دانلود کار

همراه رایانه

همراه رایانه

دانلود نرم افزار کنترل از راه دور ریموت پی سی Remote Pc + پشتیبانی

دانلود نرم افزار کنترل از راه دور ریموت پی سی Remote Pc + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ نرم افزار های کنترل از راه دور را شبانه روزی در دانلود کار تجریه کنید

دانلود نرم افزار کنترل از راه دور ریموت پی سی | Remote Pc


نرم افزارهای کنترل از راه دور به شما اجازه می دهند ! تا از طریق اینترنت به دستگاه  مورد نظر خود متصل شده و دسترسی آن را بدست بگیرید ! شرایط کار به این شکل است که هر دو رایانه باید نرم افزار ریموت را نصب داشته باشند ! و اتصال به اینترنت برقرار باشد ! با داشتن آی دی و رمز عبور که نرم افزار به طور خودکار به شما می دهد ! ارتباط با سیستم مقابل برقرار می شود ! برای قطع ارتباط کافیست نرم افزار را بسته تا دسترسی طرف مقابل به طور کامل قطع شود .

Remote Pc یکی از بهترین ها در بحث کنترل از راه دور است ! این نرم افزار برای کاربران مختلف از جمله ویندوز ، مک ، گوشی های آیفون و اندروید سرویس ارائه کرده است ! سرعت بالا در کار با سیستم مقابل و اتصال امن از مزیت های قابل توجه این برنامه است .

 

برخی از ویژگی های Remote Pc :

  • امنیت بالا با استفاده از رمزنگاری های پیشرفته
  • رابط کاربری آسان
  • اجازه دسترسی به گوشی های هوشمند
  • ساخت گروه های مختلف ( نسخه تجاری )
  • و …

نکته مهم : این نرم افزار به هیچ عنوان مربوط به هک و نفوذ نیست و دسترسی به کامپیوتر مقابل با اجازه و تایید شما انجام شده و هر زمان که دوست داشته باشید می توانید ارتباط را قطع کنید ! همچنین کوچکترین تغییر در نشانه گر ماوس را می توانید مشاهده کنید .

بنر اخر هر پست
ADs اپلیکیشن حسابیار با اینترنت هدیه
دانلود

دانلود نرم افزار کنترل از راه دور ریموت پی سی Remote Pc + پشتیبانی

  ریموت دسکتاپ Remote PC نسخه ویندوز 24 مگابایت

  ریموت دسکتاپ Remote PC نسخه مک 16 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir
ADs اپلیکیشن سیمآرت با جوایز ویژه
دانلود

تلگرام همراه رایانهتست اینستاگرام هر پست

محل تبلیغات شما

تبلیغات
خرید آنتی ویروس
تبلیغات
همراه رایانه