دانلودکار » دسته: پشتیبان گیری

Syncovery

 

یکی از نرم افزارهای پرکاربرد و محبوب برای بکاپ گیری و همگام سازی فایل ها نرم افزار Syncovery است.

چنانچه یک فایل هم نام در درایوهای مختلف داشته باشید با استفاده از نرم افزار پرسرعت و قدرتمند  Syncovery می توانید عملیات هماهنگ سازی فایل ها را انجام داده و نسخه پشتیبان را تهیه کنید این پشتیبان گیری در سیستم های pc و mac و notebook ها مورد استفاده قرار می گیرد..

Continue reading “دانلود نرم افزار پشتیبان گیری و همگام سازی فایل ها Syncovery v7.42 Build 296 x86/x64” »

Kls Backup 2015 professional

 

نرم افزار پشتیبان گیری از اطلاعات و ویندوزKls Backup 2015 professional 8.3.2.0

یکی از قدرتمند ترین نرم افزارهای بک آپ گیری نرم افزار Kls Backup است که با سرعت بسیار زیاد می تواند از اطلاعات و فایل ها نسخه پشتیبان تهیه کند. این نرم افزار پرسرعت قابلیت های زیادی دارد از جمله مهم ترین آن ها امکان پشتیبان گیری از تمام فایل ها و اطلاعات موجود در شبکه و سرویس ftp می باشد در صورتی که حجم هارد دیسک شما کم است بهترین روش برای مدیریت فضای هارد دیسک استفاده از نرم افزار پشتیبان گیری Kls Backup است در صورتی که از اطلاعات و فایل های موجود در سیستم نسخه بک آپ تهیه کنید می توانید فایل ها و اطلاعات را حذف کرده تا فضای هارد شما پر نشود.

Continue reading “دانلود نرم افزار پشتیبان گیری از اطلاعات و ویندوزKls Backup 2015 professional 8.3.2.0” »

Norton Ghost

 

نرم افزار پشتیبان گیری از ویندوز Norton Ghost 15.0.1.36526 SP1

یکی ازپرسرعت ترین نرم افزارهای پشتیان گیری از ویندوز و اطلاعات نرم افزار قدرتمند Norton Ghost می باشد.

درصورتی که بخواهید از ویندوز یا اطلاعت مهم خود نسخه بک آپ تهیه کنید می توانید از نرم افزار پرسرعت و قدرتمند Norton Ghost استفاده کنید.این نرم افزار قابلیت های زیادی دارد که مهم ترین آن ها امنیت کامل اطلاعات شما است در صورتی که سیستم آلوده به ویروس باشد این نرم افزار می تواند ویروس ها را شناسایی کرده آن ها را کامل حذف کند و نسخه پشتیبان را تهیه می کند.در صورتی که شما از مهم ترین اطلاعات و یا نسخه ویندوز بک آپ بگیرید زمانی که کوچکترین مشکلی برای ویندوز شما پیش آید می توانید اطلاعات و ویندوز خود را بازیابی کنید.

Continue reading “دانلود نرم افزار پشتیبان گیری از ویندوز Norton Ghost 15.0.1.36526 SP1” »

RollBack Rx

 

نرم افزار پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات RollBack Rx 10.4 Build 2700918799

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که در زمان پاک شدن اطلاعات یا بالانیامدن ویندوز می خواستید که تنظیمات ویندوز را به عقب برگردانید بهترین راحل برای بازیابی ویندوز به گذشته نصب برنامه RollBack Rx می باشد که با استفاده از این نرم افزار می توانید از ویندوز نسخه پشتیبان تهیه کرده و در زمانی که نیاز شد تنظیمات ویندوز را به گذشته برگردانید در این صورت اطلاعات پاک شده نیز بازیابی می شود و این عمل بک آپ گیری با سرعت بسیار بالایی انجام می شود.

Continue reading “دانلود نرم افزار پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات RollBack Rx 10.4 Build 2700918799” »

Acronis True Image

Acronis True Image

 

نرم افزار پشتیبان گیری از ویندوز Acronis True Image 2016 v19.0 Build 6027

نرم افزار Acronis True Image یکی از مهم ترین نرم افزارهای پشتیبان گیری یا بک آپ گیری از ویندوز و تمامی اطلاعات شما می باشد.

بیشتر افراد تمایل دارند که از تمامی اطلاعات شخصی خود اعم از اسناد مهم یا آهنگ ها و یا فیلم های شخصی یا آموزشی و حتی ویندوز نسخه پشتیبانی تهیه کنند برای انجام دادن این کار می توان از نرم افزار قدرتمند Acronis True Image استفاده کرد.با این نرم افزار می توانید اطلاعات پاک شده را نیز بازیابی کرد و در برابر هرنوع آلودگی می تواند اطلاعات شما را محافظت کند.

Continue reading “دانلود نرم افزار پشتیبان گیری از ویندوز Acronis True Image 2016 v19.0 Build 6027” »

Farstone RestoreIT

نرم افزار پشتیبان گیری از ویندوز Farstone RestoreIT 10.4.1.100.1332

یکی از پرسرعت ترین نرم افزارهای پشتیبان گیری نرم افزار قدرتمند Farstone RestoreIT است اگر بک آپ گرفتن از ویندوز برای شما کار خیلی سخت و زمان بری می باشد بهتر است از نرم افزار Farstone RestoreIT استفاده کنید.

در صورتی که سیستم شما ویروسی باشد و یا توسط هکرها قابل نفوذ باشد اگر بخواهید از ویندوز و یا اسناد مهم نسخه پشتیبان تهیه کنید حتما از یک نرم افزار قدرتمند پشتیبان گیری استفاده کنید که پیشنهاد ما به شما نرم افزار پرسرعت Farstone RestoreIT می باشد و اجازه ورود هیچ گونه ویروس و یا نرم افزار جاسوسی به فایل پشتیبان شما را نمی دهد.

Continue reading “دانلود نرم افزار پشتیبان گیری از ویندوز Farstone RestoreIT 10.4.1.100.1332” »

Goodsync Enterprise

 

نرم افزار بکاپ گیری (پشتیبان گیری) Goodsync Enterprise 9.9.30.5

نرم افزار Goodsync Enterprise یکی از موفق ترین نرم افزارهای پشتیبان گیری و هماهنگ سازی فایل ها می باشد.

در صورتی که بخواهید از فایل ها ی خود مانند (عکس های شخصی و فیلم ها و آهنگ ها ) و حتی اسناد مهم فایل پشتیبان تهیه کنید می توانید از نرم افزار قدرتمند Goodsync Enterprise 9.9.30.5 استفاده کنید. این نرم افزار قابلیت مقایسه فایل های هم نام را دارد درصورتی که به اشتباه یکی از این فایل حذف شود شما با استفاده از این نرم افزار می توانید این فایل های ذخیره شده در مکان های مختلف را با هم هماهنگ سازی کنید.

Continue reading “دانلود نرم افزار بکاپ گیری (پشتیبان گیری) Goodsync Enterprise 9.9.30.5” »