دانلود کار

همراه رایانه

دانلود نرم افزار افزایش سرعت کامپیوتر AusLogics BoostSpeed Premium v10.0.17.0

بهترین نرم افزار افزایش سرعت ویندوز را در دانلودکار تجربه کنید | پشتیبانی شبانه روزی دانلودکار ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس از طریق تلفن ثابت . نرم افزار AusLogics BoostSpeed نرم افزاری حرفه ای جهت بالا بردن سرعت و عملکرد سیستم های ویندوزی می باشد. این نرم افزار می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن با پاک کردن فایل های اضافه و تعمیر اخطار های ویندوز و بطور کلی هر عاملی که باعث پر شدن رم سیستم و کند شدن سیستم شده است عملکرد ویندوز و حتی سرعت بوت شدن کامپیوترتان را افزایش دهد، سرعت مرور اینترنت را بالاتر ببرد، به پاکسازی رجیستری بپردازد و دیسک‌های کامپیوترتان را یکپارچه سازی نماید تا حداکثر بازده سیستم در اختیار شما باشد. این بهینه‌ساز کاربردی یک وسیله‌ی حرفه ای برای حفظ سلامتی و عملکرد کامپیوترتان خواهید بود. این نرم افزار توسط شرکت معروف AusLogics برای کاربران ویندوزی طراحی شده است. برخی ویژگی های نرم افزار AusLogics BoostSpeed قابلیت افزایش سرعت کامپیوتر و کاهش زمان بوت و خاموش شدن آن افزایش سرعت اینترنت و سرعت دانلود امکان بلاک کردن تبلیغات مزاحم امکان پاکسازی و یکپارچه سازی دیسک امکان مدیریت و حذف نصب نرم افزار های نصب شده قابلیت پاکسازی و تعمیر رجیستری ویندوز   لینک های جذاب دانلود نرم افزار TweakBit PCSpeedUp دانلود نرم افزار Wise Care 365 دانلود نرم افزار Pc Optimizer Pro
دانلود نرم افزار افزایش سرعت کامپیوتر AusLogics BoostSpeed Premium v10.0.17.0

دانلود نرم افزار بهینه ساز ویندوز ۱٫۸٫۲٫۳۰ TweakBit PCSpeedUp + پشتیبانی

دانلود نرم افزار TweakBit PCSpeedUp، دانلود نرم افزار بهینه ساز ،دانلود نرم افزار سرعت سیستم TweakBit PCSpeedUp، دانلود نرم افزار دیفراگ هارد دیسک، دانلود نرم افزار تعمیر رجیستر TweakBit PCSpeedUp در دانلود کار + پشتیبانی ۲۴ ساعته در دانلود کار،۹۰۹۹۰۷۳۰۴۵ تماس از طریق تلفن ثابت !!! TweakBit PCSpeedUp نرم افزاری کم حجم برای خذف علل کاهش ویندوز و قدرتمند در بهینه سازی که توسط کمپانی TweakBit برنامه نویسی و به تازگی برای سیستم عاملهای ویندوز منتشر شده است . نرم افزار PCSpeedUp تنها با یک کلیک و خودکار تمامی کارهای بهینه سازی را انجام میدهد . این نرم افزار همچنین میتواند دیفراگ ، آنالیز ، رفع ارورهای رجیستری و رفع ارورهای اینترنتی را برطرف کند . با نرم افزار TweakBit PCSpeedUp میتوانید داده های باطل شده رجیستر و هارد دیسک را مطابق نیازهای عملیاتی حذف کنیم .
دانلود نرم افزار بهینه ساز ویندوز ۱٫۸٫۲٫۳۰ TweakBit PCSpeedUp  + پشتیبانی

دانلود نرم افزار مدیریت چاپ به همراه کرک FinePrint v. 9.30 + پشتیبانی

دانلود نرم افزار تنظیمات پرینت ، دانلود برنامه ی پرینت برای کامپیوتر،دانلود بهترین نرم افزار پرینت،دانلود نرم افزار پرینت حرفه ای،دانلود نرم افزار  مدیریت و کنترل چاپگر های شبکه ، دانلود نرم افزار مدیریت چاپ FinePrint v. 9.30 در دانلود کار + پشتیبانی شبانه روزی با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ ، تماس از طریق تلفن ثابت !!! نرم افزار FinePrint نرم افزاری کاربردی جهت بهینه سازی و مدیریت فرایند چاپ  می باشد.
دانلود نرم افزار مدیریت چاپ به همراه کرک FinePrint v. 9.30 + پشتیبانی

دانلود نرم افزار حذف کامل برنامه ها Total Uninstall در دانلودکار!

دانلود نرم افزار حذف کامل برنامه های ویندوز Total Uninstall Professional به همراه پشتیبانی ۲۴ ساعته ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ در دانلودکار!   Total Uninstall یک نرم افزار حرفه ای برای حذف برنامه های روی سیستم. آیا اتفاق افتاده براتون پس از حذف یک نرم افزار مخصوصا آنتی ویروس همچنان فایل هایی از نرم افزار بر روی سیستم شما باقی مانده باشد؟ نرم افزار Total Uninstall می تواند به طور کامل یه نرم افزار را از روی سیستم شما پاک کند. بسیاری از نرم افزار ها پس از حذف فایل های ریجستری بر روی سیستم باقی می گذارن که با استفاده از این نرم افزار کاملا پاک سازی میشود.همچنین می توانید از فایل های ریجستری یک نسخه بک آپ تهیه کنید که در صورت مشکل، مجدد بازگردانی کنید.فایل های بدون استفاده در سیستم که حافظه زیادی را اشغال میکند توسط این نرم افزار شناسایی می شود و می توانید پاک کنید. پس از اجرای نرم افزار شما شاهد لیستی از برنامه های نصب شده روی  سیستم هستید که نام، اندازه فایل، تاریخ نصب و اطلاعاتی از برنامه نصب شده به کاربر میدهد.همچنین شما می توانید نرم افزار جدید به لیست اضافه کنید، آیکون برنامه تغییر دهید، اضافه کردن یادداشت. ویژگی های نرم افزار تجزیه و تحلیل برنامه ها نظارت بر فایل ریجستر،فایل نصب و راه اندازی تهیه نسخه پشتیبان جستجوی قدرمتمند تغغیرات در...
دانلود نرم افزار حذف کامل برنامه ها Total Uninstall در دانلودکار!

دانلود نرم افزار رجیستری رویور ورژن Registry Reviver 4.19.6.6 برای ویندوز کامپیوتر + پشتیبانی

دانلود نرم افزار رجیستری رویور ورژن Registry Reviver 4.19.6.6 برای ویندوز کامپیوتر را در دانلود کار انجام داده و مشکلات مربوط به رجیستری رویور خود را از پشتیبانی تلفنی شبانه روزی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ دانلود کار بپرسید !!!  
دانلود نرم افزار رجیستری رویور ورژن Registry Reviver 4.19.6.6 برای ویندوز کامپیوتر + پشتیبانی

دانلود نرم افزار مدیریت حذف برنامه ها advanced installer pro برای ویندوز کامپیوتر + پشتیبانی

دانلود رایگان نرم افزار Advanced Uninstalle pro برای ویندوز کامپیوتر را در دانلودکار انجام داده و مشکلات مربوط به advanced Uninstaller خود را از پشتیبانی تلفنی شبانه روزی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ دانلود کار بپرسید !!!  
دانلود نرم افزار مدیریت حذف برنامه ها advanced installer pro برای ویندوز کامپیوتر + پشتیبانی

دانلود برنامه رجیستری لایف تعمیر و بهینه سازی کلیدهای رجیستری | Registry Life

دانلود برنامه تعمیر و بازسازی کلیدهای رجیستری ویندوز رجیستری لایف | Registry Life رجیستری معروف به قلب ویندوز است که تنطیمات مربوط به نرم افزارها و سخت افزارها در آن ثبت می شود ! تعریفی که مایکروسافت برای رجیستری ارائه می دهد عبارت است یک پایگاه داده متمرکز با ساختاری سلسله مراتبی که وقتی شما در حال کار با ویندوز هستید مرتب به آن مراجعه می شود !
دانلود برنامه رجیستری لایف تعمیر و بهینه سازی کلیدهای رجیستری | Registry Life

دانلود نرم افزار بهینه ساز ویندوز وایس کر ۳۶۵ | Wise Care 365

دانلود نرم افزار پاکسازی و سرعت بخشیدن به ویندوز وایس کر ۳۶۵ | Wise Care 365 مجموعه ای از ابزارهای مفید و کاربردی برای رجیستری، دیسک و سایر بخش های ویندوز می باشد ! استفاده از این نرم افزار بسیار آسان بوده است !  پاکسازی، یکپارچه سازی و بهینه سازی رجیستری ! یکپارچه سازی و آزاد کردن فضای هارد دیسک، محافظت از حریم خصوصی، بازیابی اطلاعات از دست رفته ! مخفی کردن فایل ها یا پوشه ها، جلوگیری از استفاده غیر مجاز از برنامه های شخصی ! خاموش کردن خودکار کامپیوتر، آزاد کردن مموری و … بخشی از امکاناتی است که این نرم افزار در اختیار کاربران قرار می دهد. برخی از ویژگی های نرم افزار Wise Care 365 پاک سازی، یکپارچه سازی و بهینه سازی رجیستری ویندوز یکپارچه سازی و آزاد کردن فضای های آزاد هارد دیسک محافظت از حریم خصوصی شما به وسیله پاک کردن ردپاهای به جای مانده از فعالیت‌های شخصی شما در کامپیوتر بازیابی فایل‌های از دست رفته مخفی کردن فایل‌ها و پوشه های مهم شما جلوگیری از استفاده غیرمجاز از برنامه های شخصی شما خاموش کردن اتوماتیک کامپیوتر آزاد کردن حافظه برای استفاده بهتر از بازی‌ها و افزایش کارایی برنامه های سنگین قابلیت استفاده از ویژگی “One Click Tune-up” برای بهینه سازی کامپیوتر تنها با یک کلیک
دانلود نرم افزار بهینه ساز ویندوز وایس کر ۳۶۵ | Wise Care 365
تبلیغات
خرید آنتی ویروس
تبلیغات
همراه رایانه