سایت دانلود کار حاوی به روز ترین نرم افزار های کاربردی با آخرین آپدیت های آن ها می باشد . در این سایت می توانید مجموعه ای از نرم افزار های سیستم عامل های مختلف اعم از اندروید، آی او اس ، ویندوز و دیگر سیستم عامل ها را دانلود کنید .
در صورتی که ویندوز نصب کرده اید و نیازمند دانلود درایور های سخت افزاری هستید ، می توانید درایور مورد نیاز خود را با توجه به سیستم عامل خود سرچ کرده و دانلود کنید.
اگر علاقه مند به بازی های کامپیوتری و موبایلی هستید می توانید با توجه به دستگاه مورد نظر خود ، و بررسی منوی موجود در سایت دانلود کار بازی خود را انتخاب کرده ، و از دانلود و بازی آن لذت ببرید .
به این نکته توجه کنید که در صورتی که نرم افزار ، بازی و درایور مورد نظر خود را نیافتید می توانید با مدیریت سایت دانلود کار در میان بگذارید تا لینک مستقیم آن را در سایت قرار دهد .
مزیت سایت دانلود کار نسبت به دیگر سایت های دانلود این است که علاوه بر به روز بودن ، این سایت به دور از حاشیه های تبلیغاتی و به دور از طولانی شدن مسیر دانلود شما را به سرعت به سمت لینک مستقیم دانلود راهنمایی می کند .

دیوار

نرم افزار دیوار برای اندروید Divar_v8.0.2_Android_+4.0

امروزه بیشتر کاربران اندروید با سرویس “دیوار” کافه بازار به خوبی آشنا هستند.این برنامه نیازمندی های تمام مردم ایران از تمام شهرها را پوشش می دهد.البته این سرویس برای ios نیز ارائه شده است.روزانه حدود ۱۰۰هزار آگهی در این سایت ثبت می شود.

شما می توانید هم اکنون کالاهای را که در اطراف خود بلا استفاده هستند را آگهی کنید و مشتری های خود را از طریق این سایت پیدا کنید و با آن ها از طریق تلفن ، پیامک و ایمیل ارتباط بگیرید.

Continue reading “دانلود نرم افزار دیوار برای اندروید Divar_v8.0.2_Android_+4.0” »

دیجی کالا

نرم افزار شرکت دیجی کالا برای اندروید Digikala_v1.1.1_Android_+4.0

امروزه همه دیجی کالا را به عنوان برند اول خرید اینترنتی به خوبی می شناسیم.این شبکه تجاری روز به روز در حال گسترش و پیشرفت می باشد و قله های تکنولوژی را به سرعت طی می کند.

یکی از اقدامات این شبکه برای مدیریت و افزایش مشتریان خود ارائه برنامه کاربدی سایت خود برای سیستم عامل اندروید می باشد.

Continue reading “دانلود نرم افزار شرکت دیجی کالا برای اندروید Digikala_v1.1.1_Android_+4.0” »

پول دار شو

نرم افزار پول دار شو برای اندروید Money-Darshv_v3.0.4_Android_+4.0

این برنامه به منظور مشاوره برای راه اندازی یک کسب و کار پردرآمد طراحی شده است و به شما می آموزد که پول دار شدن فقط به سخت کار کردن نیست، و گاهی باید متفاوت اندیشید و گاهی باید از فرصت ها استفاده کرد.

Continue reading “دانلود نرم افزار پول دار شو برای اندروید Money-Darshv_v3.0.4_Android_+4.0” »

بانک مناقصات،مناقصه ها،مزایده ها

نرم افزار بانک مناقصات،مناقصه ها،مزایده ها برای اندروید Etender_v2.0_Android_+4.0

این برنامه، به منظور اطلاع از مناقصه ها و مزایده ها و استعلام بهاهای سراسر ایران و کشورهای همسایه تهیه شده است.

Continue reading “دانلود نرم افزار بانک مناقصات،مناقصه ها،مزایده ها برای اندروید Etender_v2.0_Android_+4.0” »