Opera Browser

دانلود مرورگر قدرتمند اپرا برای ویندوز ، لینوکس و مک | Opera Browser For All OS

مرورگری که برای سریعتر باز کردن سایتها و بلاک کردن بخشهای مختلفی از یک سایت میتوانیم از آن استفاده کنیم به همراه ویژگیهای جالبی که پیشنهاد می کنیم سایر مطالب ارائه داده شده را نیز مطالعه کنید.

چنانچه تاریخچه سایر مرورگرها را تا بحال مطالعه کرده باشید هنوز هم هستند کاربرانی که با اپرا کار می کنند ! اولین نسخه این مرورگر در ۹ سپتامبر ۱۹۹۶ توسط یک شرکت نروژی با عنوان اپرا ساخته و پرداخته شده است ! این مرورگر بصورت رایگان ، و متن بسته می باشد.

توسط این مرورگر کارهای عمومی مربوط به اینترنت از قبیل باز کردن سایتها ! مدیریت ایمیلها و سایر موارد را میتوانیم انجام دهیم.

همچنین این مرورگر روی سیستم عاملهای ویندوز، مکینتاش،لینوکس و سولاریس قابل نصب می باشد ! البته لازم به ذکر است این ویژگی را سایر مرورگرها مثل گوگل کروم و موزیلا نیز دارا می باشند.

دانلود مروگر اپرا برای تمامی سیستم عامل ها

مهمترین ویژگی اپرا سرعت بالا می باشد ! مرورگر اپرا از آن جهت این ویژگی را دریافت کرده است ! که در هنگام باز کردن سایت ابتدا مطالب سبک تر و کم حجم تر و سپس مطالب سنگین تر را بارگذاری می کند.

این ویژگی در مرورگرهای دیگر وجود ندارد. ولی این ویژگی باعث نمیشود که اپرا از مرورگرهای کروم و فایرفاکس سبقت گرفته باشد ! ولی بهر حال این ویژگی تا حدودی شاخص می باشد ! به همین دلیل اپرا برای اینکه از سایر مرورگرها عقب نیفتند نسخه اپرا مخصوص گوشی را عرضه کرده است ! که مخاطبان خاص خود را دارد ! مرورگر اپرا در بیشتر موارد شبیه موزیلا و کروم عمل میکند ولی ویژگیهای دیگری از جمله خاصیت بلاک کردن مطالب ! و تصاویر و سایر پسوندها و تغییر در نحوه نمایش سایت نیز از ویژگیهای شاخص این مرورگر می باشد.

در خاتمه باید عرض کنم اپرا البته مرورگر قوی و قدرتمندی می باشد ! و عمر آن نیز از موزیلا بیشتر می باشد ! ولی باز کماکان کروم و فایر فاکس حرف اول را می زنند. یکی از دلایلی هم که موزیلا در حال توسعه است ! قابلیت متن باز بودن یا همان open source بودن می باشد ! که مرورگر اپرا به صورت متن بسته می باشد.

بهر حال اپرا هنوز اول راه می باشد و برای برای متفاوت بودن باید دو صد چندان تلاش بیشتری کند ! بهر حال توسعه می کنیم برای یکبار هم که شده تجربه کار با این مرورگر دوست داشتنی را از دست ندهید.

دانلود مرورگر Opera Browser برای سیستم عامل ویندوز

عنوان نسخه حجم فایل لینک دانلود
دانلود نرم افزار Opera Browser X86 ۵۰٫۰٫۲۷۶۲ ۳۷ MB
دانلود نرم افزار Opera Browser X64 ۵۰٫۰٫۲۷۶۲ ۴۳ MB

دانلود مرورگر Opera Browser برای سیستم عامل لینوکس

عنوان نسخه حجم فایل لینک دانلود
دانلود نرم افزار Opera Browser نسخه RPM ۵۰٫۰٫۲۷۶۲ ۴۸ MB
دانلود نرم افزار Opera Browser نسخه Deb ۵۰٫۰٫۲۷۶۲ ۴۹ MB

دانلود مرورگر Opera Browser برای سیستم عامل مک

عنوان نسخه حجم فایل لینک دانلود
دانلود نرم افزار Opera Browser ۵۰٫۰٫۲۷۶۲ ۵۷ MB

راهنما

  • چنانچه سوال یا مشکلی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت 9099070345 (در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید)
  • رمز فایل : downloadkar.ir
  • منبع : دانلودکار

مطالب مرتبط