دانلود کار


دانلود مایکروسافت ویندوز سرور۲۰۱۲ نسخه آر۲ | Microsoft Windows Server 2012 R2 X64

Windows Server 2012

دانلود مایکروسافت ویندوز سرور۲۰۱۲  آر دو نسخه ۶۴ بیت | Microsoft Windows Server 2012 R2 X64

ویندوز سرور ۲۰۱۲، با نام ” ویندوز سرور ۸ ” ، ششمین نسخه ویندوز سرور است ! این نسخه سرور ویندوز ۸ است و ویندوز سرور ۲۰۰۸ R2 را پیاده سازی می کند ! دو نسخه قبل از انتشار ، پیش نمایش توسعه دهنده و یک نسخه بتا ، در طول توسعه منتشر شد ! این نرم افزار به طور کلی در دسترس مشتریان از تاریخ ۴ سپتامبر ۲۰۱۲ بود .

بر خلاف خود ، ویندوز سرور ۲۰۱۲ هیچ پشتیبانی از رایانه های مبتنی بر Itanium ندارد و دارای چهار نسخه است ! ویژگی های مختلف اضافه شده و یا بهبود یافته در ویندوز سرور ۲۰۰۸ R2 ( با بسیاری از تاکید بر محاسبات ابری ) ! از جمله نسخه به روز شده از Hyper-V ، نقش مدیریت آدرس آی پی ! نسخه جدیدی از ویندوز Task Manager و ReFS سیستم فایل جدید ویندوز سرور ۲۰۱۲ به طور کلی بررسی های خوبی دریافت کرد ! هرچند که شامل همان رابط کاربری متضاد بحث برانگیز Metro در ویندوز ۸ است .

جانشین ویندوز سرور  ۲۰۱۲، ویندوز سرور ۲۰۱۲ R2 نامیده می شود ! در اکتبر ۲۰۱۳ همراه با ویندوز ۸٫۱ منتشر شد ! یک بسته سرویس ، به طور رسمی ویندوز سرور ۲۰۱۲ R2 Update ، در آوریل ۲۰۱۴ منتشر شد .

مایکروسافت ویندوز سرور۲۰۱۲

مایکروسافت ویندوز سرور ۲۰۱۲ و پیش نمایش آن را در کنفرانس BUILD 2011 در تاریخ ۹ سپتامبر ۲۰۱۱ معرفی کرد ! با این حال ، بر خلاف ویندوز ۸ ، پیش نمایش توسعه دهنده ویندوز سرور ۲۰۱۲ تنها برای مشترکین MSDN در دسترس بود ! این شامل یک رابط کاربر گرافیکی ( GUI ) بر اساس زبان طراحی Metro و مدیر سرور جدید ! یک برنامه گرافیکی برای مدیریت سرور بود ! در تاریخ ۱۶ فوریه ۲۰۱۲ ، مایکروسافت به روز رسانی برای پیش نمایش توسعه داده شد ! که تاریخ انقضا آن از تاریخ ۸ آوریل ۲۰۱۲ تا ۱۵ ژانویه ۲۰۱۳ تمدید شد .

قبل از اینکه ویندوز سرور ۲۰۱۲ نهایی شود ، دو تست ساخته شده عمومی شد ! نسخه بتا عمومی ویندوز سرور ۲۰۱۲ همراه با پیش نمایش مصرف کننده ! ویندوز ۸ در تاریخ ۲۹ فوریه ۲۰۱۲ منتشر شد ! کاندیدای انتشار ویندوز سرور ۲۰۱۲ در تاریخ ۳۱ مه ۲۰۱۲ همراه با نسخه پیش نمایش ویندوز ۸ منتشر شد .

این محصول در تاریخ ۱ اوت ۲۰۱۲ به تولید گذاشته شد و در تاریخ ۴ سپتامبر ۲۰۱۲ به طور کلی در دسترس قرار گرفت ! با این حال ، تمام نسخه های ویندوز سرور ۲۰۱۲ در همان زمان منتشر نشد ! ویندوز سرور ۲۰۱۲ ملزومات برای تولید در ۹ اکتوبر ۲۰۱۲ منتشر شد و به طور کلی در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۲ ساخته شد ! در تاریخ ۲۳ سپتامبر ۲۰۱۲ ، تمام دانشجویانی که در برنامه DreamSpark مشترک شده اند ! می توانند بدون نیاز به ویندوز سرور ۲۰۱۲ Standard یا Datacenter را دانلود کنند .

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات