دانلود کار


دانلود خط کش برای ویندوز

دانلود خط کش برای ویندوز + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی | دانلود خط کش برای ویندوز را در دانلودکار تجربه کنید.

دانلود خط کش برای ویندوز | دانلودکار

شاید زمانی که با کامپیوتر ویندوزی خود کار می کنید برای اندازه گیری یک شی نیاز به استفاده از خط کش داشته باشید. اینجاست که نرم افزار جالب A Ruler For Windows به کار آمده و کمکتان می کند. با کمک این خط کش برای ویندوز می توانید به راحتی هر بخشی از صفحه را که دوست داشتید اندازه گیری کنید.

A Ruler For Windows قابلیت شخصی سازی مناسبی دارد. یعنی کاربر می تواند طرح خط کش را تغییر دهید. انتخاب کنید خط کش چوبی یا پلاستیکی باشد یا شخصی سازی های مختلفی که برنامه در اختیارتان قرار می دهد.

A Ruler For Windows یک نرم افزار رایگان بوده و نیازی نیست بابت خرید برنامه یا فعال سازی آن نگران باشید. حتما می دانید که پیکسل کوچکترین واحد یک تصویر دیجیتال بوده و هر چقدر تراکم پیکسل ها در تصویر بیشتر باشد کیفیت آن تصویر بیشتر است. این خط کش هم با پیکسل های مانیتور شما کار می کند.

A Ruler For Windows در دو حالت عمودی و افقی کار می کند. می توانید انتخاب کنید که ابعاد بر حسب اینچ باشد یا سانتی متر. همچنین قابلیت زوم تا چندین برابر در برنامه تعریف شده تا به سطح بزرگ نمایی مناسبی که مدنظرتان است برسید. فقط برای تنظیمات برنامه باید دقت داشته باشید. چون تنظیمات در کناره های خط کش قرار دارند و آیکون های بسیار کوچکی دارند.

یک نکته جالب درباره این خط کش ویندوزی سازگاری کامل آن با نسخه های مختلف ویندوز است. از ویندوز xp گرفته تا ۱۰ که آخرین آپدیت این سیستم عامل است. همچنین ۲ توزیع برای برنامه موجود است. هم می توانید نرم افزار را نصب کنید. هم می توانید از نسخه قابل حمل ( Portable ) برنامه استفاده کنید. A Ruler For Windows حجم بسیار ناچیزی دارد.

برخی از ویژگی های کلیدی نرم افزار A Ruler For Windows:

  • سازگار با تمام نسخه های ویندوز
  • بسیار سبک و درگیر نکردن سخت افزار
  • امکان شخصی سازی بالا
  • و …

دانلود نرم افزار مدیریت ویندوز ده

 

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات