دانلود کار

همراه رایانه

همراه رایانه

تست و بررسی بنر

دانلود برنامه رجیستری لایف تعمیر و بهینه سازی کلیدهای رجیستری | Registry Life

دانلود رجیستری لایف

دانلود برنامه تعمیر و بازسازی کلیدهای رجیستری ویندوز رجیستری لایف | Registry Life

رجیستری معروف به قلب ویندوز است که تنطیمات مربوط به نرم افزارها و سخت افزارها در آن ثبت می شود ! تعریفی که مایکروسافت برای رجیستری ارائه می دهد عبارت است یک پایگاه داده متمرکز با ساختاری سلسله مراتبی که وقتی شما در حال کار با ویندوز هستید مرتب به آن مراجعه می شود !

اطلاعات در رجیستری به صورت باینری (دودویی) یعنی فقط صفر و یک ذخیره می شوند ! مایکروسافت سعی کرده این اطلاعات را از دید کاربر مخفی کرده و استفاده کننده را زیاد درگیر مباحث تخصصی نکند ! اما کسی که تسلط بالایی در زمینه کامپیوتر داشته باشد می تواند در این کلیدها دست برده و تغییرات لازمه را انجام دهد . اما به کسی که دانش بالایی در دنیای نرم افزار ندارد توصیه می شود از نرم افزارهایی که به این منظور نوشته شده اند استفاده کند !

برنامه رجیستری لایف یک بهینه ساز قدرتمند ویندوز | Registry Life

Register Life یک برنامه قدرتمند به همین منظور است ! با چند کلیک از نصب دوباره ویندوز خودداری کنید ! تمام کارها به صورت خودکار در پشت پرده انجام شده و شما نیاز نیست دخالتی در آن داشته باشید ! ما دو نسخه نصبی و قابل حمل را برای دانلود آماده کرده ایم !

بنر اخر هر پست

دانلود برنامه رجیستری لایف تعمیر و بهینه سازی کلیدهای رجیستری | Registry Life

  Registry Life برای ویندوز 33 مگابایت

  نسخه پرتابل Registry Life 5 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تلگرام همراه رایانهتست اینستاگرام هر پست

محل تبلیغات شما

تبلیغات
خرید آنتی ویروس
تبلیغات
همراه رایانه