دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود اپلیکیشن شاد برای ایفون

با بررسی موضوع دانلود اپلیکیشن شاد برای ایفون با شما دوستان عزیز همراه هستیم.

دانلود اپلیکیشن شاد برای ایفون

دانلود اپلیکیشن شاد برای ایفون

در حال حاضر دانلود اپلیکیشن شاد برای آیفون امکانپذیر شده است و دانش آموزان و معلمان از طریق گوشی موبایل آیفون خود، می توانند آموزش و تدریس را ادامه دهند و از اطلاعات قرار گرفته در این اپلیکیشن بهره ببرند.

دانلود اپلیکیشن شاد برای ایفون

دانلود اپلیکیشن شاد برای ایفون

در ادامه پست به سوالاتی که ممکن است، در زمینه دانلود اپلیکیشن شاد برای آیفون پیش بیاید و ذهن شما عزیزان را درگیر کند، پاسخ می دهیم. امیدواریم مطالب این پست برای شما مفید باشند.

اهمیت استفاده کردن از اپلیکیشن شاد به چه مواردی مربوط می شود؟

تفاوت گوشی آیفون با موبایل های دیگر به چه مواردی برمی گردد؟

آیا دانلود اپلیکیشن شاد برای آیفون امکانپذیر است؟

نسخه مورد نیاز اپلیکیشن شاد برای گوشی آیفون چه ویژگی هایی دارد؟

اپلیکیشن شاد چه امکانات مختلفی دارد؟

روش های وارد شدن به برنامه شاد از طریق گوشی آیفون شامل چند شیوه می باشد؟

در اپلیکیشن شاد اطلاعات از چه طریقی باید ثبت شوند و آیا وارد شدن به کلاس دانش آموز مراحل خاصی دارد؟

آیا استفاده از اپلیکیشن شاد برای کاربران مزیت هایی به همراه دارد؟

بعد از دانلود اپلیکیشن شاد آیا نیاز به راه اندازی گروهی خاصی است و امکاناتی که برای نصب و استفاده از اپلیکشن شاد ضرورت دارد، کدام موارد هستند؟

نکات مهمی که در زمینه دانلود اپلیکیشن شاد برای آیفون وجود دارد، کدام موارد هستند؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دانلود اپلیکیشن شاد برای ایفون تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

اهمیت استفاده کردن از اپلیکیشن شاد به چه مواردی مربوط می شود؟

در بیشتر کشورها از همان ابتدایی که ویروس کرونا شیوع پیدا کرد، مسئولان رده بالای کشوری، به دلیل گسترش بیش از حد این ویروس خطرناک، تمامی مدارس را تعطیل کردند و به دلیل اهمیت بالایی که آموزش و پرورش در کشورها به خصوص در ایران دارد،

نیاز به اینکه آموزش در یک قالب جدید بتواند ادامه یابد، به شدت توسط مسئولین و خانواده ها احساس شد و در کشور ایران، وزارت آموزش و پرورش برای جبران محدودیت هایی که در عرصه تدریس به دلیل تعطیلی مدارس اتفاق افتاده بود، تلاش خود را برای کمک به دانش آموزان از راه های مختلف نشان داد و در اولین فرصتی که ادامه یافتن تعطیلی مدارس قطعی شد، با استفاده از یک شبکه اجتماعی ایرانی به کادر آموزشی و دانش آموزان خدمت فراوانی کرد.

اهمیت استفاده کردن از اپلیکیشن شاد به چه مواردی مربوط می شود؟

اهمیت استفاده کردن از اپلیکیشن شاد به چه مواردی مربوط می شود؟

در این عرصه مهم، آموزش و پرورش در مدت زمان محدودی توانست که یک شبکه خاص را برای آموزش دادن به تمامی دانش آموزان طراحی کند که همه آنها از این شبکه جدید اجتماعی در فضای مجازی بتوانند استفاده کنند و خانواده هایی که به ادامه دادن تحصیل دانش آموزانشان در این مدت اهمیت بیشتری می دهند، از این طریق می توانند آموزش دروس مختلف را از طریق کلاس های اصلی که در این اپلیکیشن وجود دارد، ادامه دهند و با نصب این برنامه قادر هستند، این کار را در نظر بگیرند.

شما در حال خواندن پست دانلود اپلیکیشن شاد برای ایفون هستید.

ادامه آموزش با برنامه شاد

شاد یا همان شبکه آموزش دانش آموزان، اپلیکیشنی می باشد که آموزش و پرورش طراحی کرده است تا از طریق این اپلیکیشن، آموزش برای آنها ادامه یابد.

در حال حاضر شاهد پیشرفت تکنولوژی و فناوری در تمامی عرصه ها هستیم و از چندین سال پیش لزوم استفاده از پیشرفت و تکنولوژی جدید در زمینه تدریس و آموزش نیز به وجود آمده است و تمامی کادر آموزشی تلاش دارند، از امکانات جدیدی که در عرصه فناوری اطلاعات وجود دارد، به کار ببرند.

برگزاری دوره های آموزشی به صورت آنلاین در دانشگاه ها، کم و بیش صورت می گرفت، اما در آموزش و پرورش و مدارس ما شاهد این پیشرفت خاص به شیوه مجازی نبودیم، اما با شرایط خاص و متفاوتی که به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور ایجاد شد، توجه به آموزش مجازی در مدارس نیز احساس گردید و از این طریق فرآیند تدریس و آموزش ادامه یافت.

قبل از این، ادامه دادن آموزش از راه دور در کشور میسر نبود و دانش آموزان برای تحصیل خود در تمامی پایه های تحصیلی مدارس نیاز داشتند که در مدرسه حضور یابند و حتی در شهرهای مختلف به مدرسه بروند.

ادامه آموزش با برنامه شاد

ادامه آموزش با برنامه شاد

اما بعد از تعطیل شدن مدارس به دلیل شیوع بیش از حد ویروس کرونا، لازم شد که آموزش ها به صورت مجازی ادامه یابند و در محیطی ایمن این کار صورت گیرد.

گوشی آیفون از گوشی های موبایل با کیفیت است که محبوبیت زیادی دارد و افراد زیادی متقاضی استفاده از این موبایل هستند.

در زمینه نصب برنامه شاد بر روی گوشی آیفون هم برای راحت تر بودن کاربرانی که وارد این اپلییکشن می شوند، نسخه سیستم مربوط به گوشی آیفون در اختیار آنها قرار می گیرد.

وزارت آموزش و پرروش برای راحتی بهتر کاربران در اپلیکیشن شاد، تلاش کرده است که نسخه آی او اس را برای این برنامه نیز طراحی کند.

یکی از اهداف اصلی که آموزش و پروش از راه اندازی این شبکه مد نظر دارد، مربوط به آموزش دادن دانش آموزان و تعلیم دروس مختلف به آن ها است تا از این طریق، دانش آموزان ترم دوم را با موفقیت بگذرانند و استفاده از این اپلیکیشن تا زمانی که مدارس باز شود و به حالت عادی برگردد، به طور کامل ادامه می یابد و بعد از باز شدن مدارس، آموزش و تدریس از طریق مراجعه حضوری به مدرسه و در قالب آموزش از طریق معلمان پایه های مختلف مجددا شروع می شود.

شاد نام اپلیکیشنی است که آموزش و پرورش به صورت رسمی برای ادامه دادن تدریس معلمان در نظر گرفته است و این برنامه در اواخر فروردین در اختیار کادر آموزشی اعم از مدیر و معلمان و دانش آموزان کل کشور قرار گرفت تا از این طریق هیچ فردی از ادامه تحصیل باز نماند و ادامه دادن تدریس توسط معلمان، در قالب جدیدتری صورت بگیرد.

با توجه به شرایطی که برای تعطیلی مدارس پیش آمده است، لزوم ادامه دادن تدریس و آموزش به شیوه جدیدی احساس شد، به همین علت در یک زمان محدود آموزش و پرورش به راه اندازی یک شبکه اجتماعی مختص کشورمان اقدام کرد تا دانش آموزان بدون اینکه لازم باشد، به مدرسه بروند و به صورت حضوری در مدرسه حاضر شوند، بتوانند از خدمات آموزشی مختلفی استفاده کنند.

شاد اپلیکیشن مناسب

اپلیکین شاد به عنوان یک برنامه مناسب است که راهی را برای ادامه تحصیل تمامی دانش آموزان در مقاطع ابتدایی تا دوران دبیرستان متوسطه دوم فراهم کرده است و همه این پایه های تحصیلی در این برنامه می توانند به صورت کاملا مجازی تحصیل خود را ادامه دهند و دسترسی به برنامه درسی این دانش آموزان امکانپذیر شده است.

دانلود کردن اپلیکیشن شاد از طریق آموزش و پرورش برای دانش آموزان و معلمان ارائه گردیده است تا همه بتوانند بعد از ورود به اینترنت، تمامی دروس اصلی را مرور کنند.

اپلیکیشن را مراکز مختلفی رصد کرده و بعد از اجرایی شدن این برنامه، آن را در اختیار دوستداران علم و تحصیل قرار دادند.

خوشبختانه آموزش و پرورش برای تمامی خانواده ها لینک اصلی این برنامه را در سایت قرار داده است و از طریق سیستم آی او اس و گوشی موبایل آیفون نیز دانلود برنامه شاد امکانپذیر می باشد.

نزدیک شدن امتحانات پایان ترم، لزوم استفاده از سیستم آموزشی خاصی که تمامی بچه ها در کل کشور به آن دسترسی داشته باشند را به شدت ایجاد کرد تا کلاس های درس مجددا ادامه یابند و مباحث درسی بتوانند مانند ترم اول ارائه شوند.

با استفاده از این برنامه دانش آموزان راحت تر می توانند برنامه درسی خود را ادامه دهند و با سرعت به شرایط عادی خود برگشته و نتیجه مناسبی را از ترم دوم دریافت کنند.

برقراری ارتباط مناسب و در چارچوب آموزش با معلم و دانش آموز امکانپذیر شده و این شرایط با استفاده از سازمان آموزش و پرورش و به کار بردن متخصصان فناوری اطلاعات فراهم گردیده است. متخصصان زمینه فناوری اطلاعات با تلاش مستمر خود، توانستند برنامه خاصی را طراحی کنند و در اختیار تمامی کاربران قرار دهند.

تفاوت گوشی آیفون با موبایل های دیگر به چه مواردی بر می گردد؟

یکی از پر فروش ترین و پر طرفدارترین گوشی هایی که در بازار وجود دارد و امروزه متقاضیان زیادی را به سمت خود جذب می کند، مربوط به گوشی آیفون است و افراد با انتخاب این گوشی با کیفیت می توانند از فناوری بالای آن لذت ببرند و خرید خوبی را انجام دهند.

افرادی که ترجیح می دهند، از سیستم آی او اس استفاده کنند، با خرید گوشی آیفون می توانند این اقدام را انجام دهند و از این سیستم پیشرفته بهتر به کار برند.

یکی از امکانات گوشی آیفون مربوط به تاچ سه بعدی آن است که این ویژگی باعث شده است که این گوشی به یکی از برجسته ترین گوشی های دنیا تبدیل شود و این کاربرد متفاوت آن، اهمیت زیادی دارد.

تفاوت گوشی آیفون با موبایل های دیگر به چه مواردی بر می گردد؟

تفاوت گوشی آیفون با موبایل های دیگر به چه مواردی بر می گردد؟

یکی دیگر از امکاناتی که گوشی موبایل آیفون دارد، مربوط به آنلاک کردن سریع این گوشی به روش تاچ آیدی آن است که برای اینکه اقدام مهمی در این باره صورت گیرد، کاربران لازم است، به بخش تنظیمات گوشی آیفون خود وارد شده و از این طریق از مسیر Accessibility گزینه مورد نظر را انتخاب کرده و این گزینه را فعال کنند

و در این مرحله با تغییر دادن وضعیت سوئیچ در تنظیمات به شکل روشن کردن یا On، آن را فعال نمایند، بعد از انتخاب این گزینه برای اینکه صفحه اصلی گوشی آیفون فعال شود، نیازی نیست که دکمه هوم زده شود. از ویژگی های جذاب گوشی آیفون این است که هیچ نوع دکمه فیزیکی ندارد و صفحه کاملا به صورت لمسی می باشد.

برنامه های کاربردی و مهمی نیز از طریق گوشی آیفون قابلیت دانلود و استفاده دارند که با سیستم های دیگر، قابلیت دانلود نداشته و مختص این گوشی با کیفیت هستند.

آیا دانلود اپلیکیشن شاد برای آیفون امکانپذیر است؟

خوشبختانه در حال حاضر نسخه های متفاوت و اصلی از اپلیکیشن شاد برای سیستم های مختلف طراحی شده است و تمامی خانواده هایی که دسترسی به سیستم کامپیوتر یا لپ تاپ دارند، قادر هستند،

از طریق لینک اصلی دانلود، این برنامه را دریافت کنند، همچنین افرادی که از طریق موبایل می خواهند به این برنامه دسترسی داشته باشند و گوشی آنها سیستم اندروید دارد، به وسیله نسخه ای که برای این سیستم ایجاد شده است، به آسانی می توانند وارد برنامه شده و از فعالیت های کلاس دانش آموزشان اطلاع یابند

آیا دانلود اپلیکیشن شاد برای آیفون امکانپذیر است؟

آیا دانلود اپلیکیشن شاد برای آیفون امکانپذیر است؟

اما افراد زیادی هستند که به آیفون و این گوشی با کیفیت دسترسی دارند و از آنجایی که سیستم عامل گوشی های آیفون به صورت اندروید نمی باشد و در این موبایل از سیستم ios استفاده می شود، والدین دانش آموزان با استفاده از نسخه ios که در وب سایت اصلی آموزش و پرورش در اختیار آنها قرار گرفته است،

می توانند این نسخه را دانلود کرده و اپلیکیشن را نصب کنند. هر کاربری با توجه به نیاز خود و دسترسی خاصی که به یک سیستم دارد، می تواند از نسخه مورد نظر اپلیکیشن شاد استفاده کرده و این نسخه را دریافت کند.

 

نسخه مورد نیاز اپلیکیشن شاد برای گوشی آیفون چه ویژگی هایی دارد؟

در حال حاضر دانش آموزان یا خانواده هایی که برای فرزندانشان قصد دارند، از طریق موبایل وارد برنامه شاد شوند، نیاز دارند، از سیستم عامل اندروید یا سیستم ios این اپلیکیشن استفاده کنند. خانواده هایی که دسترسی به موبایلهایی با سیستم ios و در کل گوشی های آیفون دارند، می توانند از نسخه این اپلیکیشن که برای گوشی آنها طراحی شده است، استفاده نمایند و از این طریق به برنامه شاد وارد گردند.

در ابتدا که این اپلیکیشن طراحی شد، هیچ نسخه ای از آن برای سیستم ios، وجود نداشت و کاربران مجبور بودند که از نسخه تحت وب این اپلیکیشن استفاده کنند تا از این طریق به صفحه اصلی بتوانند دسترسی داشته باشند و وارد این اپلیکیشن شوند.

نسخه مورد نیاز اپلیکیشن شاد برای گوشی آیفون چه ویژگی هایی دارد؟

نسخه مورد نیاز اپلیکیشن شاد برای گوشی آیفون چه ویژگی هایی دارد؟

افرادی که دارای موبایل گوشی آیفون هستند، برای اینکه بتواند به برنامه شاد دسترسی داشته باشند، در وهله اول باید این برنامه را دانلود کنند و لازم است، برای این اقدام از سیستم عامل ios که برای گوشی آیفون طراحی شده است، استفاده کنند.

نسخه مورد نیاز اپلیکیشن شاد برای گوشی آیفون چه ویژگی هایی دارد؟

نسخه مورد نیاز اپلیکیشن شاد برای گوشی آیفون چه ویژگی هایی دارد؟

در حال حاضر بیشتر کابران دسترسی به گوشی آیفون دارند و باید نسخه مناسبی که از طریق آن این برنامه نصب می شود را در اختیار داشته باشند تا به این وسیله افراد برنامه مورد نظر را بر حافظه گوشی آیفون نصب کرده و در مواقع مورد نیاز از آن استفاده کنند.

استفاده از نسخه تحت وب

برخی افراد که برای دریافت سیستم عامل آی او اس مخصوص برای نصب اپلیکیشن شاد مشکل دارند، می توانند از برنامه تحت وب که برای برنامه شاد طراحی شده است، استفاده کنند.

استفاده از نسخه تحت وب

استفاده از نسخه تحت وب

نسخه مربوط به سیستم عامل آی او اس از اواخر فرودین ماه در وب سایت اصلی قرار گرفته و خانواده ها در این زمینه مشکلی ندارند.

خیلی از افراد که به گوشی آیفون دسترسی دارند، برای وارد شدن به برنامه شاد، نیازمند استفاده از یک نسخه قوی تر از نسخه های قبلی اپلیکیشن شاد هستند، به همین دلیل برای راحت بودن تمامی کاربران این برنامه، اعم از مدیر و معلمان و دانش آموزان، دسترسی به نسخه ای که برای گوشی آیفون باشد، نیز امکانپذیر شد.لازم است، در این زمینه دقت شود و نسخه سیستم عامل آی او اس دانلود گردد.

شما در حال خواندن پست دانلود اپلیکیشن شاد برای ایفون هستید.

اپلیکیشن شاد چه امکانات مختلفی دارد؟

در این اپلیکیشن امکانات مختلفی وجود دارد که معلمان و دانش آموزان می توانند از آن استفاده کرده و به محتوای آموزشی مورد نیاز خود دست یابند. یکی از این امکانات، مربوط به حضور و غیاب در این برنامه و حضور منظم دانش آموزان در این برنامه و در ساعات به خصوصی از روز است که همین مسأله دانش آموز را ترغیب می کند که از فعالیت های درسی خود عقب نماند و همراه معلم بتواند درس ها را ادامه دهد.

حضور و غیاب معلم و ارائه دادن محتوای آموزشی مناسب در طول هفته، به دانش آموز کمک می کند که همانند روزهای مدرسه فعالیت های خود را ادامه داده و به دنبال بررسی تمامی اطلاعات مربوط به گروه کلاسی خود باشد تا تکالیف خود را انجام دهد.

اپلیکیشن شاد چه امکانات مختلفی دارد؟

اپلیکیشن شاد چه امکانات مختلفی دارد؟

دانش آموزانی که در زمان تعطیلات عید و … با تعطیلی هایی که به وجود آمده بود از برنامه کلاسی خود عقب می ماندند، اکنون با حضور در کلاس آنلاین و استفاده از محتوای آموزشی ارائه شده در کلاس، می توانند به صوت منظم همانند قبل کلاس های خود را شرکت کنند و در کلاس مجازی خود حاضر گردند.

دور بودن از فعالیت مدرسه دانش آموزان را با مشکلاتی همانند نامنظم شدن مواجه کرده است، اما در حال حاضر استفاده از تکالیف موجود در این اپلیکیشن، دانش آموزان را تشویق به انجام فعالیت ها می کند.

تعامل منظم را با معلم

یکی دیگر از امکانات اپلیکیشن شاد برای دانش آموزان این است که می توانند تعامل منظمی را با معلم خود داشته باشند و از این طریق هر گونه پیام های مورد نظر را به صورت تصویری یا پیام هایی متنی در گروه کلاس خود قرار دهند تا معلم در جریان این پیام ها قرار بگیرد.

پیام های صوتی نیز از امکانات دیگر برنامه شاد است که دانش آموزان یا معلم با در نظر گرفتن موارد مهم، می توانند این پیام ها را تبادل کرده و از طریق این برنامه هرگونه فایل خود را اعم از فیلم های مختلف درسی یا گرفتن عکس بعد از انجام دادن تکالیف درسی، در گروه کلاسی خود قرار داده و معلم این تکالیف را بررسی کرده و ایرادات را برای دانش آموز اصلاح می کند.

دانش آموزان به خصوص در پایه های ابتدایی نیز می توانند صوت هایی که برای دروس مختلف مانند روخوانی و… نیاز می باشد را در اختیار معلم خود بگذارند. معلمان نیز به همین صورت قادر هستند که تدریس محتوای آموزشی را به صورت فیلم و صوت به دانش آموزان انتقال دهند تا برنامه های آموزشی همچنان تا پایان سال ادامه یابند.

آموزش از راه دور از طریق این اپلیکیشن ادامه می یابد و تولید کردن محتوای آموزشی توسط معلمان هر پایه ای انجام می شود. معلمان در این مورد وظیفه دارند که محتوای آموزشی خاص را به دانش آموز انتقال دهند.

شما در حال خواندن پست دانلود اپلیکیشن شاد برای ایفون هستید.

رصد کردن فعالیت معلمان و دانش آموزان

مدیر هر مدرسه ای معمولا تلاش می کند که به صوت منظم فعالیت های معلم و دانش آموزان را رصد کند و تعامل را با کادر آموزشی مورد برررسی قرار دهد.

البته ذکر این نکته حائز اهمیت است که مدیران مدرسه در صورتی که دانش آموزان در وارد شدن به برنامه با مشکل مواجه شوند، قادر هستند که به دانش آموز مورد نظر کمک کرده و نصب این برنامه را به آنها آموزش دهند یا این دانش آموزان را به گروه اضافه کنند.

مدیران مدرسه با پیشرفت هایی که در عرصه تکنولوژی صورت گرفته است، به اطلاعات مربوط به تماس دانش آموزان دسترسی داشته و از این طریق قادر هستند که در صورتی که دانش آموز به هیچ عنوان نمی تواند به گروه کلاسی خود اضافه شود، این اقدام را برای آنها انجام داده و دانش آموز مدرسه خود را به گروه کلاسی اضافه کنند.

رصد کردن فعالیت معلمان و دانش آموزان

رصد کردن فعالیت معلمان و دانش آموزان

امکانات دیگر برنامه شاد این است که تمامی فعالیت های یک کلاس توسط مسئول آموزشی در سطح بالاتر یک شهر و استان قابل رصد می باشد، به همین علت بهتر این است که در این گروه اطلاعات مفید قرار داده شود تا تکالیف دانش آموزان توسط معلم بررسی شود.

همان طور که اشاره شد، فعلا در برنامه شاد فقط اطلاعاتی که مربوط به دانش آموزان پایه اول ابتدایی تا پایه دوازدهم و اتمام دوره دبیرستان یا متوسطه دوم هستند، وجود دارد و در ارتباط با دانش آموزانی که پیش دبستان هستند، فعلا برنامه ای توسط کادر آموزشی ارائه نمی شود.

شما در حال خواندن پست دانلود اپلیکیشن شاد برای ایفون هستید.

طراحی بی نظیر

برنامه شاد دارای یک طراحی بی نظیر و مدرن است که کاربرد زیادی دارد.

این برنامه سرعت بالایی دارد و خانواده هایی که اینترنت پر سرعتی داشته باشند، قادر هستند، بدون تأخیر وارد این صفحه شوند و مطالب مورد نظر را بارگذاری کنند.

این برنامه به صورت منظم در حال آپدیت شدن است و در صورت نیاز می توان از نسخه جدیدتر آن استفاده کرد. با وارد شدن به اپلیکیشن شاد، در قسمت پشتیبانی، لینک اصلی دانلود جدیدترین نسخه قابل استفاده می باشد.

طراحی بی نظیر

طراحی بی نظیر

از این اپلیکیشن پیشتیبانی قوی و خوبی صورت می گیرد و افراد بدون هیچ مشکلی می توانند وارد صفحه شده و در مواردی که مشکلی پیش می آید، از طریق کادر پیشتیبانی این مشکل را برطرف کنند.

این اپلیکیشن رابط کاربری خیلی مناسبی دارد و وارد شدن به آن بسیار ساده است.

روش های وارد شدن به اپلیکیشن شاد از طریق گوشی آیفون شامل چند شیوه می باشد؟

از دوطریق دانش آموزان می توانند به برنامه شاد در گوشی آیفون دسترسی داشته باشند و به کلاس خود وارد شوند. یکی از روش ها که به صورت تفصیلی در مورد آن توضیح داده شد، از طریق خود دانش آموز و از قسمت ورود دانش آموز و تکمیل کردن اطلاعات به صورت کامل در بخش احراز هویت می باشد.

روش های وارد شدن به اپلیکیشن شاد از طریق گوشی آیفون شامل چند شیوه می باشد؟

روش های وارد شدن به اپلیکیشن شاد از طریق گوشی آیفون شامل چند شیوه می باشد؟

روش دومی که دانش آموزان می توانند به اپلیکیشن شاد دسترسی داشته باشند، در مواقعی است که دانش آموز در قسمت احراز هویت با مشکل مواجه شده و نمی تواند به اطلاعات مورد نظر دست پیدا کند، به همین دلیل از طریق مدیر و معلمان پیگیر شده و معلم می تواند اطلاعات دانش آموز را وارد کرده و به کلاس مورد نظر دانش آموز را هدایت کند.

شما در حال خواندن پست دانلود اپلیکیشن شاد برای ایفون هستید.

در اپلیکیشن شاد اطلاعات از چه طریقی باید ثبت شوند؟ آیا وارد شدن به کلاس دانش آموز مراحل خاصی دارد؟

خیلی از خانواده ها و دانش آموزانی که وارد اپلیکیشن شاد می شوند، متأسفانه با مشکل مواجه شده و از همان ابتدا با خطاهایی در این سیستم رو به رو می شدند که به دنبال روش هایی برای رفع این مشکلات از روشهای مختلف بودند. در مورد وارد شدن به این اپلیکیشن و دست یافتن به اطلاعات مربوط به کلاس مورد نظر، خود والدین و دانش آموزان استرس زیادی دارند و در این مدت خانواده ها مجبور شدند که از راه های مختلف و از طریق سیستم های موبایل متفاوت، به این برنامه وارد شده و اپلیکیشن را نصب کنند.

در حال حاضر وارد شدن به برنامه شاد برای دانش آموزانی که به گوشی آیفون دسترسی دارند، به راحتی امکانپذیر شده و مانند روزهایی که به تازگی این اپلیکیشن به وجود آمده بود، مشکل ندارند و دانش آموزان می توانند به راحتی وارد این اپلیکیشن شوند.

مراحل مختلفی برای وارد شدن به برنامه شاد و نصب این برنامه در سیستم مورد نظر وجود دارد و کاربرانی که مرحله به مرحله اطلاعات مورد نیاز را در اپلیکیشن وارد کنند، می توانند به کلاس خود دست یابند و فعالیت های کلاس را از طریق این برنامه ادامه دهند تا هیچ دانش آموزی به دلیل حضور نیافتن در مدرسه از تحصیل باز نماند و در یک قالب جدید آموزشی، تدریس و آموزش دروس مختلف بتواند ادامه پیدا کند.

در اولین مرحله دانش آموزان و تمامی افرادی که به اپلیکیشن شاد نیاز دارند، باید این برنامه را از طریق صفحه اصلی آموزش و پرورش دانلود کرده و بعد از دانلود این برنامه در سیستم مورد نظر خود، می توانند اپلیکشن شاد را نصب کنند.

شما در حال خواندن پست دانلود اپلیکیشن شاد برای ایفون هستید.

فضای خالی

در هنگام نصب این اپلیکیشن باید دستگاه مورد نظر به اندازه کافی فضای خالی داشته باشد تا دانلود با مشکلی مواجه نشود و نصب آن امکانپذیر گردد.

در مرحله بعد که اپلیکیشن در سیستم مورد نظر همانند یک سیستم ios نصب می شود، لازم می باشد که کاربران وارد برنامه شده و در قسمت های خاص اقدامات لازم را انجام دهند تا ثبت اطلاعات با موفقیت صورت گیرد.

بعد از نصب کردن برنامه با کلیک بر روی آن، می توان به صفحه اول اپلیکیشن دست یافت. در این مرحله قبل از وارد شدن به قسمت اصلی مشخصات، نیاز به ثبت یک شماره موبایل در این اپلیکیشن می باشد و بهتر آن است که خانواده ها شماره تلفنی را وارد کنند که در سیستم سناد ثبت شده است و به عبارت دیگر در مدارس این شماره تلفن برای والدین دانش آموز ذخیره و در اختیار مدیر مدرسه قرار گرفته باشد.

بعد از وارد کردن شماره تلفن همراه، در صورتی که موبایل مورد نظر آنتن داشته باشد، در فاصله کوتاهی، یک کد برای شماره تلفن مربوطه فرستاده می شود که با استفاده از این کد چند رقمی که به شماره مورد نظر پیامک گردیده است، والدین به صفحه وارد می گردند.

فضای خالی

فضای خالی

وارد کردن نام و نام خانوادگی فردی که اپلیکیشن را نصب می کند، توسط همه افرادی که به برنامه شاد و کلاس مورد نظر دسترسی دارند، قابل مشاهده بوده و در این زمینه بهتر است که نام کاربری برنامه، به نام خود دانش آموز یا معلم تکمیل شود تا تمامی اعضای گروه از طریق نام کاربری بتوانند به حضور همکلاسی خود در گروه اطمینان یابند و معلم هر پایه ای از طریق این نام کاربری قادر به تشخیص فعالیت های دانش آموزان خود باشد تا نیازی به فرستادن نام و نام خانوادگی دانش آموز در هر تکلیفی نباشد.

این نام را مدیر مدرسه مورد نظر و معلمان دانش آموز مشاهده کرده و تمامی دانش آموزان از این طریق نام همکلاسی خود را می دانند.

بعد از وارد شدن به اپلیکیشن شاد از قسمتی که به نام ثبت اطلاعات مربوط به دانش آموز یا مدیر و معلم طراحی شده است، افراد می توانند به برنامه وارد شوند. این گزینه اولین قسمت بعد از ورود به برنامه است و بعد از آن کاربر مورد نظر که به اپلیکیشن وارد شده است، نقش دانش آموز یا مدیر و معلم را تعیین کرده و به مرحله بعدی هدایت می شود.

معلمان و مدیران در وارد شدن به برنامه با کد ملی خود اقدام می کنند و قبل از این مرحله لازم است که تمامی اطلاعات معلم و مدیر در سامانه سناد ثبت شده باشد تا به صورت خودکار اطلاعات نمایش داده شود و معلمانی که بعد از وارد شدن به اپلیکیشن و ثبت کد ملی خود با خطا روبه رو می شوند

شما در حال خواندن پست دانلود اپلیکیشن شاد برای ایفون هستید.

از مدیر مدرسه کمک بگیرید

از طریق مدیر مدرسه یا سامانه سناد نیاز دارند که اطلاعات خود را به ویژه کد ملی را مجددا مورد بررسی قرار دهند تا از صحت اطلاعات خود در این سامانه آگاه شوند، البته لازم است که معلمان به اینترنتی که سرعت بالایی دارد، دسترسی داشته باشند تا با خطاهای خاص مواجه نشوند.

برای مدیر و معلمان تنها نیاز به ثبت کد ملی و وارد شدن به صفحه کلاس مورد نظر است، اما تمامی دانش آموزان در پایه های مختلف تحصیلی نیاز به احراز هویت در سیستم آموزش و پرورش و ثبت کردن اطلاعات خود به صورت مجدد در این برنامه دارند و بعد از احراز هویت می توانند به این برنامه و قسمت کلاس های من دست یابند.

در ثبت اطلاعات نیاز است که اطلاعات خاصی در برنامه وارد شود، این اطلاعات شامل کد ملی دانش آموز و تاریخ دقیق تولد است و بعد از این مرحله، اطلاعات دانش آموزی اعم از نام و نام خانوادگی و شماره دانش آموزی نمایش داده می شوند و در صورت تأیید این مرحله، دانش آموز قادر است، در قسمت ورود دانش آموزان از لیست دانش آموزان، کلاس خود را مشاهده کند و به بخش کلاس من وارد شود.

از مدیر مدرسه کمک بگیرید

از مدیر مدرسه کمک بگیرید

اطلاعات درست دانش آموز

در خیلی موارد اگر اطلاعات دانش آموز اعم از کد ملی یا تاریخ تولد در سیستم آموزش و پرورش به صورت اشتباه ثبت شده باشد، ممکن است، بعد از وارد کردن این اطلاعات در قسمت احراز هویت، مشکل ایجاد شود و برنامه شاد، احراز هویت دانش آموز را به درستی نمایش نمی دهد که در این مرحله لازم است،

دانش آموز یا خانواده محصل با مدیر مدرسه تماس گرفته و مشکل را مورد بررسی قرار دهند تا با چک کردن مشکل، دانش آموز بتواند بعد از تایم کوتاهی، احراز هویت را با موفقیت انجام داده و با کلیک بر روی قسمت ورود به کلاس من، به بخش اصلی کلاس خود وارد شود.

در برنامه شاد کانال های رسمی آموزش و پروش وجود دارند که اطلاعیه ها و پیام های اصلی در این کانال ها قرار می گیرند و وزارت آموزش و پرورش می تواند پیام های خاصی را به دانش آموزان و والدین آنها انتقال دهد.

برای هر پایه تحصیلی با توجه به احراز هویت دانش آموز، کانال های دروس خاصی نمایش داده می شوند که دانش آموز با تأیید کردن این کانال ها که در برنامه شاد به صورت خودکار اضافه می گردد، می تواند عضو این کانال ها شده و از محتوای آموزشی آن استفاده کند.

معمولا پیشنهاد معلمان این است که هر یک از اعضای کلاس بر اساس نام دانش آموز وارد گروه شوند تا معلم به درستی وارد شدن دانش آموز را تشخیص داده و محتوای آموزشی را در اختیار دانش آموزان خود قرار دهد.

آموزش و پرورش برای اینکه بتواند به دانش آموزان کمک کند و ادامه تدریس و آموزش را با استفاده از معلمان عزیز انجام دهد، معمولا از روش های مختلفی استفاده کرده است که بهترین روش همان ایجاد کردن برنامه شاد می باشد.

آیا استفاده از اپلیکیشن شاد برای کاربران مزیت هایی به همراه دارد؟

اطلاعات در برنامه شاد به صورت کاملا محرمانه ثبت می شوند و این محیط برای دانش آموزان و کادر آموزشی یک محیط امن بوده که می توانند از اطلاعات موجود آن استفاده کنند و از افشاء شدن اطلاعات خود استرسی نداشته باشند. تمامی دانش آموزان با معلم خود در ارتباط هستند و تحصیل را ادامه می دهند.

در این فضای مجازی که بیشتر خانواده ها ترجیح می دهند، با استفاده از موبایل وارد آن شوند، تمامی امکانات تدریس در یک قالب جدید ادامه می یابد و استفاده از موبایلی که امکانات بالاتری داشته باشد، اهمیت بیشتری دارد.

خیلی از خانواده ها با استفاده از گوشی آیفون وارد اپلیکیشن می شوند و بر اساس ویژگی های خاص این گوشی موبایل، در وارد شدن خود با مشکلات کمتری مواجه هستند و راحت تر به برنامه های این اپلیکیشن دست می یابند.

استفاده از اپلیکیشن شاد برای دانش آموزان به دلیل جذاب بودن این محیط مزیت های زیادی دارد، دانش آموزان با مشاهده اسم دوستان و همکلاسی های خود و فعالیت هایی که دانش آموزان دیگر در این گروه انجام می دهند، برای ادامه دادن فعالیت های مدرسه خود ترغیب می شوند و بعد از آن مشکلاتی که در زمینه یادگیری دروس و … دارند را می توانند رفع کنند.

محیط برنامه شاد

محیط برنامه شاد دارای پویایی بوده و در تمام طول هفته معلمان با دانش آموزان خود در ارتباط بوده و در صورتی که مشکلی از لحاظ درک مطالب درسی و … داشته باشند، با در میان گذاشتن این نقص و محدودیت با معلم خود قادر هستند، این مشکل را برطرف کنند و به تحصیل خود ادامه دهند.

امنیت این محیط در حد خیلی بالایی است و علت ایجاد این اپلیکیشن در کشور این است که همه اطلاعات شخصی دانش آموزان و معلمان محرمانه بوده و هیچ یک از این اطلاعات در اختیار کسی قرار نمی گیرد. اینکه هیچ فردی خارج از کلاس مورد نظر اعم از معلم و دانش آموز و مدیر مدرسه به اطلاعات رد و بدل شده در گروه دسترسی ندارد، افراد را علاقه مند به فعالیت بیشتر در این برنامه می کند.

هر دانش آموزی با توجه به نیاز آموزشی که دارد، قادر است، از فعالیت های مختلف، در کلاس خود استفاده کند و دانش آموزی که کلاس پنجم می باشد، تنها از اطلاعات مربوط به این پایه تحصیلی برخوردار است و برطرف کردن نیازهای آموزشی و نیازهای مهم اجتماعی دانش آموز اهمیت زیادی دارد که به وسیله این اپلیکیشن این مورد مهم فراهم شده است.

محیط برنامه شاد

محیط برنامه شاد

این اپلیکیشن دارای نسخه وب است و برای سیستم های آی او اس و برای کامپیوتر نیز دانلود می شود و قابلیت نصب دارد.

هیچ یک از مخاطبان یک گوشی به اطلاعاتی که کاربر در گروه قرار می دهد دسترسی ندارند و تمامی این اطلاعات محفوظ می ماند.

بعد از دانلود اپلیکیشن شاد آیا نیاز به راه اندازی گروهی خاصی است و امکاناتی که برای نصب و استفاده از اپلیکشن شاد ضرورت دارد، کدام موارد هستند؟

خیلی از خانواده ها ممکن است، این سوال برایشان پیش بیاید که بعد از وارد شدن به برنامه شاد و انجام دادن احراز هویت، باید گروهی را راه اندازی کنند، یا این گروه مختص کلاس آنها به صوت خودکار در این اپلیکیشن فعال است.

خوشبختانه این اپلیکیشن به نوعی ایجاد شده است که برای وارد شدن به کلاس های دانش آموز، اولیای آنها هیچ کار مشکلی ندارند و بعد از وارد کردن اطلاعات دانش آموز، می توان به اسم کلاس و گروه مورد نظر در مدرسه دانش آموز دست یافت، البته این اقدام بعد از احراز هویت و ثبت شدن اطلاعات دانش آموز در برنامه شاد امکانپذیر است و کاربران باید اطلاعات را به طور کامل پر کنند تا راحت تر به صفحه مورد نظر برسند.

خوشبختانه برای نصب و استفاده از برنامه شاد، نیاز به هیچ گونه امکانات خاصی نیست و خانواده ها با استفاده از موبایل با کیفیتی که سیستم خاصی داشته باشد، می توانند به برنامه دست یابند.

بعد از دانلود اپلیکیشن شاد آیا نیاز به راه اندازی گروهی خاصی است و امکاناتی که برای نصب و استفاده از اپلیکشن شاد ضرورت دارد، کدام موارد هستند؟

بعد از دانلود اپلیکیشن شاد آیا نیاز به راه اندازی گروهی خاصی است و امکاناتی که برای نصب و استفاده از اپلیکشن شاد ضرورت دارد، کدام موارد هستند؟

در گوشی موبایل لازم است، حافظه خاصی وجود داشته باشد تا نصب این برنامه به راحتی صورت گیرد و اجرای اپلیکیشن با محدودیت مواجه نشود، البته خانواده هایی که دسترسی به موبایل خاصی چون گوشی آیفون دارند، در این زمینه راحت تر می توانند برنامه را نصب کنند و از امکانات مختلف این اپلیکیشن بهره ببرند.

نکات مهمی که در زمینه دانلود اپلیکیشن شاد برای آیفون وجود دارد، کدام موارد هستند؟

معلمان برای ورود به اپلیکیشن شاد باید قبل از هر مرحله ای، تمامی اطلاعات خود را در سامانه سناد مورد بررسی قرار دهند تا بعد از وارد کردن کد ملی، سیستم با مشکلی مواجه نشده و به صفحه اصلی دست پیدا کنند.

در برخی موارد ممکن است، دانش آموز وارد برنامه شاد شود، اما معلم کلاس هنوز قادر به نصب این برنامه نباشد، در این مواقع لازم است، دانش آموز در کلاس مورد نظر بماند تا معلم نیز به گروه اضافه شود و آموزش با تعامل دانش آموز و معلم ادامه یابد.

هر معلمی با توجه به تایمی که والدین می توانند در این برنامه وارد شده و تکالیف دانش آموزان را به گروه بفرستند، قادر به انجام دادن تنظیمات خاصی است، به عبارت دیگر معلم می تواند زمان خاصی را برای قرار دادن اطلاعات توسط دانش آموز و ارائه دادن محتوای آموزشی مورد نیاز خود در نظر بگیرد و در این تایم تدریس ادامه یابد. در تمامی دوره های تحصیلی این مورد امکانپذیر است و این اقدام بر عهده معلم می باشد.

معلم می تواند در ابتدا تایم خاصی را برای پایان و شروع کلاس در نظر بگیرد یا اینکه در هر روز تایم خاصی را مشخص کند و از دانش آموزان بخواهد تکالیف خود را در این برنامه قرار داده و خود معلم، آموزش های لازم را به دانش آموزان ارائه دهد.

وارد شدن به اپلیکیشن شاد در صورتی امکانپذیر می باشد که فیلتر شکن موجود در موبایل خاموش باشد تا از این طریق اطلاعات مورد نیاز برای کلاس نمایش داده شوند و قسمت احراز هویت با مشکل مواجه نگردد.

شما در حال خواندن پست دانلود اپلیکیشن شاد برای ایفون هستید.

مشکل فیلترشکن

در خیلی موارد والدینی که فیلتر شکن نصب شده بر گوشی آنها روشن است، هیچ یک از پیام های موجود در کلاس دانش آموز خود را دریافت نمی کنند و این مشکل تا خاموش کردن آن ادامه دارد.

در موبایل های خاصی ممکن است، به محض نصب کردن برنامه، پیامی داده شود که این اپلیکیشن اطلاعات گوشی را با مشکل مواجه می کند، در این مواقع لازم است که کاربر مورد نظر اگر صفحه اصلی این برنامه را دانلود کرده است، استرسی در این باره نداشته باشد و از قسمت تنظیمات گوشی خود، اجازه نصب این برنامه را انجام بدهد و این برنامه را نصب کند.

این آموزش های آنلاین از طریق اپلیکیشن شاد تا پایان سال تحصیلی وجود دارند و تا زمانی که مدارس مجددا باز شوند، این آموزش برای دانش آموزان ادامه دارد.

چند دانش آموز در یک خانه

یکی از نکات حائز اهمیت که خانواده های زیادی به آن دقت می کنند، مربوط به افرادی است که چند دانش آموز را در مقاطع تحصیلی مختلف در منزل خود دارند و در خیلی مواقع ممکن است، این دانش آموزان به یک گوشی موبایل برای هر یک از دانش آموزان دسترسی نداشته باشد.

در این زمینه لازم است، گفته شود که خوشبختانه استفاده از اپلیکیشن شاد نصب شده بر روی یک موبایل، به صورت همزمان برای چند دانش آموز به راحتی امکانپذیر شده است و با توجه به انجام دادن احراز هویت هر یک از دانش آموزان، می توان وارد برنامه شاد شده و برای هر دانش آموز در یک خانواده نیاز به یک موبایل نیست،

بلکه در هر مرحله که دانش آموز وارد صفحه می شود، نیاز است که دانش آموز به قسمت لیست دانش آموزان وارد شده و در این قسمت اطلاعات خود را دریافت و به کلاس وارد گردد.

اما در این مورد ممکن است، وارد شدن دانش آموزان به دلیل شلوغی کمی با مشکل مواجه شود.

اتباع خارجی

دانش آموزانی که تابعیت ایرانی ندارند، اما در مدارس کشور درس می خوانند، در وارد شدن به این صفحه مشکلی نداشته و از طریق نام کاربری که مدیر مدرسه برای دانش آموز تعریف کرده است، این مسأله امکانپذیر شده است، یا این افراد با کد تابعیت خود می توانند به کلاس های مورد نظرشان وارد شده و از آموزش همگانی که برای تمامی دانش آموزان ایجاد شده است، استفاده کنند.

وارد کردن کد ملی و شماره تلفن در اولین مرحله باید با عدد انگلیسی باشد تا در بدو ورود، کاربران به مشکلی برنخورند.

در مواردی که سرور آموزش و پرورش شلوغ باشد، کاربران با خطاهای خاصی مواجه می شوند که باید صبر کرده تا این مشکل برطرف شده و مجددا امتحان کنند.

اتباع خارجی

اتباع خارجی

وارد کردن تاریخ تولد اعم از روز، ماه و سال به صورت دستی امکانپذیر نیست و از طریق مربع های موجود که برای ماه های سال یا روزها و … وجود دارند، باید این اقدام را انجام داد.

استفاده از کیبورد انگلیسی نباید فراموش شود.

اگر وارد کردن اطلاعات در زمان بیشتری از تایمی که در سیستم نوشته شده است، طول بکشد، امکان اینکه کاربر با خطا مواجه شود، افزایش می یابد و ممکن است، لازم باشد که دوباره به این صفحه وارد شده و کد ملی خود را ثبت کند.

از اینکه تا انتهای پست دانلود اپلیکیشن شاد برای ایفون ما را همراهی کردید متشکریم و امیدواریم از خواندن پست دانلود اپلیکیشن شاد برای ایفون نهایت استفاده را برده باشید.