دانلود کار


نرم افزار بهبود رتبه سئو سایت | Rank Tracker Enterprise

دانلود نرم افزار بهبود رتبه سئو سایت

نرم افزار بهبود رتبه سئو سایت | Rank Tracker Enterprise

Rank Tracker Enterprise نرم افزاری است که موجب میشود رتبه یا Rank سایت شما افزایش پیدا کند،و سئو سایت بهبود پیدا کند.که با انجام این عمل سایت شما در سرچ های موتور جستجو سریعتر پیدا میشود و میتواند جز سایت های برتر و پربازدید به حساب آید،که این برتری سایت شما نسبت به سایت های دیگر نشانگر این است که بازدید کاربران از سایت شما بطور چشمگیری افزایش پیدا میکند.ناگفته نماند SEO مخفف  Search Engine Optimization میباشد،که به معنای بهبود و بهینه سازی برای موتور های جستجو میباشد،بطوریکه وقتی وارد مرورگر خود می شویم،و موضوعات خود را سرچ میکنیم،سایت هایی در صفحه اول قرار میگیرند که جز سایت هایی هستند که در بالاترین مکان و بیشترین تکرار نتایج در صفحات جست و جو یا سرچ خود را دارند.

این نرم افزار به صورت خودکار،واژگان کلیدی تعریف شده برای سایت شما را مورد بررسی و شناسایی قرار داده و بطور کامل آنالیز میکند،سئو کاران و برنامه نویسان و طراحان وب و… به راحتی میتوانند سایت را به وسیله این نرم افزار بهینه سازی کنند و جایگاه و سئو سایت را به رتبه بالا سرعت بخشند،نرم افزار بهبود رتبه سئو سایت | Rank Tracker Enterprise به راحتی سایت شما را به رتبه و جایگاه بالا میرساند.برای دانلود کردن این نرم افزار مکث نکنید.

ویژگی های نرم افزار Rank Tracker Enterprise :

– امکان بهینه سازی و سرعت عملکرد رتبه سایت و انجام تغییرات سئو برای بهبود وضعیت سایت در موتورهای جستجو.

– امکان کار با تنظیمات آسان این نرم افزار همانند یک سئوکار حرفه ای برای انواع سایت ها با موضوعات مختلف.

– بررسی اتوماتیک و خودکار واژگان  کلیدی تعریف شده برای سایت.

– مشاهده بررسی جستجوی واژگان کلیدی تعریف شده و پیشنهاد و جایگزینی کلمات کلیدی قدرتمند و مناسب.

– جمع آوری بهترین داده ها از بیش از ۳۶۵ موتور جستجوی قدرتمند دنیا.

– سادگی و کارآمدی بالا به گونه ای که حتی یک کودک ۱۰ تا ۱۲ ساله نیز می تواند با آن کار کند.

 

نرم افزار بهبود رتبه سئو سایت | Rank Tracker Enterprise

  نرم افزار بهبود رتبه سئو سایت | Rank Tracker Enterprise 320 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

آموزش نصب نرم افزار بهبود رتبه سئو سایت | Rank Tracker Enterprise

بعد از نصب محتوای پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار خود کپی و جایگزین نمایید. حال نرم افزار را اجرا کرده و به بخش رجیسترکردن مراجعه کنید. با استفاده از اطلاعات SN.txt نرم افزار را رجیستر کنید.

تبلیغات