دانلود کار

همراه رایانه

همراه رایانه

نرم افزار خرید بلیط هم قطار برای اندروید

نرم افزار خرید بلیط هم قطار برای اندروید

نرم افزار خرید بلیط هم قطار برای اندروید

خرید بلیط در تا چند وقت پیش برای مسافرین یک امر زمان بر و مشکل بود  زیرا برای خرید بلیط نیاز به مراجعه به آژانس های مسافرتی مختلف بود تا بلیط قطار مورد نظر خود را پیدا کنید . باپیشرفت تکنولوژی  شرکت مسافر بری رجا  سعی به ساخت برنامه ای برای رزرو بلیط که حاصل این تلاش برنامه ی خرید بلیط هم قطار بوده است . با برنامه ی خرید بلیط هم قطار  ، خرید بلیط به آسانی  و در کم ترین زمان صورت میگیرد . همچنین تمام لیست  حرکت قطار ها در تمامی استان ها  در برنامه ی هم قطار وجود دارد . نرم افزار خرید بلیط هم قطار برای اندروید کاملا رایگان می باشد . برنامه هم قطار برنامه ای می باشد که شما میتوانید بدون محدودیت زمانی و مکانی  به صورت ۲۴ ساعته بلیط قطار خود را رزرو کنید . 

خرید اینترنتی بلیط قطار

نرم افزار خرید بلیط هم قطار برای اندروید : خرید اینترنتی بلیط قطار  توسط برنامه هم قطار یک امر بسیار آسان و بدون مشکل است و هرکس میتواند به راحتی با این برنامه به خرید بلیط  قطار برای خود و آشنایان بپردازد . سامانه هم قطار با همکاری دو شرکت رجا و فن آوری اطلاعات داده بان آریا ساخته شده . شرکت فن آوری اطلاعات داده بان آریا مسولیت ساخت برنامه های رزرو بلیط توسط موبایل را دارد . با توجه به زیر ساخت های مطمئن و ایمن در سامانه ی موبایلی هم قطار بهترین روش برای خرید بلیط استفاده از نرم افزار هم قطار می باشد . شما با داشتن برنامه ی خرید بلیط هم قطار دیگر نیازی به پرداخت هزینه های اضافی  ندارید .

طریقه ی خرید بلیط  از نرم افزار خرید بلیط هم قطار برای اندروید

برنامه ی هم قطار را بر روی گوشی اندوید خود نصب کنید

هم قطار را اجرا کنید

ابتدا باید شما شهر مبدا و شهر مقصد را انتخاب کنید

تاریخ را حرکت را مشخص کنید

در قسمت وسط برنامه هم قطار جنسیت رامشخص کنید و اگر به همراه خوانواده هستید گزینه ی سوم را انتخاب کنید

در قسمت بعدی برنامه هم قطار تعداد مسافرین را انتخاب کنید

سپس نوع قطار را انتخاب کنید

بعد از آن زمان حرکت را مشخص کنید

پس از آن باید کد های ملی مسافرین را وارد کنید .

سپس دستور خرید بلیط را صادر نمایید

بعد از وارد کردن عدد یک به عنوان تاییدیه عملیات سیستم خرید بلیط یعد از چند لحظه به شما پیغامی می دهد که شما باید شماره ی کارت و .. را وارد نمایید

 

دانلود نرم افزار خرید بلیط هم قطار برای اندروید

نرم افزار خرید بلیط هم قطار برای اندروید را میتوانید به به راحتی از سایت دانلود کار دانلود کرده و بر روی گوشی اندروید خود دانلود کرده و نصب کنید .

بنر اخر هر پست
ADs اپلیکیشن حسابیار با اینترنت هدیه
دانلود

نرم افزار خرید بلیط هم قطار برای اندروید

  دانلود نرم افزار خرید بلیط هم قطار برای اندروید 2 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir
ADs اپلیکیشن سیمآرت با جوایز ویژه
دانلود

تلگرام همراه رایانهتست اینستاگرام هر پست

محل تبلیغات شما

تبلیغات
خرید آنتی ویروس
تبلیغات
همراه رایانه