دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


طریقه حل مشکل غیر فعال شدن اپل ایدی

 

طریقه ساخت اپل ایدی

 

 

 

غیر فعال شدن اپل ایدی | طبق مقاله هایی  که در پست های قبلی برا شما عزیزان تهیه کرده بودیم  اپل ایدی سرویسی است برای نصب نرم افزار ، تامین امنیت گوشی ، و خرید برنامه ها ، اگه بخواهیم تعریف بهتری از apple id داشته باشیم اپل ایدی روح گوشی ایفونمان میباشد یعنی با فعال کردن سرویس اپل ایدی زیر شاخه های آن مثل icloud  و find my iphone و appstore  فعال میشود و ما میتوانیم از انها استفاده کنیم ، امروزه یکی از مشکلات کاربران ایفون این است که کاربر برای برنامه دانلود کردن از appstore  نیاز به رمز دارد رمز خود را درست وارد میکند ولی اپل ایدی پسوورد او را قبول نمیکند و یا اینکه کاربر رمز خود را به صورت مکرر اشتباه وارد میکند و باعث میشود که سرور های اپل اکانته کاربر را disable و  یا غیر فعال کنند. ما در رابطه با این مطلب ، مقاله ای تهیه کرده ایم که میتواند به شما کمک کند حساب دیسبل شده و یا لاک شده ی خود رافعال یا انلاک کنید ، با ما همراه باشید…

در صورت بروز مشکل شما میتوانید با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید و مشکلتان را حل کنید

۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵

 

 حل مشکل غیر فعال شدن و یا کار نکردن اپل ایدی

شرکت اپل برای امنیت بیشتر سیستم های خود را طوری تنظیم کرده است که اگر کسی قصد هک اپل ایدی شما را داشته باشد و حدودا ۳ بار پسورد را اشتباه وارد کند اکانت را دیسبل و یا لاک میکند . بعضی وقت ها ممکن است خود فرد، اپل ایدی یا پسورد را اشتباه وارد کند ولی در این صورت هم اپل اکانته مربوطه را غیرفعال میکند و مراحلی را برای بازکردن باید طی کنید برای باز کردن اکانت مربوطه. جایه تعجب نیست اگر با خطایه your apple id has been disabled  روبه رو این پیغام یعنی این که اکانت شما از طرف اپل ایدی غیر فعال شده،برای رفع این مشکل شما باید به سایت  iforgot.apple.com مراجعه کرده ، به ترتیب مراحل زیرا طی کنبد.

۱ – به سایت www.iforgot.apple.com کمپانی اپل مراجعه کنید.

۲ – در این صفحه ای که باز شده شما باید اپل ایدی مورد نظر را در کادر موجود وارد کنید و رو گزینه continue  کلیک کنید.

۳ – صفحه ای با تیتر Select how you want to unlock your account برای شما باز شده است ، این جمله به این معنی است که با کدام گزینه میخواهید اکناتترو رو فعال کنید که شامل دو گزینه زیر است.

 

درصورت فراموشی رمز اپل ایدی |Apple ID خود میتوانید با مراجعه به آموزش چگونه رمز اپل ایدی فراموش شده را بازیابی کنیم ، اقدام به انجام این کار کنید

۴ – get an email : در این روش لینک فعال سازی را به ایمیل شما راسال خواهد کرد. شما با باز کردن لینک به صفحه ی chang password  رفته ، در کادر اول پسورد جدید وارد کرده و در کادر دوم پسور جدید را تکرار کنید  و گزینه continue کلیک کنید .

 ۵ – Answer security questions : اگر یادتان باشد ، آن موقع که در حال ساخت اپل ایدی بودید ، یکسری سوال های امنیتی باید برای اپل ایدی تعریف میکردید ، که الان موقع فعال کردن اپل ایدی وارد کردن آن های ضروری میباشد که شامل سوال زیر است..

۱ – birthday : سال تولد شما.

۲ – what is the first name your best friend high school : نام بهترین دوست شما در دوران دبیرستان ؟

۳ – what was name of your first pet : نام اول حیوان خانگی شما چیست؟

۴ –  : what was the first thing you learned to cook اولین چیزی که اموختید چی بود؟

۵ – what was the first film you saw in the theater :  اولین فیلمی که در تاتر بازی کردید؟

۶ – where did you go the first time you flew on a plane  :  اولین بار با هواپیما کجا سفر کردی؟

۷ – what is the last name of your favorite elementary school teacher  : نام خانوادگی معلم ابتدایی مورد علاقه شما چیست؟

 در بین این سوال ها سه سوال از پیش تعین شده است که باید به آن جواب داده شود تا اکانت فعال شود ، در ضمن به حروف کوچیک و بزرگ برای وارد کردن سوال های امنیتی دقت کنید .

ممنون از اینکه برای یادگیری مقاله غیر فعال شدن اپل ایدی مطالعه کردید .