دانلودکار » دسته: اداری و کاری

عصر ارتباطات

همونطور که میدونید عصری که در اون به سر میبریم عصر اطلاعات و ارتباطات هست .خوب این به چه معناست ، چرا این قرن را عصر اطلاعات می نامند .در عصر های گذشته همواره موضوعی برای انسان از اهمیت حیاتی و بالا برخوردار شده یک زمانی زندگی انسان وابسته به کشاورزی بود که از اون به عنوان عصر کشاورزی نام میبرند و یا در دورانی  به دلیل نقش ویژه سنگ ها در زندگی انسان به عصر حجر  معروف شد و بعد از اون عصر آهن ، عصر صنعت و امروز عصر ارتباطات .

این بدین معنی است که امروزه اطلاعات و ارتباطات از مهمترین نیاز های انسان بوده و با حذف اطلاعات و ارتباطات عملا زندگی امروزی امکان پذیر نیست . انجام کار ها به صورت فردی و دستی پاسخگوی تولیدات و نیاز های امروزی نیست و تولید و خدمات امروزی فقط با کمک دستگاه ها و سیستم های هوشمند میسر می باشد .

با توجه به مقدمه بالا در یافتیم که اطلاعات در زندگی امروزی نقش حیاتی دارد و قطعا به دنبال اون نگهداری و حفظ اون هم مهم هست .یکی از انواع اطلاعات اطلاعات شخصی و تجاری هست که بر روی حافظه انواع سیستم ها و دستگاه های شخصی مثل رایانه ، رایانه لوحی ، لپ تاپ ، فلش مموری ها ، گوشی تلفن همراه و …. نگه داری می باشد . شاید برخی از اطلاعات برای ما اهمیت انچنانی نداشته باشد مثلا اگر بر روی فلش خود آهنگی داشته باشیم که پاک شود ،شاید اونقدر برای مهم نباشه که بخواهیم براش هزینه کنیم ولی در بعضی مواقع ما اطلاعاتی رو از دست می دیم که میتونه برای ما ارزش حیاتی و مهم داشته باشه و حتی زندگی و کار ما رو با اختلالات زیادی روبرو کنه .

اهمیت نگهداری اطلاعات

بنابراین اطلاعات همونقدر که در زندگی ما مهم هستند همواره توسط خطرات و اتفاقاتی تهدید هم می شوند که سایت دانلود کار در این مقاله برخی از این خطرات و راه مقابله با اونها رو به شما معرفی میکنه .

خطر گم شدن حافظه

ما باید همواره درنظر داشته باشیم که اطلاعات ما در هر لحظه ممکن هست با تهدید جدی روبرو بشه .به عنوان مثال ممکن هاست نا flash memory که اطلاعات مهمی داخلش داریم رو گم کنیم ، در این مورد باید بگیم که تنها  راه موجود پیشگیری هست. Continue reading “بازیابی اطلاعات هارد دیسک و فلش مموری” »

 

Enfocus PitStop Pro

نرم افزار پلاگین به برنامه Enfocus PitStop Pro.13.0.Build.577193 – Adobe Reader

این نرم افزار در واقع چند منظوره می باشد و برای کار با فایلهای Pdf در Acrobat Reader به کار می رود. همانطور که میدانید در اکثر مواقع خروجیهای Pdf به آنصورت که میخواهیم نمی باشند و قابل ویرایش هم نیستند. این نرم افزار بصورت پلاگین به برنامه Adobe Reader اضافه می شود. که به راحتی میتوانید فایلهای Pdf خود را ویرایش کنید.

Continue reading “دانلود نرم افزار پلاگین به برنامه Enfocus PitStop Pro.13.0.Build.577193 – Adobe Reader” »

 

Wondershare PDFelement

نرم افزار ویرایش فایل های پی دی اف Wondershare PDFelement v5.7.4.4

از این نرم افزار برای ویرایش فایلهای PDF استفاده می کنیم. با این نرم افزار میتوانید فایلهای PDF ایجاد کرده و بعد آنها را ویرایش کنید. همچنین میتوانید قبل از انجام هر گونه تغییرات یک پیش نمایش کامل از تنظیمات شده را درون نرم افزار مشاهده کنید.حتی نوار ابزارهایی به کاربر نمایش داده میشود که میتوان تغییراتی از قبیل مشاهده عکسها و بوکمارها همچنین حاشیه نویسی و جستجو داشته باشیم. با استفاده از این نرم افزار میتوانید اسناد خود را به پسوندهای رایجی از قبیل JPG , BMP, Gif,DOC,HTML و غیره تبدیل کنید. و نگران افت کیفیت نیز نباشید.نگران امنیت فایلهای خود نیز نباشید زیرا با این نرم افزار میتوانید برای فایلهای خود رمز تعریف کرده تا از دسترسی افراد غیر مجاز جلوگیری کنید.

Continue reading “دانلود نرم افزار ویرایش فایل های پی دی اف Wondershare PDFelement v5.7.4.4” »

BookDrive Editor

 

دانلود نرم افزار ساخت کتاب و سند از تصاویر اسکن شده BookDrive Editor Pro.v7.1.1

چنانچه بخواهید صفحات اسکن شده را درون یک فایل قرار دهید میتوانید از این نرم افزار استفاده کنید. همچنین میتوانید از این نرم افزار برای ویرایش انواع کتابهای متنی یا قدیمی و یا تصاویر اسکن شده میتوانیم استفاده کنیم.حتی میتوانید تنظیمات یک فایل را ذخیره کرده و همین تنظیمات را روی فایلهای بعدی نیز اعمال کرد. تصاویر را میتوانیم به صورت گروهی و یا تکی نیز تغییر دهیم. مکان و طریقه اندازه گیری آنها نیز از جمله قسمتهایی می باشند که میتواند قابل تغییر باشد. تغییرات ایجاد شده را میتوان در قالب ISO , PDF , TIFF ذخیره کرد.

Continue reading “دانلود نرم افزار ساخت کتاب و سند از تصاویر اسکن شده BookDrive Editor Pro.v7.1.1” »

Adobe Reader

نرم افزار ادوب ریدر Adobe PDF Reader.11.0.10

از این نرم افزار برای خواندن فایلهای PDF استفاده می کنیم. در واقع میتوانیم بگوییم برای نگهداری و انتقال متن و نوشته بصورت تصویر میتوانیم استفاده کنیم. این نرم افزار نسخه های مختلفی دارد که میتوانیم فایلهای خود را باز کرده و آنها را ویرایش یا تغییر دهیم. این نرم افزار بصورت رایگان قابل دریافت میباشد.

Continue reading “دانلود نرم افزار ادوب پی دی اف ریدر Adobe PDF Reader.11.0.10” »

pdfpassword

نرم افزار برداشتن رمز فایل های پی دی اف PDFPassword Remover4.0

یکی از نرم افزارهایی که برای برداشتن رمز های فایل Pdf بکار می رود همین نرم افزار Pdf Password Remover می باشد. بعضی از کاربرانی که فایل Pdf خود را به اشتراک می گذارند با قرار دادن پسورد روی فایل خود از چاپ گرفتن فایل خود جلوگیری می کنند. اما چنانچه کاربر دیگری بخواهد یک پرینت از فایل خود تهیه کند باید با استفاده از این نرم افزار رمز فایل خود را بردارد تا بتواند از فایل پی دی اف خود پرینت تهیه کند.

Continue reading “دانلود نرم افزار برداشتن رمز فایل های پی دی اف PDFPassword Remover4.0” »

dopdf

نرم افزار دو پی دی اف doPDF 8.5 Build 939

زمانی که این اپلیکیشن روی سیستم شما نصب می شود به آسانی فایلهای word به Pdf تبدیل می شود. یک گزینه با عنوان Dopdf به منوی پرینت هم اضافه خواهد شد. علاوه بر این یک منو هم اضافه میشود که دارای دستور save as pdf می باشد.

این نرم افزار علاوه بر سرعت بالا حجم کمی نیز دارد. و فایلها را نیز ویرایش می کند.

Continue reading “دانلود نرم افزار دو پی دی اف doPDF 8.5 Build 939” »

AiseesoftPDF

دانلود نرم افزار Aiseesoft PDF Converter Ultimate

این نرم افزار از کاملترین نرم افزارها در زمینه تبدیل به فرمت PDF می باشد. با این نرم افزار اسنادی که با مجموعه آفیس ایجاد شده اند را میتوانیم به راحتی به Pdf تبدیل کنیم. با این نرم افزار حتی می توانیم خروجی خود را بر اساس نیازهای خودمان انتخاب کنیم. از جمله این پسوندها Tiff،Gif،BMP ،JPG و … می باشد.

Continue reading “دانلود نرم افزار Aiseesoft PDF Converter Ultimate” »

Nitro-pdf

نرم افزار نیترو پی دی اف Nitro Pro 10.5.7.32 x64 & x86

این نرم افزار قادر است فایلهای با فرمت excel , word,BMP,PNG,PowerPoint,Photoshop را فقط با یک کلیک به PDF تبدیل کنید. چنانچه این نرم افزار را نصب کنید یک نوار ابزار بالای محیط کار شما قرار می گیرد که کاربر را در ایجاد فایلهای PDF کمک و یاری می کند. این نرم افزار قابلیتهای زیادی دارد که کاربر را قادر میکند این فایلها را ویرایش کند. توسط این برنامه میتوانیم روی فایلهای توسط این برنامه میتوانیم روی فایلهای Pdf رمز نیز بگذاریم. در واقع با این نرم افزار هم فایل پی دی اف تولید می کنیم و هم میتوانیم ویرایش کنیم. چنانچه از جمله کاربرانی هستید که زیاد با فایلهای PDF سر و کار دارید توصیه میشود این نرم افزار را نیز امتحان کنید.

Continue reading “دانلود نرم افزار نیترو پی دی اف Nitro Pro 10.5.7.32 x64 & x86” »

PdfGrabber

نرم افزار تبدیل پی دی اف به ورد با پشتیبانی از زبان فارسی Pdf Grabber Professional 8.0.0.36

از این نرم افزار برای تبدیل فایلهای Pdf به فایلهای آفیس بکار می رود. با این نرم افزار میتوانید به آسانی فایلهای پی دی اف خود را به سایر پسوندهای دیگر تبدیل کنید. همچنین این نرم افزار لیست فونتهای استفاده شده در سند را ارائه می دهد تا کاربر بتواند با نصب این فونتها زودتر به نتیجه دلخواه خود برسد.

این نرم افزار بخشی به نام ویرایشگر دارد که میتوانیم بخشی از فایل را انتخاب کرده و به فایل Pdf تبدیل کنیم. و یا میتوانیم کل نوشته ها را یکجا تبدیل کرد.

Continue reading “دانلود نرم افزار تبدیل پی دی اف به ورد با پشتیبانی از زبان فارسی Pdf Grabber Professional 8.0.0.36” »