سایت دانلود کار حاوی به روز ترین نرم افزار های کاربردی با آخرین آپدیت های آن ها می باشد . در این سایت می توانید مجموعه ای از نرم افزار های سیستم عامل های مختلف اعم از اندروید، آی او اس ، ویندوز و دیگر سیستم عامل ها را دانلود کنید .
در صورتی که ویندوز نصب کرده اید و نیازمند دانلود درایور های سخت افزاری هستید ، می توانید درایور مورد نیاز خود را با توجه به سیستم عامل خود سرچ کرده و دانلود کنید.
اگر علاقه مند به بازی های کامپیوتری و موبایلی هستید می توانید با توجه به دستگاه مورد نظر خود ، و بررسی منوی موجود در سایت دانلود کار بازی خود را انتخاب کرده ، و از دانلود و بازی آن لذت ببرید .
به این نکته توجه کنید که در صورتی که نرم افزار ، بازی و درایور مورد نظر خود را نیافتید می توانید با مدیریت سایت دانلود کار در میان بگذارید تا لینک مستقیم آن را در سایت قرار دهد .
مزیت سایت دانلود کار نسبت به دیگر سایت های دانلود این است که علاوه بر به روز بودن ، این سایت به دور از حاشیه های تبلیغاتی و به دور از طولانی شدن مسیر دانلود شما را به سرعت به سمت لینک مستقیم دانلود راهنمایی می کند .

دانلود آفیس ۲۰۱۳

دانلود آفیس 2013

 

 

مایکروسافت افیس مجموعه ای قدرتمند از نرم افزار های اداری بوده که برای انجام امور مختلف اداری نظیر تایپ کاربرد دارد، مایکرو سافت افیس از مجموعه نرم افزار های یکپارچه و متصل به هم تشکیل شده که هریک کاربرد گسترده دارند.

نسخه ۲۰۱۳ این مجموعه دارای امکانات اجتماعی جدیدتر بوده و یکپارچگی با skype  نیز یکی دیگر از ویزگی های این نسخه می باشد.این مجموعه نسبت به نسخه قبلی خود به طور کلی ارتقا یافته است.پشتیبانی از قلم های تبلتی فرصت هایی از قبیل نشانه گذاری گاه به گاه اسناد و نیز یادداشت برداری با قلم را پیش روی کاربران قرار خواهد داد.این نسخه از افیس برای استفاده در تبلت ها و گوشی های هوشمند بهینه سازی شده است.طرح بندی ان به نسبت ساده تر شده و ایکون های اضافه شده به آن سازگار تر و کارآمد ترند.

آفیس ۲۰۱۳ شامل:

– Microsoft Access

– Microsoft Excel

– Microsoft InfoPath

– Microsoft Lync

– Microsoft OneNote

– Microsoft Outlook

– Microsoft PowerPoint

– Microsoft Publisher

– Microsoft SkyDrive Pro

– Microsoft Visio Viewer

– Microsoft Word

– Office Shared Features

– Office Tools

Continue reading “دانلود نرم افزار آفیس Office 2013 SP1 VL” »

افیس 2010

مجموعه نرم افزار هایی که شرکت مایکروسافت در قالب برنامه افیس ارائه کرده بخش زیادی از نیازهای کاربران خانگی و اداری را برطرف می کند.

افیس شامل برنامه هایی برای تایپ و نامه نگاری، برنامه ریزی، ارسال و دریافت ایمیل، حسابداری، بانک اطلاعاتی، اشتراک گذاری،مدیریت تصاویر و … می باشد.برنامه های افیس آنقدر محبوب و کاربردی هستند که امروزه بر روی هر کامپیوتری میتوان یکی از نسخه های ان را پیدا کرد.برخی از نرم افزار های موجود در افیس ۲۰۱۰ عبارتنداز:Word,Excel,Powerpoint, Outlook,Publishare , Access

با استفاده از Excel 2010 می توانید تمامی مسائل مالی خودتون رو طبقه بندی نموده و با یک نگاه به وضعیت عمومی آن ها پی ببرید.با استفده از Powerpoint می توانید تمامی تحقیق ها و اندوخته های خود را به روایت تصویر برای همکاران و دوستان به نمایش در آورید.با استفاده از word می توانید اسنادی به صورت فوق العاده حرفه ای و مطابق با استاندارد های روز جهان ایجاد نمایید.

 

معرفی مختصر نرم افزارهای داخل مجموعه Microsoft Office 2010 Professional Plus:

– Word 2010: قدرتمندترین نرم افزار پردازشگر متون و صفحات

– Access 2010: تهیه‌ی بانک‌های اطلاعاتی و تهیه گزارشات حرفه‌ای و به اشتراک گذاری آن‌ها

– Outlook 2010: پشرفته‌ترین نرم افزار مدیریت پست الکترونیکی

– PowerPoint 2010: ساخت پروژه‌ها و اسلایدهای زیبا و گرافیکی

– Excel 2010: مدیریت و ساخت آسان و پیشرفته صفحه گسترده و جداول اطلاعاتی

– InfoPath 2010: جمع آوری و مدیریت اطلاعات و داده‌ها و افزایش و ترقی تجارت شما با انجام الکترونیکی و دقیق فعالیت هایتان

– OneNote 2010: یادداشت کننده فوق العاده آسان که به شما امکان جمع آوری تمامی اطلاعات مهم را در محیطی امن می‌دهد تا هر زمان که بخواهید بتوانید آن‌ها را مدیریت کنید

– Publisher 2010: بهبود راهکارها و افزایش قابلیت‌های تجاری و اقتصادی پروژه‌ها

 

 

Continue reading “دانلود نرم افزار آفیس Microsoft_OFFICE_2010” »

افیس2003

نرم افزار آفیس Microsoft_OFFICE_2003

Microsoft office 2003

مجموعه ای مفید از ابزار های اداری و کاربردی در زمینه های مختلف می باشد که توسط مایکروسافت برای سیستم عامل ویندوز، در۲۱ اکتبر ۲۰۰۳ نوشته و توزیع شده است. office 2003اولین نسخه ای است است که از آیکون ها و رنگ بندی استایل windows xp، در ان استفاده شده است.

برنامه های اصلی office2003 شامل powerpoint،Excel،Access می باشد، که علاوه بر این ها outlook 2003 به صورت قابل توجهی نسبت به نسخه های قبلی تغیییر پیدا کرده.

Microsoft Office 2003 Includes:

Microsoft Office Access

Microsoft Office Word

Microsoft Office PowerPoint

Microsoft Office Excel

Microsoft Office InfoPath

Microsoft Office Outlook

Microsoft Office Publisher

Microsoft Office FrontPage

Microsoft Office Visio

Microsoft Office Project

 

Continue reading “دانلود نرم افزار آفیس Microsoft_OFFICE_2003” »

افیس 2007

 

افیس ۲۰۰۷ سرویس پکOffice_2007_SP2

Office 2007 ازمحصولات کاربردی مایکروسافت می باشد که به شما برای ساخت و مدیریت اسناد افیس کمک می کند.

کاملترین مجموعه از مایکرو سافت افیس ۲۰۰۷ همراه با سرویس پک ۲ منتشر شده است و ما آن را با لینک مستقیم برای شما کاربران عزیز قرار داده ایم.

از ویژگی های اصلی این نسخه از راهکار اداری مایکروسافت می توان به ارتقای کیفیت رابط کاربری و افزودن جلوه های بصری گرافیکی نام برد.همچنین دیگر خبری از اشفتگی و سردرگمی که هنگام کار با افیس ۲۰۰۳ وجود داشت نیست. سرعت کار با نرم افزار افزایش یافته و یافتن پرونده ها بسیار اسان تر شده است.

معرفی نرم افزار های داخل مجموعه office2007

Word 2007: نرم افزار پرادزشگر متون و صفحات

Acces 2007: تهیه ی بانک های اطلاعاتی و تهیه گزارشات حرفه ای و به اشتراک گذاری آن ها.

Outlook: پیشرفته ترین نرم افزار مدیریت پست اکترونیکی

Powerpoint: ساخت پروژه ها و اسلاید های زیبا و گرافیکی

Excel 2007: مدیریت و ساخت آسان و پیشرفته صفحه گسترده و جداول اطلاعاتی.

Infopath 2007: جمع آوری و مدیریت اطلاعات و داده ها و افزایش و ترقی تجارت شما با انجام الکترونیکی و دقیق فعالیت هایتان

Continue reading “دانلود نرم افزار افیس ۲۰۰۷ سرویس پکOffice_2007_SP2” »