لینوکس، ویندوز۷ و ۸ ، بیشتر درایورهای سیستم را به صورت اتوماتیک بررسی می‌کنند و آنها را فعال سازی می نمایند، ولی برای کارکرد بهتر سیستم بهتر است، یک بار تمامی درایورها را به صورت دستی فعال سازی کنید.

هنگام نصب درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای راه اندازی درایورها روی لپ تاپ ها بهتر است، درایورهای توزیع شده را توسط شرکت تولیدکننده فعال سازی کنید، مثلاً اگر پردازشگر گرافیکی شما از شرکت انویدیا می باشد، باید به جای رجوع به وب سایت انویدیا، به سایت رسمی تولید کننده لپ تاپ رجوع کنید، زیرا در بعضی از شرایط تولید کنندگان لپ تاپها در برخی از بخش‌های درایورها، تغییراتی را به وجود می‌آورند تا قطعه کارکرد بهتری را ارائه بدهد.

هنگام نصب درایور اسکنر پلاستک 2600 باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

هنگام نصب درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

یکی دیگر از نکاتی که باید هنگام فعال سازی درایورها به آن توجه کنید، این است که درایورها باید با نوع سیستم عامل و نسخه سیستم عامل تناسب داشته باشند، برای مطلع شدن از ورژن سیستم عامل فعال سازی شده روی سیستم خود، می توانید روی my computer یا this pc در ویندوز۸.۱ کلیک راست کنید و با انتخاب گزینه تنظیمات، مشخصات مربوطه را مشاهده کنید.

برای دیدن وضعیت درایورها، چه آنهایی که فعال سازی شده اند یا آنهایی که غیر فعال هستند، میتوانید رویmy computer کلیک راست کنید و manage را بزنید، سپس از ستون سمت چپ، device manager را بزنید، در کنار درایورهایی که غیر فعال هستند، علامت قرمز رنگ وجود دارد. همچنین درایورهایی که باید فعال سازی شوند یا به طور کامل نصب نشده اند، با مثلث زرد نمایان شده اند.

هنگام نصب درایور اسکنر پلاستک 2600 باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

هنگام نصب درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

آیا میدانید اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ چه مشخصاتی دارد؟

از جمله مشخصات اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ به شرح زیر می باشند:

 • دارای روشنایی۱۲۰۰ در ۱۲۰۰ است.
 • مجهز به کلیدهای عملیاتی ۵ منظوره است.
 • مجهز به اسکن pdf می باشد.
 • اسکنر همراه بدون اتصال به برق دارد.
 • قابلیت اسکن رنگی دارد.
 • بیشترین اندازه اسکن ۲۱۶ در ۲۹۷ است.
 • قابلیت ارسال اسکن به ایمیل را دارد.
 • قابلیت خواندن تصاویر متنی را دارد.
 • مجهز به چاپگر است.
 • با سیستم عامل های ویندوز ۲۰۰۰، xp، ویستا و لینوکس همخوانی دارد.
 • عمق رنگ آن ۴۸ بیت ورودی و ۲۴ بیت خروجی می باشد.
 • لامپ آن به صورت مجتمع در سنسور است.
آیا میدانید اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ چه مشخصاتی دارد؟

آیا میدانید اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ چه مشخصاتی دارد؟

درباره اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ چه اطلاعاتی دارید؟

اسکنر یکی از ابزارهای جانبی مهم در دستگاه‌های رایانه‌ای است، افرادی که با تصاویر در ارتباط هستند و می‌خواهند به صورت حرفه‌ای آنها را انتشار بدهند، می‌توانند با استفاده از اسکنر، عکس های مورد نظر خود را اسکن و سپس بعد از ایجاد مطالب دیجیتال، با استفاده از نرم افزار های ویرایش عکس، امور دلخواه خود را روی تصویر به کار ببرند.

اگر قصد دارید یک عکس را با استفاده از دوربین های معمولی غیر دیجیتال برای دیگران ارسال کنید، باید عکس را با استفاده از اسکنر ویرایش و بعد از تبدیل به محتوای دیجیتال، آن را به صورت یک فایل ضمیمه همراه نامه الکترونیکی انتقال بدهید، در شرایطی که تمایل دارید یک ورژن دیجیتال را از اطلاعات نگه دارید، می توانید از اسکنر استفاده کنید.

شما در حال خواندن پست دانلود درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ هستید.

هنگام خرید اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

انتخاب یک اسکنر به موارد گوناگونی مانند: کیفیت خروجی، افزایش سرعت و قیمت بستگی دارد، بیشتر اسکنرهایی که قیمت مناسبی دارند، از امکانات پیشرفته ای برخوردار هستند، مثلاً دقت ۲۴۰۰ نقطه در اینچ دارند، عملیات را با سرعت بیشتری انجام می دهند. اسکنر پلاستک۲۶۰۰ را به راحتی می توانید تهیه کنید و از امکانات بی نظیر آن بهره مند شوید.

شما در حال خواندن پست دانلود درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ هستید.

هنگام تهیه اسکنر باید به موارد زیادی دقت کنید:

اسکنر دارای ویژگی های گوناگونی مانند: دقت لامپ تصویر، مغذی خودکار سند، اینترفیس و… می باشد.

روشنایی تصویر باید بین۶۰۰ تا ۱۲۰۰ نقطه در اینچ باشد، ولی این طیف، جزء حداقل‌های دقت و وضوح تصاویر است و حداکثر آن بهتر است ۱۲۰۰ در ۲۴۰۰ است.

برای اینکه اسکنر عملکرد بالایی داشته باشد، باید با نرم افزار هم خوانی داشته باشد.

به نوع تغذیه آن توجه کنید.

یکی از دستگاه هایی که استفاده زیادی از آن می شود، اسکنر است، فعال سازی اسکنر روی سیستم راحت و بدون دردسر می باشد، همچنین دارای مدل های گوناگونی است، به همین دلیل دستورالعمل مشخصی برای همه اسکنرها وجود ندارد، ولی ما در این پست طریقه فعال سازی درایور اسکنر پلاستک۲۶۰۰ را برای شما می‌گوییم تا متوجه شوید که به طور کلی از چه طریقی می توانید اسکنر را روی سیستم خود نصب کنید.

چگونه درایورها را روی اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ نصب کنیم؟

برای فعال سازی اسکنر روی سیستم در مرحله اول باید آن را به سیستم خود متصل کنید، اگر درایور مربوط به اسکنر در کامپیوتر شما وجود داشت، سیستم خیلی سریع شروع به فعال سازی آن می کند، در غیر این صورت پیغامی به عنوان خطا نمایان می‌شود که بیانگر این است که باید به صورت دستی اسکنر را فعال سازی کنید.

چگونه درایورها را روی اسکنر پلاستک 2600 نصب کنیم؟

چگونه درایورها را روی اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ نصب کنیم؟

اگر با چنین پیغامی مواجه شدید، باید در منوی استارت روی کنترل پنل کلیک کنید و سپس hardware and sound را انتخاب کنید .پس از آن باید رویdevice manager کلیک کنید.

در مرحله بعد scan for hardware changes را تأیید کنید‌.

چگونه درایورها را روی اسکنر پلاستک 2600 نصب کنیم؟

چگونه درایورها را روی اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ نصب کنیم؟

پس از انجام مراحل بالا، دستگاه عملیات جستجوی سیستم های جانبی را شروع می کند و آن ها را روی سیستم نصب می کند و در این حالت امکان دارد، اسکنر فعال سازی شود، ولی ممکن است، یک پیغام به شما نمایش داده شود که سیستم به درستی فعال سازی نشده است، برای اینکه بفهمید اسکنر راه اندازی شده است، یا خیر، باید همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، کارها را انجام دهید.

چگونه درایورها را روی اسکنر پلاستک 2600 نصب کنیم؟

چگونه درایورها را روی اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ نصب کنیم؟

اگر در کنار نام اسکنر یک علامت زرد رنگ وجود داشت، به معنای این است که راه انداز اسکنر به درستی فعال سازی نشده است، اگر این علامت وجود نداشت،

به این معنی است که اسکنر فعال سازی شده است، در این حالت باید سی دی درایور نرم افزار را در سیستم قرار بدهید. اگر راه انداز اسکنر را گم کرده اید یا به آن دسترسی ندارید، می توانید آن را از سایت شرکت تولید کننده سیستم بیابید.

برای مثال برای سرورهای شرکت اچ پی می توانید از منوی استارت و all programs و internet explorer را انتخاب کنید و در نوار مربوطه آدرس کمپانی را بنویسید. پس از وارد کردن آدرس باید گزینه support and driver را انتخاب کنید، سپس نام و مدل سیستم را بنویسید و درایورآن را راه اندازی کنید. مرورگر را ببندید و مجددأ روی فایل مورد نظر کلیک کنید تا عملیات فعال سازی راه انداز شروع شود.

درایور یا راه انداز، به نرم‌افزاری گفته می‌شود که واسطه ای بین سخت افزار و نرم افزار برای مدیریت و تنظیم سخت افزارهای سیستم به شکل بهینه می باشد، راه اندازها معمولاً در دیسک وجود دارند و همراه سیستم با قطعه سخت افزاری هستند.

زبان های برنامه نویسی درایورها، به صورت زبان سطح بالا و شبیه به زبان انسانها است و از زبان سطح پایین دور می باشد.

شما در حال خواندن پست دانلود درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ هستید.

از اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ چه استفاده هایی می شود؟

نام دیگر اسکنر پویشگر می‌باشد که ابزاری برای ورود عکس یا متن به سیستم می باشد، شرکت های سازنده اسکنر مانند شرکت های تولید کننده چاپگرها هستند، اسکنرها مانند ابزارهای فتوکپی می‌باشند که در مخزن آنها کاغذ قرار می‌گیرد،

سپس تصاویر یا متن مربوطه به سیستم انتقال داده میشوند. در صورتی که ما بخواهیم متنی را به سیستم انتقال بدهیم، باید تصاویر را با برنامه ها و نرم افزارهای ویژه به متن تغییر بدهیم. در پشت اسکنر دو خروجی وجود دارد که یکی از آنها به سیستم متصل می شود و دیگری به چاپگر وصل می شود، فیش های خروجی اسکنر به رنگ آبی هستند.

آیا میدانید اسکنر دارای چه انواعی است؟

اسکنر یا پویشگر که جزء دستگاه های ورودی است، کاربردهای بسیار زیاد و گوناگونی دارد، همچنین دارای تنوع زیادی می باشد، مثلاً اسکنر اثر انگشت و اسکنرهای چهره یا انواعی از اسکنرها که برای چک کردن مغز و قسمت های گوناگون بدن به کار می روند، به همین دلیل این مدل از اسکنرها، در رشته های پزشکی اهمیت بسیار زیادی دارند.

اسکنرهای تصویر که جزء انواع اسکنرها می باشند، برای ارسال تصاویر، متن‌ها یا دست نوشته ها به سیستم، به منظور نگهداری یا ویرایش آنها به کار می‌روند، این اسکنرها به نوبه خود دارای انواع مختلفی هستند، مثلا اسکنرهای صفحه تخت یا مسطح از این مدلها می باشند، این اسکنرها قیمت ارزان و کیفیت بالایی دارند، همچنین استفاده از آنها راحت می باشد.

اسکنر های تصویری کاربردهای گوناگونی دارند که جایگزین دستگاه‌های اولیه عکسبرداری برای فاصله‌های طولانی شده اند، این پویشگر ها یک سیگنال آنالوگ خطی را در میان خطوط استاندارد تلفن به مخاطب انتقال می دهند، همچنین همزمان شکل آن ها روی کاغذ های خاصی منتشر می شود.

اسکنر دستگاهی است که عکس، متن، نور و دست نوشته ها را ویرایش می کند و به عکس‌های دیجیتال تغییر می‌دهد، اولین پویشگر تصویر یک نمایشگر استوانه ای شکل بود که در سال ۱۹۵۷ در اداره ملی استاندارد در آمریکا، توسط گروه ماهری به رهبری راسل کریش اختراع شد.

شما در حال خواندن پست دانلود درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ هستید.

اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ چه مزیت ها و ویژگی هایی دارد؟

اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ کیفیت بسیار بالایی دارد، به گونه‌ای که توانایی ویرایش۱۲۰۰ نقطه در اینچ با عمق اسکن ۴۸ بیت را دارد، اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ موجب می‌شود تصاویر با کیفیت و وضوح زیادی ویرایش شوند، علاوه بر این روی آن ۵ دکمه طراحی شده است که باعث می شوند روند کارها خیلی سریع انجام شود، روی اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ دکمه های کپی، اسکن، سفارشی، pdf وocr تعبیه شده است.

ضخامت اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ فقط ۳.۳ میلیمتر می باشد که بسیار ظریف طراحی شده است، علاوه بر این دارای وزن بسیار کمی می باشد، وزن این اسکنر ۱.۴ کیلوگرم است که این ویژگی باعث می شود، آن را خیلی راحت جابه جا کنید.

به دلیل اینکه اسکنر پلاستیک۲۶۰۰ وزن بسیار کمی دارد و قطر آن کم است، مانند یک لپ‌تاپ می توانید آن را حمل کنید.

یکی دیگر از مزیت های این اسکنر این است که می توانید کتاب هایی که قطر زیادی دارند را با استفاده از آن اسکن کنید.

اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ چه خصوصیاتی دارد؟

کمپانی پلاستک از جمله کمپانی هایی است که در عرصه طراحی و ساخت ماشینهای اداری تلاش زیادی می‌کند، یکی از تولیدات بارز این کمپانی اسکنر می باشد، از جمله اسکنرهایی که توسط این شرکت عرضه می شوند، اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ می باشد، این نوع اسکنر تا ابعاد a4را اسکن می‌کند و جزء گروه اسکنرهای صفحه تخت می باشد، وضوح اپتیکال آن ۱۲۰۰ در ۱۲۰۰ می باشد و عمق اسکن آن ۱۶ بیت است.

برای ایجاد برقراری ارتباط سیستم با این دستگاه که دارای وزن ۱.۴ کیلوگرم است، می‌توان از یک پورت ۲.۰usb استفاده نمود.

اسکنر پلاستک۲۶۰۰ دارای اندازه های گوناگونی است، همچنین از لحاظ ساختاری بسیار ظریف و زیبا ساخته شده است و برای اداره ها و استفاده خانگی به کار می‌رود، برای مدیریت مستقیم دستگاه، همانطور که گفته شد، ۵ دکمه در قسمت جلوی آن قرار گرفته است‌.

شما در حال خواندن پست دانلود درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ هستید.

برای نصب درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ باید چه کاری انجام دهیم؟

در صورتیکه قصد دانلود و نصب درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ دارید، می توانید از طریق سایت های رسمی شرکت تولید کننده فرم درخواست خود را پر کنید که در این فرم باید نام، نام خانوادگی و قطعه‌ای که لازم دارید و شناسه سخت افزاری آن را یادداشت کنید. پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده، باید عین عددی که وجود دارد را در کادر مربوطه بنویسید و با استفاده از دکمه ای که ارسال درخواست درایور است، می توانید درخواست خود را ثبت کنید.

برای نصب درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ باید چه کاری انجام دهیم؟

برای نصب درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ باید چه کاری انجام دهیم؟

چگونه درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ را روی ویندوز نصب و اجرا کنیم؟

از طریقیک کابل usb می توانید اسکنر را به سیستم خود متصل کنید و دستگاه پلاستک ۲۶۰۰ را در سیستم فعال سازی کنید، سپس دستگاه اسکنر را روشن کنید و پیغامی که به معنای دسترسی شما است را اخذ کنید، برنامه فعال شده را باز کنید و کلمه scanner را پیدا کنید، برگه ای که در آن چیزی نوشته شده است را در قسمت مخزن دستگاه پویشگر قرار بدهید، سپس روی گزینه ی اسکن کلیک کنید تا فایل اسکن شود.

بعد از انجام اسکن، باید آن را به فرمت مورد نظر ذخیره کنید، سپس به صفحه قبل برگردید و از سایر نوشته ها اسکن بگیرید.

از جمله نکاتی که برای نگهداری اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ لازم است بدانید این می باشد که باید هنگام تمیز کردن آن با استفاده از یک دستمال نرم این کار را انجام بدهید و از ورود گرد و غبار به داخل آن جلوگیری کنید، همچنین از سالم بودن لامپ‌های پویشگر اطمینان حاصل کنید، دوربین عکاسی پویشگر را با استفاده از چراغ قوه چک کنید، هنگام اسکن کردن، یک بار با درب باز و باری دیگر با درب بسته این کار را انجام دهید و از سالم بودن چرخ دنده ها اطمینان حاصل کنید.

هنگام نصب درایورهای اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ به بسته های گوناگونی نیاز دارید.

مجموعه ای که برای فعال سازی اسکنر نیاز دارید، از جمله موارد زیر می‌باشد:

 • kooka
 • xsane
 • sane
 • libsane
 • sane utils

بعد از فعال سازی این مجموعه باید فایل firmware را تهیه کنید.

برای انجام این امر باید فریم ویر چند کیلوبایتی را از طریق اینترنت به دست آورید، در بیشتر مواقع این فایل در سی دی درایور اسکنر وجود دارد، یا در محل فعال سازی درایور پویشگر، در پروگرام فایل ویندوز فایلی است که دارای پسوند *.fwمی باشد.

پس از تهیه فریم ویر، باید مراحل زیر را انجام بدهید:

 • مجموعه sane را آپلود کنید.
 • برای پیدا کردن محل usb اسکنر، کد را وارد کنید.
 • فریم ویر را در جایی که وجود دارد، کپی کنید و به مقصد انتقال بدهید.

شما در حال خواندن پست دانلود درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ هستید.

اگر هنگام نصب و دانلود درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ دچار مشکل شدیم، باید چه کاری انجام بدهیم؟

اگر با عبارت no usb scanner found مواجه شدید، باید به مرحله ای بازگردیدکه کد خود را وارد کرده اید و آن را مجددأ درست بنویسید.

از روشن بودن پویشگر مطمئن شوید و از اتصال کابل usb اطمینان حاصل کنید.

اگر هنگام نصب و دانلود درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ دچار مشکل شدیم، باید چه کاری انجام بدهیم؟

اگر هنگام نصب و دانلود درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ دچار مشکل شدیم، باید چه کاری انجام بدهیم؟

برای اینکه مطمئن شوید که دستگاه، usb را شناخته است، باید کد lsusb را بنویسید.

اگر کد lsusb را وارد کردید، ولی چیزی را دریافت نکردید، احتمال دارد، کابل usb دچار مشکل شده باشد.

مهمترین نقطه قوت مدل اسکنر ۲۶۰۰ این است که سرعت خیلی زیادی دارد و عملیات را در کمترین مدت زمان انجام می دهد. با استفاده از اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ می توانید تعداد برگه های زیادی را در مدت زمان کوتاهی اسکن کنید.

یکی از برترین انواع اسکنرها که با استفاده از آن می توانید عکس ها را ویرایش کنید، اسکنر صفحه تخت یا مسطح است، اسکنرهای صفحه تخت و مسطح دارای انواع زیادی می باشند که یکی از آن ها به شرح زیر می باشد:

دستگاه بار جفت شده:

زمانی که یک تصویر را روی صفحه شیشه‌ای اسکنر می‌گذارید، باید لامپ زنون یا لامپ فلوئورسنت کاتد سرد را روشن کنید، در پویشگر های قدیمی که از لامپهای زنون ساده مورد استفاده قرار می دادند، اسن موضوع باعث کاهش وضوح تصویر می شد، بعد از انجام این کار عکس سند را با استفاده از یک آینه زاویه دار به یک آینه دیگر بازگردانید،

برخی از اسکنرها دو آینه و برخی دیگر سه آینه دارند، هر کدام از آینه ها دور نمایی بسیار اندکی دارند که این امر موجب می‌شود که تصویر انعکاس شده در یک سطح کمتر جمع شود که در نهایت شفافیت تصویر را افزایش می دهد، آخرین آینه عکس را به یک لنز انعکاس می دهد و با استفاده از فیلترهایی که وظیفه دارند، رنگ‌های اسکن را متمایز کنند، روی سیستم دستگاه بار جفت شده، قرار می دهند.

در پایان از تمامی کسانی که پست دانلود درایور اسکنر پلاستک ۲۶۰۰ را مطالعه کرده اند، متشکرم.