دانلود کار


دانلود مایکروسافت ویندوز سرور۲۰۰۸ نسخه آر۲ | Microsoft Windows Server 2008 R2 X64

Windows Server 2008 R2

دانلود مایکروسافت ویندوز سرور۲۰۰۸  آر دو نسخه ۶۴ بیت | Microsoft Windows Server 2008 R2 X64

ویندوز سرور ۲۰۰۸ R2 یک سیستم عامل سرور تولید شده توسط مایکروسافت است ! این محصول در تاریخ ۲۲ ژوئیه ۲۰۰۹ به تولید (  RTM) عرضه شد ! در تاریخ ۲۲ اکتبر ۲۰۰۹ راه اندازی شد ! طبق گزارش ویندوز سرور، در دسترس بودن برای خرید عموم ۱۴ سپتامبر ۲۰۰۹ بود ! این سیستم عامل بر پایه هسته ای است که درون ویندوز ۷ هم استفاده شده بود ! این اولین سیستم عامل ۶۴ بیتی است که از مایکروسافت منتشر شده است ! پیشرفت شامل قابلیت های جدید برای Active Directory ، ویژگی های مجازی سازی و مدیریت جدید ، نسخه ۷٫۵ سرویس وب سرویس اطلاعات اینترنت ( IIS ) و پشتیبانی از ۲۵۶ پردازنده ی منطقی است .

هفت نسخه از این محصول وجود دارد : Foundation , Standard , Enterprise , Datacenter , Web , HPC Server and Itanium ,  و همچنین  Windows Storage Server 2008 R2.

مایکروسافت ویندوز سرور ۲۰۰۸ R2 را در کنفرانس توسعه دهندگان ۲۰۰۸ به عنوان نوع سرور ویندوز ۷ معرفی کرد ! در ۷ ژانویه ۲۰۰۹ ، نسخه بتا ویندوز سرور ۲۰۰۸ R2 برای مشترکان برنامه های TechNet و MSDN مایکروسافت ! همچنین کسانی که در برنامه Microsoft Connect برای ویندوز ۷ شرکت داشتند ، در دسترس قرار گرفت ! دو روز بعد بتا به دست عموم از طریق مرکز دانلود مایکروسافت صورت گرفت ! در تاریخ ۳۰ آوریل ۲۰۰۹ ، انتشار برای مشترکین TechNet و MSDN در دسترس قرار گرفت ! در تاریخ ۵ می ۲۰۰۹ ، انتشار به وسیله مرکز دانلود مایکروسافت برای عموم مردم قابل دسترس بود .

دانلود مایکروسافت ویندوز سرور۲۰۰۸ نسخه آر۲ | Microsoft Windows Server 2008 R2 X64

دانلود Microsoft Windows Server 2008 R2

دانلود فعال سازMicrosoft Windows Server 2008 R2

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات