دانلود کار

همراه رایانه

همراه رایانه

دانلود بازی مارهای مکعبی اندروید | Paper.io v3.7.6

نسخه اندروید بازی مار که با نام مارهای مکعبی یا Paper.io ارائه شده است. ورژن کلاسیک و جذاب مار بازی که از گرافیک بالایی برخوردار است و قوانین جالب و هیجان انگیزی دارد که شما را به ادامه بازی ترغیب می کند.

Paper.io بازی مار کلاسیک نسخه اندروید می باشد که قوانین جالب و متفاوتی دارد. در این بازی باید سعی کنید همانطور که مار های دیگر را از بین می برید بیشتری قسمت صفحه را به خودتان اختصاص دهید، و رنگ آن را با رنگ مار خود یکی کنید.

همیشه سعی کنید یک قدم جلوتر از بیقه مارها باشید و تاکتیک های متفاوت به کار بگیرید تا مقدار صفحه بیشتری را به مار خود اختصاص دهید. یادتان باشد مار شما یک نقطه ضعف دارد و آن دم مار است که باید مراقب باشید به مار های دیگر نخورد در غیر این صورت آن مار حذف می شود. تجربه ای سرگرم کننده و متفاوت از بازی های اندرویدی که توسط کاربران فراوانی دانلود شده و امتیاز بالایی نیز کسب کرده، پیشنهاد می کنیم همین حال بازی مار های مکعبی را دانلود کنید.

بنر اخر هر پست
ADs اپلیکیشن حسابیار با اینترنت هدیه
دانلود

دانلود بازی مارهای مکعبی اندروید | Paper.io v3.7.6

  دانلود بازی مارهای کعبی 53 مگابایت

  دانلود نسخه مود بازی مارهای کعبی 56 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir
ADs اپلیکیشن سیمآرت با جوایز ویژه
دانلود

تست اینستاگرام هر پستتلگرام همراه رایانه

محل تبلیغات شما

تبلیغات
خرید آنتی ویروس
تبلیغات
همراه رایانه