icare-data-recovery

بازیابی قوی و حرفه ای اطلاعات از دست رفته Icare data recovery Professional 5.0

این نرم افزار برای بازگرداندن فایلهایی که به طور عمدی یا سهوی یا توسط ویروسها بکار رفته است بکار می رود.

یکی از مشکلاتی که برای هر کاربری ممکن است پیش بیاید پاک شدن اطلاعاتی می باشد که برای هر کاربری مهم می باشد. مثل فیلم ها و روخدادهای یک اتفاق خاص. حتی اطلاعات شرکت، کارخانه ، مدرسه و یا هر اطلاعاتی که برای جمع آوری آنها زحمت بسیاری کشیده ایم. . این اطلاعات به هر دلیلی که پاک شده باشد چه عمدی و یا چه سهوی و یا حتی توسط ویروسها پاک شده باشد باید فکری به حال این مشکل کرد. قبل از بررسی این نرم افزار باید بگویم داشتن یک فایل پشتیبان در این مواقع بسیار کارگشا می باشد. ولی اگر نبود می بایست از نرم افزارهای ریکاوری استفاده کنیم.

یکی از این نرم افزارها که در این مواقع به کمک کاربر می آید نرم افزار Icare data Recovery می باشد. که علاوه بر برگرداندن اطلاعات پاک شده حتی میتواند پارتیشنهای پاک شده را نیز بازیابی کند. این نرم افزار اطلاعات فلش مموری،حافظه های جانبی تلفن همراه ، حافظه های دوربینهای دیجیتالی ، MP3 Player و … را نیز برمی گرداند.جالب توجه است بدانید توسط این نرم افزار میتوانید فایلها و اطلاعات را از دیسکهای آسیب دیده کپی کنیم.

 

 

free_download_icons_5دانلود نسخه ی (پرتابل) – iCare Data Recovery Professional 5.0 Portable

ـــــــــــــــــــــــــ

تعداد دفعات دانلود نسخه ی نصبی : 4

ــــــــــــــــــــــــ

تعداد دفعات دانلود نسخه ی پرتابل : 2

راهنما

  • چنانچه سوال یا مشکلی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت 9099070345 (در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید)
  • رمز فایل : downloadkar.ir
  • منبع : دانلودکار

مطالب مرتبط