دانلود کار

همراه رایانه

همراه رایانه

دانلود اپلیکیشن ورامین نامه برای اندروید

دانلود اپلیکیشن ورامین نامه برای اندروید + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی + برنامه ورامین نامه برای اندروید را بصورت لینک مستقیم از دانلود کار دریافت کنید!

ورامین نامه

ورامین نامه جامع ترین رسانه اینترنتی در شرق استان تهران است، عمده فعالیت این اپلیکیشن در شهرستان ورامین می باشد و بخش های جذابی دارد که کاربران ورامینی با نصب این برنامه می توانند از این قابلیت ها استفاده کنند.

بخش های جذابی همچون بانک مشاغل ، دیوار ، اخبار ، فروشگاه ، مسابقات و چالش های روزانه ، خرید شارژ عادی و حتی خرید شارژهای ارزان تر را برای ورامینی ها و کاربران عزیز فراهم می سازد . همینطور می توانید با دریافت امتیازهای متعددی که در اپلیکیشن وجود دارد رتبه ی خود را به کاربر ویژه یا پنج ستاره ارتقا دهید تا از جوایز ویژه ی ورامین نامه بهره مند شوید . قابلیت ویژه اپلیکیشن ورامین نامه؛ ۱۱۸ اینترنتی ورامین ( بانک مشاغل) است که در حال حاضر برای کاربران ورامینی فعال است و در آینده این بخش بروز رسانی خواهد شد. اخبار موثق جنوب شرق استان تهران را در کمترین زمان دریافت کنید. اپلیکیشن ورامین نامه می تواند الگو مناسبی باشد تا در دیگر شهرهای ایران نیز شاهد وجود چنین استارت آپ های موفقی باشیم. این برنامه توسط چندین جوان ایرانی تهیه شده و با نصب آن به نوعی از این طراحان حمایت کرده اید و خدماتی نیز دریافت می کنید.

همچنین می توانید برای بازدید از سایت ورامین نامه از لینک موجود استفاده کنید و از امکانات جذاب و مناسب سایت استفاده کنید و از صفحات اخبار ورامین نامه نیز می توانید استفاده کنید و اخبار گوناگون شهرستان ورامین باخبر شوید .

بانک مشاغل و درج آگهی شهرستان ورامین و استفاده از جاذبه های گردشگری ورامین از امکان دیگر این سایت است که پیشنهاد میکنیم حداقل یکبار از سایت بازدید بفرمایید و یا از دانلود اپلیکیشن ان در این صفحه لذت ببرید

دانلود اپلیکیشن همراه رایانه | حل مشکلات کامپیوتری

بنر اخر هر پست
ADs اپلیکیشن حسابیار با اینترنت هدیه
دانلود

دانلود اپلیکیشن ورامین نامه برای اندروید

  دانلود ورامین نامه برای اندروید 14 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir
ADs اپلیکیشن سیمآرت با جوایز ویژه
دانلود

تست اینستاگرام هر پستتلگرام همراه رایانه

محل تبلیغات شما

تبلیغات
خرید آنتی ویروس
تبلیغات
همراه رایانه