دانلود کار

همراه رایانه

همراه رایانه

دانلود آخرین ورژن تیم ویور Team Viewer + جایگزین + پشتیبانی تلفنی

دانلود آخرین ورژن تیم ویور Team Viewer + جایگزین تیم ویور به دلیل تحریم + پشتیبانی تلفنی تیم ویور ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ به عنوان ریموت کنترل دسکتاپ از راه دور

دانلود آخرین ورژن نرم افزار تیم ویور Team Viewer


یکی از بهترین نرم افزارهای کاربردی برای ریموت کنترل ، نرم افزار قدرتمند TeamViewer می باشد ! در صورتی که بخواهید سیستم دوست و یا همکار خود راببینید ، بهترین گزینه برای کنترل از راه دور نرم افزار قدرتمند تیم ویور می باشد !

زمانی که این نرم افزار را نصب می کنید قسمت های Your ID و Password را به شما می دهد که این ID به صورت ثابت در سیستم شما نمایش داده می شود اما پسورد آن به صورت متغییر می باشد ، یعنی هر زمان نرم افزار باز و بسته می شود یک پسورد جدید به شما می دهد ! این نرم افزار قدرتمند امنیت بسیار بالایی دارد .

جایگزین نرم افزار تیم ویور Team Viewer


به دلیل سیاست های کشور امریکا در رابطه با ایران و تحریم های مختلف استفاده از نرم افزار تیم ویور نیز یکی از مشکلاتی و تحریم هایی است که از طرف امریکا بر ایران اعمال شده است و امکان استفاده از این نرم افزار در ایران وجود ندارد برای ریموت دسکتاپ و کنترل از راه دور صفحات دسکتاپ از نرم افزار جایگزینی می بایستی استفاده کرد .

ما نمونه هایی برای شما در این صفحه آورده ایم . برای کنترل از راه دور دسکتاپ می توانید از صفحه دانلود انی دسک به عنوان جایگزین تیم ویور استفاده کنید .

نرم افزار های دیگری همچون نرم افزار سوپریمو و همچنین نرم افزار ریموت پی سی را استفاده کنید ولی یکی از بهترین نرم افزار ها انی دسک می باشد و در صورتی که استفاده از این نرم افزار برای شما مناسب نبود از نرم افزار های نامبرده استفاده کنید .

( البته نرم افزارهای جایگزینی با حجم کمتر مانند Ammyy وجود دارد که صد البته قدرت این نرم افزار را ندارد اما در نوع خود نیز کاربردی می‌باشد.)

در صورتی که شما به اینترنت دسترسی داشته باشید از طریق نرم افزار تیم ویور می توانید صفحه دسکتاب کامپیوتر خود را به اشتراک بگذارید ! تیم ویور قابلیت های بسیار زیادی دارد که مهم ترین آن امنیت بسیار بالای این نرم افزار می باشد از دیگر قابلیت های آن این نرم افزار می توانید اطلاعات را به آسانی بین دو تا سیستم  انتقال دهید امکان چت آنلاین دارد !

تیم ویور نرم افزاری آنلاین برای اشتراک گذاری صفحه دسکتاپ کامپیوتر آشنایان خود است و به راحتی می توانید سیستم دوست خود را از راه دور به واسطه اینترنت کنترل کنید و مشکل آن ها را با ریموت شدن حل کنید .

 

برخی از ویژگی های نرم افزار تیم ویور :

  • محیط کابری بسیار آسان و راحت
  • امنیت بسیار بالا
  • امکان اشتراک گذاری صفحه دسکتاب دوست و همکار شما
  • قابلیت چت آنلاین

راهنما

  • چنانچه سوال یا مشکلی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵
  • منبع : دانلودکار

 

بنر اخر هر پست
ADs اپلیکیشن حسابیار با اینترنت هدیه
دانلود
اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir
ADs اپلیکیشن سیمآرت با جوایز ویژه
دانلود

تلگرام همراه رایانهتست اینستاگرام هر پست

محل تبلیغات شما

تبلیغات
خرید آنتی ویروس
تبلیغات
همراه رایانه