همراه رایانه

دانلود رجیستری لایف

دانلود برنامه تعمیر و بازسازی کلیدهای رجیستری ویندوز رجیستری لایف | Registry Life

رجیستری معروف به قلب ویندوز است که تنطیمات مربوط به نرم افزارها و سخت افزارها در آن ثبت می شود ! تعریفی که مایکروسافت برای رجیستری ارائه می دهد عبارت است یک پایگاه داده متمرکز با ساختاری سلسله مراتبی که وقتی شما در حال کار با ویندوز هستید مرتب به آن مراجعه می شود !

اطلاعات در رجیستری به صورت باینری (دودویی) یعنی فقط صفر و یک ذخیره می شوند ! مایکروسافت سعی کرده این اطلاعات را از دید کاربر مخفی کرده و استفاده کننده را زیاد درگیر مباحث تخصصی نکند ! اما کسی که تسلط بالایی در زمینه کامپیوتر داشته باشد می تواند در این کلیدها دست برده و تغییرات لازمه را انجام دهد . اما به کسی که دانش بالایی در دنیای نرم افزار ندارد توصیه می شود از نرم افزارهایی که به این منظور نوشته شده اند استفاده کند !

برنامه رجیستری لایف یک بهینه ساز قدرتمند ویندوز | Registry Life

Register Life یک برنامه قدرتمند به همین منظور است ! با چند کلیک از نصب دوباره ویندوز خودداری کنید ! تمام کارها به صورت خودکار در پشت پرده انجام شده و شما نیاز نیست دخالتی در آن داشته باشید ! ما دو نسخه نصبی و قابل حمل را برای دانلود تدارک دیده ایم !

دانلود برنامه رجیستری لایف

عنوان نسخه حجم فایل لینک دانلود
دانلود برنامه Registry Life نسخه نصبی ۳٫۴۸ ۳۳ MB
دانلود برنامه Registry Life نسخه قابل حمل (پرتابل) ۳٫۴۸ ۵ MB

راهنما

  • چنانچه سوال یا مشکلی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت 9099070345 (در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید)
  • رمز فایل : downloadkar.ir
  • منبع : دانلودکار

مطالب مرتبط