دانلودکار » دسته: فعال ساز ویندوز

فعال ساز ویندوز 10 کرک و اکتیو ویندوز 10

فعال ساز ویندوز ۱۰ کرک و اکتیو ویندوز ۱۰

ویندوز ۱۰ که جدیدا وارد بازار شده است کاربران زیادی را جذب خود نموده و خیلی از کاربران تمایل دارند از سیستم عامل های بروز و جدید استفاده نماییند چون هم قابلیت های بیشتری در

اختیار آنان میگذارد و هم محیط کاربری زیبایی دارند ولی برای داشتن ویندوزی با تمامی امکانات نیاز به ویندوز اورجینال می باشد که مبلغ زیادی را پرداخت تا آن را خریداری نمایید.

زمانی که ویندوز ۱۰ را نصب می کنید یک مهلت ۳۰ روزه به شما میدهد که عملکرد سیستم را بررسی کنید و برای خریداری آن اقدام نمایید . به دلیل اینکه هزینه ی ویندوز اورجینال بالا هست

اکثر کاربران ویندوز خود را کرک می کنند تا بصورت را رایگان استفاده کنند.در سایت دانلود کار برای کاربران عزیز فعال ساز ویندوز ۱۰ کرک و اکتیو ویندوز ۱۰ بصورت رایگان قرار داده ایم می توانید آن

را به راحتی دانلود نمایید. Continue reading “فعال ساز ویندوز ۱۰ کرک و اکتیو ویندوز ۱۰” »

فعال ساز ویندوز 8.1 کرک ویندوز 8.1

فعال ساز ویندوز ۸٫۱ کرک ویندوز ۸٫۱

فعال ساز ویندوز ۸٫۱ کرک ویندوز ۸٫۱

مثل ویندوز ۸ ماکروسافت یک مهلت ۳۰روزه به کاربر میدهد تا با محدودیت خاصی از ویندوز استفاده نمایید . در صورت رضایت از سیستم عامل ویندوز ۸ از طریق پرداخت مبلغی به حساب

ماکروسافت ویندوز را خریداری می نمایند. در ایرن بنا بر بالا بودن قیمت دلار کاربران ترجیح می دهند ویندوز را از طریق کرک قانونی نمایند و از آن استفاده نمایند.

در همین راستا در سایت دانلود کار برای کاربران عزیز فعال ساز ویندوز ۸٫۱ کرک ویندوز قرار داده ایم تا به راحتی ویندوز خود را اکتیو کرده و استفاده نمایند . Continue reading “فعال ساز ویندوز ۸٫۱ کرک ویندوز ۸٫۱” »

فعال سازی ویندوز 8 , کرک ویندوز 8

فعال سازی ویندوز ۸ , کرک ویندوز ۸

ویندوز ۸ هم مثل ویندوز ۷ مهلت ۳۰ روزه دارد برای اینکه شما با سیستم عامل کار کنید و اگر راضی هستید آن را خریداری نمایید.خریداری ویندوز اورجینال هزینه ی نسبتا بالایی دارد
کاربران یا باید آن را خریداری کنند و بابت آن پول بپردازند . یا از نرم افزار های فعال سازی آفیس و ویندوز ۸ کرک ویندوز هشت و آفیس استفاده نمایند.در سایت دانلود کار برای شما کاربران عزیز این نرم افزار تهیه شده و بصورت رایگان در اختیار شماقرار داده ایم.شما می توانید در قسمت دانلود بصورت مستقیم فعال سازی آفیس و ویندوز ۸ کرک ویندوز هشت و آفیس را دانلود نمایید. Continue reading “فعال سازی آفیس و ویندوز ۸ کرک ویندوز هشت و آفیس” »

دانلود اکتیو کردن ویندوز 7 فعال سازی ویندوز هفت

دانلود اکتیو کردن ویندوز ۷  فعال سازی ویندوز هفت

زمانی که شما ویندوز ۷ را نصب می نمایید ماکروسافت به شما تا ۳۰ روز اجازه استفاده رایگان از ویندوز خود را میدهد. در این ۳۰ روز اگر شما از ویندوز خود راضی بوده اید باید از طریق حساب بانکی خود ویندوز را از ماکروسافت خریداری نمایید در عیر این صورت ماکروسافت ویندوز شما را غیر قانونی می داند .
از آنجا که در ایران بخاطر تحریم دلار مبلغ ویندوز اورجینال بسیار بالا هست و اکثر کاربران قادر به پرداخت این مقدار هزینه نمی باشند بیشتر از دانلود اکتیو کردن ویندوز ۷ – فعال سازی ویندوز هفت استفاده  می کنند در این سایت برای شما بهترین کرک ویندوز سون را ارائه داده ایم .شما می توانید از طریق این نرم افزار ویندوز خود را قانونی سازید.

Continue reading “دانلود اکتیو کردن ویندوز ۷ فعال سازی ویندوز هفت” »

دانلود کرک یا اکتیو ویندوز اکس پی (Windows Xp)

دانلود کرک یا اکتیو ویندوز اکس پی (Windows Xp)

در تمام ایران بنا بعه دلایلی تمامی ویندوز ها کپی هستن و مورد استفاده قرار میگیرند . اگر بعد از نصب ویندوز آپدیت آن را خاموش نکنید در اولین دریافغت آپدیت ویندوز خود ماکروسافت از طریق الگوریتم های خاص خود نسخه ی ویندوز خود را مورد بررسی قرار میدهد که اگر کپی باشد آن قابل تشخیص بوده و علاوه بر این که از آپدیت شدن شما جلوگیری می نماید در صفحه دسکتاپ شما پیغامی به نام  This Copy Of Windows is Not Genuine ظاهر خواهد شد و در اکثر اوقات بکگراند صفحه ی شما به رنگ سیاه تغییر خواهد کرد.

ما برای شما در این سایت

دانلود کرک یا اکتیو ویندوز اکس پی را رائه داده ایم که با حجمی کم و محیطی کاملا آسان و در زمانی کوتاه ویندوز خود را کرک نمایید و از تمامی آپدیت های ماکروسافت استفاده نمایید.

Continue reading “دانلود کرک یا اکتیو ویندوز اکس پی (Windows Xp)” »