دانلود کار


دانلود مایکروسافت ویندوز ۸٫۱ تمامی نسخه ها | Microsoft Windows 8.1 AIO

Windows 8.1

دانلود آخرین سیستم عامل مایکروسافت ویندوز ۸٫۱ تمامی نسخه ها | Microsoft Windows 8.1 AIO X86+X64

Windows 8.1 ( موسوم به آبی ) ارتقاء ویندوز ۸ است ! سیستم عامل رایانه ای که توسط مایکروسافت منتشر شده است ! اولین بار در ماه ژوئن سال ۲۰۱۳ به عنوان یک بتا عمومی منتشر شد ! در تاریخ ۲۷ اوت ۲۰۱۳ به تولید گذاشته شد ! تقریبا یک سال پس از انتشار نسخه هایی از نسل قبلی آن ، در دسترس عموم قرار گرفت ! ویندوز ۸٫۱ رایگان برای نسخه های خرده فروشی ویندوز ۸ و کاربران ویندوز RT از طریق فروشگاه ویندوز رایگان است ! خط مشی پشتیبانی مایکروسافت در چرخه عمر Windows 8.1 مانند سرویس های قبلی ویندوز، رفتار می کند ! این بخش بخشی از چرخه پشتیبانی ویندوز ۸ است ! نصب ویندوز ۸٫۱ برای حفظ دسترسی به روز رسانی ویندوز بعد از ۱۲ ژانویه ۲۰۱۶ مورد نیاز است ! اما بر خلاف بسته های قبلی ویندوز ۸٫۱ را نمی توان از طریق ویندوز به دست آورد .

سیستم عامل مایکروسافت ویندوز ۸٫۱

ویندوز ۸٫۱ به عنوان بخشی از تغییر مایکروسافت و به روز رسانی های اصلی برای سیستم عامل های نرم افزاری خود بود ! ویندوز ۸٫۱ قصد دارد شکایت کاربران و بازرسان ویندوز ۸ را در مورد راه اندازی ارائه کند ! پیشرفت قابل ملاحظه شامل صفحه نمایش بهبود یافته است ! نمایش های ضربه محکم و ناگهانی اضافی ، برنامه های همراه اضافی ، یکپارچه سازی OneDrive ( قبلا  SkyDrive) ، اینترنت اکسپلورر  ۱۱، یک سیستم جستجو یکپارچه Bing ! بازسازی یک دکمه Start قابل رویت در نوار وظیفه و توانایی بازگرداندن رفتار قبلی باز کردن دسکتاپ کاربر در ورود به جای صفحه شروع ( محیط مترو یا کاشی ) ! ویندوز ۸٫۱ نیز پشتیبانی از چنین فن آوری های نوظهور را به عنوان نمایشگرهای با وضوح بالا، چاپ ۳D، Wi-Fi Direct و Miracast streaming و همچنین سیستم فایل ReFS اضافه کرده است !

ویندوز ۸٫۱ پذیرش مخلوطی را دریافت کرد ! اگر چه بیشتر از ویندوز ۸ مثبت بود ! گسترش یافته در دسترس برای برنامه ها در مقایسه با  ۸، ادغام One Drive همراه با ترفند رابط کاربری خود ! علاوه بر این آموزش های گسترده برای مدیریت رابط ویندوز ۸٫ علی رغم این پیشرفت ها، ویندوز ۸٫۱ همچنان مورد انتقاد قرار گرفته است ! زیرا نمی توان همه اشکالات ویندوز ۸ را رفع کرد ! (از قبیل سطح یکپارچگی میان برنامه های سبک مترو و رابط کاربری دسکتاپ) ! پیامدهای احتمالی حفظ حریم خصوصی استفاده گسترده از خدمات آنلاین. در ژوئن ۲۰۱۷، سهم بازار ویندوز ۸٫۱ ۶٫۴۰ درصد بود .

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات