دانلودکار » دسته: فلش و ابزار ها

 Adobe Air

دانلود کار | نرم افزار Adobe Air

 

Adobe Integrated Runtime  که به اختصار به آن Adobe Air  می گویند. یک Runtime  قابل اجراست که سازگاری با هر نوع سیستم عامل را دارد و برای شما این امکان را فراهم می کند که با هر نوع  مهارت برنامه نویسی وب شامل Flash, Flex ,HTML ,java script و یا Ajax  یک محتوای RIA  (برنامه کاربردی وب غنی ) ایجاد کرده و بر روی دسکتاپ رایانه خود قرار دهید.

بدین ترتیب وابستگی به مرورگرها و به طبع آن مشکلاتی که برای یک اپلیکیشن در هنگام اجرا در مرورگرهای مختلف رخ می دهد را از بین می برد. Continue reading “دانلود کار | دانلود نرم افزار۲۱٫۰٫۰٫۲۱۵ Adobe Air” »

Eximioussoft Banner maker
دانلود کار |نرم افزار Eximioussoft Banner maker ساخت بنر های زیبا

اگر شما یکی از علاقه مندان طراحی و ساخت بنرهای تبلیغاتی هستید به شما نرم افزار Eximioussoft Banner maker  را پیشنهاد می کنم.

اگر تا به حال تجربه ویرایش هیچ عکسی را نداشته اید، به کمک این نرم افزار به راحتی می توانید بنر های جذاب و گیرا ، تصاویرهای پرزرق و برق  ، لوگو و تصاویر انیمیشن و … را ایجاد کنید.

این نرم افزار فیلترهای تصویری قدرتمند مانند Glow,Drop shadow ,Bevel Edge  را در اختیار کاربر قرار می دهد. Continue reading “دانلود کار |نرم افزار ۵٫۴۰ Eximioussoft Banner maker ساخت بنر های زیبا” »

Adobe shockwave playerدانلود کار |نرم افزار Adobe shockwave player مشاهده فایل های فلش در وب

نرم افزار Adobe shockwave player  جز اصلی ترین و واجب ترین نرم افزار هر مرورگر می باشد که بر روی آن نصب شده باشد، بواسطه آن اکثر بازی ها ، بنر ها و… که با فرمت های گوناگون از جمله SWF ,FLV می باشد را پخش و یا اجرا نمایید.

با نصب Adobe shockwave player  دیگر با خطاهایی از قبیل “این پلاگین یافت نشد و یا دانلود نمایید ” مواجه نخواهید شد و با خیال راحت به وب گردی خود ادامه دهید . Continue reading “دانلود کار |دانلود نرم افزار ۱۲٫۲٫۴٫۱۹۴ Adobe shockwave player” »

22

دانلود کار |Adobe Flash professional cs6 نرم افزار طراحی انیمیشن های فلش

نرم افزار Adobe Flash professional cs6 یکی از محبوب ترین و قوی ترین نرم افزارها برای ساختن انیمیشن های کارتونی دو بعدی، بنرهای تبلیغاتی اینترنتی، بازی آنلاین و طراحی منوهای مالتی مدیا (مثل اتورانCD) و همچنین نرم افزارهای آموزشی است.

ویژگی اصلی انیمیشن های فلش، استفاده از تصاویر برداری (Vector) می باشد. به همین دلیل حجم فایل های فلش نسبت به سایر فرمت های تصویری خیلی کمتر است.

از دیگر امکانات این نرم افزار کد نویسی به زبان Action script برای کنترل اشیا و تصاویر در انیمیشن می توان نام برد. Continue reading “دانلود کار |دانلود نرم افزار ۱۲٫۰٫۰٫۴۸۱ Adobe Flash professional cs6” »

 

1111دانلود کار |دانلود نرم افزار Adobe Flash player مشاهده فایل فلش

این نرم افزار Adobe Flash player برای نمایش فایل های تصویری با فرمت فلش در سیستم عامل های بزرگ ، مرورگر ها و تلفن همراه استفاده می شود.

بخش عظیمی از فایل های چندرسانه ای که در اینترنت در دسترس قرار دارند برای نمایش بر روی مروگر به نرم افزار Flash player  احتیاج دارند. این نرم افزار با تمامی مرورگرهای وب سازگار است و فقط کافیست نسخه مربوط به مرورگر خود را انتخاب و دانلود کنید. این برنامه از قالب های AMF ,SWF,XML JSON  پشتیبانی می کند.

Continue reading “دانلود کار |دانلود نرم افزار ۲۱٫۰٫۰٫۲۰۴ Adobe Flash player” »