دانلودکار » دسته: امنیت

دانلود آنتی ویروس قدرتمند Nod32

دانلود آنتی ویروس قدرتمند Nod32

دانلود آنتی ویروس قدرتمند Nod32

آنتی ویروس های قدرتمند ESET NOD32 Antivirus + Smart Security + Internet Security v10.0.369.0 x86/x64 Trial Version

در سال ۱۹۸۷ دو جوان برنامه نویس با نام های “Peter Paško” و “Miroslav Trnka” اقدام به طراحی برنامه ای برای شناسایی ابتدایی ترین ویروس ها کردند، پس از آن با افزایش تعداد ویروس ها به فکر طراحی نرم افزاری برای شناسایی و پاکسازی ویروس ها بودند. در سال ۱۹۹۲ با همکاری فردی به نام “Rudolf Hrubý” اقدام به تاسیس شرکتی به نام ESET با هدف توسعه راهکارهای امنیتی برای کاربران خانگی و شبکه های رایانه ای، شناسایی، غیرفعالسازی و حذف انواع بدافزارهای شناخته شده و ناشناخته نمودند.

آنتی ویروس NODE32 یکی از مجموعه نرم افزارهای امنیتی است که توسط این شرکت اسلواکیایی تولید شده است و یکی از بهترین و سریع ترین برنامه ها برای حفاظت از کامپیوتر در مقابل ویروس ها، تروجان ها و کرم های اینترنتی می باشد.

بررسی نود ۳۲ ESET 

ESET NOD32 یک آنتی ویروس ساده و کارآمد برای کامپیوترهای خانگی است. این آنتی ویروس کاربرد و تنظیمات ساده ای دارد. آنتی ویروس ESET NOD32 در برابر ویروس ها، کرم ها، تروژان ها، جاسوس افزار ها و روبات ها از سیستم شما محافظت می کند همچنین حافظه های جانبی را به محض اتصال بلافاصله اسکن می نماید.

این آنتی ویروس در صورت مواجه شدن با یک فایل مشکوک، فایل فوق را با لیست ویروس های شناخته شده خود مقایسه می کند و در صورت لزوم عملیات پاکسازی و حذف فایل مذکور را انجام می دهد. علاوه بر این با استفاده از درصدی هوش مصنوعی فایل های خطرناک را نیز، حتی در صورتی که در لیست تهدیدهای شناخته شده نباشند، ارزیابی و شناسایی می کند.

آخرین نسخه این نرم افزار نسخه ۱۰ می باشه که تغییرات آن شامل اضافه شدن قابلیت محافظت از وبکم، قابلیت ضد ویروس باجگیر، اضافه شدن قابلیت ضد حملات اسکریپت، اضافه شدن پسورد منیجر، اضافه شدن قابلیت رمزگذاری امن روی فلش، اضافه شدن قابلیت امن سازی شبکه می باشد.

بررسی ESET Smart Security

این نرم افزار یک نرم افزار internet security می باشد که نسخه های ویندوز، سیستم عامل مک و انواع لپ تاپ را دارد. این آنتی ویروس علاوه بر محافظت از سیستم در مقابل انواع ویروس ها، مزیت های بسیاری دارد که از جمله مهم ترین مزیت های آن می توان به ابزار کنترل والدین قدرتمند آن اشاره کرد که با استفاده از این قابلیت می توان سایت هایی که محتوای نامطلوب برای کودکان دارند را از دسترس خارج نمود، سایت های به خصوص را فیلتر کرده و زمان دسترسی کودکان به اینترنت را محدود نمود. از دیگر مزیت های مهم این نرم افزار قابلیت ضد سرقت آن است. به این معنی که در صورت مفقود شدن لپ تاپ شما، به محض اتصال دستگاه به اینترنت می توان IP آن را به دست آورد و از این طریق موقعیت مکانی آن را یافت. پس این نرم افزار بهترین انتخاب برای لپ تاپ شما می باشد.

 

Continue reading “دانلود آنتی ویروس قدرتمند ESET NOD32+Smart Security+Internet Security v10” »

BullGuard Internet Security

نرم افزار مدیریت امنیت BullGuard Internet Security2015 V15.0.294.1 X86,X64

نرم افزار BullGuard Internet Security یکی از قدرتمند ترین نرم افزار امنیتی در برابر انواع ویروس و نرم افزارهای جاسوسی می باشد.

در صورتی که از اینترنت استفاده می کنید حتما از یک نرم افزار قدرتمند امنیتی استفاده کنید که در اینجا پیشنهاد ما به شما نرم افزار BullGuard Internet Security می باشد زمانی که اینترنت دارید قعا ویروس وارد سیستم شما می شود و هر هکری به راحتی می تواند سیستم شما را هک کند و با استفاده از نرم افزار های جاسوسی می توانند به سیستم شما نفوذ کنند.

Continue reading “دانلود نرم افزار مدیریت امنیت BullGuard Internet Security2015 V15.0.294.1 X86,X64” »

Emsisoft Anti-Malware

 

دانلود آنتی ویروس مدیریت امنیت Emsisoft Anti-Malware 11.0.0.6131 Final

نرم افزار Emsisoft Anti-Malware برای مدیریت امنیت سیستم عامل شما در برابرهر نوع ویروس و Malware و کرم های رایانه ای استفاده می شود.

شما با استفاده از نرم افزار قدرتمند Emsisoft Anti-Malware می توانید روزانه از اینترنت استفاده کنید این نرم افزار به آسانی می تواند هر نوع ویروس و کرم های کامپیوتری و یا تروجان ها و Malware ها را کنترل کرده و اجازه ورود به سیستم شما را نمی دهد.در صورتی که هکرها با استفاده از نرم افزار های جاسوسی و یا نرم افزارهای هک بخواهند به سیستم شما دسترسی داشته باشند و رایانه شما را هک کنند این انتی ویروس قدرتمند ان ها را شناسایی کرده و اجازه نفوذ به سیستم شما را نمی دهد.

Continue reading “دانلود آنتی ویروس مدیریت امنیت Emsisoft Anti-Malware 11.0.0.6131 Final” »

G DATA AntiVirus

آنتی ویروس جی دیتا G DATA AntiVirus 2015 v25.1.0.2

یکی دیگر از نرم افزارهای امنیتی که قابل نصب بروی ویندوز شماست آنتی ویروس G DATA AntiVirus است. قابلیت های بسیاری دارد که مهم ترین آنها سیستم شما را در برابر هر نوع ویروسی حفاظت می کند .

در صورتی که سیستم شما به اینترنت وصل است یا اینکه فلش و یا حافظه های جانبی را به سیستم وصل می کنید حتما از یک آنتی ویروس قدرتمند استفاده کنیید که قدرت از بین بردن هر نوع ویروس و یا تروجانی را داشته باشد در اینجا توصیه ما به شما آنتی ویروس قدرتمند G DATA AntiVirus می باشد بدلیل اینکه هر ویروسی می تواند مشکلات زیادی بوجود آورد از جمله خراب شدن فایل ها و یا پاک شدن و یا فرابی فایل های سیستمی و… که در نهایت ویروس موجب از کار افتادن ویندوز شما می باشد.

Continue reading “دانلود آنتی ویروس جی دیتا G DATA AntiVirus 2015 v25.1.0.2” »

ZoneAlarm

آنتی ویروس قدرتمند ZoneAlarm Extreme Security 12.0.104.000

نرم افزار ZoneAlarm Extreme Security یکی از قدرتمندترین نرم افزار های امنیتی می باشد.این نرم افزار به عنوان دیوار آتش در سیستم کار می کند .

اگر شما می خواهید سیستم شما در امنیت کامل باشد و هیچ گونه نرم افزار جاسوسی و یا hacker نتواند به سیستم شما دسترسی داشته باشد و فایل های شما در امنیت کامل قرار می گیرد.

Continue reading “دانلود آنتی ویروس قدرتمند ZoneAlarm Extreme Security 12.0.104.000” »

Bitdefender

آنتی ویروس بیت دیفندر Bitdefender Antiviruse Plus 2015 Build  V18.22.0.1521 Final X86,X68

یکی دیگر از قدرتمندترین آنتی ویروس های جهان Bitdefender Antiviruse Plus است که توسط شرکت Bitdefender تولید و عرضه شده است.این آنتی ویروس قدرتمند قابلیت از بین بردن انواع ویروس ها و تروجان ها را دارد.

درصورتی که به اینترنت متصل هستید یا USB های مختلفی به سیستم خود وصل می کنید توصیه می شود که حتما از یک آنتی ویروس قدرتمند استفاده کنید که در اینجا پیشنهاد ما به شما آنتی ویروس Bitdefender است .بانصب این نرم افزار قدرتمند سیستم شما در امنیت کامل می باشد وهیچ هکرنمی توانند به سیستم شما نفوذ کند.حتی می تواند سیستم شما را در برابر ویروس ها تروجان ها و کرم های کامپیوتری و حتی نرم افزارهای جاسوسی حفاظت کند.

Continue reading “دانلود آنتی ویروس بیت دیفندر Bitdefender Antiviruse Plus 2015 Build V18.22.0.1521 Final X86,X68” »

avira

دانلود آنتی ویروس آویرا Avira Antivirus 15.0.15.129 Final

Avira Antivirus 15.0.15.129 Final یکی از کم حجم ترین آنتی ویروس های جهان است که برای امنیت سیستم بکار می رود و رایانه شما را در برابر ویروس ها و نرم افزارهای جاسوسی تروجان ها و حتی کرم های رایانه ای محافظت می کند.

نرم افزار آویرا یکی دیگر از قدرتمندترین آنتی ویروس ها می باشد.اگر شما از اینترنت استفاده می کنید یا با سایت ها ی مختلف سرو کار دارید بهتر است که از این آنتی ویروس قدرتمند و کم حجم استفاده کنید.تا رایانه شما در برابر ویروس ها یا حتی هکرها و برنامه های جاسوسی در امنیت کامل باشد.

Continue reading “دانلود آنتی ویروس آویرا Avira Antivirus 15.0.15.129 Final” »

panda

آنتی ویروس پاندا Panda Free Antivirus 2016 V16.1.0

نرم افزار Panda Free Antivirus یکی از قدرتمندترین آنتی ویرس هاست که قابلیت از بین بردن انواع ویروس ها را دارد.

قطعا اگر سیستم شما به اینترنت وصل باشد انواع ویروس می تواند به آن وارد شود برای جلوگیری از ورود هر گونه ویروس و یا کرم های رایانه ای و حتی نرم افزارهای جاسوسی می توانید از آنتی ویروس پاندا استفاده کننید را های انتقال ویروس به هر کامپیوتر می تواند از طریق فلش و یا اینترنت و شبکه … باشد.

Continue reading “دانلود آنتی ویروس پاندا Panda Free Antivirus 2016 V16.1.0” »

Notron

آنتی ویروس نورتون Norton Antivirus 22.5.4.24 Final

نرم افزار Norrton Antivirus 22.5.4.24 Final یکی از بهترین آنتی ویروس های جهان است .این نرم افزار قدرت تشیص هرنوع ویروس و مخربی را دارد و به راحتی می تواند آن ها را از بین ببرد.

در صورتی که رایانه شما به اینترنت وصل است و یا اینکه با سایت ها مختلف سر و کاردارید برای اینکه سیستم شما در امنیت کامل باشد می توانید آنتی ویروس نورتون را نصب کنید این آنتی ویروس قابلیت از بین بردن هر گونه ویروس و یا تروجان و یا کرم های کامپیوتری را دارد.

Continue reading “دانلود آنتی ویروس نورتون Norton Antivirus 22.5.4.24 Final” »

McAfee آنتی ویروس مکافی McAfee VirusScan Enterprise 8.8 + Offline Update یکی از قدرتمند ترین آنتی ویروس های جهان مکافی است که قدرت بالایی در مهار کردن و از بین بردن ویروسها و تروجان ها و حتی کرم های کام‍‍‍پیوتری است. این آنتی ویروس قابلیت بروز شدن بصورت آنلاین و آفلاین را دارد. Continue reading “دانلود آنتی ویروس مکافی McAfee VirusScan Enterprise 8.8 + Offline Update” »