دانلود کار


دانلود نرم افزار دفترچه یادداشت فارسی اندروید + پشتیبانی تلفنی اندروید

دانلود نرم افزار دفترچه یادداشت فارسی اندروید Notepad-Persian_v6.0 + پشتیبانی تلفنی اپلیکیشن های اندروید ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ به صورت شبانه روزی در دانلود کار!!

دانلود نرم افزار دفترچه یادداشت فارسی اندروید

دانلود نرم افزار دفترچه یادداشت فارسی برای اندروید


نرم افزار دفترچه یادداشت فارسی برای اندروید برنامه مناسبی برای یادداشت های روزانه شما در گوشی ها و تبلت های اندروید می باشد . با این برنامه شما به راحتی می توانید کارهای روزانه ، برنامه ها ، قرار های ملاقات ، یادواری کارهای طول روز ، ثبت برنامه غذایی ، ثبت برنامه ورزشی و سایر کارهای روزمره خود را در دستگاه اندرویدی خود ثبت کنید .

دانلود برنامه دفترچه یادداشت Notepad-Persian_v6.0 اندروید


با دانلود و نصب نرم افزار دفترچه یادداشت فارسی برای اندروید گوشی اندروید شما تبدیل به یک دفترچه یادداشت اندروید قوی می گردد که می تواند در انجام کارهای روزانه شما با وسایل اندروید ، کمک بزرگی برای شما باشد . شما میتوانید برنامه دفترچه یادداشت برای اندروید را از سایت دانلود کار ، دانلود و بر روی گوشی اندرویدی خود نصب نمایید .با استفاده از این نرم افزار دفترچه یادداشت فارسی با منوی روان خواهید داشت که کار کردن با آن بسیار ساده و آسان می باشد و نیازی به سردرگمی شما در میان منو های پیچیده اتنگلیسی نیست .

دفترچه یادداشت فارسی برای اندروید


سایت دانلود کار ارائه دهنده انواع برنامه های ویندوز و اندروید می باشد که شما به راحتی میتوانید با گشت و گذار در این سایت از دانلود نرم افزار ، دانلود کارتون و دانلود درایور از آنها برای انجام کارهای روز مره خود با رایانه لذت ببرید . که در این مطلب برای شما دانلود نرم افزار دفترچه یادداشت فارسی برای اندروید اماده شده است . تیم پشتیبانی سایت دانلودکار به صورت شبانه روزی آماده پسخگویی به سوالات و مشکلات شما در هنگام دانلود و نصب نرم افزار های اندروید و ویندوز  مانند دفترچه یادداشت اندروید می باشد . همچنین می توانید نسخه های مک و لینوکس این نرم افزار ها را بر ای استفاده خود در دانلودکار بیابید و دانلود کنید .

دانلود نرم افزار دفترچه یادداشت فارسی اندروید + پشتیبانی تلفنی اندروید

  دانلود اپلیکیشن Notepad Persian 637 KB

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات