دانلود کار

همراه رایانه

همراه رایانه

دانلود برنامه ویندوز فایر وال کنترل ۵٫۳٫۱٫۰ windows firewall control + پشتیبانی

windows firewall controll

 

دانلود رایگان برنامه ویندوز فایروال کنترل ورژن  Windows Firewall Controll 5.3.1.0 برای ویندوز و کامپیوتر، را در دانلود کار انجام دهید! برنامه امنیتی ویندوز به منظور محدود سازی برنامه ها و میزان دسترسی آنها به اینترنت و …  به همراه کرک، دانلود نرم افزار حرفه ای ویندوز فایروال کنترل  Windows Firewall Controll 5.3.1.0 به همراه پشتیبانی تلفنی به صورت ۲۴ ساعته با شماره  ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ !!!!!

دانلود برنامه windows firewall control

اکثرا کار با قسمت فایروال ویندوز کار مشکل و پیچیده بوده و تلاش ما بی نتیجه میماند امروز قصد داریم برنامه را به شما معرفی نموده که این امر را برای اسان تر کرده تا بتوانیم مدریریت بهتری روی سیستم خود داشته باشیم . کار با این برنامه نیاز به اطلاعات تخصصی نداشته ، کار با آن بسیار راحت بوده و رابط کاربری ساده ای دارد.برنامه windows firewall control برنامه ای ساده و کم حجم ولی در عین حال بسیار کاربردی میباشد که بدون داشتن اطلاعات نه چندان زیاد میتوانید دیوار آتش ویندوز خاموش و روشن کنید ، سطح امنیت برنامه ها را افزایش یا کاهش دهید. این برنامه دارای ۴ بخش کلی دسترسی بوده که شامل high filtering  که همه ی اتصالات ویندوز رابسته و هیچ ورود و خروجی امکان پذیر نخواهد بود، medium filter   که اجازه دسترسی به نرم افزار های داخلی را می دهد، low filtering که در آن کاربر میتواند برنامه هایی را که میخواهد بلاک کند، no filtering  که هیچ محدودیتی نداشته و تمامی برنامه ها اجازه دسترسی را دارند.

بعضی از ویژگی های برنامه windows firewall control:

تهییه فایل پشتیبان از تنظیمات امنیتی برنامه ها

حذف بعضی از قوانین نامعتبر

بلاک کردن یا دادن مجوز به برنامه ها برای عبور از فایروال

امکان تغییر به زبان فارسی

امکان ویرایش اخرین ارتباطات قفل شده

اضافه شدن به منوی راست کلیک

جلوگیری از نصب برنامه های مخرب

ایجاد قفل بر روی برنامه جهت  جلوگیری از دسترسی سایرین به برنامه

 

بنر اخر هر پست

دانلود برنامه ویندوز فایر وال کنترل ۵٫۳٫۱٫۰ windows firewall control + پشتیبانی

  دانلود windows firewall control 2 MB

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تست اینستاگرام هر پستتلگرام همراه رایانه

محل تبلیغات شما

تبلیغات
خرید آنتی ویروس
تبلیغات
همراه رایانه