دانلود کار


دانلود بازی مارهای مکعبی اندروید | Paper.io v3.7.6

نسخه اندروید بازی مار که با نام مارهای مکعبی یا Paper.io ارائه شده است. ورژن کلاسیک و جذاب مار بازی که از گرافیک بالایی برخوردار است و قوانین جالب و هیجان انگیزی دارد که شما را به ادامه بازی ترغیب می کند.

Paper.io بازی مار کلاسیک نسخه اندروید می باشد که قوانین جالب و متفاوتی دارد. در این بازی باید سعی کنید همانطور که مار های دیگر را از بین می برید بیشتری قسمت صفحه را به خودتان اختصاص دهید، و رنگ آن را با رنگ مار خود یکی کنید.

همیشه سعی کنید یک قدم جلوتر از بیقه مارها باشید و تاکتیک های متفاوت به کار بگیرید تا مقدار صفحه بیشتری را به مار خود اختصاص دهید. یادتان باشد مار شما یک نقطه ضعف دارد و آن دم مار است که باید مراقب باشید به مار های دیگر نخورد در غیر این صورت آن مار حذف می شود. تجربه ای سرگرم کننده و متفاوت از بازی های اندرویدی که توسط کاربران فراوانی دانلود شده و امتیاز بالایی نیز کسب کرده، پیشنهاد می کنیم همین حال بازی مار های مکعبی را دانلود کنید.

دانلود بازی مارهای مکعبی اندروید | Paper.io v3.7.6

  دانلود بازی مارهای کعبی 53 مگابایت

  دانلود نسخه مود بازی مارهای کعبی 56 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات