دانلود کار


دانلود ویندوز ۷ + دانلود فعال ساز و کرک ویندوز ۷ + پشتیبانی تلفنی

Windows 7

دانلود مایکروسافت ویندوز سون سرویس پک یک تمامی نسخه ها به همراه تمامی فعال سازها |Microsoft Windows 7 SP1 All In One X86+X64 With All Activator

دانلود ویندوز ۷ یا سون را در دانلود کار انجام دهید . آموزش و مشکلات خود را از پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی بپرسید !!! دانلود ویندوز هفت را به همراه دانلود کرک با همان فعال ساز ویندوز ۷ را در دانلود کار انجام دهید و دانلود درایور های سخت افزاری ویندوز کامپیوتر را نیز در دانلود کار انجام دهید .


ویندوز ۷ را هفتمین سیستم عامل از شرکت محبوب و پر طرفدار مایکروسافت که در سال ۲۰۰۹ با اسم رمز Blackcomb یا  Vienna تولید و به بازار عرضه شد ! ویندوز هفت برای استفاده در کامپیوتر های شخصی و اداری توسئه داده شده است ! در این سیستم عامل پشتیبانی از فرمانهای چند لمسی طراحی دوباره Shell و نوار وظیفه یا Taskbar و یک سیستم شبکه خانگی گنجانده شد! پس از شکست ویندوز ویستا که با استقبال خوبی برخوردار نبود شرکت بزرگ نرم افزار ی ماکروسافت را بر این داشت تا با توسعه یک سیستم عامل ایدآل برای رقابت با Mac OS از سوی اپل به بازار جهانی عرضه کند !


این سیستم عامل که هسته هیبریدی دارد با ظاهر شیشه ایWindows Aeroدر منو و پنجره های آن جلای به سیستم عامل کهنه XP داد ! شاید باورش سخت باشد اما در کنار عرضه ویندوز XP توسعه این سیستم عامل محبوب در چارت کاری ماکروسافت قرار گرفت ! امنیت این سیستم عامل از سیستم عامل های قبلی ماکروسافت بیشتر است ! به طوری که هنوز درصد بالایی از کاربران هنوز به ویندوز هفت پایبند هستند ! عدد ۷ برای ماکروسافت هم خوش یمن بود! در کنار طراحی جدید و مدرن در هسته این سیستم عامل هنوز ردپای از ویندوز XP به چشم میخورد!

اما این تغییرات فقط در خود سیستم عامل نبود!در طریقه نام گذاری نسخه های ویندوز هفت هم به چشم می خورد ! ویندوز ۷ با نسخه های Ultimate-Professional-Home Premium-Home Basic-Starter ونسخه خاصی از این سیستم عامل با نام Enterprise به بازار عرضه شد ! باهم در ادامه به تفاوت این نسخه ها می پردازیم.

 

مایکروسافت ویندوز هفت نسخه Starter(شروع یا ابتدایی)

این نسخه را میتوان نسخه نمایشی یا آزمایشی ویندوز ۷ دانست!در این نسخه خبری از پوسته شیشه ایWindows Aero،تم،شخصی سازی ویندوز ۷ وبدون پشتیبانی از پردازنده های ۶۴Bit ارائه شد ! که متناسب با حداقل سخت افزار میباشد این سیستم هامل در لپتاپ های مینی بیشتر استفاده می شود.

 

مایکروسافت ویندوز هفت نسخه Home Basic (نسخه خانگی پایه)

تنها تفاوت ان با نسخه Starter پشتیبانی از پردازنده های ۶۴Bit و امکان شخصی سازی ! تم و وجود Windows Aero برای ارائه در بازار های نو ظهور عرضه شد.

 

مایکروسافت ویندوز هفت نسخه Home Premium (نسخه پیشرفته خانگی)

نسخه پیشرفته از Home Basic که در ان امکانات استفاده از ویندوز مدیا سنتر Windows Media Center شخصی سازی پیشرفته تر و امنیت بالاتر نسبت به نسخه Home Basic و همچنین پشتیبانی از فرمان های چند لمسی در این نسخه گنجانده شد.

 

مایکروسافت ویندوز هفت نسخه Professional  (نسخه پیشرفته)

در این نسخه سعی شده نیاز کاربران نیمه حرفه ای خانگی و اداری برطرف شود ! و همچنین برخی از قابلیت های کلیدی ویندوز ۷ در این نسخه گنجانده شده است .

 

مایکروسافت ویندوز هفت نسخه Enterprise (نسخه سازمانی)

ویرایش مناسب برای شرکتهای بزرگ سازمانی و اداری در این نسخه به چشم میخورد ! امکانات نظیر BitLocker Drive Encryption و UNIX Application Support مناسب با استفاده تجاری در ان گنجانده شده است .

 

مایکروسافت ویندوز هفت نسخهUltimate (نهایی یا نسخه کامل)

همانطور که از اسم این نسخه پیداست تمام قابلیت ها و خصوصت های ویندوز ۷ را دارا می باشد ! همچنین میتوان از این نسخه در تمام سیستم های خانگی و اداری نصب کرد ! این نسخه محبوبترین ویرایش ویندوز ۷ می باشد.

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات