دانلودکار » دسته: ویرایشگر صوتی

Reg organizer v7.30

 

نرم افزار تعمیرات و پاکسازی رجیستری Reg organizer v7.30

نرم افزاری برای سازماندهی رجیستری ویندوز می باشد .نرم افزار مناسبی برای تعمیرات و پاکسازی رجیستری می باشد گاها اتفاق می افتد سیستم عامل شما مدتی پس از نصب دچار تغییراتی از قبیل پایین امدن سرعت شده و باعث ایجاد اختلال در عملکرد کاربران می شود .

استفاده از این نرم افزار به بهبود عملکرد سیستم کمک نموده و یکپارچگی کلیدهای رجیستری می باشد .این نرم افزار برای کنترل رجیستری ابزار مناسبی بوده و این قابلیت را دارد که رجیستری ویندوز را به طور کامل سازماندهی کند .این نرم افزار ابزار مناسبی برای کاوش در محیط رجیستری بوده وقادر هست خطاهای موجود در رجیستری ویندوز را برطرف نماید. Continue reading “دانلود نرم افزار تعمیرات و پاکسازی رجیستری Reg organizer v7.30” »

NCH WavePad Sound Editor Master's Edition

 

نرم افزار ویرایش فایلهای صوتی و تصویری NCH WavePad Sound Editor Master’s Edition v6.02.Portable

نرم افزار wavePad Sound Editor یکی از کاملترین نرم افزارها برای ویرایش فایلهای صوتی و تصویری می باشد. همچنین در ویندوز  و سیستم عامل مک اجرا میشود. این نرم افزار برای ویرایش فایلهای صوتی به کار میرود. با این نرم افزار صدا ضبط شده و افکتهایی از قبیل noise reduction ، echo  ، amplification را میتوانید به صدا بدهید. میتوانید قطعات مختلف موزیک را برش داده و در کنار هم قرار دهیم. و یک فایل صوتی جدید بسازیم. در واقع این نرم افزار برای کار با فایلهای صوتی با پسوند Mp3 و wav ساخته شده است. ولی قالبهایی از قبیل  vox, gsm, wma, real audio, au, aif, flac, ogg را نیز میتواند  پشتیبانی کند. Continue reading “دانلود نرم افزار ویرایش فایلهای صوتی و تصویری NCH WavePad Sound Editor Master’s Edition v6.02.Portable” »

Apowersoft Streaming Audio Recorder

 

نرم افزار ضبط صدای آنلاین Apowersoft Streaming Audio Recorder 4.0.9

از این نرم افزار برای ضبط صداهای آنلاین به کار می رود. طریقه استفاده از این نرم افزار بسیار آسان است و به کاربر امکان میدهد فایلهای صوتی در حال پخش را از اینترنت ضبط کند. همچنین برای تبدیل به قالبهای Mp3,WMA,WAV,OGG,AAC نیز میتوانیم از این نرم افزار استفاده کنیم.

یکی دیگر از توانایی های این نرم افزار ایجاد تغییرات و ویرایش در فایلهای صوتی می باشد. شما با این نرم افزار میتوانید فایلهای صوتی را قطعه قطعه کرده و در کنار هم قرار دهید . همچنین میتوانید قطعه های صوتی  جدید ایجاد  کنید. با این نرم افزار میتوانید موسیقی های جدید دنیا را پیدا کرده و آنها را ذخیره کنید.

در ضمن با همین نرم افزار میتوانید فایلهای خود را در کنار هم روی سی دی رایت کنید.

Continue reading “دانلود نرم افزار ضبط صدای آنلاین Apowersoft Streaming Audio Recorder 4.0.9” »

Total Recorder Editor

 

نرم افزار ضبط و ویرایش صدا Total Recorder Editor 14.6.2

این نرم افزار قادر است به تنهایی تمامی صداهای موجود را ضبط کرده و ویرایش کند. در واقع این نرم افزار  با در اختیار داشتن ابزارهای کاملا تخصصی از شما یک کاربر حرفه ای و قوی می سازد. در واقع با این نرم افزار میتوانید تمام امواجی که از طریق کارت صدا تولید میشوند را ضبط کرده و به قالبهای MP3,WAV,WMA ذخیره کنید. البته شما میتوانید تمامی اتفاقاتی که برای ضبط صدا می افتد از قبیل ضبط و متوقف کردن صدا را به صورت دستی یا اتوماتیک انجام دهد.

حتی میتواند ضبط صدا را به صورت هوشمند انجام داده و بعد آنها را ذخیره کند. البته اینها فقط بخشی از قابلیتهای نرم افزار میباشد. شما میتوانید بخشی از یک فایل صوتی را کپی کرده و در جای دیگری قرار دهید. همچنین افکتهای صوتی را میتوانید روی فایلهای صوتی پیاده کنید و از تغییرات آن لذت ببرید. Continue reading “دانلود نرم افزار ضبط و ویرایش صدا Total Recorder Editor 14.6.2” »

Adobe Audition CS5 5.v4.0

 

نرم افزار ساخت و ویرایش آهنگ Adobe Audition CS5 5.v4.0

یکی از نرم افزارهای ساخت و ویرایش آهنگ نرم افزار Adobe Audition  می باشد.از محصولات شرکت معروف و مشهور Adobe می باشد و از شهرت جهانی نیز همانند نام شرکت برخوردار می باشد. این برنامه ابزارهای حرفه ای برنامه نویسی را در اختیار کاربر قرار میدهد. بطوریکه کاربر به راحتی میتواند صداها را شبیه سازی کند و یک استودیو مجازی برای خود ایجاد کند. با این نرم افزار کاربر صدا را ضبط و ویرایش می کند با ابزارهای مختلف نیز صدا را ویرایش میکند و تغییرات عمده ای را در صداهای ضبط شده ایجاد می کند.این تغییرات میتواند تقسیم صدا به چند صدای متفاوت، تدوین، رندر، افکت گذاری و غیره باشد. همچنین میتوانید از افکتهای صوتی مختلف روی صدا قرار دهید. نویز را نیز میتوانید از روی آهنگها بردارید.

نسخه جدید این نرم افزار تغییرات زیادی را در خود ایجاد کرده است. کار با این نرم افزار چندان پیچیده و سخت نمی باشد زیرا ابزارها به شکل ساده درون برنامه تعبیه شده است. این برنامه به سرعت نصب می شود و به صورت رایگان میتوانید از وب سایت مربوطه دانلود کنید.

Continue reading “دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش آهنگ Adobe Audition CS5 5.v4.0” »

Sound Forge Pro

دانلود نرم افزار ضبط و ویرایش صدا Sound Forge Pro v11.0.234

از این نرم افزار برای ضبط و ویرایش صدا در رایانه های خانگی استفاده میشود. از قابلیتهای این نرم افزار میتوان به ضبط صدا و آواز، ادیت فایلهای صوتی، استفاده از افکتهای زیبا ، تبدیل فرمتها به یکدیگر با سرعت بالا را نام برد. حتی میتوانید با ابزار Vocal Eraser  ترکهای صوتی ایجاد کنیم. با این ابزار به راحتی میتوانیم فایلهای صوتی را تغییر دهیم. در واقع پنجره های گفتگو مانند یک معلم به کاربر در استفاده از ابزارها کمک می کند. همچنین این نرم افزار از فرمتهای MP3 ،WAV ،WMV و QuickTime نیز پشتیبانی می کند. با ابزار Restoration نیز میتوانید پارازیتهایی را که روی صدا قرار گرفته است را میتوانیم برطرف کنیم. در واقع با این نرم افزار به افزایش کیفیت صدا کمک می کنیم. افکت روی صدا قرار می دهیم.حالت محو نیز میتوانیم به ابتدا به انتهای صدا افکتهای صوتی اعمال کنیم.

Continue reading “دانلود نرم افزار ضبط و ویرایش صدا Sound Forge Pro v11.0.234” »

Sony SpectraLayers Pro

 

دانلود نرم افزار ویرایش فایلهای صوتی Sony SpectraLayers Pro 3.0.28

این نرم افزار برای ویرایش فایلهای صوتی ابداع شده است. برای شکل دادن به صدا میتوان از این نرم افزار استفاده کرد. برای نمایش اطلاعات صدا به صورت چند وجهی میتوان از این نرم افزار استفاده کرد.

Continue reading “دانلود نرم افزار ویرایش فایلهای صوتی Sony SpectraLayers Pro 3.0.28” »

DJ Audio Editor

 

دانلود نرم افزار حرفه ای ویرایش فایلهای صوتی DJ.Audio.Editor.5.1

نرم افزار DJ.Audio.Editor.5.1 یک نرم افزار حرفه ای در زمینه ویرایش فایلهای صوتی می باشد. با نصب این نرم افزار میتوانید تغییراتی از قبیل برش و حذف قسمتهایی از صدا، اعمال افکتهای متفاوت روی صدا، ادغام صداها با یکدیگر و همچنین سایر تغییرات را میتوان انجام داد.

همچنین با این نرم افزار میتوانید کیفیت فایلهای صوتی را نیز تغییر دهید. مثلا افزایش یا کاهش کیفیت. این نرم افزار همچنین به کاربر اجازه میدهد تا سایر قالبهای رایج صوتی را پخش کند و این نرم افزار یکی از کاملترین نرم افزارها در زمینه پخش صدا میباشد.

Continue reading “دانلود نرم افزار حرفه ای ویرایش فایلهای صوتی DJ Audio Editor 5.1” »

FL.Studio.Producer.Edition

 

دانلود نرم افزار ضبط , ویرایش صدا و افکت گذاری FL.Studio.Producer.Edition.12.2.Build.3

اصطلاح FL STUDIO مخفف عبارت Fruity Loops Studio  به معنی ایستگاه کار و کامپیوتری صوت دیجیتال  می باشد. Digital audio workstation. توسط شخصی به نام Didier Dambri، موسس شرکت نرم افزاری Image line ساخته شده است. از این تکنولوژی برای ساخت موسیقی های ریتمی و بر اساس الگوی Pattern Based ساخته شده است.یکی از دلایلی که کاربران تمایل دارند از این نرم افزار استفاده کنند این است که برای کار با این نرم افزار نیاز به تخصص خاصی نیست و میتوان سبکهای خاص موسیقی را ایجاد کرد.

Continue reading “دانلود نرم افزار ضبط , ویرایش صدا و افکت گذاری FL.Studio.Producer.Edition.12.2.Build.3” »

Sound Normalizer

 

نرم افزار Sound Normalizer v6.4

از این نرم افزار برای بهبود کیفیت صدا استفاده می کنیم. با استفاده از این نرم افزار میتوانیم صداهای MP3 را تست کرده و و لایه های صوتی را نرمال سازی کنیم. از قالبهایی که در این نرم افزار میتوانیم قرار دهیم میتوانیم به قالبهای Mp3,FLAC,WAV اشاره کنیم.این برنامه به صورت دسته ای نیز کار میکند. به عنوان مثال روی مجموعه ای از فایلها میتواند تنظیماتی از قبیل متعادل سازی، بهتر شدن کیفیت صدا و تبدیل دسته ای به قالبهای Mp3, FLAC و WAV خواهد بود. این نرم افزار بخاطر امکانات فوق العاده اش میتواند نویز صداها، افزایش و بهبود کیفیت صدا و تحویل خروجی با کیفیت عالی به نرم افزار خوبی در زمینه ارائه خدمات به کاربر معرفی شود.

Continue reading “دانلود نرم افزار Sound Normalizer v6.4” »