سایت دانلود کار حاوی به روز ترین نرم افزار های کاربردی با آخرین آپدیت های آن ها می باشد . در این سایت می توانید مجموعه ای از نرم افزار های سیستم عامل های مختلف اعم از اندروید، آی او اس ، ویندوز و دیگر سیستم عامل ها را دانلود کنید .
در صورتی که ویندوز نصب کرده اید و نیازمند دانلود درایور های سخت افزاری هستید ، می توانید درایور مورد نیاز خود را با توجه به سیستم عامل خود سرچ کرده و دانلود کنید.
اگر علاقه مند به بازی های کامپیوتری و موبایلی هستید می توانید با توجه به دستگاه مورد نظر خود ، و بررسی منوی موجود در سایت دانلود کار بازی خود را انتخاب کرده ، و از دانلود و بازی آن لذت ببرید .
به این نکته توجه کنید که در صورتی که نرم افزار ، بازی و درایور مورد نظر خود را نیافتید می توانید با مدیریت سایت دانلود کار در میان بگذارید تا لینک مستقیم آن را در سایت قرار دهد .
مزیت سایت دانلود کار نسبت به دیگر سایت های دانلود این است که علاوه بر به روز بودن ، این سایت به دور از حاشیه های تبلیغاتی و به دور از طولانی شدن مسیر دانلود شما را به سرعت به سمت لینک مستقیم دانلود راهنمایی می کند .

Mj.Mojtaba.Kia

 

چندین فونت فارسی زیبا Farsi Font

مجموعه فوق العاده فونت های فارسی Mj دارای ۴۰۷ فونت مختلف که اول آنها با حروف MJ ( مجتبی کیا) شروع میشود که کاملترین پکیج فونت فارسی است.

این مجموعه دارای ۴۰۷ قطعه فونت بسیار بی نظیر و استثنایی میباشد که مورد استقبال کاربران ایرانی قرار گرفته است. این مجموعه فونت ها با فرمت TTF هستند و این مجموعه برای طراحان وبسایت و گرافیست ها و افرادی که کارهای تبلیغاتی و تجاری انجام میدهند بسیار مناسب است.

این پکیج شامل فونت های زیر میباشد:

Mj_Abasan.ttf ,  Mj_Abdoullah.ttf ,  Mj_Adab.ttf ,  Mj_Adell.ttf ,  Mj_Advertising Bold.ttf ,  Mj_Advertising Extra Bold.ttf ,  Mj_Advertising Light.ttf, Mj_Afsoon.ttf ,  Mj_Advertising Medium.ttf ,  Mj_Afaaq.ttf ,  Mj_Afrigha.ttf,…..

Continue reading “دانلود چندین فونت فارسی زیبا Farsi Font” »

B Font - Serie B Borna

 

فونت فارسی سری B یکی از محبوبترین و پرکاربردترین فونت های فارسی میباشد که قابل استفاده در نرم افزارهایی چون ورد و فتوشاپ است.

این سری فونت که B نام دارد فرمت TTF برای پروژه های تجاری و کارهای اداری مناسب است. این سری فونت دارای ۱۲۰ فونت مختلف برای استفاده در کارهای تبلیغاتی و ساخت بنرها میباشد.

فونت های سری B شامل :

B nazanin , B badr , B fantezy , B Elham , B davat , B Farnaz , B jaded , B lotus , B koodak , B mitra , B nasim , B Ferdosi , B Homa, B yekan , B yagut , B zar ….

Continue reading “دانلود فونت فارسی سری B Font – Serie B Borna” »

فهرست مطالب

آمار بازدید از دانلودکار

  • 1
  • 9,032
  • 1,573
  • 11,424
  • 1,914
  • ۱۳۹۶-۰۳-۰۴