دانلود کار

همراه رایانه

همراه رایانه

دانلود نرم افزار بهینه سازی PCBoost v5.11.16.2015

PCBoost

 

 

نرم افزاری برای دستیابی به تغییرات تنظیماتی  که در حالت عادی در ویندوز قابل تغییر نبوده و  همچنین بهینه سازی سرعت ویندوز می باشد . نرم افزاری برای بالا بردن سرعت ویندوز که به واسطه این نرم افزار می توانید به تنظیماتی که درحالت معمول ویندوز قابل تغییر نمی باشد دسترسی پیدا کرده و تغییرات دلخواهتان را به واسطه نرم افزر اعمال کنید .

این نرم افزار همچنین فایل های مخرب سیستم را تشخیص داده و قادر به تعمیر ان ها می باشد ، با استفاده از این نرم افزار ویندوز و تنظیمات ان ارتقا پیدا کرده  و در نتیجه کاربر عملکرد بهتری در ویندوز خواهد داشت . بااستفاده از این برنامه سرعت اجرای برنامه های سیستم حتی بازی های سیستم افزایش یافته ، و همانند task manager  ویندوز میزان حافظه استفاده شده توسط پروسس های در حال اجرا را به صورت پیشرفته تری نمایش می دهد ، و همینطور می توانید پروسس ها و برنامه های مخرب را توسط این برنامه خاتمه  داده و ان را به اتمام برسانید .

بنر اخر هر پست

دانلود نرم افزار بهینه سازی PCBoost v5.11.16.2015

  دانلود نرم افزار PCBoost 4.7 MB

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تست اینستاگرام هر پستتلگرام همراه رایانه

محل تبلیغات شما

تبلیغات
خرید آنتی ویروس
تبلیغات
همراه رایانه