دانلود کار


دانلود مایکروسافت ویندوز اکس پی سرویس پک ۳ و ۲ و مدیا سنتر | Microsoft Windows XP X86+X64+Media Center

Windows XP

دانلود مایکروسافت ویندوز اکس پی سرویس پک ۳ نسخه۳۲بیت+سرویس پک ۲ نسخه۶۴بیت+مدیا سنتر | Microsoft Windows XP SP3 X86+SP2 X64+Media Center

ویندوز ایکس پی یک سیستم عامل رایانه شخصی است ! که توسط مایکروسافت به عنوان بخشی از خانواده سیستم عامل های ویندوز NT تولید شده است ! این محصول در تاریخ ۲۴ اوت ۲۰۰۱ به تولید گذاشته شد و در ۲۵ اکتبر ۲۰۰۱ شروع به خرده فروشی این محصول کرد ! توسعه ویندوز XP در اواخر دهه ۱۹۹۰ به عنوان ” نپتون ” آغاز شد ! یک سیستم عامل که بر پایه هسته ویندوز NT ساخته شده بود ! که به طور خاص برای استفاده از مصرف کننده اصلی طراحی شده بود ! نسخه به روز شده از ویندوز ۲۰۰۰ نیز در ابتدا برای بازار تجاری برنامه ریزی شده بود .

در ژانویه ۲۰۰۰، هر دو پروژه به نفع یک سیستم عامل واحد با نام “ویستلر” که به عنوان یک سیستم عامل واحد برای بازارهای مصرفی و تجاری مورد استفاده قرار می گرفت   ! ویندوز XP  در زیر پایه های ویندوز NT پیشرفت بزرگی در نسخه های مبتنی بر MS-DOS ویندوز در امنیت ، ثبات و کارایی کرده بود ! مایکروسافت یک رابط کاربری گرافیکی به مراتب دوباره طراحی شده را معرفی کرد و در تلاش برای کاهش نقض حق نسخه برداری اولین نسخه از ویندوز برای استفاده از فعال سازی محصول بود .

مایکروسافت ویندوز اکس پی

پس از انتشار ، ویندوز XP به طور کلی بررسی های مثبت را به دست آورد ! زیرا منتقدان عملکرد را افزایش داده اند ! ( به ویژه در مقایسه با ویندوز ME ) ! یک رابط کاربری بصری ، پشتیبانی سخت افزاری بهبود یافته و قابلیت های چند رسانه ای گسترش یافت ! با وجود برخی نگرانی های اولیه در مورد  سیستم فعال سازی محصول ! در نهایت ثابت شد ! ویندوز XP محبوبیت و گستردگی زیادی بدست آورد .

حداقل ۴۰۰ میلیون نسخه از ویندوز ایکس پی در سراسر جهان به فروش می رسید ! در طول ۵ سال اول در دسترس بودن آن ، و حداقل یک میلیارد نسخه تا آوریل ۲۰۱۴ فروخته شد ! فروش مجوزهای ویندوز XP به تولید کنندگان تجهیزات اصلی در تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۰۸ متوقف شد ! اما تا ماه اکتبر ۲۰۱۰ ادامه یافت .

پشتیبانی گسترده برای ویندوز ایکس پی در تاریخ ۸ آوریل ۲۰۱۴ به پایان رسید ! پس از آن پشتیبانی بیشتر یا به روز رسانی های امنیتی را برای اکثر کاربران متوقف کرد ! در اوت ۲۰۱۷، سهم بازار دسک تاپ ها ویندوز XP ، چهارمین محبوب ترین نسخه ویندوز بعد از ویندوز ۷، ویندوز ۱۰ و ویندوز ۸٫۱ شناخته شد ! ویندوز XP هنوز در بسیاری از کشورها، در سراسر آفریقا و بخشی از آسیا (مثلا چین) بسیار محبوب است و با یک سوم از کامپیوترهای رومیزی کار می کند ( و بالاترین رتبه در کره شمالی را دارد ) ! در مجموع ۱،۱۷۴ اصلاح در SP3 گنجانده شده است ! DirectX 8.1 قابل ارتقا به DirectX 9.0c است .

دانلود مایکروسافت ویندوز اکس پی سرویس پک ۳ و ۲ و مدیا سنتر | Microsoft Windows XP X86+X64+Media Center

  دانلود ماکروسافت ویندوز اکس پی SP3 X32 916 مگابایت

  دانلود ماکروسافت ویندوز اکس پی SP2 X64 610 مگابایت

  دانلود ماکروسافت ویندوز اکس پی مدیا سنتر X86 887 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

دیدگاه کاربران

  1. taher گفت:

    با سلام و تشکر از زحمات شما

    اگر ممکن هست بفرمایید نسخه ۶۴ آپدیتش تا چه تاریخی میباشد

    تشکر

تبلیغات