دانلود کار

همراه رایانه

همراه رایانه

تست و بررسی بنر

دانلود درایور پرینتر Canon LASER CLASS 830i

دانلود درایور پرینتر canon LASER CLASS 830i

دانلود درایور پرینتر Canon LASER CLASS 830i

یکی از شرکتهای ژاپنی و چند ملیتی که در زمینه تولید پرینتر سابقه درخشانی دارد شرکت کنون می باشد ولی کاربران این شرکت را در زمینه  تولید دوربین و تجهیزات عکاسی و تصویربرداری می شناسند.

دفتر اصلی  این شرکت در توکیو واقع شده و از جمله محصولات این شرکت دوربینهای عکاسی، دستگاههای فتوکپی ، چاپگرهای رایانه و انواع دوربینها می باشد. این شرکت در سال ۱۹۳۳ توسط دو شخص به نامهای  “یوشیداگورو” و “اوچیدا سابورو” تاسیس شده است. در ابتدا هدف از تاسیس این شرکت پژوهش و تحقیق درباره دوربینهای با کیفیت بالا بوده است. هدف ما از نوشتن این متن بررسی دوربینهای تولید شده توسط این شرکت نمی باشد بلکه پرداختن به تاریخچه پرینترهای ایجاد شده توسط این شرکت می باشد با توجه به اینکه محصولات کنون مثل دوربینها و چاپگرها نبض بازر واردات را در دست گرفته اند اما هم چنان آمار بیشترین درآمد کنون از دستگاههای کپی آنالوگ و دیجیتال می باشد. علاوه بر اینها حاصل همکاری این شرکت با توشیبا تولیدات تلویزینهای صفحه تخت می باشد که در فناوریهای جدید کاملا بروز می باشد. چنانچه بخواهید ما بقی محصولات این شرکت آشنا شوید باید به دوربینهای دیجیتال ، فیلم برداری و هدهای مغناطیسی ، سنسورها ، تجهیزات مربوط به فیلم ، اسکنرها و چاپگرها اشاره کنیم. در این مطلب تا حدودی سعی کردیم تاریخچه ای هر چند کوتاه از شرکت کنون را با شما در میان بگذاریم و از میان سیل انبوه محصولات ایجاد شده توسط این شرکت درایورهای مخصوص این نوع پرینترها را نیز برای شما قرار دهیم تا بتوانید راحت تر از پرینترهای ایجاد شده استفاده کنید.

بنر اخر هر پست
اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تلگرام همراه رایانهتست اینستاگرام هر پست

محل تبلیغات شما

تبلیغات
خرید آنتی ویروس
تبلیغات
همراه رایانه