دانلودکار » دسته: نقشه و مسافرت

Confrere_v1.2.0_Android_+4.0

نرم افزار هم قطار برای اندروید Confrere_v1.2.0_Android_+4.0

این برنامه ، به منظور خرید بلیط قطار بدون نیاز به اینترنت می باشد که با استفاده از کد USSD انجام می دهد.کافی است مبدأ، مقصدو تاریخ حرکت را مشخص کنید.سپس برنامه به صورت خودکار در سیسستم رجا جستجو می کند و نتیجه دلخواه شما را می یابد و شما می توانید با استفاده از کارت های اعتباری خرید خود را انجام دهید و پس از آن رجا پیامکی حاوی اطلاعات مورد نیاز به شما ارسال می کند.

Continue reading “دانلود نرم افزار هم قطار برای اندروید Confrere_v1.2.0_Android_+4.0” »

Tehran's_traffic_map_v4.0.2_Android_+4.0

نرم افزار نقشه ترافیک تهران برای اندروید Tehran’s_traffic_map_v4.0.2_Android_+4.0

این نرم افزار برای ان دسته از افرادی خوب است که قصد سفر و جابه جایی در شهر تهران را دارند.که با کمک این نرم افزار می توان اخرین رویداد جاده ای و ترافیکی شهر تهران را جویا شد و بهترین مسیر را انتخاب نمود.این نرم افزار  که  دو زبانه است  که میتوان ان را در حالت انگلیسی و فارسی تنظیم نمود. این نرم افزار  با متصل شدن به اینترنت  می تواند جاهایی که  ترافیک سنگینی را دارند را نمایش دهد و همینطور  ترافیک نیمه سنگین و روان و حتی میتوان  با استفاده از این نرم افزار از خیابان ها و اتوبان های مورد نظر مطلع شد که در چه وضعیتی به سر می برند.و اگر ترافیک روانی دارند بتوان  تردد کرد و اگر ترافیک سنگینی در ان زمان  دارند. مسیر هارا چک نمود و بهترین مسیر را برای تردد انتخاب کرد.

Continue reading “دانلود نرم افزار نقشه ترافیک تهران برای اندروید Tehran’s_traffic_map_v4.0.2_Android_+4.0” »

Tehran's_subway_v1.3.2_Android_+2.3

 

نرم افزار مترو تهران برای اندروید Tehran’s_subway_v1.3.2_Android_+2.3

این نرم افزار رایگان  برای ایستگاه های متروی شهر تهران  است که باوسیله این نرم افزار می توان  تمامی ایستگاه های موجود را مشاهده نمود از جمله خوبی این نرم افزار این است که  وقتی که ایستگاهی به شهری اضافه می شود این نرم افزار با بروز رسانی خود کار تمامی ایستگاه های جدید را لیست می کند و کاربر می تواند ان را مشاهده کند. نرم افزار مترو تهران تمامی خطوط خطی را  مانند رنگ بندی موجود در ایستگاه های مترو نمایش می دهد که کار را خیلی راحت تر کرده است برای مسافرانی که با ایستگاه ها اشناییت ندارند.

Continue reading “دانلود نرم افزار مترو تهران برای اندروید Tehran’s_subway_v1.3.2_Android_+2.3” »

Pathfinder_v1.0_Android_+2.3

نرم افزار رهیاب برای اندروید Pathfinder_v1.0_Android_+2.3

این  نرم  افزار یکی از بهترین  نرم افزار های موجود است که  بصورت کاملا رایگان و بدون هیچ  تبلیغی است و می توان  ان را به صورت  رایگان استفاده نمود.این نرم افزار کاربردی نقشه دقیق و بدون خطای مسیر های اتوبوس های بی ار تی و همینطور ایستگاه های مترو و تاکسی هایی که از جلوی درب ایستگاه مترو حرکت می کنند را نمایش می دهد. این نرم افزار خوبیی که دارد می توان به آپدیت کردن نقشه ها مطابق اخرین  تغیرات ریلی همینطور خطور تاکسی رانی و اتوبوس رانی انجام دهد.یکی از مزیت های این نرم افزار مسیر یابی پیشرفته است.

Continue reading “دانلود نرم افزار رهیاب برای اندروید Pathfinder_v1.0_Android_+2.3” »

Help_bus_lines_v3.1.0_Android_+2.3

 

نرم افزار راهنمای خطوط اتوبوس Help_bus_lines_v3.1.0_Android_+2.3

خطوط اتوبوسرانی تهران با بیش از ۲۵۰ خط و ۷۰۰۰اتوبوس،یکی از بزرگترین خطوط ترافیکی دنیا است.این برنامه این امکان را به شما می دهد که با جستجوی نزدیکترین ایستگاه یا خط مورد نظر و تخمین زمان رسیدن اتوبوس، امکان مدیریت بهتر سفرهای درون شهری را به همراه خواهد داشت.

اگر گوشی شما قابلیت GPS نیز داشته باشد به کمک دیتای گوشی شما می توانید جابجایی هرا کنترل و مشاهده نمایید.

Continue reading “دانلود نرم افزار راهنمای خطوط اتوبوس Help_bus_lines_v3.1.0_Android_+2.3” »

Tehran_traffic_v1.0_Android_+2.3

نرم افزار ترافیک تهران برای اندروید Tehran_traffic_v1.0_Android_+2.3

با استفاده از این برنامه می توانید وضعیت ترافیکی و نمایش آن بر روی نقشه گوگل را مشاهده کنید.

Continue reading “دانلود نرم افزار ترافیک تهران برای اندروید Tehran_traffic_v1.0_Android_+2.3” »

Irani_Offline_v4.1_Android_+2.3

نرم افزار ایرانی آفلاین برای اندروید Irani_Offline_v4.1_Android_+2.3

نقشه آفلاین و کاملا رایگان کشور ایران به همراه تمام استان ها و شهرها بدون نیاز به اینترنت.این برنامه از یک الگوی پیچیده ریاضی استفاده می کند و برخلاف سایر برنامه های مشابه ،نقشه را در زمان مورد نیاز با استفاده از توابع ریاضی ترسیم می کند.

Continue reading “دانلود نرم افزار ایرانی آفلاین برای اندروید Irani_Offline_v4.1_Android_+2.3” »