دانلودکار » دسته: آموزش

ابتدا نرم افزار اینترنت دانلود منیجر را از لینک دانلود اینترنت دانلود منیجر Internet Download manager دانلود کنید ، نرم افزار دانلود شده به صورت فشرده می باشد آن را اکسترکت کنید ( روی فایل دانلود شده کلیک راست نموده و گزینه ی Extract files را انتخاب کنید تا از حالت فشرده آن را خارج نمایید . ) سپس Setup آن را باز نموده تا مراحل نصب را انجام دهید . پس از دبل کلیک کردن شکل زیر ظاهر می شود .

اینترنت دانلود منیجر Internet download manager

برای ادامه ی آموزش به ادامه ی مطلب در دانلود کار مراجعه نمایید .

Continue reading “آموزش نصب اینترنت دانلود منیجر Internet Download Manager” »

 

پلیس وایفای

آموزش نرم افزار پلیس وای فای WiFi

امروزه کسانی که از وای فای با استفاده از گوشی های تلفن همراه استفاده می کنند در حال افزایش است و تقریبا در هر خانواده ای یک شبکه ی اینترنت یافت می شود ، در این میان همیشه کسانی وجود دارند که میخواهند از این امکانات بدون پرداخت هزینه ای سو استفاده کنند . نرم افزار های زیادی برای هک وای فای WiFi موجود است که به کاربران این اجازه را خواهد داد تا با فشردن دکمه ی connect به شبکه های اینترنت موجود برای اتصال ، وصل شود و از اینترنت آن شبکه استفاده کند .

معمولا افراد با توجه به این که حجم اینترنتشان به سرعت کاهش می یابد به شک خواهند افتاد که آیا کسی از اینترنتشان استفاده میکند؟ آیا رمز وای فایشان را هک کرده اند ؟ همیشه راه هایی برای جلوگیری هک وای فای موجود است اما در ابتدا شما می توانید با استفاده از نرم افزار پلیس وای فای Wifi مدل گوشی و آدرس مکی را که به اینترنتتان متصل شده است را پیدا کنید و جواب سوالات خود را بیابید . برای آموزش کار با نرم افزار پلیس وای فای در ادامه مطلب با دانلودکار همراه باشید .

Continue reading “آموزش کار با نرم افزار پلیس وای فای Police WiFi” »

آموزش bootable کردن فلش

آموزش bootable کردن فلش

هنگامی که فایل های نصب ویندوز را دانلود می کنید باید آن را به صورت بوتیبل (bootable) روی فلش بریزید تا بتوانید آن را بر روی سیستم خود نصب کنید . برای این کار ابتدا نرم افزار Rufus را برای کامپیوترتان دانلود و سپس فایل Rufus.exe را اجرا کنید ، نکته : فلش شما باید تا ۴ گیگ فضای خالی را دارا باشد .

سپس بعد از باز شدن این نرم افزار فلش شما شناسایی میشود همانند شکل زیر :

آموزش bootable کردن فلش

آموزش bootable کردن فلش

برای دریافت آموزش bootable کردن فلش به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

Continue reading “آموزش bootable کردن فلش” »

چای و بستنی

نرم افزار چای و بستنی برای اندروید Tea-and-ice-cream_v1.2_Android_+2.3

یک برنامه فوق العاده برای گوشی های اندروید که به وسیله ی ان میتوانید طریقه ی ساخت انواع چای ، بستنی و قهوه  را به طور کامل یاد بگیرید .

Continue reading “دانلود نرم افزار چای و بستنی برای اندروید Tea-and-ice-cream_v1.2_Android_+2.3” »

آموزش تصویری ماساژ

نرم افزار آموزش تصویری ماساژ برای اندروید Massage-Training_v1.1_Android_+2.3

یک برنامه عالی که ماساژ را به طور کامل و کاملا تصویری اموزش میدهد ، فواید ماساژ عبارتند از رفع خستگی  و کوفتگی و  گرفتگی  ، تمدد اعصاب و افزایش سرعت جریان خون در بدن  ، اگر میخواهید اعصابی آرام داشته باشید حتما این برنامه را دانلود کنید .

Continue reading “دانلود نرم افزار آموزش تصویری ماساژ برای اندروید Massage-Training_v1.1_Android_+2.3” »

آموزش پینگ پنگ

نرم افزار آموزش پینگ پنگ برای اندروید Ping-Pong_Training_v1.2_Android_+2.3

یک آموزش حرفه ای و تصویری برای گوشی های اندروید که میتوانید به وسیله ی آن به یک بازیکن حرفه ای تبدیل شوید ، در این برنامه شما آموزش پینگ پنگ را از پایه شروع میکنید تا به آموزش حرفه ای میرسید.

Continue reading “دانلود نرم افزار آموزش پینگ پنگ برای اندروید Ping-Pong_Training_v1.2_Android_+2.3” »

آموزش بدنسازی 2

نرم افزار آموزش بدنسازی دو برای اندروید Bodybuilding-Training-2_v2.8.12_Android_+2.3

یک برنامه فوق العاده برای سیستم عامل های اندروید که میتوانید با این برنامه تمام حرکات بدنسازی را فرا بگیرید . این اموزش به صورت تصویری است و شما میتوانید طی چند روز به یک بدنساز حرفه ای تبدیل شوید .

Continue reading “دانلود نرم افزار آموزش بدنسازی دو برای اندروید Bodybuilding-Training-2_v2.8.12_Android_+2.3” »

آموزش مکالمه انگلیسی

نرم افزار آموزش مکالمه انگلیسی برای اندروید Learning-conversational-English_v1.0_Android_+2.3

یک برنامه فوق العاده برای کسانی که میخواهند مکالمه ی خود را خوب کنند ،این برنامه بیش از ۴۰ مکالمه از آسان تا سخت دارد که از شما نیز امتحان هم میگیرد ، شما باید خیلی با دقت به مکالمات گوش دهید و آنها را یاد بگیرید.

Continue reading “دانلود نرم افزار آموزش مکالمه انگلیسی برای اندروید Learning-conversational-English_v1.0_Android_+2.3” »