سایت دانلود کار حاوی به روز ترین نرم افزار های کاربردی با آخرین آپدیت های آن ها می باشد . در این سایت می توانید مجموعه ای از نرم افزار های سیستم عامل های مختلف اعم از اندروید، آی او اس ، ویندوز و دیگر سیستم عامل ها را دانلود کنید .
در صورتی که ویندوز نصب کرده اید و نیازمند دانلود درایور های سخت افزاری هستید ، می توانید درایور مورد نیاز خود را با توجه به سیستم عامل خود سرچ کرده و دانلود کنید.
اگر علاقه مند به بازی های کامپیوتری و موبایلی هستید می توانید با توجه به دستگاه مورد نظر خود ، و بررسی منوی موجود در سایت دانلود کار بازی خود را انتخاب کرده ، و از دانلود و بازی آن لذت ببرید .
به این نکته توجه کنید که در صورتی که نرم افزار ، بازی و درایور مورد نظر خود را نیافتید می توانید با مدیریت سایت دانلود کار در میان بگذارید تا لینک مستقیم آن را در سایت قرار دهد .
مزیت سایت دانلود کار نسبت به دیگر سایت های دانلود این است که علاوه بر به روز بودن ، این سایت به دور از حاشیه های تبلیغاتی و به دور از طولانی شدن مسیر دانلود شما را به سرعت به سمت لینک مستقیم دانلود راهنمایی می کند .

دانلود برنامه پلیس وای فای

آموزش دانلود برنامه پلیس وای فای . با گسترش استفاده از اینترنت در گوشی های تلفن همراه و مخصوصا سرعت خوب اینترنت وای فای لزوم داشتن یک برنامه پلیس وای فای خوب برای کاربران از اهمیت فوق العاده ای برخوردار هست . برنامه پلیس وای فای در کنترل مصرف اینترنت وایفای به ما کمک می کند . اینترنت وای فای همانگونه که دسترسی ما به اینترنت را آسان میکند به همان اندازه برای سو استفاده کسانی که هک وای فای انجام میدهن نیز مناسب است . اگر ما تنظیمات وایفای را به خوبی انجام ندهیم امکان هک شدن با برنامه هک وایفای زیاد می باشد .

دانلود برنامه پلیس وای فای

معرفی پلیس وایفای

برنامه پلیس وایفای در حقیقت به ما کمک می کند تا نظارت و کنترل بیشتری بر مصرف اینترنت وایفای داشته باشیم . با پلیس وایفای ما قادر هستیم تا تمامی کسانی را که از اینترنت وایفای ما استفاده می کنند را مشاهده کنیم . همچنین برنامه پلیس وای فای امکان محدود کردن و قطع اینترنت کسانی که ما را هک کرده اند ، را نیز به ما می دهد .

Continue reading “برنامه پلیس وای فای” »

رمزگذاری و امنیت

نرم افزار رمزگذاری و امنیت برای اندروید Encryption-and-Security_v1.0_Android_+4.0

یک اپلیکیشن کم حجم برای رمز گذاری در قسمت های مختلف گوشی اندروید مانند قسمت بایس ، حساب کاربری و … که مانع ورود سود جویان به گوشی شما می شود .

Continue reading “دانلود نرم افزار رمزگذاری و امنیت برای اندروید Encryption-and-Security_v1.0_Android_+4.0” »

پلیس وای فای

برنامه پلیس وای فای

نرم افزار پلیس وای فای برای اندروید Police-Wifi_vf.1.15_Android_+4.0

دانلود نرم افزار پلیس وای فای برای اندروید یک برنامه فوق العاده برای این که اجازه ندهید دیگران از وای فای شما استفاده کند و اگر نگران هک وای فای خود هستید برنامه پلیس وای فای برای اندروید را بر روی گوشی خود نصب کنید ، دانلود برنامه پلیس وای فای کاملا رایگان است و هم اکنون میتوانید این اپلیکیشن را دانلود کنید و سد محکمی در برابر هکر ها داشته باشید.

شما می توانید نرم افزار پلیس وای فای برای اندروید را دانلود کنید و با ورژن  Police-Wifi_vf.1.15_Android_+4.0 به راحتی از هک اینترنت مودم وای فای خود جلوگیری کنید .

Continue reading “دانلود نرم افزار پلیس وای فای برای اندروید” »

امنیت همراه

نرم افزار امنیت همراه برای اندروید Along-Security_v1.0_Android_+4.0

این برنامه نیز،یک برنامه آموزشی است که ترجمه کتاب Mobile Security & BYOD For Dummies انتشارات Willey است.

Continue reading “دانلود نرم افزار امنیت همراه برای اندروید Along-Security_v1.0_Android_+4.0” »

امنیت عمومی

نرم افزار امنیت عمومی برای اندروید Public-Security_v4.5_Android_+4.0

این برنامه ۷ شیوه برای رمزگذاری برنامه ها و فایل ها به شما ارائه می دهد.

Continue reading “دانلود نرم افزار امنیت عمومی برای اندروید Public-Security_v4.5_Android_+4.0” »

امنیت شبکه

نرم افزار امنیت شبکه برای اندروید Network-Security_v1.9_Android_+4.0

این برنامه یک برنامه آموزشی است که توسط مرکزتوسعه اموزش های مجازی پارس ارائه شده است و شما می توانید پس از شرکت در دوره های مطالعلاتی آن مدرک مدنظر خود را دریافت نمایید.وقتی ثبت نام کردید و وارد پروفایل خود شدید پروژه پایانی خود را ارسال نموده و گواهی موردنظر را دریافت کنید.

Continue reading “دانلود نرم افزار امنیت شبکه برای اندروید Network-Security_v1.9_Android_+4.0” »

امنیت شبکه و رهایی از هک

برنامه امنیت شبکه و رهایی از هک برای اندروید Network-security-and-freedom-of-hacking_v1.0_Android_+4.0

یک برنامه کم حجم برای جلوگیری از هک شدن وای فای شما توسط هکر ها ، اگر میخواهید که سرعت اینترنت شما با هک شدن پایین نیاید پس حتما این برنامه را که حجم ناچیزی دارد را دانلود و بروی گوشی و یا تبلت اندرویدی خود نصب کنید و از شر هکر ها راحت شوید.

Continue reading “دانلود برنامه امنیت شبکه و رهایی از هک برای اندروید Network-security-and-freedom-of-hacking_v1.0_Android_+4.0” »

امنیت حساب

برنامه امنیت حساب برای اندروید Security-Account_v1.0_Android_+4.0

با استفاده از این نرم افزار میتوانید اطلاعات اینترنتی خود از قبیل آدرس ها ، حساب ها ، پسوورد ها ، ایمیل ها و… را ذخیره کنید روی همه اینها تنها یک پسوورد بگذارید به طوریکه با یک پسوورد بتوانید به کل اطلاعاتتان دسترسی پیدا کنید.

Continue reading “دانلود برنامه امنیت حساب برای اندروید Security-Account_v1.0_Android_+4.0” »