دانلودکار » دسته: کتابخانه

رمان اندروید

رمان اندروید

رمان برای اندروید

شاید شما نیز از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در اوقات فراغت خود کتاب یا رمان بخوانید ، اما حال و حوصله ی جابه جا کردن کتاب را ندارید همین موقعیت هاست که تکنولوژی کاملا به دردتان خواهد خورد ، چرا که شما میتوانید با دانلود نرم افزار رمان آن را روی گوشی هوشمندتان نصب کرده و اوقات فراغت خود را با خواندن رمان به سادگی بگذرانید . در ادامه ی مطلب شما میتوانید نرم افزار رمان را دانلود و نصب نمایید .

 

Continue reading “دانلود رمان برای گوشی” »

فست دیکشنری Fast Dictionary

فست دیکشنری Fast Dictionary

دانلود فست دیکشنری برای اندروید

دیکشنری برای هر دیوایسی یک نرم افزار ضروری محسوب میشود اپلیکیشن محبوب فست دیکشنری Fast dictionary از آن دسته نرم افزارهایی است که در میان تمامی کاربران ایرانی بسیار محبوب گشته است زیرا این برنامه ی دیکشنری فلرسی به انگلیسی و بالعکس محیط کاربری بسیار ساده ای دارد که به کاربر ای امکان را می دهد تا به آسانی با این برنامه کار کرده و دنبال لغات مورد نظر خود بگردند آن را تایپ نموده و معنی آن لغت را به راحتی در عرض چند ثانیه بیابید .

Continue reading “دانلود فست دیکشنری Fast Dictionary” »

دانلود دیکشنری اندروید

دانلود دیکشنری اندروید

 

 

فرهنگ لغت برای اندروید

همانگونه که می دانید دانش زبان انگلیسی امروزه برای هر فردی امر ضروری است زیرا زبان انگلیسی به دلیل آسان بودن از سایر زبان ها به عنوان زبان بین المللی انتخاب شده است . همچنین با پیشرفت تکنولوژی یادگیری زبان انگلیسی بسیار آسان شده است ، زیرا برنامه های دیشکنری برای گوشی های هوشمند بسیار است و شما میتوانید با نصب دیکشنری برای اندروید به آسانی لغاتی که معنی اش را نمی دانید به راحتی ترجمه کنید .

 

Continue reading “دیکشنری برای اندروید” »

همه چیز درباره ایران

نرم افزار ایران شناسی برای اندروید Everything-About-Iran_v1.0_Android_+4.0

یک اپلیکیشن عالی برای کسانی که میخواهند ایران را به طور کامل بشناسند و همه چیز را درباره ی ایران بدونند . البته باید حال و حوصله ی خوندن داشته باشند ، برای  کسانی که عادت به خواندن دارند برنامه بسیار کاربردی میباشد .

Continue reading “دانلود نرم افزار ایران شناسی برای اندروید Everything-About-Iran_v1.0_Android_+4.0” »

لغت نامه معین

نرم افزار لغت نامه معین برای اندروید Specific-dictionaries_v1.1_Android_+4.0

امروزه با توجه به افزایش روزافزون ارتباطات و مراودات روزمره و اهمیت گفتار در کلام و گفتگو، نیاز به دایره لغات زیاد در ادبیات فارسی بیش از پیش حس می شود.

این برنامه که بر اساس بزرگترین لغت نامه فرهنگ فارسی طراحی شده، بیش از ۳۶۰۰۰ لغت را در خود دارا می باشد.

Continue reading “دانلود نرم افزار لغت نامه معین برای اندروید Specific-dictionaries_v1.1_Android_+4.0” »

دانلود نرم افزار کتاب جامع داریوش بزرگ

دانلود نرم افزار کتاب جامع داریوش بزرگ

 

نرم افزار کتاب جامع داریوش بزرگ برای اندروید Dariush-Comprehensive-book_v1.0_Android_+4.0

در این  برنامه به زندگی داریوش یکم پرداخته شده است.به نظرمی اید کم تر کسی باشد که داریوش یکم را نشناسد.در این  برنامه  از زندگی داریوش یکم صحبت شده است . و از کارهایی که  برای کشور انجام داده است. از جمله اتفاقاتی چون کانال سوئز و خدماتی که برای کشور فراهم اورد پرداخته شده است. بعد از خواندن این برنامه اطلاعات خوبی نسیب شما خواهد شد.

Continue reading “دانلود نرم افزار کتاب جامع داریوش بزرگ برای اندروید Dariush-Comprehensive-book_v1.0_Android_+4.0” »

دانلود برنامه رمان عاشقانه اندروید

دانلود برنامه رمان عاشقانه اندروید

 

نرم افزار رمان های عاشقانه برای اندروید Romance_v5.1_Android_+4.0

 

رمان های عاشقانه و سایر رمان ها از جمله شاهکار های ادبیات هستند که علاقه مندان بسیاری در جهان دارد و همواره افراد زیادی در اینترنت به دنبال دانلود رمان های عاشقانه و خواندن این رمان ها می باشند . دانلود نرم افزار رمان های عاشقانه برای اندروید Romance_v5.1_Android_+4.0 یکی از این برنامه های رمان اندروید می باشد . .همچنین نرم افزار های زیادی در زمینه رمان عاشقانه برای دانلود بر روی سایت ها قرار دارد . نرم افزار رمان عاشقانه برای اندروید و نرم افزار رمان برای کامپیوتر از جمله این برنامه ها برای دانلود می باشد .

دانلود برنامه رمان عاشقانه اندروید

یک اپلیکیشن عالی برای دوستانی که طرفدار رمان هستند را امروز برایتان آماده کردیم نام آن دانلود نرم افزار رمان های عاشقانه برای اندروید Romance_v5.1_Android_+4.0 می باشد که میتوانید از لینک زیر دانلود کنید و با خواندن  آن لذت ببرید . اگر عادت به داستان کوتاه دارید این رمان ها به درد شما نمیخورد زیرا خواندن هر یک از این رمان ها چندین ساعت طول خواهد کشید . خواندن رمان عاشقانه یکی از بهترین سرگرمی ها برای گذراندن اوغات فراقت می باشد و معمولا اشخاص با خواندن این رمان ها دچار انرژی مضاعفی می شوند .

رمان عاشقانه و داستان عاشقانه برای گوشی اندروید

شما با دانلود و نصب برنامه رمان برای اندروید می توانید داستان های عاشقانه زیادی بخوانید همچنین با آپدیت کردن این نرم افزا می توانید هر روز رمان های جدیدتری را دانلود کردن و رمان های عاشقانه را بر روی گوشی اندروید خود بخوانید .

مشکل در نصب نرم افزار اندروید

در صورتی که هنگام دانلود برنامه رمان عاشقانه و نصب برنامه بر روی گوشی اندروید و اپل به مشکل برخوردید می تونید با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشکل خودتون رو حل کنید .

شماره تلفن مرکز مشاوره شبانه روزی موبایل و کامپیوتر در پایین قرار دارد .

Continue reading “دانلود نرم افزار رمان های عاشقانه برای اندروید Romance_v5.1_Android_+4.0” »

داستان ضرب المثل ها

نرم افزار داستان ضرب المثل ها برای اندروید Proverbs-story_v1.3_Android_+4.0

یکی از قدیمی ترین سنت های ما ایرانی ها در ادبیات محاوره ای خود، استفاده از ضرب المثل در گفتگوهای روزمره است.ویژگی مهمی که ضرب المثل دارد رساندن مفهوم و منظور و دریک کلام جان کلام در یک عبارت کوتاه است.از قدیم الایام ضرب المثل ها رایج بوده و تا به امروز تعداد آن ها افزایش پیدا کردهاست.

این برنامه به بررسی ریشه ای بیش از ۴۸۰ ضرب المثل پرداخته که بسیار جذاب و دلنشین است.

Continue reading “دانلود نرم افزار داستان ضرب المثل ها برای اندروید Proverbs-story_v1.3_Android_+4.0” »

داستان شب

نرم افزار داستان شب برای اندروید Night-Story_v1.6_Android_+4.0

در صورتی که به دنبال دانلود یک نرم افزار خوب برای خواندن داستان بر روی گوشی اندروید خود هستید برنامه داستان شب اندروید ، برنامه بسیار مناسبی برای این کار می باشد .

شما می توانید با دانلود نرم افزار داستان شب برای اندروید Night-Story_v1.6_Android_+4.0 این داستان ها را بر روی گوشی خود بخوانید .

شما در طول روز ممکن است چندین بار از جایی به جای دیگر بروید. با مترو، تاکسی، اتوبوس و . . .

این برنامه برای وقت آزاد شما طراحی شده است که داستان های کوتاه و آموزنده را به صورتی زیبا و دلنشین بیان می کند . شما می توانید با خواندن این داستان ها به خوبی از وقت آزاد خود استفاده کنید و سرگرمی سالمی برای خوتان داشته باشید. خواندن داستان های عبرت آموز و مفید بر تجربیات انسان ها می افزاید . برنامه نرم افزار داستان شب ، داستان های بسیار خوبی برای شما دارد . اسم کامل نرم افزار داستان شب برای اندروید Night-Story_v1.6_Android_+4.0 می باشد

نرم افزار رمان عاشقانه برای اندروید

همچنین شما می توانید با دانلود برنامه رمان عاشقانه برای اندروید ، انواع رمان ها و داستان های عاشقانه را بر روی گوشی اندروید خود مطالعه نمایید . برنامه رمان را از سایت دانلود کار دانلود کنید و بخوانید . برای دانلود این برنامه بر روی کلمه برنامه رمان برای اندروید کلیک کنید .

Continue reading “دانلود نرم افزار داستان شب برای اندروید Night-Story_v1.6_Android_+4.0” »

حافظ شیرازی

نرم افزار حافظ شیرازی برای اندروید Hafez-Shirazi_v1.0_Android_+4.0

امروزه باتوجه به مشغله های زندگی ماشینی در جامعه و اهمیت پاسداشت فرهنگ ایرانی اسلامی، یکی از مواردی که محجور مانده کتاب خوانی و مخصوصا مطالعه آثار شاعران برجسته تاریخ کهن سرزمین پارسی است.

این برنامه رایگان شامل دیوان حافظ و برخی امکانات سفارشی برای کاربران می باشد.امید است با این برنامه ها کمکی در رشد و اعتلای سطح فرهنگ  جامعه گرامیداشت تاریخ گهربار مملکتمان کرده باشیم.

Continue reading “دانلود نرم افزار حافظ شیرازی برای اندروید Hafez-Shirazi_v1.0_Android_+4.0” »