دانلود کار


دانلود درایور پرینتر اپسون photo inkjet m100

دانلود درایور پرینتر اپسون photo inkjet m100

دانلود درایور پرینتر اپسون photo inkjet m100

پرینتر اپسون  M100 مجهز به مخزن مونو جوهر یکی از مقرون به صرفه ترین پرینتر   دفاتر اداری است.

اپسون M100  نیروی قوای جوهرش را از یک مخزن دوتایی تک رنگ با اتصال اترنت تامین میکند.این جوهر و پرینتر به طوری طراحی شده تا مناسب دفاتر اداری کوچک  باشد که دنبال این هستند تا هزینه اش چاپ خود را کاهش دهند. Epson Inkjet M100  دارای یک مخزن با دو بطری و (یک نوع جوهر اصلی است),  یکی بطری استارتر و یک بطری ml 140 استاندارد که بطری جوهر استاندارد عملکرد ۶۰۰۰ صفحه ای دارد.

خشک شدن رانگدانه ها جوهر پرینتر Epson Inkjet M100  تضمین خوبی برای چاپ اسناد تجاری بیزنس یا کسب و کار است. لکه ها جوهر به گونه ای است که ساختار و مقاومت نسبتا خوبی در برابر قطرات آب دارد.به علاوه تکنولوژی میکرو پیزو( Micro Piezo)  Epson Inkjet M100  برگ برنده شما برای چاپ اسناد با کیفیت بالاست.علاوه بر این موارد فوق گارانتی ۵۰۰۰۰ صفحه ای یا ۱۲ ماه گارانتی و خدمات پس از  فروش رسمی اپسون از نکات قابل توجه پرینتر اپسون M100 است.

اپسون M100  نوع اتصالش به گونه ای است که مناسب شبکه کردن و اشتراک گذاری آن بین رایانه ها مختلف در یک اداره  باشد. البته می تواند یک کاربر هم به طور مجزا استفاده کند. اندازه جمع و جور مناسب دفاتر کاری کوچک است سرعت چاپ ۱۵ppm2  در سرعت کار شما تاثیر گذار خواهد بود.همچنین  مناسب برای کاغذ ها سربرگ دار یا هدر دار, کارت و کاغذ ها تجاری یا کسب و کار است.

البته اغراق نکنیم اپسون M100  یک ابزار بسیار خوب برای هر محیط کاری است.راه اندازی سریع و بدون درد سر مصرف انرژی پایین و استفاده از استاندارد ENERGY STAR شاهد این ادعا است.

نکات کلیدی پرینتر Epson Inkjet M100 اپسونM100

-چاپ مقرون به صرفه با  تانکر مخزن جوهر یکپارچه

-اتصال ارتباط از نوع اترنت یا کابل Lan

-کیفیت چاپ مطلوب با استفاده از فن آوری میکرو پیزو ( Micro Piezo)

-گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت اپسون (Peace of mind)

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات