دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود درایور اسکنر توشیبا ۴۵۲

  • موضوع : درایور ,
  • اقای امیدی
  • 2,366 بازدید
  • تاریخ به روزرسانی : ۰۸ خرداد ۹۹

در این پست قصد داریم به بررسی موضوع دانلود درایور اسکنر توشیبا ۴۵۲ بپردازیم.

امروزه شرکت توشیبا که قادر به ساخت ماشین های تجاری و اداری است، یک دستگاه کپی که در آن چاپگر و اسکنرهای رنگی می‌توانند به شبکه متصل شوند، تولید کرده است، نام این دستگاه کپی، استوک توشیبا مدل e-studio 452 است.

دانلود درایور اسکنر توشیبا 452

دانلود درایور اسکنر توشیبا ۴۵۲

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در رابطه با دانلود درایور اسکنر توشیبا ۴۵۲ به دست آورید، این مقاله را تا پایان مطالعه کنید.

اگر در مورد دانلود درایور اسکنر توشیبا ۴۵۲ سؤالی دارید، پس از پایان این مقاله می توانید پاسخ آن را به دست آورید.

آیا اطلاعاتی درباره دستگاه اسکنر توشیبا ۴۵۲ دارید؟

دستگاه اسکنر توشیبا ۴۵۲ چه قابلیت هایی دارد؟

دستگاه اسکنر توشیبا ۴۵۲ چه مشخصات فنی دارد؟

مشخصات اسکنر و چاپگر دستگاه اسکنر توشیبا ۴۵۲ شامل کدام موارد می باشد؟

چگونه از دستگاه اسکنر ۴۵۲ توشیبا استفاده کنیم؟

دستگاه اسکنر توشیبا ۴۵۲ چه ویژگی هایی دارد؟

طریقه نصب و دانلود درایور اسکنر توشیبا ۴۵۲ چگونه است؟

 

آیا اطلاعاتی درباره دستگاه اسکنر توشیبا ۴۵۲ دارید؟

این دستگاه با توجه به تونر قدرتمندی که در آن وجود دارد، قادر است، ۳۰ هزار برگ را چاپ کند.

با استفاده از این دستگاه می توانید این عملیات را در کوتاهترین زمان ممکن انجام بدهید، به گونه‌ای که توسط آن ۴۵ کپی در یک دقیقه انجام می شود.

هنگامی که موضوع بهره‌وری راندمان، اهمیت زیادی برای شما دارد، می توانیدیک سری از مدارک را در دستگاه توشیبا مدل ۴۵۲ نگهداری کنید و در سریع ترین زمان آن ها را اسکن و کپی کنید.

آیا اطلاعاتی درباره دستگاه اسکنر توشیبا ۴۵۲ دارید؟

آیا اطلاعاتی درباره دستگاه اسکنر توشیبا ۴۵۲ دارید؟

دستگاه اسکنر توشیبا ۴۵۲ چه قابلیت هایی دارد؟

با استفاده از این دستگاه می توانید در یک ثانیه یک اسکن را انجام بدهید که این سرعت بی نظیر است و کارها را خیلی سریع انجام می دهد، علاوه بر این اگر دو کاست به این دستگاه اضافه شود، ۳۲۰۰ برگ کاغذ را می‌توانید در آن قرار بدهید، دستگاه کپی استوک توشیبا مدل ۴۵۲ قابلیت های زیادی دارد، از جمله اینکه دارای ۱۰۰ برگ فیدر اتوماتیک می باشد، که با استفاده از سیستم دوبلکسی که دارد، به آسانی چاپ و اسکن می‌شوند، این دستگاه قابلیت اسکن های دورو را نیز دارد.

یکی دیگر از ویژگی های مهم این دستگاه، کاهش مصرف انرژی است، به گونه ای که در حالت خواب فقط ۳ وات انرژی مصرف می کند، این دستگاه با توجه به ویژگی های زیادی که دارد، بسیار مقرون به صرفه است.

دستگاه اسکنر توشیبا ۴۵۲ چه مشخصات فنی دارد؟

دستگاه اسکنر توشیبا دارای اندازه ۷۳۹× ۷۴۲× ۶۶۰ mm است. وزن آن ۱۱۲ کیلوگرم می باشد، نوع تونر کارتریج آن ۴۵۳۰ است و دارای امکانات adf و duplex میباشد.

مشخصات اسکنر و چاپگر دستگاه اسکنر توشیبا ۴۵۲ شامل کدام موارد می باشد؟

  • اندازه پرینت a3 دارد.
  • رزولوشن چاپگر به صورت ۶۰۰ × ۲۴۰۰ dpi است.
  • این دستگاه ۳۵ برگه a4 را در یک دقیقه و ۲۵ برگه a3 را در یک دقیقه چاپ می‌کند.
  • وضوح اسکن آن به میزان ۶۰۰ × ۶۰۰ dpi است.
  • با استفاده از کابل speed usbبه کامپیوتر اتصال داده می شود.
  • روی ویندوزهای xp، ۲۰۰۰، ۲۰۰۳وnt 4.0 قابل استفاده می باشد.

دستگاه توشیبا ۴۵۲ می‌تواند برگه های a5 تا a3 را کپی کند، علاوه بر این دارای وضوح ۶۰۰ dpi است که ۴۵ برگه a4 را در یک دقیقه و ۲۵ برگه a3 را در یک دقیقه کپی می کند، این سرعت بسیار فوق‌العاده است، همچنین بین ۴۰۰ درصد تا ۲۵ درصد قابلیت زوم دارد.

مشخصات اسکنر و چاپگر دستگاه اسکنر توشیبا ۴۵۲ شامل کدام موارد می باشد؟

مشخصات اسکنر و چاپگر دستگاه اسکنر توشیبا ۴۵۲ شامل کدام موارد می باشد؟

چگونه از دستگاه اسکنر ۴۵۲ توشیبا استفاده کنیم؟

برای استفاده از دستگاه اسکنر ۴۵۲ به عنوان کپی کردن باید هنگام روشن کردن دستگاه ۲۰ ثانیه صبر کنید تا گرم شود، علاوه بر این زمان اولین کپی دستگاه ۳.۹ ثانیه است، حجم کاغذی که می‌توانید در مخزن این دستگاه قرار بدهید، ۳۲۰۰ برگ می باشد که به طور پشت سر هم ۹۹۹ برگ را چاپ می‌کند، کاست اسکنر توشیبا ۴۵۲، بین ۶۴ تا ۱۰۵ گرم وزن کاغذ را در بر می گیرد، ولی سینی آن بین ۵۲ تا ۲۰۹ گر م قابلیت تحمل وزن کاغذ را دارد.

چگونه از دستگاه اسکنر ۴۵۲ توشیبا استفاده کنیم؟

چگونه از دستگاه اسکنر ۴۵۲ توشیبا استفاده کنیم؟

دستگاه اسکنر توشیبا ۴۵۲ چه ویژگی هایی دارد؟

۴۵ برگه a4 را در یک دقیقه به صورت سیاه و سفید می تواند چاپ کند، سرعت اسکنر آن ۶۵ برگه در ۱ دقیقه است که دارای وضوح ۶۰۰ dpi می باشد، صفحه نمایش این دستگاه lcd تاچ می باشد که شامل چهار رنگ است،

همچنین دارای فکس ۳۳.۶ kbps است، برای گرم کردن این دستگاه باید ۲۰ ثانیه صبر کنید، جهت دانلود فایل ها و برای چاپ کردن فایلهایی که حجم زیادی دارند، سرعت بسیار بالایی دارد، میزان ذخیره این دستگاه ۲۵۶ مگابایت است، علاوه بر این حجم هارد آن، ۴۰ گیگابایت است و روشنایی چاپ کپی آن، ۲۴۰۰×۶۰۰ dpi می باشد.

تا اینجا با ویژگی های اسکنر توشیبا ۴۲۵ آشنا شدید ما را تا انتهای پست دانلود درایور اسکنر توشیبا ۴۵۲ همراهی کنید.

وصل کردن به بلوتوث و وای فای

می توانید آن را به بلوتوث و وای فای متصل نمایید. میزان مصرف این دستگاه ۱۵۰۰ وات میباشد.

دستگاه توشیبا ۴۵۲ برای دفترهایی مناسب است که ماهیانه ۱۵۰ هزار برگ را کپی می گیرند.

این دستگاه به دلیل اینکه وزن کمی دارد، به راحتی قابل جابه جایی است.

دستگاه اسکنر توشیبا دارای مدلهای خیلی زیادی است که هر کدام از آنها ویژگی ها، مشخصات و قابلیت های متفاوتی دارند، از جمله آنها دستگاه اسکنر ۴۵۲ است که قابلیت کپی کردن را هم دارد و با استفاده از آن می توانید عملیات زیادی را انجام بدهید.

برای کپی کردن با استفاده از این دستگاه باید چند مرحله را انجام بدهید، ابتدا باید درپوش دستگاه کپی را باز کنید و نوشته ها و برگه ها را روی شیشه بگذارید، سپس چندین گزینه وجود دارد که هر کدام از آنها نشانه کارهای خاصی است، مثلأ یکی از گزینه های آن نشانگر کپی، تعداد صفحات، اندازه و رزولوشن آنها می باشد، سپس با انتخاب کلید استارت عملیات را شروع کنید.

داخل دستگاه کپی قطعه ای به نام درام وجود دارد که عملکرد آن شبیه به بادکنک است و شما با استفاده از الکتریسیته ساکن می توانید آن را شارژ کنید، همچنین داخل دستگاه فتوکپی، پودری به نام تونر وجود دارد که رنگ آن سیاه است، در واقع توسط درام این پودرها جذب میشوند.

عملکرد دستگاه توشیبا ۴۵۲:

دستگاه فتوکپی عملکرد خود را با استفاده از تونر و درام انجام می‌دهد، عوامل زیادی وجود دارند که باعث افزایش کارکرد دستگاه می‌شوند، از جمله اینکه درام می‌تواند به صورت انتخابی شارژ شود که در این صورت تنها بخشی از آن را جذب می کند، در این دستگاه، تصویری با الکتریسیته ساکن روی سطح درام وجود دارد، در واقع قسمتی که کاغذ اصلی سیاه است، روی درام الکتریسیته ساکن به وجود می آورد،

ولی در قسمتی که سفید می باشد، این امر انجام نمی شود، چیزی که شما تمایل به آن دارید، این است که قسمت سفید کاغذ، پودر سیاه رنگ را به خود نگیرد، برای انجام این امر دستگاه کپی از نور استفاده می کند، به همین دلیل است که نام آن را دستگاه فتوکپی گذاشته اند که با بهره بردن از نور عملیات خود را انجام می دهد.

با استفاده از یک روشی باید پودر سیاه رنگ به سطح درام و از آنجا به سطح برگه منتقل شود، همانطور که گفته شد، درام به صورت انتخابی کاغذ را ربایش می کند،

سپس سطح کاغذ با الکتریسیته ساکن شارژ می شود و در این حالت تونر از سطح درام به لایه خود بر می گردد.

به دلیل اینکه تونر نسبت به دما واکنش نشان می دهد، موقعی که پودر از درام متمایز می شود، با استفاده از حرارت روی کاغذ قرار می‌گیرد، نام دیگر درام تسمه می باشد که از مواد نوری تشکیل شده است، اگر داخل دستگاه توشیبا ۴۵۲ را باز و قطعات آن را جدا کنید، می بینید که قطعات زیادی در داخل آن وجود دارند، ولی مراحل فتوکپی گرفتن فقط وظیفه چند قطعه ی اصلی مانند: درام یا تسمه، گروهی از سیم ها، لامپ و عدسی ها و تونر می باشد.

تا اینجا با عملکرد دستگاه توشیبا ۴۵۲ آشنا شدید پیشنهاد می کنیم تا پایان پست دانلود درایور اسکنر توشیبا ۴۵۲ ما را همراهی کنید.

طریقه نصب و دانلود درایور اسکنر توشیبا ۴۵۲ چگونه است؟

یکی از ابزارهایی که استفاده زیادی از آن می شود، اسکنر یا پویشگر است، فعال سازی اسکنر روی سیستم کار راحت و بدون مشکلی است. به دلیل اینکه اسکنرها مدل های گوناگونی دارند، دستورالعمل یکسانی برای فعال سازی همه آنها روی سیستم وجود ندارد، ولی طریقه نصب آنها به طور کلی به صورت زیر می باشد، برای فعال سازی یک اسکنر باید آن را به سیستم خود اتصال دهید، اگر درایور مربوط به آن در دستگاه وجود داشته باشد،

پس از اتصال آن شروع به فعال سازی می کند، ولی اگر درایور آنها روی سیستم وجود نداشته باشد، باید آن را به صورت دستی فعال کنید. پس از اینکه پیغامی برای شما نمایان شد، باید به کنترل پنل بروید و گزینه hardware and sound را انتخاب کنید.

طریقه نصب و دانلود درایور اسکنر توشیبا ۴۵۲ چگونه است؟

طریقه نصب و دانلود درایور اسکنر توشیبا ۴۵۲ چگونه است؟

پس از آن باید گزینه device manager را انتخاب کنید، سپس در بخش بعدی روی scan for hardware changes کلیک کنید.

تا اینجا با نصب و دانلود درایور اسکنر توشیبا ۴۵۲ آشنا شدید پیشنهاد می کنم تا پایان پست دانلود درایور اسکنر توشیبا ۴۵۲ ما را همراهی کنید.

پس از انجام مراحل بالا دستگاه عملیات جستجوی خود را برای پیدا کردن سیستم های جانبی روی دستگاه شروع می کند.

یکی از سیستم های جانبی و مهمی که در کامپیوتر وجود دارد، اسکنر یا پویشگر است که ابزاری برای منتقل کردن داده ها و اطلاعات می باشد، اسکنر تصویر مربوط به مدارک را با گذراندن از جلوی هد مربوط به پویشگر نسخه برداری می‌کند، این عکس به صورت داده های صفر و یک به سیستم فرستاده می شود، روش تبدیل عکس این گونه است که نقاطی که به رنگ تیره هستند را به صورت عدد یک و نقاطی که به رنگ روشن هستند به عدد صفر تغییر می دهد، پس از آن مجموع اعداد را به سیستم انتقال می‌دهد.

در سال ۱۹۵۷ در کشور آمریکا اولین اسکنری که به شکل استوانه‌ای بود، توسط راسل کی ریش اختراع شد و اولین عکس اسکن شده نیز عکس فرزند او بود، اسکنرها یا پویشگرها دستگاه‌هایی هستند که استفاده زیادی از آن ها در سازمان ها، اداره ها، سیستم پزشکی و غیره می‌شود.

اسکنرها به دلیل اینکه کاربرد خیلی زیادی دارند، در انواع مختلفی تولید می شوند، از جمله انواع اسکنرها به شرح زیر می باشد:

اسکنر مسطح:

نام دیگر اسکنر مسطح اسکنر صفحه تخت می باشد که بیشترین نوع اسکنر است و در آن تصاویر روی صفحه مسطح پویشگر قرار می گیرند، این نوع پویشگر بیشتر برای مصارف خانگی و شرکت ها کاربرد دارد.

پویشگر دستی:

عملکرد این اسکنرها مانند اسکنرهای صفحه تخت است، تفاوتی که با آنها دارد، این است که برای به کار گیری آنها از کمک نیروی انسانی استفاده می شود.

یکی از معروف ترین کمپانی های تولید کننده اسکنر شرکت توشیبا است که برای استفاده از اسکنر بعد از اتصال آن به کامپیوتر باید کامپیوتر را روشن کنید و درایور مخصوص آن را فعال سازی کنید تا اسکنر با استفاده از سیستم شناسایی شود، درایورها در یک سی دی همراه دستگاه به مشتری تحویل داده می شوند، اگر به سی دی های سیستم خود دسترسی ندارید یا آنها را گم کرده اید، باید با توجه به مدل دستگاه از سایت کمپانی درایورها را دانلود و نصب کنید.

کد ریست دستگاه اسکنر توشیبا ۴۵۲ برای تعمیر آن و برطرف کردن مشکلاتی که ممکن است، برای آن به وجود بیاید، استفاده می شود.

بیشتر دستگاه های اسکنر دیجیتال و آنالوگ طوری طراحی شده اند که حالت خود را با استفاده از نشانه هایی به مخاطبان نشان می‌دهند، در دستگاه های آنالوگ امکان دارد، با استفاده از یک چراغ کوچک زرد یا قرمز این موضوع نشان داده شود و در برخی از موارد نمایش یک کد دو یاسه رقمی در بخش اعداد که به مشتری یا تعمیر کار دستگاه نشان داده می شود، به طور کامل به حالت درونی دستگاه مربوط می شود.

برای اینکه از این کد ها مطلع شوید، باید از متخصصی که در امور تعمیرات دستگاه های اسکنر و پرینتر مهارت دارد، کمک بگیرید.

در اسکنرهای پیشرفته امروزی یک نرم افزار که در خود دستگاه فعال سازی شده است و در سیستمی که با استفاده از کابل شبکه یا usb راه اندازی شده است، این اطلاعات به مشتری یا تعمیرکار ارسال می شود.

کد ریست دستگاه کپی توشیبا:

کد ریست در دستگاه اسکنر با توجه به مدل های آنها متفاوت می باشد، مثلاً در دستگاه اسکنر توشیبا یکی از قابلیت های پر استفاده در این سیستم مزیت رمز گذاری برای شروع کار است.

کد ریست برای از بین بردن رمز ورود برای کسانی که رمز را فراموش کرده اند، اهمیت بسیار زیادی دارد، در مرحله اول باید به حالت تست دستگاه بروید، در این حالت باید دستگاه را خاموش کنید، سپس کلیدهای ۰ و ۸ را همزمان فشار دهید و دستگاه کپی را روشن کنید، کلید های ۰ و ۸ را تا موقعی که صدای بوق می شنوید، باید فشار دهید.

کد ریست دستگاه کپی توشیبا:

کد ریست دستگاه کپی توشیبا:

پس از اینکه صدای بوق بلندی را شنیدید، کلیدها را آزاد کنید، در این حالت دستگاه اسکنر توشیبا وارد حالت تست test mode شده است.

در مرحله دوم باید عدد ۲۶۳ را وارد کنید و کلید کپی را فشار بدهید، در این مرحله شما توانایی دارید، رمز قبلی را که در نمایشگر دستگاه اسکنر توشیبا وارد کرده اید را مشاهده کنید، در این مرحله باید گزینه ایجاد رمز جدید را انتخاب کنید تا بتوانید رمز جدید را وارد کنید، سپس دستگاه را خاموش کنید و پس از چند ثانیه مجدد آن را روشن کنید.

گاهی ممکن است، در دستگاه توشیبا با علامت آچار مواجه شوید که برای از بین بردن آن باید دستگاه را روشن کنید، سپس کلید c همراه با ۸ را نگه دارید، به خطای نمایش داده شده نگاه کنید، در صورت مشاهده ی c44 باید دستگاه را خاموش کنید و بعد از آن کلید ۸ همراه با صفر را فشار دهید و دستگاه را روشن کنید، پس از آن عدد ۴۰۰ را بنویسید و استارت را فشار دهید. بعد از نشان دادن هر عددی باید ۰ را بنویسید و کلید interrupt را انتخاب کنید. بعد از انجام مراحل بالا، دستگاه را مجدداً خاموش و روشن کنید.

در پایان از تمامی کسانی که پست دانلود درایور اسکنر توشیبا ۴۵۲ را مطالعه کردند، کمال تشکر را داریم.