دانلود کار


دانلود درایور کارت شبکه Realtek Ethernet Drivers | Realtek

دانلود درایور کارت شبکه Realtek

Realtek Semiconductor یک شرکت نیمه هادی Fabless ( تولید بدون ساخت ) واقع در پارک علمی Hsinchu ، تایوان است ! این شرکت در اکتبر ۱۹۸۷ تاسیس شد و متعاقبا در سال ۱۹۹۸ در بورس اوراق بهادار تایوان لیست شده است ! Realtek در حال حاضر انواع مختلف میکروچیپ ها را در سراسر جهان تولید کرده و به فروش می رساند ! خطوط تولید آن به طور گسترده ای به سه دسته تقسیم می شوند : شبکه های ارتباطی ، محیط های کامپیوتری و چند رسانه ای ! در سال ۲۰۱۵ ، ۲۵۰۰ نفر در Realtek کار می کردند ، که ۷۸ درصد آن ها در زمینه تحقیق و توسعه فعالیت داشتند !

شرکت Realtek کارت شبکه های مختلف و مدل های گوناگونی تولید کرده است ! حالا اگر شما یکی از محصولات Realtek را خریداری کرده اید و با درایور آن مشکل دارید می توانید از مجموعه درایورهایی که امروز برای شما آماده کرده ایم ، درایور مخصوص کارت شبکه خود را پیدا کرده و به راحتی به نصب آن بپردازید !

 

در صورت بروز مشکل هنگام نصب درایورها ، می توانید آموزش نصب و راه اندازی درایورها را مطالعه کنید

در صورت تمایل به دریافت دیگر درایورهای Ethernet به دانلود تمام درایورها مراجعه کنید

برای دانلود نرم افزار Driver Booster بر روی درایور بوستر کلیک کنید

برای دانلود نرم افزار Driver Reviver بر روی درایور ریویور کلیک کنید

برای دانلود نرم افزار Driver pack Solution بر روی درایور پک سولوشن کلیک کنید

دانلود درایور کارت شبکه Realtek Ethernet Drivers | Realtek

  دانلود درایور اترنت Realtek 27 MB

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات