دانلود کار

همراه رایانه

همراه رایانه

دانلود برنامه حسابداری شخصی پارمیس برای اندروید و آی او اس | Parmis v5.2.7

همه ما برای مدیریت درآمد ها و هزینه های شخصی و روزمره مشکلاتی داریم ، و همیشه این سوال وجود دارد که درآمد ما صرف خرید های روزانه شده است یا اقساطی که داریم یا … و همینطور هزینه هایی که می کنیم ممکن است بعد از مدتی کاملا فراموش کنیم و در حساب کردن و مدیریت درآمد و هزینه ها به مشکل بر بخوریم . نرم افزار های حسابداری زیادی برای ویندوز وجود دارد ، اما برای گوشی های اندرویدی نرم افزار های جامع و کاربردی زیادی در این زمینه بصورت رایگان وجود ندارد و اپلیکیشن هایی که هستند اکثرا دارای مشکلاتی هستند و یا امکانات نسبتا کمی دارند .

نرم افزار حسابداری شخصی پارمیس را می توان گفت کامل ترین نرم افزار حسابداری اندروید بصورت رایگان است که دارای قابلیت های زیادی است . ثبت تراکنش های بانکی ، وام و اقساط آن ، درآمد های کسب شده و عملکرد های هر یک از اعضای خانواده ، ثبت تمام عملیات مربوط به چک از جمله چک های  نزد صندوق ، در جریان وصول ، خرج شده و وصول شده و … امکان تنظیم رمز برای ورود به نرم افزار تغییر اندازه نوشته ها و فونت ، بانک ها و حسابهای بانکی ، تعریف انواع حسابها در سه سطح و … تمامی این قابلیت ها و امکانات دیگر بصورت کاملا رایگان در محیط کاربری ساده و روان در اختیار شما قرار میگرد . این نرم افزار توسط توسعه دهندگان ایرانی تولید و عرضه شده و از دو زبان عربی و انگلیسی نیز پشتیبانی می کند و یک نرم افزار بین المللی می باشد . همینطور این نرم افزار نسخه ios نیز دارد که باید از appstore دانلود شود .

بنر اخر هر پست

دانلود برنامه حسابداری شخصی پارمیس برای اندروید و آی او اس | Parmis v5.2.7

  دانلود نرم افزار پارمیس برای اندروید 8 MB

  دانلود نرم افزار پارمیس برای آی او اس ( اپ استور ) 20 MB

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تست اینستاگرام هر پستتلگرام همراه رایانه

محل تبلیغات شما

تبلیغات
خرید آنتی ویروس
تبلیغات
همراه رایانه