سایت دانلود کار حاوی به روز ترین نرم افزار های کاربردی با آخرین آپدیت های آن ها می باشد . در این سایت می توانید مجموعه ای از نرم افزار های سیستم عامل های مختلف اعم از اندروید، آی او اس ، ویندوز و دیگر سیستم عامل ها را دانلود کنید .
در صورتی که ویندوز نصب کرده اید و نیازمند دانلود درایور های سخت افزاری هستید ، می توانید درایور مورد نیاز خود را با توجه به سیستم عامل خود سرچ کرده و دانلود کنید.
اگر علاقه مند به بازی های کامپیوتری و موبایلی هستید می توانید با توجه به دستگاه مورد نظر خود ، و بررسی منوی موجود در سایت دانلود کار بازی خود را انتخاب کرده ، و از دانلود و بازی آن لذت ببرید .
به این نکته توجه کنید که در صورتی که نرم افزار ، بازی و درایور مورد نظر خود را نیافتید می توانید با مدیریت سایت دانلود کار در میان بگذارید تا لینک مستقیم آن را در سایت قرار دهد .
مزیت سایت دانلود کار نسبت به دیگر سایت های دانلود این است که علاوه بر به روز بودن ، این سایت به دور از حاشیه های تبلیغاتی و به دور از طولانی شدن مسیر دانلود شما را به سرعت به سمت لینک مستقیم دانلود راهنمایی می کند .

internet speed meter

نرم افزار نمایش سرعت اینترنت برای اندروید internet-speed-meter_v1.2.11_Android_+4.0

گاهی پیش می اید که می بینید سرعت اینترنت خیلی افت کرده است یا احساس میکنید بسته مورد  مصرفی اینترنتتون خیلی زود تر از ان چه که فکرش را می کنید به اتمام می رسد. ما با معرفی این برنامه قصد جلوگیری از چنین اتفاقاتی هستیم. Internet Speed این قابلیت را دارد که به صورت  زنده و انلاین سرعت اینترنت را تحت کنترل خود قرار دهد و اینترنت را آنلالیز کند و به شما  به صورت مانیتور شده نشان دهد که شما با این امر متوجه می شوید که اینترنت در چه وضعی است .

بااین برنامه میتوانید پهنای باند اینترنت خود را به راحتی مدیریت کنید.

Continue reading “دانلود نرم افزار نمایش سرعت اینترنت برای اندروید internet-speed-meter_v1.2.11_Android_+4.0” »

onava count

نرم افزار مدیریت مصرف اینترنت برای اندروید onavo-count_v2.6.4l_Android_+4.0

یک اپلیکیشن عالی مخصوص مدیریت حجم اینترنت که با این برنامه میتوانید از حجم مصرفی هر برنامه مطلع شوید و از شرهزینه های غیر ضروری اینترنت خلاص شوید ، این برنامه یکی از بهترین نرم افزار ها بخش مدیریت است که کاربران زیادی در سراسر دنیا دارد.

Continue reading “دانلود نرم افزار مدیریت مصرف اینترنت برای اندروید onavo-count_v2.6.4l_Android_+4.0” »

opera max

نرم افزار صرفه جویی مصرف دیتای موبایل برای اندروید opera-max-data-manager_v1.2.27_Android_+4.0

این برنامه یک برنامه کاربردی است که به شما این امکان را می دهد تا به طور قابل توجهی در مصرف دیتای گوشی خود صرفه جویی کنید.این برنامه ، یک برنامه بسیارعالی برای کنترل دیتای گوشی است که لذت استفاده از اینترنت ۳G  را به شما نشان می دهد.

 

Continue reading “دانلود نرم افزار صرفه جویی مصرف دیتای موبایل برای اندروید opera-max-data-manager_v1.2.27_Android_+4.0” »

3G Watchdog Pro - Data Usage

نرم افزار مدیریت مصرف حجم اینترنت برای اندروید  ۳G-Watchdog-Pro-Data-Usage_v1.26.5_Android_+4.0

یک برنامه فوق العاده  برای مدیریت حجم اینترنت ، فرق نمیکند که اینترنت شما Edge  است یا ۳G  ، ۴G  یا GPRS، شما میتوانید با این برنامه هزینه های اضافی  اینترنت خود را کم کنید و از شر هزینه های گزاف بسته اینترنت راحت شوید ،اگر میخواهید حجم اینترنت خود بدون اطلاع قبلی به اتمام نرسد ، حتما این اپلیکیشن را بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید .

Continue reading “دانلود نرم افزار مدیریت مصرف حجم اینترنت برای اندروید ۳G-Watchdog-Pro-Data-Usage_v1.26.5_Android_+4.0” »