سایت دانلود کار حاوی به روز ترین نرم افزار های کاربردی با آخرین آپدیت های آن ها می باشد . در این سایت می توانید مجموعه ای از نرم افزار های سیستم عامل های مختلف اعم از اندروید، آی او اس ، ویندوز و دیگر سیستم عامل ها را دانلود کنید .
در صورتی که ویندوز نصب کرده اید و نیازمند دانلود درایور های سخت افزاری هستید ، می توانید درایور مورد نیاز خود را با توجه به سیستم عامل خود سرچ کرده و دانلود کنید.
اگر علاقه مند به بازی های کامپیوتری و موبایلی هستید می توانید با توجه به دستگاه مورد نظر خود ، و بررسی منوی موجود در سایت دانلود کار بازی خود را انتخاب کرده ، و از دانلود و بازی آن لذت ببرید .
به این نکته توجه کنید که در صورتی که نرم افزار ، بازی و درایور مورد نظر خود را نیافتید می توانید با مدیریت سایت دانلود کار در میان بگذارید تا لینک مستقیم آن را در سایت قرار دهد .
مزیت سایت دانلود کار نسبت به دیگر سایت های دانلود این است که علاوه بر به روز بودن ، این سایت به دور از حاشیه های تبلیغاتی و به دور از طولانی شدن مسیر دانلود شما را به سرعت به سمت لینک مستقیم دانلود راهنمایی می کند .

Firewall_App_Blocker

نرم افزار فایروال رایگان Firewall_App_Blocker_v_1.4

نرم افزار  firewall app blocker یکی دیگر از برنامه های مدیریت فایر وال می باشد .شما با این برنامه  میتوانید به جای عملیات پیچیده برای بلاک کردن برنامه برنامه ها ی مختلف میتوانید این عملیات را با یک حرکت ساده ی درگ اند دراپ برنامه ی مورد نظر خود را بلاک کرده و دسترسی آن را به اینترنت قطع کنید .شما اگر برخی از برنامه های خود را که دارای کرک و کد رجیستری باشند در برخی مواقع با ارور تقلبی بودن شماره سریال مواجه میشوید که علت آن اتصال برنامه ها به سورو اصلی خود بود اما شما با قرار دادن برنامه های خود در داخل این برنامه میتوانید از اتصال آن ها به  سرور اصلی خود جلوگیری کنید و دیگر با ارور های  تقلبی بودن سریال مواجه نمیشوید.

 

 

Continue reading “دانلود نرم افزار فایروال رایگان Firewall_App_Blocker_v_1.4” »

فایروال

نرم افزار فایروال و دیوار آتش ایمن و قدرتمندDefenseWall.Personal.Firewall.3.25

امروزه حفظ کردن اطلاعات در برابر ویروس ها و هکر ها به یکی از مهمترین دغدغه های همه ی ما به شمار می آید .تا کنون برنامه های بسیاری برای جلو گیری از دسترسی هکر ها به سیستم ساخته شده است که خیلی از آن ها نتوانسته اند به خوبی این مشکل را بر طرف کنند اما برنامه DefenseWall Personal Firewall  توانسته خود را به خوبی در مقابل بد افزار ها و هکر ها ایستادگی کند و دسترسی آن ها را از بین ببرد.شما با نصب این برنامه میتوانید فایلهای مخربی را که حتی در فلش مموری و فلش دیسک وجود دارد را نگذارید وارد سیستم شما بشوند.

 

Continue reading “دانلود نرم افزار فایروال و دیوار آتش ایمن و قدرتمندDefenseWall.Personal.Firewall.3.25” »

فایروال

فایروال رایگان و قدرتمند کومودوComodo_Firewall_8.4.0.5076

یکی از معروف ترین شرکت ها ی اینترنتی شرکت comodo می باشد که در زمینه شبکه  فعالیت میکند . این شرکت به تازگی برخی از برنامه های خود را به صورت رایگان ارائه میدهد.یک از این برنامه های این شرکت که به صورت رایگان ارایه میشود برنامه comodo firewall می باشد.این برنامه دارای دیتا بیس کامل از انواع فایل مخرب می باشد که قابلیت شناسایی فایل های مخرب را دارد.شما با این برنامه میتوانید تمام دسترسی برنامه های مختلف که حتی شما متوجه اتصال آنها به اینترنت نمی شوید را ببندید

 

 

Continue reading “دانلود فایروال رایگان و قدرتمند کومودوComodo_Firewall_8.4.0.5076” »